Хустський район
[Послуги] [Карта] [Зв’язок]    | Ви знаходитеся тут:   Головна    Новини
Шкільна громада Березівської ЗОШ І-ІІІ ст. отримала новенький шкільний автобус.

Світлина від Хустська районна державна адміністрація.У житті кожної школи є радісні та хвилюючі моменти, які залишають яскравий слід в її історії. Такою пам’ятною датою для Березівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня стало, 20 червня 2018 року, коли шкільна громада отримала новенький шкільний автобус.

На подвір’ї школи, поряд з новим автобусом, відбулася святкова лінійка. Вручити подарунок до навчального закладу завітали перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Сабадош, заступник голови районної ради Михайло Калинич, депутати районної ради Дмитро Величко, Михайло Біляк, Валерій Величко, Березівський сільський голова Богдан Біляк.Світлина від Хустська районна державна адміністрація.

Керівники району щиро привітали педагогічний та учнівський колективи школи зі знаковою подією у їх шкільному житті, зазначивши, що новий шкільний автобус буде підвозити школярів не лише щоденно на заняття, а й на олімпіади, конкурси, екскурсії. Побажали дітям успіхів у навчанні та відмітили, що найкращим подарунком для районної влади будуть їхні гарні здобутки та відзнаки.

В свою чергу директор школи Василь Тегза, від імені усієї шкільної родини – дітей, педагогів, батьків, подякував представникам влади та усім, хто долучився до придбання автобуса. Транспортний засіб придбаний у рамках програми "Шкільний автобус" на умовах співфінансування з державного та обласного бюджетів.

Світлина від Хустська районна державна адміністрація.Потреба у шкільному автобусі у Березівській школі назрівала давно, адже тут навчаються 400 дітей. Відстань до школи складає близько 12 кілометрів, тому добиратися, а ще, коли – негода, непросто. Тож за клопотанням депутатів Хустської районної ради, насамперед від фракції Радикальної партії Олега Ляшка в районній раді та підтримки народного депутата України Валерія Лунченка, депутата Закарпатської обласної ради Мирослава Білецького, голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля, голови Хустської РДА Назарія Павлія школярі отримали новенький транспорт.

Після перерізання символічної стрічки, настоятелі місцевих храмів освятили шкільний автобус.

Шкільний автобус – це перш за все безпека дітей у дорозі до школи, спокій батьків, і, звичайно, забезпечення рівного доступу до якісної освіти кожного школяра, який проживає у сільській місцевості.

 

Світлина від Хустська районна державна адміністрація.Світлина від Хустська районна державна адміністрація.

 

Хустський район отримав 1 новий шкільній автобус для перевезення учнів Березівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Сьогодні, 19 червня, на площі Народній перед будівлею Закарпатської ОДА відбулась урочиста церемонія вручення ключів від шкільних автобусів педколективам Закарпаття. Розпочали урочистості з танцю ужгородських школярів під композицію "Україна - це я".

Опісля голова Закарпатської обласної держадміністрації Геннадій Москаль, заступник голови обласної ради Петро Грицик, а також представник компанії-постачальника – Чернігівського автобусного заводу привітали гостей обласного центру та вручили ключі від одинадцяти транспортних засобів директорам шкіл. Далі водії проїхались навколо площі Народної та попрямували за призначенням.Світлина від Хустська районна державна адміністрація.

Крім школи Хустського району, нові шкільні автобуси отримали навчальні заклади: Берегівського, Іршавського, Великоберезнянського, Тячівського, Рахівського, Виноградівського, Перечинського, Мукачівського, Міжгірського районів.

Окремо висловлюємо щиру подяку тим, хто допоміг в отриманні цього автобуса, зокрема, народному депутатові України Валерію Лунченку, депутату Закарпатської обласної ради Мирославу Білецькому, голові Закарпатської ОДА Геннадію Москалю, голові Хустської РДА Назарію Павлію та депутатам Хустської районної ради, насамперед від фракції Радикальної партії Олега Ляшка в районній раді, які доклали максимум зусиль до вирішення питання відносно забезпечення Березівської ЗОШ І-ІІІ ступенів автобусом для підвезення учнів.

Світлина від Хустська районна державна адміністрація.

Світлина від Хустська районна державна адміністрація.

 

У райдержадміністрації відбувся семінар-навчання з питань документування управлінської інформації та організації роботи з документами.

Світлина від Хустська районна державна адміністрація.На виконання доручення керівника апарату Закарпатської обласної державної адміністрації Руслани Натуркач, сьогодні у Хустській районній державній адміністрації під керівництвом керівника апарату райдержадміністрації Володимира Лендєла, було проведено семінар-навчання із ведення діловодства для державних службовців.

В ході семінару-навчання начальник відділу здійснення документообігу та контролю апарату райдержадміністрації Тетяна Бонь нагадала присутнім державним службовцям вимоги до фірмових бланків, резолюцій керівника, складання розпоряджень та доручень голови райдержадміністрації, наказів керівника апарату, ведення протоколів нарад, тощо.Світлина від Хустська районна державна адміністрація.

Керівник апарату райдержадміністрації наголосив на необхідності дотримання всіх термінів подання контрольних документів.

Крім того, Володимир Миколайович зазначив, що грамотно, переконливо та конкретно написаний лист з дотриманням вимог Інструкції з діловодства – свідчення професіоналізму керівника.

 

Шановні працівники медичної галузі!

Світлина від Хустська районна державна адміністрація.Щиро вітаю вас із професійним святом - Днем медичного працівника!

Своєю невтомною працею ви несете відповідальність за найголовніше в житі людини - здоров‘я. А тому професія лікаря завжди була, є і буде однією з найнеобхідніших і найшановніших.

У цей святковий день прийміть слова вдячності та поваги за вашу самовіддану працю, за врятовані життя, повернене людям здоров`я, вашу людяність та відповідальнісь.

Бажаю вам життєвої енергії, доброго здоров`я, благополуччя та родинного затишку, мирного неба над головою, професійних успіхів і людської шани.

З повагою,
голова Хустської РДА 
Назарій Павлій

 

 

Оголошення

Хустська ОДПІ  ГУ  ДФС  у  Закарпатській області   повідомляє , що у зв’язку із запровадженням централізованої моделі виконання дохідної частини державного  та місцевих бюджетів з 02.07.2018 року змінюються реквізити рахунків по зарахуванню платежів до бюджетів.  Інформацію про розрахункові рахунки  можна отримати в Хустській ОДПІ (каб.39) або за номером телефону 4-40-11.

 

 

  За матеріалами Хустської ОДПІ

 

Цікава профорієнтація. Служба зайнятості працює в літніх таборах Хустщини

З метою професійної орієнтації учнів загальноосвітніх шкіл району в період літнього відпочинку, фахівці служби занятості проводять різні профорієнтаційні заходи в пришкільних літніх таборах, на яких допомагають школярам правильно спланувати своє професійне майбутнє, визначити професію, яка принесе задоволення й стане улюбленою справою на все життя.

4 та 7 червня, фахівці відділу активної підтримки безробітних Хустської міськрайонної філії Закарпатського обласного центру зайнятості, спільно з представниками Пенсійного фонду України провели такі заходи з учнівською молоддю та вчителями у Сокирницькій та Вишківській загальноосвітніх школах.

Щоб зацікавити молодь питанням вибору професії, фахівці центру зайнятості підійшли до цього креативно, та провели з ними ряд цікавих інтерактивих, змагально-мотиваційних та інтелектуально-ігрових заходів – «Які професії потрібні селу» та «Малюнок на асфальті». Незмінною формулою заходу було «Хочу! Можу! Треба!», що в свою чергу слугувало мотиваційним чинником до поміркованих і виважених дій у самовизначенні. Водночас вони по-дорослому обговорювали, на які групи поділяються професії, як правильно обрати той чи інший фах.

Під час профорієнтаційної роботи понад 130 школярів літніх таборів отримали можливість детально ознайомитися з широким вибором професій, які на цей час користуються попитом. Заходи пройшли у дружній атмосфері, з конкурсами, іграми, загадками, адже під час відпочинку в ігровій формі необхідна інформація засвоюється краще й легше.

 

85- років Всеукраїнської громадськості організації глухих та 55-років утворення Хустської територіальної організації глухих.

Світлина від Хустська районна державна адміністрація.Нещодавно Хустська територіальна організація глухих УТОГ відзначила два ювілеї, 85- років Всеукраїнської громадськості організації глухих та 55-років утворення Хустської територіальної організації глухих.

Привітати весь колектив УТОГ прийшли численні гості, зокрема, заступник голови райдержадміністрації Михайло Попович, заступник голови районної ради Михайло Калинич, заступник міського голови Василь Сабадош, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Михайло Мойсей.

Від імені голови райдержадміністрації Назарія Павлія з теплими словами привітання до присутніх звернувся заступник голови районної державної адміністрації Михайло Попович.Світлина від Хустська районна державна адміністрація.

“Таке тепло і добро, які є у вашому товаристві, не знайдеш, напевно, у жодному іншому, – наголосив Михайло Мафтейович. – Ви особливі тим, що по-справжньому цінуєте життя та розумієте межу між добром і злом. Дякую вам за силу волі та радість до життя. Я б хотів, щоб ви знали і відчували, що не одні у цьому світі, адже на Хустщині ми всі є і будемо однією великою сильною родиною”.

Опісля членів товариства відзначили грамотами та грошовою допомогою.

Світлина від Хустська районна державна адміністрація.Наприкінці заходу голова Хустської територіальної організації глухих УТОГ Ірина Везир подякувала районній та міській владі за підтримку у вирішенні проблемних пи¬тань глухих і слабочуючих.

 

Шановні працівники засобів масової інформації!

Світлина від Хустська районна державна адміністрація.Шановні працівники засобів масової інформації! Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем журналіста!

Це свято тих, хто обрав нелегку та надзвичайно відповідальну справу – день за днем, занурюючись у бурхливий вирій подій, першими дізнаватися про найсвіжіші новини, оперативно знайомити з ними населення, створювати об’єктивну картину нашого сьогодення.

Ви тримаєте руку на пульсі подій і оперативно висвітлюєте актуальні теми. Без вашої участі не проходить жодна доленосна історична подія. Ваше палке слово піднімає дух, вселяє надію та є безцінною підтримкою на невпинному шляху в майбуття..

У день професійного свята бажаю вам доброго здоров’я, миру, радості і благополуччя, творчого натхнення у досягненні вищих висот на журналістській ниві, цікавих подій та високих рейтингів.

Нехай творчі задуми реалізуються якнайкраще, а повсякденне застосування світових професійних стандартів стане шляхом до нових звершень.

З повагою, 
голова Хустської РДА Назарій Павлій

 

Робоча зустріч голови районної державної адміністрації Назарія Павлія

Світлина від Хустська районна державна адміністрація.Відбулася робоча зустріч голови районної державної адміністрації Назарія Павлія, голови районної ради Юрія Іванчо з спостерігачами Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ в Україні – Анатолієм Дзізінським та Мірославом Демко.

В ході розмови Назарій Іванович ознайомив присутніх з соціально-економічним розвитком району та запевнив, що районна влада робить все для забезпечення стабільної життєдіяльності району.

Також представників ОБСЄ цікавило питання безпеки мешканців району, прибуття до району вимушених переселенців зі східних областей держави. Мова йшла про забезпечення їх належним соціальним захистом та надання тимчасового житла для проживання тощо. Гостями відзначено важливість реформ з децентралізації та об'єднання територіальних громад.

На завершення зустрічі голова райдержадміністрації Назарій Павлій подякував представникам місії ОБСЄ за візит та висловив сподівання, що проблемних питань у державі буде якомога менше. Гості, в свою чергу, висловили вдячність голові райдержадміністрації та голові районної ради за відкритість у спілкуванні та змістовність наданої інформації.

 

 

Щотижнева нарада відбулася в Хустській РДА.

Світлина від Хустська районна державна адміністрація.Сьогодні, 04 червня, в Хустській РДА відбулася організаційна нарада під керівництвом голови районної державної адміністрації Назарія Павлія.

У нараді взяли участь: заступник голови райдержадміністрації Михайло Попович, голова районної ради Юрій Іванчо, заступник голови районної ради Михайло Калинич, начальники управлінь, відділів та структурних підрозділів адміністрації, керівники установ та організацій району.

Насамперед, голова райдержадміністрації Назарій Іванович Павлій представив присутнім директора Хустського місцевого центру з надання БВПД Алісу Богдан зауваживши, що сподівається на подальшу плідну співпрацю у наданні якісних правових послуг та підвищення рівня правової свідомості громадян, які перебувають під юрисдикцією центру.Світлина від Хустська районна державна адміністрація.

Опісля перейшли до обговорення найбільш нагальних та наболілих проблем. Зокрема, були розглянуті питання про стан впровадження в районі медичної реформи, зокрема, щодо укладання угод «лікар – пацієнт», щодо підготовки до початку опалювального сезону, призначення населенню району субсидій, оздоровлення та відпочинок дітей у період літніх канікул, про стан весняного призову юнаків на строкову військову службу в Хустському районі, про проведення тендерних процедур по закупівлі енергоносіїв бюджетними установами району, про підготовку до засідання колегії райдержадміністрації.

 

 

Дорогі діти! Шановні батьки!

Світлина від Хустська районна державна адміністрація.У перший день літа від усієї душі вітаю вас з Міжнародним Днем захисту дітей!

Це радісне свято не тільки для маленьких, але й для усіх дорослих, які живуть та працюють заради щасливого майбутнього своїх дітей.

Немає більшого щастя у світі, аніж посмішка дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов'язок батьків, суспільства та держави. І сьогодні одним із найголовніших завдань районної влади є створення належних умов для повноцінного розвитку та нормального життя дітей. Допомога багатодітним сім'ям, захист прав та інтересів маленьких жителів нашого району, поліпшення системи охорони здоров'я та освіти знаходяться в центрі нашої постійної уваги. І ми хочемо, щоб із перших хвилин життя кожна дитина відчувала це.

Дякую всім батькам, вихователям, педагогам, соціальним працівникам за щоденну натхненну працю, любов та турботу про дітей. Слова особливої поваги – людям, які піклуються про діточок, що залишилися без батьківської опіки і найбільше потребують тепла і любові.

У цей святковий день бажаю всім здоров’я, миру, добра, а вам, дорогі хлопчики та дівчатка, щасливого безтурботного дитинства, яскравих посмішок та здійснення найзаповітніших мрій!

З повагою,

голова Хустської райдержадміністрації Назарій Павлій

 

 

Відбулося позапланове засідання з виїздом на місце районної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Світлина від Хустська районна державна адміністрація.Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Віктора Сабадоша відбулося позапланове засідання з виїздом на місце районної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

У роботі комісії взяли участь: керівник апарату райдержадміністрації Володимир Лендєл, начальник Хустського міськрайонного відділення УДСНС України в Закарпатській області Юрій Вакаров, заступник начальника сектору Превенції Хустського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області Василь Гомечко, заступник начальника ДРПЧ-10 УДСНС України в Закарпатській області Олег Молодченко, члени комісії, керівники структурних підрозділів адміністрації, очільники профільних служб та відомств.Світлина від Хустська районна державна адміністрація.

На порядку денному комісії було питання про ситуацію, що склалася в промзоні на території зберігання хімічних засобів захисту рослин.

Заслухавши заяву сільського голови Павла Джуги та інформацію виступаючих щодо проблеми, що склалася в зв’язку із крадіжкою металу із ємності у якій зберігалися отрутохімікати, шляхом часткової вирізки стінки металевої цистерни, розташованої на території колишнього ВАТ «Агрокомплекс» с. Рокосово Хустського району. Даний факт нанесення матеріального збитку може призвести до екологічної катастрофи. В разі проходження тривалих дощових опадів можливий розмив відкритих непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР), а як наслідок, забруднення ґрунтовних вод, а в результаті - отруєння тварин та населення села.

Світлина від Хустська районна державна адміністрація.Як зазначив Віктор Михайлович, що на території ВАТ «Агрокомплекс» в с. Рокосово Хустського району знаходяться чотири металеві цистерни з сумішей ґрунту в кількості 225 тонн. З метою визначення вмісту у завантажених цистернах ґрунту з домішками пестицидів чи пестициди з домішками ґрунту та визначення їх класу небезпеки, Хустська районна державна адміністрація профінансувала проведення матеріалознавчої експертизи зазначених сумішей.

За результатами хіміко-аналітичних досліджень визначено макро- та мікросклад відходів за гранично допустимими концентраціями екзогенних речовин у ґрунті, відходи (забрудненого ґрунту) з чотирьох цистерн відносяться до надзвичайно небезпечних відходів І-ІІ класу небезпеки.Світлина від Хустська районна державна адміністрація.

За розрахунками ТОВ «ЕКО НОВА», яке проводить операції у сфері поводження з небезпечними відходами, вартість утилізації невідомих та непридатних до використання отрутохімікатів складає близько 12,5 млн. грн.

Беручи до уваги важкий фінансовий стан району, вирішення даної проблеми можливе на рівні Міністерства екології та природних ресурсів.

Світлина від Хустська районна державна адміністрація.Комісія з ТЕБ та НС заслухавши інформацію, щодо наслідків проблеми, що склалася в зв’язку із крадіжкою металу із ємності у якій зберігалися отрутохімікати та її усунення, комісія вирішила:

Звернутися до обласної комісії ТЕБ та НС та до обласної екологічної інспекції з листом щодо проведення виїзного засідання обласної комісії з метою прийняття конкретних рішень по утилізації ХЗЗР.

Звернутися до Хустського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області щодо проведення в найкоротші терміни розслідування по даному інцинденту.Світлина від Хустська районна державна адміністрація.

Матеріали засідання комісії з ТЕБ та НС було відправлено до ЗОДА та Державної екологічної інспекції в Закарпатській області з проханням вишукати можливість утилізації сумішей ґрунту.


Псилання

Офiцiйне представництво Президента України Веб-портал органiв виконавчої влади України Верховна Рада України Закарпатська Обласна Рада Обласна гаряча лінія Teplo.gov.ua Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України Національна дитяча гаряча лінія Державний реєстр виборців Міністерство доходів і зборів України

Створено студією Вебрики


Хустська районна державна адміністрація.
2004-2011