Хустський район
[Послуги] [Карта] [Зв’язок]    | Ви знаходитеся тут:   Головна    Новини
ПІД ЧАС ВІЙСЬКОВИХ НАВЧАНЬ НА РІВНЕНЩИНІ ЗАГИНУЛИ ТРОЄ БІЙЦІВ 15 ОКРЕМОГО ГІРСЬКО-ПІХОТНОГО БАТАЛЬЙОНУ.

Світлина від Хустська районна державна адміністрація.

Голова облдержадміністрації оголосив на Закарпатті в суботу День жалоби. 

Висловлюємо щирі співчуття.

У п’ятницю (6.07) близько 6 години ранку в ході військових навчань на Рівненському полігоні загинули четверо бійців 15 окремого гірсько-піхотного батальйону, який входить до складу 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади й базується в Ужгороді. Ще четверо бійців поранені.
За попередньою інформацією, під час навчань вибухнув міномет. Двоє бійців загинули на місці, двоє по дорозі в лікарню, ще дев"ять поранені. Двоє із загиблих – мешканці Ужгорода, один – Перечина.
– Усі військові – учасники бойових дій, досвідчені бійці, які неодноразово демонстрували свій героїзм, відстоюючи суверенітет і територіальну цілісність України на Донбасі, – наголошує Геннадій Москаль. – Обласна державна адміністрація глибоко сумує з приводу смерті героїв і висловлює щирі співчуття їхнім рідним і близьким.

Геннадій Москаль підписав розпорядження про оголошення на Закарпатті Дня жалоби у зв’язку із загибеллю бійців 15 окремого гірсько-піхотного батальйону. В суботу, 7 липня, на будинках державної влади, органів місцевого самоврядування, державних установах, підприємствах та організаціях Закарпатської області буде приспущено Державний прапор. Крім того, установам та організаціям незалежно від форми власності рекомендовано скасувати проведення розважально-концертних заходів.

 

 

Відбулося засідання оперативного штабу з питань забезпечення підготовки та сталого проходження опалювального сезону 2018-2019 року.

Світлина від Хустська районна державна адміністрація.Під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Віктора Сабадоша відбулося засідання оперативного штабу з питань забезпечення підготовки та сталого проходження опалювального сезону 2018-2019 року.

Під час засідання обговорили питання щодо дотримання затверджених лімітів та економного використання енергоресурсів загалом. Крім того, на засіданні мова йшла про своєчасне проведення розрахунків за спожиті енергоносії усіма споживачами та бюджетними організаціями району.

Також присутні обговорили проведення тендерних процедур по закупівлі енергоносіїв бюджетними установами району.

За результатами роботи штабу прийнято ряд рішень.

 

Вітання!!!

Світлина від Хустська районна державна адміністрація.Шановні жителі Хустського району!

Прийміть найщиріші вітання з визначним державним святом – Днем Конституції України. В цей день ми святкуємо початок історії сучасної незалежної України. Прийняття Конституції закріпило правові основи держави, її суверенітет і територіальну цілісність, сприяло підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.

Конституція визначила найціннішим – життя людини, її здоров'я, честь і гідність, надала кожному громадянину можливості для самоорганізації, свободу слова та віросповідання. І обов’язок кожного українця поважати Конституцію та дотримуватись її законів. Тільки так ми зможемо забезпечити подальший розвиток України як держави демократичної, рівноправної зі світовою спільнотою.

Бажаю вам міцного здоров’я, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону України – народовладдя, гуманізму та законності. Нехай злагода, мир та добро панують у серцях кожного, а у душі міцніє почуття гордості за нашу Батьківщину!

З повагою,
голова Хустської РДА 
Назарій Павлій

 

 

Відбулися урочистості з нагоди 22-ої річниці Конституції України, 73-ої річниці входження Закарпаття до складу України та до Дня державної служби Укра

Світлина від Хустська районна державна адміністрація.Сьогодні, 27 червня, у Закарпатському обласному театрі драми та комедії (м. Хуст) відбулися урочистості з нагоди 22-ої річниці Конституції України, 73-ої річниці входження Закарпаття до складу України та до Дня державної служби України. У заході взяли участь керівництво районної влади та міста, представники правоохоронних органів, керівники районних установ, організацій, селищний, сільські голови району, представники ЗМІ та інші. Ð¡Ð²Ñ–тлина від Хустська районна державна адміністрація.

З вітальним словом до присутніх звернувся перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Сабадош, зазначивши, що Конституція – це головний установчий документ держави, фундамент її правової системи. Вона є не тільки актом держави, а й суспільства, його державно-правовою моделлю, чинником забезпечення законності та правопорядку, стабільності інститутів влади, необхідною умовою ставлення правової держави. Ми на порозі великих змін – децентралізації влади, розширення повноважень на місцях, фінансова прозорість і самостійність.Світлина від Хустська районна державна адміністрація.

- Нехай нинішнє свято наповнить наше життя невичерпною енергією, надасть усім нам наснаги, сил і впевненості у всіх добрих справах на благо нашого краю, - сказав Віктор Михайлович.

Завершилися урочистості святковим концертом творчих колективів району та міста.

 

 

відбулося засідання оргкомітету з підготовки та відзначення 22-ї річниці Конституції України та 73-ї річниці входження Закарпаття до складу України.

Світлина від Хустська районна державна адміністрація.25 червня під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Віктора Сабадоша та заступника голови райдержадміністрації Михайла Поповича відбулося засідання оргкомітету з підготовки та відзначення 22-ї річниці Конституції України та 73-ї річниці входження Закарпаття до складу України.

Присутні обговорили план проведення заходу, розглянули організаційні питання та внесли ряд уточнень і пропозицій, які будуть враховані у підготовці.

 

 

Щотижнева нарада, яку провів голова райдержадміністрації Назарій Павлій

Світлина від Хустська районна державна адміністрація.Щотижневу нараду провів голова Хустської районної державної адміністрації Назарій Павлій з керівниками структурних підрозділів, установ та організацій району.

Обговорили питання щодо підготовки до опалювального сезону 2018-2019 років в установах освіти, культури та медичних закладах району. 
Про зміни у чинному законодавстві, що торкнуться значної частини отримувачів субсидій наголосив начальник управління соціального захисту населення Михайло Мойсей та зазначив, що фахівці управління постійно проводять роз’яснювальну роботу та інформування.
Про стан впровадження в районі медичної реформи, зокрема, щодо укладання угод «лікар – пацієнт» інформувала головний спеціаліст відділу охорони здоров’я Тетяна Такова.Світлина від Хустська районна державна адміністрація.

Також торкнулися питання про ситуацію, яка склалася на території Хустського району внаслідок погіршення погодних умов 12 – 13 червня 2018 року пройшли сильні зливи, які супроводжувалися різкими поривами вітру та градом. В наслідок цього пошкоджено покрівлі об’єктів інфраструктури, будинків приватного сектору, відбулось відключення окремих населених пунктів від електропостачання. Всі розрахунки передані до управління цивільного захисту Закарпатської ОДА для прийняття кінцевого рішення по відновленню даних об’єктів.

На цій же нараді присутні обговорили питання організації та проведення урочистостей з нагоди відзначення 22-ї річниці Конституції України та 73-ї річниці входження Закарпаття до складу України.

 

Оголошення!!!

Світлина від Хустська районна державна адміністрація.Хустська районна державна адміністрація інформує, що у зв'язку з проведенням планових ремонтних робіт на гідроспорудах Вільшанського водосховища Теребля-Ріцької ГЕС в період з 27.06.2018 по 15.11.2018 року заплановано періодичні пропуски води, через донний водовипуск греблі, для подальшої безпечної та надійної експлуатації гідроспоруд ГЕС, згідно експлуатаційних вимог.

 

Шановна молодь Хустщини!

Світлина від Хустська районна державна адміністрація.Шановна молодь Хустщини!

Прийміть щирі вітання зі святом. У житті немає пори прекраснішої, ніж молодість. Це час становлення, вибору професійного шляху, планування майбутнього.

Сучасні і освічені, ви – сьогодення України, її майбутнє. Ваші енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення у бізнесі, політиці, у науці та на виробництві, у спорті та мистецтві.

Тому з нагоди свята бажаю усім молодим міцного здоров’я, успіхів у навчанні і роботі, творчої енергії, незалежних думок та сил, щоб втілити в життя все, до чого прагне ваш розум, душа і тіло. Хочу побажати вам, дорогі друзі, щастя і віри у власні сили.

З повагою,
голова Хустської РДА 
Назарій Павлій

 

 

Шановні державні службовці! Дорогі колеги!

Світлина від Хустська районна державна адміністрація.Шановні державні службовці! Дорогі колеги!
Щиро вітаю Вас з професійним святом –Днем державної служби!

Цього року державній службі України виповнюється 100 років. І завжди працювати в державних органах, забезпечувати виконання завдань і функцій держави було вкрай відповідальною справою. Адже державні працівники – перші, до кого звертаються наші мешканці за різноманітною допомогою. Це стосується вирішення різних питань, а в першу чергу – соціально важливих.

Висловлюю вам велику вдячність за вашу щоденну сумлінну працю, терпіння та відповідальність. Нехай ваш професіоналізм, старанність, розуміння та великий практичний досвід і надалі служать на користь людям.

Нехай кожен день вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

Бажаю Вам здоров'я, мудрості, витримки у всіх життєвих випробуваннях, добра і добробуту, заслуженої шани і вдячності людей!

З повагою, 
голова Хустської РДА Назарій Павлій

 

Вітання з нагоди Дня державної служби

 

День скорботи та вшанування пам'яті жертв війни

Світлина від Хустська районна державна адміністрація. 22 червня 2018 року в м. Хуст біля Монумента Слави відбувся мітинг-реквієм з нагоди Дня скорботи та вшанування пам'яті жертв війни за участі керівництва району та міста, працівників структурних підрозділів райдержадміністрації, представників громадських організацій та інші.

Саме у цей день, сімдесят сім років тому, почалась найкривавіша війна в історії нашого народу. Вона забрала життя мільйонів людей і відізвалася болем у кожній сім’ї. Важко уявити усі випробування, біль і горе, які випали на долю минулих поколінь. Але нечуваний героїзм та єднання народу, який піднявся на бій і переміг у жорстоких боях, навіки залишиться у наших вдячних серцях.Світлина від Хустська районна державна адміністрація.

Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих в роки Другої світової війни та поклали вінки до Монументу Слави.

Схиляємо голови перед мільйонами невинних жертв, яких забрала війна і низько вклоняємося захисникам рідної землі. Згадаймо в цей день у думках і молитвах кожного, хто поклав своє життя на вівтар боротьби за перемогу у Другій світовій війні.

Вічна і світла їм пам’ять! Вічна їм слава!

 

22 червня в Україні День скорботи та вшанування пам'яті жертв війни.

Світлина від Хустська районна державна адміністрація.На знак скорботи за загиблими у роки Другої світової війни, 22 червня, на території Хустського району, обмежено проведення розважальних заходів.
На будинках і спорудах органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій рекомендовано спуcтити Державний Прапор України. Крім того, в цей день, о 10 годині відбудеться Всеукраїнська хвилина мовчання.

Хустська районна державна адміністрація звертається до релігійних організацій з проханням провести панахиди та молебні за загиблими внаслідок політичних репресій.

 


Псилання

Офiцiйне представництво Президента України Веб-портал органiв виконавчої влади України Верховна Рада України Закарпатська Обласна Рада Обласна гаряча лінія Teplo.gov.ua Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України Національна дитяча гаряча лінія Державний реєстр виборців Міністерство доходів і зборів України

Створено студією Вебрики


Хустська районна державна адміністрація.
2004-2011