Хустський район
[Послуги] [Карта] [Зв’язок]    | Ви знаходитеся тут:   Головна    Новини
ОГОЛОШЕННЯ

26 квітня 2017 року з 10:00 к.ч. в приміщенні Хустського об'єднаного військового комісаріату відбудеться прийом громадян, з особистих питань, військовим комісаром Закарпатського обласного військового комісаріату полковником Череміським Богданом Миколайовичем.

 

ПОЗАЧЕРГОВІ ВИБОРИ БЕРЕЗІВСЬКОГО СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ ХУСТСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ 30 КВІТНЯ 2017 РОКУ

Рішення про утворення дільничних виборчих комісій для організації та проведення позачергових виборів Березівського сільського голови Хустського району Закарпатської області 30 квітня 2017 року відповідно  до ч. 8 ст. 23 Закону України «Про місцеві вибори».

Додаток: Постанова  про формування складу дільничних виборчих комісії Хустського району Закарпатської області з додатками. 

 

"Програма фінансової підтримки ініціатив жителів Хустщини на 2017-2020 роки"

Деталі про "Програму фінансової підтримки ініціатив

жителів Хустщини на 2017-2020 роки" тут

 

Назарій Іванович Павлій прокоментував розповсюджену в ЗМІ та представниками громадськості інформацію

Голова Хустської районної державної адміністрації Назарій Іванович Павлій прокоментував розповсюджену в ЗМІ та представниками громадськості інформацію про те, що він, як депутат Хустської районної ради, не голосував за звернення до вищих органів державної влади щодо визнання тимчасової окупації Російською Федерацією частин Луганської та Донецької областей.

Шановні друзі, нещодавно ряд ЗМІ та представники громадськості розповсюдили інформацію про те, що я, як депутат Хустської районної ради, не голосував за звернення до вищих органів державної влади щодо визнання тимчасової окупації Російською Федерацією частин Луганської та Донецької областей.

З цього приводу хотів би роз'яснити ситуацію і заявити наступне.

Будь-які питання, які пропонуються до розгляду на сесії, проходять певну підготовку, попереднє обговорення на комісіях, фракціях. Проекти рішень з таких питань за 20 днів перед проведенням сесії, але не пізніше ніж за 3 дні, розміщуються на сайті районної ради для надання можливості ознайомитись з ними як громадськості, так і депутатському корпусу, бо так вимагає закон та регламент роботи Хустської районної ради.

Вважаю, що звернення до вищих органів державної влади з приводу такого питання, яке стоїть надзвичайно гостро не тільки в українському суспільстві, а й на міжнародному рівні, потребує відповідної підготовки, аналізу, обгрунтованості і тільки після цього може бути поставлено на голосування.

В даному випадку проект рішення та текст звернення не проходив обговорення на засіданні комісій, взагалі не був розміщений на сайті районної ради у строки, встановлені регламентом (якщо не помиляюся, то навіть у день голосування його не було на сайті райради), у залі депутатам, як і мені особисто, не було надано ні тексту звернення, ні проекту рішення. Звернення було озвучено з трибуни і таким чином мені, як і всім іншим, пропонували проголосувати за нього, що, на мою думку, є неприйнятним.

Шановні друзі, як і зазначено у публікаціях ЗМІ, окрім депутатських повноважень я ще є і державним службовцем категорії "А". Рішення, які приймаю я, аналізуються із особливою прискіпливістю. Як, зокрема, і в даному випадку. Щоб мати обґрунтовану позицію та бути впевненим у правильності прийнятого рішення, усвідомлювати, що воно принесе користь, бути відповідальним перед усіма вами та особисто перед собою, при вирішенні того чи іншого питання, не бути втягнутим у якусь політичну авантюру, я маю його вивчити, проаналізувати, зважити всі "за" та "проти" і тільки тоді приймати рішення, а не почути швиденько на слух і проголосувати, не розуміючи про що йде мова. В інакшому випадку виходить ситуація про яку часто говорила на лекціях з кримінального права моя викладачка: "казнить нельзя помиловать". Як кому поставимо - так і буде.

От тому, власне, я і не натиснув жодної кнопки - ні за, ні проти, ні утримався.

Я був на сході. Я бачив, що там коїться. Я впевнений, що це війна. І тому, на кінець, хотів би звернутися до всіх - друзі, давайте не спекулювати на темі війни, бо це низько, неприпустимо та й просто аморально.

P.S. Зі святом Благовіщення усіх вас та ваші сім'ї.

 

 

5 квітня відбулося друге засідання сьомої сесії Хустської районної ради VII скликання

5 квітня відбулося друге засідання сьомої сесії Хустської районної ради VII скликання. На порядок денний було винесено 4 питання, до розгляду яких приступили 31 народний обранець, які зареєструвалися у сесійній залі.

Участь у роботі сесії взяв голова Хустської районної державної адміністрації Назарій Іванович Павлій, керівники структурних підрозділів РДА та державних установ району, голови Вишківської селищної, сільських рад, представники громадськості та засобів масової інформації.

На початку засідання було зачитано депутатські запити, після чого приступили до розгляду питань порядку денного.

Відтак, заслухали звіт начальника відділу освіти, молоді та спорту Хустської райдержадміністрації про роботу відділу щодо забезпечення якості дошкільної, загальної, середньої та позашкільної освіти в районі. Опісля виступаючий відповів на запитання присутніх.

Також було заслухано інформацію про стан енергозабезпечення, газифікації, телефонізації та зв’язку у Хустському районі.

На сьогодні питання «Про внесення змін до рішення районної ради від 23 грудня 2016 року № 235 «Про районний бюджет на 2017 рік» частково затверджено. Друге засідання сьомої сесії Хустської районної ради VII скликання закрито.

 

 

ДО ВІДОМА ВЛАСНИКІВ ОБ’ЄКТІВ ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ ПОЗА МЕЖАМИ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ

 

Районна державна адміністрація повідомляє, що  відповідно   до  постанови Кабінету Міністрі в України від 5 грудня  2012 року №1135 «Про  затвердження типових  правил  розміщення  зовнішньої  реклами  поза   межами   населених пунктів” (зі змінами) та прийнятого на її  виконання  розпорядження  голови обласної державної  адміністрації  20.04.2016 №188  „Про  затвердження порядку надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами поза межами населених пунктів Закарпатської області ”, об’єкти зовнішньої реклами поза межами населених пунктів Хустського району можуть бути розмiщенi за наявності дозволу, що видається облдержадміністрацією.

Виходячи з вище наведеного, просимо власників об’єктів зовнішньої реклами в  термін до 30 квітня 2017 року   вжити  відповідні  заходи  щодо приведення у відповідність до   чинного законодавства   встановлених   об’єктів без  дозвільних   документів. При  цьому  наголошуємо, що  об’єкти зовнішньої  реклами,  які  в  місячний  термін  не  будуть  приведені у відповідність до  чинного   законодавства,   підлягатимуть  демонтажу.

 

 

Відбулася нарада з керівниками підприємств та організацій району, представниками міської ради та туристичної галузі краю

Відбулася нарада з керівниками підприємств та організацій району, представниками міської ради та туристичної галузі краю з питань благоустрою населених пунктів району, яку провів перший заступник голови Хустської районної державної адміністрації Віктор Сабадош та керівник апарату державної адміністрації Володимир Лендєл.

Присутнім на нараді доведено завдання, яке заплановано на поточний тиждень - проведення Всеукраїнської акції «За чисте довкілля».

За підсумками наради було узгоджено план дій щодо проведення заходів по благоустрою населених пунктів району та міста.

 

 

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Назарія Павлія відбулася щотижнева апаратна нарада

3 квітня під керівництвом голови районної державної адміністрації Назарія Павлія відбулася щотижнева апаратна нарада за участю першого заступника голови державної адміністрації, заступника голови райдержадміністрації, керівника апарату РДА, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період.

Насамперед, керівник району нагадав присутнім, що 4 квітня відбудуться засідання президії та депутатських комісій районної ради, де потрібно обов’язково бути присутніми всім, хто має до цього відношення.

Також, обговорили питання належного та безпечного харчування у школах, садочках і потреби в проведенні наради з постачальниками продуктів, задля недопущення факту масових отруєнь дітей.

Важливо зазначити, що під час зібрання також обговорювалося питання щодо забезпечення весняного призову на строкову військову службу, оздоровлення та відпочинок дітей, стану призначення житлових субсидій, розробки інвестиційного паспорту району.

 

 

Публічний звіт голови Хустської районної державної адміністрації Назарія Івановича Павлія

Для вашого перегляду пропонується публічний звіт голови Хустської районної державної адміністрації Назарія Івановича Павлія з питань виконання бюджету, програм соціально-економічного та культурного розвитку територій і делегованих повноважень у 2016 році відповідно до частини 6 статті 34 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»

 

Керівництво та працівники Хустської райдержадміністрації взяли участь у проведенні заходів по благоустрою території

У суботу, 1 квітня, керівництво та працівники Хустської райдержадміністрації взяли участь у проведенні заходів по благоустрою території, щоб покращити стан довкілля, зробити район чистішим і привабливішим.

Державні службовці власним прикладом показали, що потрібно долучатись до прибирання територій, а головне розуміти як це важливо на сьогоднішній день.

Хотілося б звернутися до всіх мешканців не засмічувати громадські місця, і бережно ставитися до навколишнього середовища, в якому ми всі живемо.

Зробимо наш район чистим та гарним разом всією громадою!

 

Перший заступник голови Хустської районної державної адміністрації Віктор Сабадош провів нараду із представниками цеолітових заводів с. Сокирниця

Перший заступник голови Хустської районної державної адміністрації Віктор Сабадош провів нараду із представниками цеолітових заводів с. Сокирниця Хустського району та головами Сокирницької, Боронявської сільських рад.

На нараді було розглянуто ряд питань, що виникають у процесі роботи заводів. Також обговорено проблемні, позитивні моменти і перспективи розвитку видобутку та переробки цеолітової продукції.

 

Заступник голови районної державної адміністрації Михайло Калинич провів виїзний прийом громадян у селі Кошельово Хустського району

Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації, яким затверджений графік виїзних прийомів громадян, 28 березня 2017 року заступник голови районної державної адміністрації Михайло Калинич провів виїзний прийом громадян у селі Кошельово Хустського району.

В ході спілкування жителі зверталися з різними питаннями, що стосуються життєдіяльності села, своїми проблемами та негараздами, піднімалось ряд важливих питань зокрема: заміна вікон та дверей у школі, реконструкція електричних мереж, капітальний ремонт приміщення амбулаторії, вивезення сміття та побутових відходів, ремонт дороги та інше.

На кожне звернення була заведена контрольна картка особистого прийому, в необхідних випадках заявникам були надані роз’яснення щодо порядку вирішення порушених питань. Михайло Михайлович зауважив, що кожне звернення перебуватиме на його особистому контролі до остаточного вирішення. Всі питання будуть розглянуті згідно норм чинного законодавства із залученням відповідних фахівців.

Також в рамках проведення виїзного прийому заступник відвідав Кошелівську ЗОШІ-ІІІ ст., Кошелівський ДНЗ та амбулаторію, де поцікавився технічним станом закладів та проблемами, які виникають під час роботи.

За результатами прийому надано доручення відповідним структурним підрозділам оперативно і повною мірою сприяти у вирішенні порушених проблемних питань.

 


Псилання

Офiцiйне представництво Президента України Веб-портал органiв виконавчої влади України Верховна Рада України Закарпатська Обласна Рада Обласна гаряча лінія Teplo.gov.ua Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України Національна дитяча гаряча лінія Державний реєстр виборців Міністерство доходів і зборів України

Створено студією Вебрики


Хустська районна державна адміністрація.
2004-2011