Хустський район
[Послуги] [Карта] [Зв’язок]    | Ви знаходитеся тут:   Головна    Новини
Президент присвоїв Військовому інституту телекомунікацій та інформатизації почесне найменування імені Героїв Крут

До 100-ї річниці історичних подій під Крутами та з метою вшанування подвигу Героїв Крут і військово-патріотичного виховання військовослужбовців Збройних Сил України, Президент Петро Порошенко присвоїв Військовому інституту телекомунікацій та інформатизації почесне найменування імені Героїв Крут. Відповідний Указ Глава держави  підписав під час відвідування інституту на урочистостях у присутності всього особового складу.

читати повністю

 

ПАМ'ЯТАЙ ПРО КРУТИ! 29 СІЧНЯ 2018 РОКУ ВИПОВНЮЄТЬСЯ 100 РОКІВ БОЮ ПІД КРУТАМИ

Для Українського народу цей бій став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.

 

«Я МАЮ ПРАВО!»

Загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги та територіальними органами юстиції.

Мета – сформувати нову правову культуру у суспільстві, що забезпечить сталий розвиток України як сучасної правової демократичної держави. Стратегічним завданням довгострокової національної програми “Я МАЮ ПРАВО!” є підвищення рівня знання українців щодо своїх прав у різних сферах життя, правової свідомості громадян та спроможності громад захищати свої права.

Відеоролик тут!

 

Засідав районний антикризовий енергетичний штаб

Під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Віктора Сабадоша відбулося засідання районного антикризового енергетичного штабу.

Під час засідання обговорили питання щодо дотримання затверджених лімітів та економного використання енергоресурсів загалом. Крім того, на засіданні мова йшла про своєчасне проведення розрахунків за спожиті енергоносії усіма споживачами та бюджетними організаціями району.

Також присутні обговорили проведення тендерних процедур по закупівлі енергоносіїв бюджетними установами району.

За результатами роботи штабу прийнято ряд рішень.

 

 

День Соборності

День Соборності — свято України, що відзначається щороку 22 січня в день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Це був один з найпрекрасніших моментів нашої історії. Високий принцип соборності своїх земель – найблагородніший у світі ідеал, до якого прагне кожна нація.

Відтак, сьогодні з нагоди Дня Соборності України відбулась урочиста церемонія покладання квітів до пам'ятника Тарасу Шевченку.

Шануючи цю визначну подію, в урочистостях взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Сабадош, голова районної ради Юрій Іванчо, заступник голови районної ради Михайло Калинич, заступник голови з питань діяльності виконавчих органів ради – керуючий справами виконавчого комітету Хустської міської ради Василь Сабадош, працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, виконавчого апарату районної ради, представники громадськості.

Також в рамках урочистостей відбувся яскравий флеш-моб «У єднанні наша сила» у виконанні вихованців Драгівської дитячої школи мистецтв.

Національна пам’ять формує нашу національну свідомість. А вшанування та збереження традицій державних свят України має надзвичайне значення у формуванні національної свідомості, яка є фундаментом для майбутнього українського народу. Відзначивши День Соборності України, ми ще раз пригадали її історію.

 

 

18 січня у малій залі райдержадміністрації відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

18 січня у малій залі райдержадміністрації відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій за участю керівництва державної адміністрації, членів комісії. На засіданні йшлось про стан захворюваності на капілярні інфекції та кір.

Заслухавши інформацію начальника відділу охорони здоров’я райдержадміністрації з питання порядку денного. Члени комісії вирішили пропонувати:

- Відділу освіти, молоді та спорту РДА продовжити канікули у навчальних закладах Хустського району до 05.02.2018 року, як превентивний захід.
- Селищному та сільським головам, відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації вивчити питання щодо призупинення роботи дошкільних навчальних закладів.
- Відділу охорони здоров’я райдержадміністрації вести постійний моніторинг за проходженням захворюваності на капілярні інфекції та кір в населених пунктах району.
- Селищному та сільським головам, відділу освіти, молоді та спорту, відділу культури райдержадміністрації на даний період обмежити проведення масових заходів на території району та підвідомчих закладах.

 

 

ТРЕНІНГ ДЛЯ БАТЬКІВ ІЗ ПРИЙОМНИХ СІМЕЙ ТА ДИТЯЧИХ БУДИНКІВ СІМЕЙНОГО ТИПУ м. ХУСТ ТА ХУСТСЬКОГО РАЙОНУ

У середу 17 січня методист-психолог Куштан Ярослава фахівець відділу методичного забезпечення Закарпатського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, фаховий лікар Кожанова Маріанна та директор Хустського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Бородач Рената провели психологічний тренінг для батьків-вихователів та прийомних батьків з питань попередження емоційного вигорання та практичні заняття з надання першої медичної допомоги.
Під час тренінгу батьки познайомилися з такими поняттями як «емоційне вигорання», «стрес», одержали інформацію про стадії синдрому вигорання, фактори впливу на емоційне виснаження, симптоми з яких складається синдром, методами гармонізації свого психофізичного стану. З прийомними батьками було проведено діагностику емоційного вигорання на визначення ступеня схильності до стресу. Вони одержали практичні поради і стратегії боротьби із синдромом емоційного вигорання.
Практичні заняття з основ надання першої невідкладної допомоги навчали батьків ефективно та адекватно реагувати на ситуацію, коли хтось із оточення потребує невідкладної допомоги у випадку інфакту, інсульту, задухи, утоплення тощо. 
Комунікування у невимушеній атмосфері, уміння знаходити компроміс, обговорення різних життєвих ситуацій – ось далеко не повний перелік позитивних моментів активного і продуктивного спілкування. Кожен з учасників поділився досвідом організації і проведення відпочинку та дозвілля. Зустріч пройшла дуже емоційно для всіх учасників. Прийомні батьки визнали, що такі зустрічі їм потрібні, тому що допомагають краще налагоджувати стосунки з дітьми, вирішувати проблеми у вихованні, є актуальними та корисними на сьогоднішній день.

 

«Патронат над дитиною»

В рамках проведення інформаційної кампанії щодо створення сімей патронатних вихователів представляємо соціальний ролик «Патронат над дитиною» який створено Закарпатським обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Відеоролик для перегляду ТУТ

 

До уваги роботодавців Хустського району!

Закарпатське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів інформує, що роботодавцям, у яких за основним місцем роботи у 2017 році працювало  8 і більше осіб, необхідно подати в строк до 01 березня 2018 року «Звіт про зайнятість та працевлаштування інвалідів за 2017 рік» (форма № 10-ПІ річна).

         Поштова адреса відділення: пл. Ш.Петефі, 14, м. Ужгород, 88000.

         Контактний телефон: (03122) 3-53-50, 3-52-39;

         Email: zakfszi@ukr.net

 

ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ!

За інформацією Закарпатського обласного центру з гідрометеорології ввечері 16-го та вночі 17-го січня по території Закарпатської області очікується сильний сніг та мокрий сніг. На дорогах ожеледиця. В горах місцями посилення вітру до 15-20 м/с, хуртовини, подекуди налипання мокрого снігу, на перевалах снігові замети.

При ускладненні погодніх умов, що може мати негативний вплив на об'єкти критичної інфраструктури та життєзабезпечення населення, терміново інформувати ОКЦ УДСНС України в Закарпатській області за номером телефону : 61-72-99

 

Цими вихідними в Ужгороді відбувся перший Міжнародний гастрономічно-колядницький фестиваль "Василля" та обласний фестиваль “Коляда у старо

Цими вихідними в Ужгороді відбувся перший Міжнародний гастрономічно-колядницький фестиваль "Василля" та обласний фестиваль “Коляда у старому селі”. Участь у колоритному дійстві взяла і Хустщина .

Презентація району проходила у двох напрямках: на площі Театральній виступили два колективи: Боронявська «Шархань» та дитячий фольклорний колектив «Первоцвіти» Липчанської філії Стеблівської ДШМ, які вразили глядачів своєю автентичністю та оригінальністю.

Друга частина свята відбувалася у «Старому селі», де районним організаційно-методичним центром відділу культури було організовано оздоблення хатини Хустського району і зустріч делегації гостей, на чолі з губернатором області, веселою колядою та «мараморошською гостиною».

Зустрічали гостей «господарі» будиночку: перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Сабадош, заступник голови районної ради Михайло Калинич та начальник відділу культури райдержадміністрації Світлана Дзяпко.

Від імені голови районної державної адміністрації Назарія Павлія, Віктор Михайлович привітав гостей автентичного будинку, який відображав культуру та звичаї Хустського району, із Різдвяними святами.

На святі панувала дуже тепла та позитивна атмосфера, зігрівав дух старого села, у якому можна було побачити вікові українські традиції, прогулятись, посмакувати незвичними стравами та просто відпочити.

 

УКРАЇНА В КОЖНОМУ З НАС

 Забулися хвилювання початку нового 2017-18 навчального року і доцільно було б зробити певні висновки.

Особливість роботи з підлітками полягає в тому, що вони, вважаючи себе дорослими, залишаються дітьми. Висловлюючи власну думку вони, як правило, репрезентують позицію своїх сімей. Сьогоднішні учні 9-11 класів та студенти молодших курсів, завтра будуть відповідати за долю нашої держави. Завтра від них, від їхньої життєвої позиції буде залежати спокій та процвітання в Україні.

читати повністю


Псилання

Офiцiйне представництво Президента України Веб-портал органiв виконавчої влади України Верховна Рада України Закарпатська Обласна Рада Обласна гаряча лінія Teplo.gov.ua Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України Національна дитяча гаряча лінія Державний реєстр виборців Міністерство доходів і зборів України

Створено студією Вебрики


Хустська районна державна адміністрація.
2004-2011