Хустський район
[Послуги] [Карта] [Зв’язок]    | Ви знаходитеся тут:   Головна    Новини
Шановні жителі Хустщини! Щиро вітаю вас з великим християнським святом - Днем Святої Трійці!

Фото Хустська районна державна адміністрація.Шановні жителі Хустщини!
Щиро вітаю вас з великим християнським святом - Днем Святої Трійці.

Цієї світлої днини разом із зеленими композиціями в наші домівки входить мир та висока Божа благодать. Людські серця наповнюються добром, любов'ю, щирістю і всепрощенням, а ми намагаємося дарувати увагу та душевне тепло всім, хто поряд. Нехай для вас у день Зіслання Святого Духа світ стане кращим, доброзичливішим і світлішим.

Бажаю вам сердечного тепла, родинного затишку та великого щастя. Нехай єднає нас світло незгасних людських чеснот, а духовне піднесення стане благодатною нивою для нових благих починань!

З повагою,
голова Хустської РДА 
Назарій Павлій

 

 

Хустщина взяла участь у Дні добросусідства зі Словацькою Республікою

26 травня, на пункті пропуску «Ужгород–Вишнє Немецьке», що на українсько-словацькому кордоні, Хустщина взяла участь у Дні добросусідства зі Словацькою Республікою. 
Свято відзначили близько 500 учасників, серед яких високопосадовці Закарпаття, України, Словаччини та сусідніх держав.

Серед запрошених – голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль, виконуючий повноваження голови обласної ради Йосип Борто, голова Кошіцького самоврядного краю Словацької Респубілки Ростислав Трнка та голова Пряшівського самоврядного краю Словацької Республіки Мілан Маєрські та ін.

Під час заходу учасники підписали Виконавчий протокол № 10 до Меморандуму про співпрацю між Кошицьким і Пряшівським самоврядними краями Словаччини, Закарпатською обласною державною адміністрацією, Закарпатською обласною радою на період з травня 2018 року по травень 2019 року, який покликаний стимулювати інвестиційний потенціал Закарпаття, та сприяти входженню іноземного бізнесу в наш регіон, зокрема словацького.Фото Хустська районна державна адміністрація.

Зустріч представників влади, митників, прикордонників та громадськості суміжних сторін – це, насамперед, обговорення перспективних шляхів поглиблення співпраці між словацькими самоврядними краями та Закарпаттям у різних сферах, в першу чергу культурній, спортивній, туристичній та історичній.

У складі офіційної делегації району: перший заступник голови Хустської районної державної адміністрації Віктор Сабадош, заступник голови райдержадміністрації Михайло Попович, голова Хустської районної ради Юрій Іванчо, заступник голови районної ради Михайло Калинич, начальники відділів райдержадміністрації, депутати районної ради.

Фото Хустська районна державна адміністрація.Окремим павільйоном представники Хустщини показали її неймовірну культуру та традиції. Зокрема: виставка робіт з лозоплетіння та вишивки народних умільців села Іза, піднімав настрій та виконував неймовірні композиції співочий колектив з села Нижнє Селище. Також було підготовлено туристичну презентацію району.

 

 

Вперше спортсмени Закарпатської обласної федерації кікбоксингу ISKA виступили на Чемпіонаті Світу та Європи

Вперше спортсмени Закарпатської обласної федерації кікбоксингу ISKA виступили на Чемпіонаті Світу та Європи, який проходив у м.Київ з 02 по 06 травня 2018 року.

В складі команда з 4-ох спортсменів :
1.Смирнов Олег -9 років.
2.Міговк Едуард-17 років.
3.Сайник Олександр -16 років.
4.Копіл Надія - 15 років.

У неймовірних двобоях вибороли 2 золоті та 3 срібні медалі,загалом в копілку збірної України здобули 5 нагород 

 

Відбулося засідання оргкомітету

Хустщина готується до святкування Дня добросусідства на українсько-словацькому кордоні, який відбудеться 26 травня 2018 року на території пункту пропуску «Ужгород – Вишнє Нємецьке».

Сьогодні відбулося засідання оргкомітету за участі першого заступника голови райдержадміністрації Віктора Сабадоша, заступника голови райдержадміністрації Михайла Поповича, заступника голови районної ради Михайла Калинича та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Учасники наради обговорили представлення Хустського району на належному рівні, зокрема, виготовлення рекламно – ознайомчої продукції (буклетів, листівок, довідників), виставка робіт із лозоплетіння та вишивки народних умільців, участь колективу художньої самодіяльності.

 

 

Щотижнева нарада, яку провів голова райдержадміністрації Назарій Павлій

Фото Хустська районна державна адміністрація.Сьогодні, 22 травня 2018 року, голова районної державної адміністрації Назарій Павлій провів чергову апаратну нараду за участю першого заступника голови райдержадміністрації Віктора Сабадоша, заступника голови райдержадміністрації Михайла Поповича, керівника апарату Володимира Лендєла та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

Серед питань, які розглядалися в ході наради, зокрема було і підведення підсумків роботи за минулий тиждень.

Під час наради розглянуто ряд важливих питань: про участь представників Хустського району на святкуванні Дні Добросусідства України зі Словацькою Республікою, про проведення тендерних процедур по ремонту доріг місцевого значення, щодо весняного призову на строкову військову службу, про фінансове забезпечення району, виконання заходів з підготовки закладів соціальної сфери та об’єктів житлово-комунального господарства до осінньо-зимового періоду.Фото Хустська районна державна адміністрація.

Крім того, не залишились поза увагою проблема оздоровлення та відпочинку дітей у період літніх канікул, підготовка до проведення останнього дзвоника у загальноосвітніх школах району, належної організації та проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

 

Майбутні соціальні працівники завітали до Хустського центру зайнятості

Державна служба зайнятості - допомагає, навчає, консультує та сприяє у пошуку роботи. З цією метою, 23 травня, і звернулись в Хустський центр зайнятості студенти Карпатського інституту підприємництва, які навчаються на факультеті «соціальна робота».

Під час проведення Дня відкритих дверей, спеціалісти центру зайнятості надали учасникам інформацію про стан ринку праці району, про права та гарантії громадян та молоді. Багато запитань було про актуальні вакансії на сьогоднішній день, можливість отримати нову професію для тих, хто знаходиться на обліку в центрі зайнятості. Спеціалісти центру зайнятості були приємно вражені запитаннями студентів про особливі, слабозахищені категорії населення, а саме про осіб з інвалідністю, які для них пільги та які умови реєстрації в службі зайнятості, про роботу для неповнолітніх та їх захист із сторони державних органів. Цікавилася молодь про легальну працю, які заходи здійснюються державою з легалізації праці, та які соціальні партнери беруть в них участь.

Майбутні молоді фахівці ознайомилися з структурою центру зайнятості, назвою та роботою відділів центру зайнятості.

По закінченню заходу спеціалістами центру зайнятості було запропоновано підійти всім бажаючим до банкомату вакансій, скористатись інформацією про професії та інші матеріали, які розміщені у профорієнтаційному куточку та ознайомились із сектором запобігання соціальним ризикам.

 

ВШАНУВАННЯ ДНЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ПОЛІТИЧНИХ РЕПРЕСІЙ

Фото Хустська районна державна адміністрація.Щороку, в третю неділю травня, по всій Україні проводяться різноманітні заходи, присвячені пам’яті про ці страшні події.

20 травня на території Хустського району обмежено проведення розважальних заходів.

На будинках і спорудах органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій рекомендовано спуcтити Державний Прапор України.

Хустська  районна державна адміністрація звертається до релігійних організацій з проханням провести панахиди та молебні за загиблими внаслідок політичних репресій.

 

Вишиванка, як оберіг: колектив Хустської РДА долучився до всеукраїнського народного свята.

Вишиванка єднає. Вишиванка – надає сили. Це символ чистоти, єдності поколінь та єдності усього народу, символ любові до своєї землі, своєї Батьківщини.

Фото Хустська районна державна адміністрація.Фото Хустська районна державна адміністрація.Фото Хустська районна державна адміністрація.Фото Хустська районна державна адміністрація.Фото Хустська районна державна адміністрація.

 

Вітання!!!

Фото Хустська районна державна адміністрація.Шановні краяни! Прийміть найщиріші вітання з Вознесінням Господнім!

Вознесіння Ісуса Христа на небо відбулося через 40 днів після Воскресіння Господнього. В християнстві ця подія відзначається великим святом, яке завжди припадає у четвер 40-го дня по Христовому Воскресінні.

Це свято спонукає кожного з нас замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає добру нагоду наповнити свої серця світлими почуттями віри, надії, щастя і добра.

Хочу побажати всім міцного здоров'я, щастя, сімейного благополуччя, тепла та любові у душах і серцях! Добробуту вам, душевної величі, злагоди у ваших родинах.

Зі святом!
Голова Хустської РДА Назарій Павлій

 

 

17 травня приходьте на роботу та навчання у вишиванках!

У третій четвер травня - відзначаємо День вишиванки. Це улюблене свято мільйонів українців по всьому світу. Тому запрошуємо вас, любі читачі, друзі, колеги приєднатися до акції #вишиванкаєднає#vyshyvankaunites #деньвишиванки або #ВишиванкиЗахоплюютьСвіт .

Фото Хустська районна державна адміністрація.

 

Засідання президії та постійно діючих депутатських комісій

Фото Хустська районна державна адміністрація.Голова Хустської районної державної адміністрації Назарій Іванович Павлій взяв участь у роботі президії та постійно діючих депутатських комісій Хустської районної ради, які провів голова Хустської районної ради Юрій Олексійович Іванчо.

Депутати ознайомилися із питаннями, які винесені на 3 засідання 10 сесії, внесли свої корективи та зауваження. Детально обговорювали вісімнадцять питань порядку денного.

 

Фото Хустська районна державна адміністрація.Засідання сесії, де будуть винесені остаточні рішення, відбудеться 17 травня.

 

Штормове попередження!

Фото Хустська районна державна адміністрація.За інформацією Закарпатського обласного центру з гідрометеорології вранці, протягом дня та ввечері 16-го травня по Закарпатській області очікуються дуже сильні дощі, грози, місцями: сильні зливи, град, посилення південного вітру 15-20 м/с, в окремих пунктах шквалисте посилення до 25-28 м/с.

16-17 травня по річках області будуть відбуватись підвищення рівнів води на 0,5 - 1,5 м, у місцях проходження сильних зливів буде формуватись значний місцевий стік., на милих водотоках можливі швидкопливнні підняття рівнів води, можливе утворення селей. В зв'язку зі значним перезволоженням ґрунту в окремих місцях можливі зсуви грунту.

При ускладненні погодніх умов, що може мати негативний вплив на об'єкти критичної інфраструктури та життєзабезпечення населення, терміново інформувати ОКЦ УДСНС України в Закарпатській області за номером телефону : 61-72-99


Псилання

Офiцiйне представництво Президента України Веб-портал органiв виконавчої влади України Верховна Рада України Закарпатська Обласна Рада Обласна гаряча лінія Teplo.gov.ua Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України Національна дитяча гаряча лінія Державний реєстр виборців Міністерство доходів і зборів України

Створено студією Вебрики


Хустська районна державна адміністрація.
2004-2011