Хустський район
[Послуги] [Карта] [Зв’язок]    | Ви знаходитеся тут:   Головна    Новини
ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ

ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ

Ввечері 3-го, вночі та вранці 4-го травня на більшій частині території Закарпатської області та по м. Ужгород очікуються сильні дощі, місцями сильні зливи. Подекуди грози та град. Під час грози шквалисте посилення вітру 15-20 м.с.

В місцях проходження сильних локальних злив на малих водотоках та у верхів’ях річок можливі швидкоплинні підвищення рівнів води на 0.3-0.8 м.

При ускладненні погодних умов, що може мати негативний вплив на об’єкти критичної інфраструктури та життєдіяльності населення, терміново інформувати ОКЦ УДСНС України у Закарпатській області за номером телефону 61-72-99.

 

З нагоди відзначення Всесвітнього Дня охорони праці 28 квітня, у Хустській районній державній адміністрації відбулася нарада

З нагоди відзначення Всесвітнього Дня охорони праці 28 квітня, у Хустській районній державній адміністрації відбулася нарада за участю заступника голови районної державної адміністрації Михайла Калинича, заступника начальника управління Держпраці в Закарпатській області Володимира Горєва, головного державного інспектора управління Держпраці в Закарпатській області Юрія Поповича, головного спеціаліста відділу праці Івана Сити, керівників та представників профспілок районних організацій, установ та підприємств, спеціалістів з охорони праці.

Cемінар проходив під гаслом: «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці».
Із доповідями перед присутніми виступили представники управління Дежпраці в Закарпатській області, а на завершення надали змістовні відповіді на всі поставлені запитання.

 

 

27 квітня до відділу освіти, молоді та спорту Хустської райдержадміністрації завітала делегація у складі директорів шкіл Іршавського району

Спілкування та обмін досвідом між колегами – приємна та корисна справа.

27 квітня до відділу освіти, молоді та спорту Хустської райдержадміністрації завітала делегація у складі директорів шкіл Іршавського району.

Зустріч мала дружній характер, була націлена на обмін передовим досвідом між двома сусідніми районами. Перш за все, учасниками зібрання було обговорено актуальні та проблемні питання розвитку сучасної освіти.

На завершення зустрічі було окреслено основні напрямки діяльності, спрямовані на підвищення освітнього рівня учнівської молоді обох районів.

 

27 квітня у Хустській райдержадміністрації відбувся семінар-навчання

27 квітня у Хустській райдержадміністрації відбувся семінар-навчання на тему: “Регуляторна політика в органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування. Оновлена методика обрахунку витрат М-тест” за участі заступника голови районної державної адміністрації Михайла Калинича, представників органів місцевого самоврядування, органів державної виконавчої влади та працівників, відповідальних за здійснення регуляторної діяльності у районі.

Завідувач сектору Державної регуляторної служби України у Закарпатській області Наталія Ганусич та представники Департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської обласної державної адміністрації звернули увагу присутніх на деякі важливі аспекти при здійснення регуляторної політики, зокрема: перелік нормативно-правових документів, електронні посилання на нормативно-правові акти, покрокове прийняття регуляторного акта.

Крім того, обговорено питання практичного застосування ЗУ «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності», Постанови КМУ від 11 березня 2004 року № 308 «Про затвердження методик проведення аналізу впливу та відстеження результативності регуляторного акта» з внесеними змінами від 16.12.2015 №1151 та Постанови КМУ від 11.02.2004 року № 105 «Про офіційне оприлюднення регуляторних актів, прийнятих місцевими органами виконавчої влади, територіальними органами центральних органів виконавчої влади та їх посадовими особами, і внесення змін до Порядку оприлюднення у мережі Інтернет інформації про діяльність органів виконавчої влади».

На завершення зустрічі виступаючі відповіли на питання, які цікавили учасників семінару.

 

 

Покладанням квітів до пам'ятного меморіалу та хвилиною мовчання вшанували пам'ять ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

26 квітня, на площі Дружби народів в Ужгороді голова Хустської районної державної адміністрації Назарій Павлій разом з головою Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадієм Москалем, головою Закарпатської обласної ради Михайлом Рівісом, керівниками та представниками районів, громадських організацій покладанням квітів до пам'ятного меморіалу та хвилиною мовчання вшанували пам'ять ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, яка сколихнула світ 31 рік тому.

Саме тоді на Чорнобильській атомній електростанції сталася найбільша екологічна катастрофа в історії людства.
«Мирний атом» за лічені секунди кардинально змінив перебіг людського буття, здолав державні кордони, перетворив частину чудового українського Полісся на зону відчуження, що на довгі роки стала ізольованою від навколишнього світу.

Чорнобиль - це передусім велика людська трагедія, епіцентр якої залишається на нашій землі.
Із нестихаючим болем у серцях ми вкотре згадуємо усіх, хто пішов у безсмертя, приборкуючи ядерну стихію.
Вічна їм пам'ять.

 

Проведено І тур щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець”

У Хустській райдержадміністрації проведено І тур щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець”.

Про завдання та умови проведення конкурсу учасників ознайомив голова конкурсної комісії – перший заступник голови Хустської РДА Віктор Сабадош, який побажав присутнім успіхів, адже переможці будуть представляти район на обласному рівні.

Серед бажаючих перевірити свої знання та удосконалити необхідні у роботі навики було проведено комплексне тестування на знання Конституції України, антикорупційного законодавства, Закону України «Про державну службу».

І вже за кілька днів стане відомо ім”я переможця.

 

До уваги керівників неприбуткових підприємств, установ та організацій Закарпаття

Неприбуткові підприємства, установи та організації, внесені до Реєстру неприбуткових установ та організацій на день набрання чинності Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування неприбуткових організацій», що не відповідають вимогам пункту 133.4 статті 133 Податкового кодексу України (далі – ПКУ), з метою дотримання Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру, зобов’язані були до 1 січня 2017 року привести свої установчі документи у відповідність із нормами ПКУ та у цей самий строк подати копії таких документів до контролюючого органу.

Однак, Законом України від 21.12.2016 №1797 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні» цей термін продовжений до 1 липня 2017 року.

Неприбуткові підприємства, установи та організації, внесені до Реєстру неприбуткових установ та організацій на день набрання чинності Законом України "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування неприбуткових організацій", не підлягають виключенню з цього Реєстру до 1 липня 2017 року.

Неприбуткові підприємства, установи та організації, що не відповідають вимогам статті 133.4 ПКУ, з метою включення до нового Реєстру неприбуткових установ та організацій, зобов'язані до 1 липня 2017 року привести свої установчі документи у відповідність із нормами ПКУ та у цей самий строк подати копії таких документів до органів фіскальної служби.

Установи та організації, які не привели свої установчі документи у відповідність із нормами Кодексу, після 1 липня 2017 року виключаються контролюючим органом з Реєстру неприбуткових установ та організацій.

Інформуємо, що подати документи для державної реєстрації громадських формувань можна до Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області (пл. Народна, 4, каб. 627, робочий телефон 3-35-87), Центрів надання адміністративних послуг та до місцевих Центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, згідно з Наказом Міністерства юстиції України «Про запровадження пiлотного проекту у сфері державної реєстрації громадських формувань» від 17 червня 2016 року №1717/5).

Інформацію про місцезнаходження Центрів надання адміністративних послуг та місцевих Центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, а також зразки документів для державної реєстрації громадських формувань, розміщено на сайті Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області (https://zakjust.gov.ua).

В свою чергу, для зручності громадян, документи для попереднього перегляду (із зазначенням номеру телефону) також можна подавати на електронну адресу: o.horzov@zk.minjust.gov.ua або через Он-лайн будинок юстиції.

 

 

22 квітня у селі Нижня Апша, що на Тячівщині, відбувся День добросусідства на українсько-румунському кордоні

22 квітня у селі Нижня Апша, що на Тячівщині, відбувся День добросусідства на українсько-румунському кордоні.

Урочиста частина заходу розпочалася на міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення «Солотвино», а далі свято плавно перемістилося до школи с. Нижня Апша. Незважаючи на пасмурну погоду, День добросусідства відвідала величезна кількість людей, яких радували виступи фольклорних колективів із прикордонних областей, діяли виставки-продажі сувенірів, працювали кухні з приготування національних страв.

На святкуванні були присутні голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль, голова Закарпастької обласної ради Михайло Рівіс, Консул Румунії у Солотвино Габріел Нікола, Префект повіту Марамуреш Себастіан-Міхай Лупуц, Префект повіту -Сату-Маре Даріус Філіп, голова повітової Ради Марамуреш Зетя Габріел, голова повітової ради Сату-Маре Потокі Чобо та інші.

Після офіційних виступів Геннадій Москаль разом з румунськими префектами в урочистій обстановці підписали "Програму спільних дій Закарпатської ОДА, префектури повіту Марамуреш та префектури повіту Сату-Маре на 2018 рік". Також було підписано угоду про співробітництво сільських голів Ваду Ізей Влашин Петру та Хижа - Іваном Гайдуком.

Хустщина також була представлена на цьому святі дружби. Виставка робіт із лозоплетіння, вишивки народних умільців, туристична презентація району – все це показало неймовірну культуру та традиції нашого району. Співочий колектив «Хустяни» піднімав настрій виконанням неймовірних музичних композицій.

 

 

18 квітня Державною службою України з надзвичайних ситуацій розпочалася комплексна перевірка Закарпатської області

18 квітня Державною службою України з надзвичайних ситуацій розпочалася комплексна перевірка Закарпатської області з організації та проведення державного нагляду (контролю) щодо виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту техногенної і пожежної безпеки та діяльності аварійно-рятувальних служб.

Така перевірка проводиться раз на п’ять років, у ході якої особлива увага звертається на стан захищеності населення та стратегічно важливих об’єктів, а також готовність органів влади до виникнення можливих надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків.

20 квітня було перевірено стан реалізації державної політики у сфері цивільного захисту на території Хустщини, зокрема, рівень організаційної і практичної готовності керівного складу управління цивільного захисту до виконання завдань, спрямованих на запобігання і реагування на надзвичайні ситуації, захист населення від їх наслідків, пожежної безпеки.

Також здійснено контрольний аналіз наявних документів щодо організації проведення заходів захисту населення у разі виникнення надзвичайних ситуацій і ліквідації їх наслідків, пожежної безпеки, робочих документів посадових осіб управлінь, комісій, служб, установ, організацій і об’єктів господарчої діяльності.

Близько 15 год. було проведено підсумкову нараду за результатами перевірки, на якій надано певні зауваження та консультації з питань реалізації державної політики у сфері цивільного захисту.

 

Міжнародний туристичний маршрут "Стежками Пинті" – нова туристична атракція Хустщини

18 квітня 2017 року у с. Велятино, відбулося засідання за "круглим" столом на тему: «Стежками Пинті: від України до Румунії». Участь у засіданні взяли представники депутатського корпусу та виконкому Велятинської сільської ради; сектору туризму Хустської РДА; туристично-рекреаційних закладів; господарі сільських садиб; сільські голови сіл Новоселиця, Хижа та Черна Виноградівського району; делегація представників з повіту Сату-Маре, Румунія.

Метою заходу була практична реалізація напрацювань по туристичному маршруту "Стежками Пинті", особливо в світлі відкриття українсько-румунського переходу в с. Хижа; по облаштуванню лісової дороги між селами Велятино та  Новоселиця; по розробці та впровадженню з даних питань європейських грантів.

По закінченні засідання всі учасники пройшли Хустську частину маршруту  "Стежками Пинті".  

 

ОГОЛОШЕННЯ

26 квітня 2017 року з 10:00 к.ч. в приміщенні Хустського об'єднаного військового комісаріату відбудеться прийом громадян, з особистих питань, військовим комісаром Закарпатського обласного військового комісаріату полковником Череміським Богданом Миколайовичем.

 

ПОЗАЧЕРГОВІ ВИБОРИ БЕРЕЗІВСЬКОГО СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ ХУСТСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ 30 КВІТНЯ 2017 РОКУ

Рішення про утворення дільничних виборчих комісій для організації та проведення позачергових виборів Березівського сільського голови Хустського району Закарпатської області 30 квітня 2017 року відповідно  до ч. 8 ст. 23 Закону України «Про місцеві вибори».

Додаток: Постанова  про формування складу дільничних виборчих комісії Хустського району Закарпатської області з додатками. 


Псилання

Офiцiйне представництво Президента України Веб-портал органiв виконавчої влади України Верховна Рада України Закарпатська Обласна Рада Обласна гаряча лінія Teplo.gov.ua Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України Національна дитяча гаряча лінія Державний реєстр виборців Міністерство доходів і зборів України

Створено студією Вебрики


Хустська районна державна адміністрація.
2004-2011