Хустський район
[Послуги] [Карта] [Зв’язок]    | Ви знаходитеся тут:   Головна    Запрошуємо

Вітаємо і гостинно запрошуємо!

 

Чудова Хустщина навесні, коли зеленіють, цвітуть сади, а  Долина нарцисів вкривається білою ковдрою розквітлих  рослин. Не менше задоволення дарує відпочинок на природі  влітку, коли в спекотні дні рятує прохолода річок Тиси та Ріки. Багатою барвами є по-справжньому “золота” Карпатська осінь. А для любителів зимового відпочинку – до послуг гірськолижні витяги.

І до нас приїздить усе більше й більше гостей.

Карпати все більшою мірою стають об'єктами міжнародного туризму. Хустщина, яка вважається перлиною і центром Української Мараморощини в Закарпатті, теж приковує до себе дедалі більшу увагу туристів відпочивальників.

Площа району становить 1024 кв. км., чисельність населення - 128.8 тис. чол. Це – 8 відсотків території і 10,7 відсотків чисельності населення Закарпаття. Більше половини площі Хустського району займають ліси, що дозволяє не лише планомірно вести лісогосподарську діяльність, але й розширювати природні зони відпочинку. 

База з приймання туристів та рекреантів охоплює 6 готелів, 5 санаторіїв, туристичний комплекс "Нарцис" та бази відпочинку. Вони здатні одночасно прийняти майже 600 осіб.

У нас є багато що показати гостям. У селах району збереглися кількасотлітні шедеври дерев'яної архітектури Закарпаття – дерев'яні церкви XY-XYIII століть та кам'яної архітектури – пам'ятки XII - XIV століть. Неподалік Хуста знаходиться  унікальна Долина нарцисів – єдина в Європі, де в первісному вигляді зберігся нарцис вузьколистий. Зацікавлять туристів ферма плямистих оленів у с. Іза; фабрика фетрових головних уборів, єдиний в Україні завод із виробництв а цеолітової продукції у с. Сокирниця , страусяча ферма поблизу Хуста, табуни буйволів у с. Стеблівка та с. Велятино, фантастичні за красою та елегантністю вироби лозоплетільників із с. Іза, чудова сувенірна продукція з кукурудзяного листя, яку виготовляють майстри в смт. Вишково.

Вельми перспективним уважаємо взятий останніми роками курс на розвиток туристично-рекреаційного комплексу. Загалом на території Хустщини є понад сто мінеральних та термальних джерел. Чимало з них не використовується, тож на їхній базі організовуємо зони для відпочинку і лікування людей. Запрошуємо до вкладання коштів у цю перспективну сферу інвесторів з інших областей та з-за кордону. Створення потужного туристично-оздоровчого комплексу дасть поштовх розвиткові безпечних для довкілля виробничих галузей.

Вітаємо кожну ділову пропозицію, чекаємо туристів, відпочивальників з усіх усюд. Численні санаторії, туркомплекси, дитячі оздоровчі табори та інші оздоровниці гостинно приймуть усіх, хто бажає зміцнити здоров'я, відпочити на благословенній закарпатській землі, започаткувати чи відродити власний бізнес, співпрацювати в економічній та культурній сферах.

Новини

27.09.2018 [11:05]

УВАГА ВСІМ!!!

 

30.08.2018 [09:33]

Участь у Всеукраїнській грі "Теренова гра" "Січ - сила і честь"

 

30.08.2018 [08:21]

Проведення Всеукраїнської вишколи "Джура-Прикордонник"

 

21.08.2018 [15:13]

В приміщенні відділу архіву Хустської РДА відбулася виставка фотоматеріалів, присвячена 27-їй річниці Дня Незалежності України.

 

24.07.2018 [16:56]

Оголошення!

 

Псилання

Офiцiйне представництво Президента України Веб-портал органiв виконавчої влади України Верховна Рада України Закарпатська Обласна Рада Обласна гаряча лінія Teplo.gov.ua Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України Національна дитяча гаряча лінія Державний реєстр виборців Міністерство доходів і зборів України

Створено студією Вебрики


Хустська районна державна адміністрація.
2004-2011