Хустський район
[Послуги] [Карта] [Зв’язок]    | Ви знаходитеся тут:   Головна    Новини
Оголошення

Хустська ОДПІ  ГУ  ДФС  у  Закарпатській області   повідомляє , що у зв’язку із запровадженням централізованої моделі виконання дохідної частини державного  та місцевих бюджетів з 02.07.2018 року змінюються реквізити рахунків по зарахуванню платежів до бюджетів.  Інформацію про розрахункові рахунки  можна отримати в Хустській ОДПІ (каб.39) або за номером телефону 4-40-11.

 

 

  За матеріалами Хустської ОДПІ

 

Цікава профорієнтація. Служба зайнятості працює в літніх таборах Хустщини

З метою професійної орієнтації учнів загальноосвітніх шкіл району в період літнього відпочинку, фахівці служби занятості проводять різні профорієнтаційні заходи в пришкільних літніх таборах, на яких допомагають школярам правильно спланувати своє професійне майбутнє, визначити професію, яка принесе задоволення й стане улюбленою справою на все життя.

4 та 7 червня, фахівці відділу активної підтримки безробітних Хустської міськрайонної філії Закарпатського обласного центру зайнятості, спільно з представниками Пенсійного фонду України провели такі заходи з учнівською молоддю та вчителями у Сокирницькій та Вишківській загальноосвітніх школах.

Щоб зацікавити молодь питанням вибору професії, фахівці центру зайнятості підійшли до цього креативно, та провели з ними ряд цікавих інтерактивих, змагально-мотиваційних та інтелектуально-ігрових заходів – «Які професії потрібні селу» та «Малюнок на асфальті». Незмінною формулою заходу було «Хочу! Можу! Треба!», що в свою чергу слугувало мотиваційним чинником до поміркованих і виважених дій у самовизначенні. Водночас вони по-дорослому обговорювали, на які групи поділяються професії, як правильно обрати той чи інший фах.

Під час профорієнтаційної роботи понад 130 школярів літніх таборів отримали можливість детально ознайомитися з широким вибором професій, які на цей час користуються попитом. Заходи пройшли у дружній атмосфері, з конкурсами, іграми, загадками, адже під час відпочинку в ігровій формі необхідна інформація засвоюється краще й легше.

 

85- років Всеукраїнської громадськості організації глухих та 55-років утворення Хустської територіальної організації глухих.

Світлина від Хустська районна державна адміністрація.Нещодавно Хустська територіальна організація глухих УТОГ відзначила два ювілеї, 85- років Всеукраїнської громадськості організації глухих та 55-років утворення Хустської територіальної організації глухих.

Привітати весь колектив УТОГ прийшли численні гості, зокрема, заступник голови райдержадміністрації Михайло Попович, заступник голови районної ради Михайло Калинич, заступник міського голови Василь Сабадош, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Михайло Мойсей.

Від імені голови райдержадміністрації Назарія Павлія з теплими словами привітання до присутніх звернувся заступник голови районної державної адміністрації Михайло Попович.Світлина від Хустська районна державна адміністрація.

“Таке тепло і добро, які є у вашому товаристві, не знайдеш, напевно, у жодному іншому, – наголосив Михайло Мафтейович. – Ви особливі тим, що по-справжньому цінуєте життя та розумієте межу між добром і злом. Дякую вам за силу волі та радість до життя. Я б хотів, щоб ви знали і відчували, що не одні у цьому світі, адже на Хустщині ми всі є і будемо однією великою сильною родиною”.

Опісля членів товариства відзначили грамотами та грошовою допомогою.

Світлина від Хустська районна державна адміністрація.Наприкінці заходу голова Хустської територіальної організації глухих УТОГ Ірина Везир подякувала районній та міській владі за підтримку у вирішенні проблемних пи¬тань глухих і слабочуючих.

 

Шановні працівники засобів масової інформації!

Світлина від Хустська районна державна адміністрація.Шановні працівники засобів масової інформації! Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем журналіста!

Це свято тих, хто обрав нелегку та надзвичайно відповідальну справу – день за днем, занурюючись у бурхливий вирій подій, першими дізнаватися про найсвіжіші новини, оперативно знайомити з ними населення, створювати об’єктивну картину нашого сьогодення.

Ви тримаєте руку на пульсі подій і оперативно висвітлюєте актуальні теми. Без вашої участі не проходить жодна доленосна історична подія. Ваше палке слово піднімає дух, вселяє надію та є безцінною підтримкою на невпинному шляху в майбуття..

У день професійного свята бажаю вам доброго здоров’я, миру, радості і благополуччя, творчого натхнення у досягненні вищих висот на журналістській ниві, цікавих подій та високих рейтингів.

Нехай творчі задуми реалізуються якнайкраще, а повсякденне застосування світових професійних стандартів стане шляхом до нових звершень.

З повагою, 
голова Хустської РДА Назарій Павлій

 

Робоча зустріч голови районної державної адміністрації Назарія Павлія

Світлина від Хустська районна державна адміністрація.Відбулася робоча зустріч голови районної державної адміністрації Назарія Павлія, голови районної ради Юрія Іванчо з спостерігачами Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ в Україні – Анатолієм Дзізінським та Мірославом Демко.

В ході розмови Назарій Іванович ознайомив присутніх з соціально-економічним розвитком району та запевнив, що районна влада робить все для забезпечення стабільної життєдіяльності району.

Також представників ОБСЄ цікавило питання безпеки мешканців району, прибуття до району вимушених переселенців зі східних областей держави. Мова йшла про забезпечення їх належним соціальним захистом та надання тимчасового житла для проживання тощо. Гостями відзначено важливість реформ з децентралізації та об'єднання територіальних громад.

На завершення зустрічі голова райдержадміністрації Назарій Павлій подякував представникам місії ОБСЄ за візит та висловив сподівання, що проблемних питань у державі буде якомога менше. Гості, в свою чергу, висловили вдячність голові райдержадміністрації та голові районної ради за відкритість у спілкуванні та змістовність наданої інформації.

 

 

Щотижнева нарада відбулася в Хустській РДА.

Світлина від Хустська районна державна адміністрація.Сьогодні, 04 червня, в Хустській РДА відбулася організаційна нарада під керівництвом голови районної державної адміністрації Назарія Павлія.

У нараді взяли участь: заступник голови райдержадміністрації Михайло Попович, голова районної ради Юрій Іванчо, заступник голови районної ради Михайло Калинич, начальники управлінь, відділів та структурних підрозділів адміністрації, керівники установ та організацій району.

Насамперед, голова райдержадміністрації Назарій Іванович Павлій представив присутнім директора Хустського місцевого центру з надання БВПД Алісу Богдан зауваживши, що сподівається на подальшу плідну співпрацю у наданні якісних правових послуг та підвищення рівня правової свідомості громадян, які перебувають під юрисдикцією центру.Світлина від Хустська районна державна адміністрація.

Опісля перейшли до обговорення найбільш нагальних та наболілих проблем. Зокрема, були розглянуті питання про стан впровадження в районі медичної реформи, зокрема, щодо укладання угод «лікар – пацієнт», щодо підготовки до початку опалювального сезону, призначення населенню району субсидій, оздоровлення та відпочинок дітей у період літніх канікул, про стан весняного призову юнаків на строкову військову службу в Хустському районі, про проведення тендерних процедур по закупівлі енергоносіїв бюджетними установами району, про підготовку до засідання колегії райдержадміністрації.

 

 

Дорогі діти! Шановні батьки!

Світлина від Хустська районна державна адміністрація.У перший день літа від усієї душі вітаю вас з Міжнародним Днем захисту дітей!

Це радісне свято не тільки для маленьких, але й для усіх дорослих, які живуть та працюють заради щасливого майбутнього своїх дітей.

Немає більшого щастя у світі, аніж посмішка дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов'язок батьків, суспільства та держави. І сьогодні одним із найголовніших завдань районної влади є створення належних умов для повноцінного розвитку та нормального життя дітей. Допомога багатодітним сім'ям, захист прав та інтересів маленьких жителів нашого району, поліпшення системи охорони здоров'я та освіти знаходяться в центрі нашої постійної уваги. І ми хочемо, щоб із перших хвилин життя кожна дитина відчувала це.

Дякую всім батькам, вихователям, педагогам, соціальним працівникам за щоденну натхненну працю, любов та турботу про дітей. Слова особливої поваги – людям, які піклуються про діточок, що залишилися без батьківської опіки і найбільше потребують тепла і любові.

У цей святковий день бажаю всім здоров’я, миру, добра, а вам, дорогі хлопчики та дівчатка, щасливого безтурботного дитинства, яскравих посмішок та здійснення найзаповітніших мрій!

З повагою,

голова Хустської райдержадміністрації Назарій Павлій

 

 

Відбулося позапланове засідання з виїздом на місце районної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Світлина від Хустська районна державна адміністрація.Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Віктора Сабадоша відбулося позапланове засідання з виїздом на місце районної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

У роботі комісії взяли участь: керівник апарату райдержадміністрації Володимир Лендєл, начальник Хустського міськрайонного відділення УДСНС України в Закарпатській області Юрій Вакаров, заступник начальника сектору Превенції Хустського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області Василь Гомечко, заступник начальника ДРПЧ-10 УДСНС України в Закарпатській області Олег Молодченко, члени комісії, керівники структурних підрозділів адміністрації, очільники профільних служб та відомств.Світлина від Хустська районна державна адміністрація.

На порядку денному комісії було питання про ситуацію, що склалася в промзоні на території зберігання хімічних засобів захисту рослин.

Заслухавши заяву сільського голови Павла Джуги та інформацію виступаючих щодо проблеми, що склалася в зв’язку із крадіжкою металу із ємності у якій зберігалися отрутохімікати, шляхом часткової вирізки стінки металевої цистерни, розташованої на території колишнього ВАТ «Агрокомплекс» с. Рокосово Хустського району. Даний факт нанесення матеріального збитку може призвести до екологічної катастрофи. В разі проходження тривалих дощових опадів можливий розмив відкритих непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР), а як наслідок, забруднення ґрунтовних вод, а в результаті - отруєння тварин та населення села.

Світлина від Хустська районна державна адміністрація.Як зазначив Віктор Михайлович, що на території ВАТ «Агрокомплекс» в с. Рокосово Хустського району знаходяться чотири металеві цистерни з сумішей ґрунту в кількості 225 тонн. З метою визначення вмісту у завантажених цистернах ґрунту з домішками пестицидів чи пестициди з домішками ґрунту та визначення їх класу небезпеки, Хустська районна державна адміністрація профінансувала проведення матеріалознавчої експертизи зазначених сумішей.

За результатами хіміко-аналітичних досліджень визначено макро- та мікросклад відходів за гранично допустимими концентраціями екзогенних речовин у ґрунті, відходи (забрудненого ґрунту) з чотирьох цистерн відносяться до надзвичайно небезпечних відходів І-ІІ класу небезпеки.Світлина від Хустська районна державна адміністрація.

За розрахунками ТОВ «ЕКО НОВА», яке проводить операції у сфері поводження з небезпечними відходами, вартість утилізації невідомих та непридатних до використання отрутохімікатів складає близько 12,5 млн. грн.

Беручи до уваги важкий фінансовий стан району, вирішення даної проблеми можливе на рівні Міністерства екології та природних ресурсів.

Світлина від Хустська районна державна адміністрація.Комісія з ТЕБ та НС заслухавши інформацію, щодо наслідків проблеми, що склалася в зв’язку із крадіжкою металу із ємності у якій зберігалися отрутохімікати та її усунення, комісія вирішила:

Звернутися до обласної комісії ТЕБ та НС та до обласної екологічної інспекції з листом щодо проведення виїзного засідання обласної комісії з метою прийняття конкретних рішень по утилізації ХЗЗР.

Звернутися до Хустського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області щодо проведення в найкоротші терміни розслідування по даному інцинденту.Світлина від Хустська районна державна адміністрація.

Матеріали засідання комісії з ТЕБ та НС було відправлено до ЗОДА та Державної екологічної інспекції в Закарпатській області з проханням вишукати можливість утилізації сумішей ґрунту.

 

ПОВІДОМЛЕННЯ про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

Публічне акціонерне товариство «Укргазвидобування», код ЄДРПОУ 30019775інформує про намір провадити плановану діяльність та оцінку впливу на довкілля.

читати повністю

 

Зустріч із новопризначеним консулом Угорщини в Берегові – Матяшем Сіладі

Світлина від Хустська районна державна адміністрація.Голова районної державної адміністрації Назарій Павлій та голова районної ради Юрій Іванчо провели зустріч із новопризначеним консулом Угорщини в Берегові – Матяшем Сіладі.

Насамперед Матяш Сіладі коротко розповів про свою трудову діяльність перед призначенням на посаду в консульство, а також про перші робочі будні в Берегові.

У ході зустрічі сторони також обговорили питання ремонту доріг, соціально-економічну та політичну ситуацію в регіоні.

Світлина від Хустська районна державна адміністрація.Голова райдержадміністрації Назарій Павлій висловив щиру вдячність консулу за візит, а також закликав до налагодження співпраці в напрямку розвитку транскордонного співробітництва.

 

 

Дорогі учні Хустщини! Шановні вчителі, батьки!

Світлина від Хустська районна державна адміністрація.

Щиро вітаю Вас з чудовим святом – Днем останнього дзвінка.

Це свято особливе, адже для більшості учнів це початок веселої пори – літніх канікул. Це змога відпочити, набратися сил та підготуватися до нового навчального року. А для випускників – початок дороги у нове, доросле, самостійне життя.

Я впевнений, школа дала Вам багато знань, навичок і доброго життєвого досвіду, який тепер Ви будете вдосконалювати самостійно. Вірю, що кожен з Вас зможе достойно приймати виклики дорослого життя, робити власний вибір та відповідати за прийняті рішення.

Я бажаю Вам впевнено йти життєвою дорогою і завжди досягати поставленої мети. Пам’ятайте, що саме від Ваших ідей, творчості та наполегливості залежить майбутнє нашого району та всієї України.

Шановні педагоги, сьогодні свято і для Вас. Ви вклали у своїх вихованців і душу, і серце, і знання. Своєю любов’ю та невтомною працею Ви допомагаєте школярам пізнати світ, прищеплюєте їм найвищі моральні цінності, ділитеся власним досвідом.

Низький уклін Вам, дорогі вчителі, добра, міцного здоров’я та успіхів.

 

З повагою,

голова Хустської райдержадміністрації Назарій Павлій

 

 

Краєзнавча година для клубних працівників району у мальовничому селі Липовець.

Світлина від Хустська районна державна адміністрація.29 травня 2018 року з метою формування туристичної привабливості Хустщини, відділом культури Хустської РДА було організовано краєзнавчу годину для клубних працівників району у мальовничому селі Липовець. У ній взяв участь і заступник голови Хустської РДА Михайло Мафтейович Попович.

Так, учасники екскурсу відвідали народний краєзнавчий музей «В гостях у діда», а також садибу його засновника, Івана Гернешія, яка є продовженням музею та одночасно хостелом для відпочиваючих. Господар поділився досвідом роботи у напрямку зеленого туризму та запевнив в актуальності та попиті на такі послуги.

Незабутнім завершенням заходу стала прогулянка до вулканічного Липовецького озера (як його ще тут називають «морського ока») та «червоної скелі», утвореної з магми погаслого вулкана.Світлина від Хустська районна державна адміністрація.

Загалом, день видався надзвичайно продуктивним. Всі присутні наглядно переконалися в можливостях розвитку сільського зеленого туризму, невід’ємною складовою якого є традиційна кухня, місцеві звичаї та фольклор. Працівникам надано конкретні рекомендації щодо впровадження такої практики на місцях. Зокрема: прокладання туристичних маршрутів, пошук та збір легенд про історію сіл, відновлення обрядових дійств, розробка геральдики населених пунктів та туристичного логотипу.

 


Псилання

Офiцiйне представництво Президента України Веб-портал органiв виконавчої влади України Верховна Рада України Закарпатська Обласна Рада Обласна гаряча лінія Teplo.gov.ua Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України Національна дитяча гаряча лінія Державний реєстр виборців Міністерство доходів і зборів України

Створено студією Вебрики


Хустська районна державна адміністрація.
2004-2011