Хустський район
[Послуги] [Карта] [Зв’язок]    | Ви знаходитеся тут:   Головна    Новини
15 травня у малій залі райдержадміністрації відбулася щотижнева нарада

15 травня у малій залі райдержадміністрації відбулася щотижнева нарада. Насамперед голова районної державної адміністрації Назарій Павлій привітав усіх жінок із Днем Матері, який відсвяткували 14 травня, та висловив вдячність працівникам адміністрації за гідне представлення району на святкуванні Дня Добросусідства України та Словаччини у суботу 13 травня.

Опісля перейшли до обговорення робочих питань. Найперше торкнулись рішення уряду від 26.04.2017 року «Про внесення змін до деяких постанов КМУ, в тому числі до №848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива», що передбачає чіткий алгоритм монетизації. З даного питання доповів начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Михайло Мойсей.

Також було обговорено питання розробки промо-ролика Хустщини та розміщення туристичних знаків на дорогах району.

Крім того, не залишились поза увагою проблема оздоровлення та відпочинку дітей у період літніх канікул, підготовка до проведення останнього дзвоника у загальноосвітніх школах району, належної організації та проведення зовнішнього незалежного оцінювання, активізації роботи з приводу контрактної служби в армії і т. д.

 

 

Травневі виїзні акції центру зайнятості в сільських школах

Відповідно розпорядження голови Хустської РДА, починаючи з 3 травня, майже щоденно, фахівці Хустського міськрайонного центру зайнятості, спільно з соціальними партнерами, проводять інформаційні масові західи – виїздні акції з розгортанням мобільного центру професійної орієнтації в мальовничих селах Хустщини. Назва говорить сама за себе: «мобільний» – це пересувний, який може приїхати в будь-яку точку району і розпочати роботу повноцінного кабінету профорієнтації. Центр обладнаний усім необхідним, щоби кожен бажаючий зміг отримати комплекс послуг з професійної орієнтації, як у звичайному центрі зайнятості. 3-5, та 10-12 травня Мобільний центр працював на подвір’ях загальноосвітніх шкіл сіл Золотарево, Драгово, Сокирниці, Крайникова, Данилова та Вільшан. Загалом, участь в заходах взяло майже 570 учнів випускних класів, вчителів, батьків учнів та всі бажаючі мешканці села.

Мета заходу – інформування зайнятого і незайнятого населення  щодо стану та перспектив розвитку ринку праці, ознайомлення зі світом  професій. Також надавалась інформація щодо послуг, які надає служба зайнятості, можливості професійного навчання та надання юридичних консультацій. Акцентувалась увага на актуальних професіях, які потрібні на ринку праці та навчальних закладах, які здійснюють професійну підготовку. Спеціалісти Хустського районного центру зайнятості у доступній формі надали юнакам та дівчатам цю інформацію, щоб підготувати їх до усвідомленого професійного вибору та застерегти від тих негараздів, які можуть виникнути через недостатні знання та навики.        

В результаті бесід виявилось, що схильність молодих мешканців села здебільшого спостерігається до професій: сестра медична, фармацевт, фельдшер, лікар-стоматолог, журналіст, вчитель, перукар, візажист, кухар.

До спілкування з дітьми по питанню патріотичного виховання долучився і представник Хустського обʼєднаного військового комісаріату – відповідальний виконавець мобілізаційного відділення Руслан Панца. Акивну участь у виїзних акціях взяла і начальник служби у справах дітей Хустської РДА Любов Вайнраух

Було приємно спостерігати за учнями, які з великою цікавістю дізнавалися про професії, які користуються попитом на ринку праці. Окрім бесіди з спеціалістами учні змогли переглянути фільми та пройти тестування, які  визначають схильність особи до типу професії, адже правильний вибір професії – основне завдання для кожного школяра, а наше завдання – допомогти їм прийняти своє перше самостійне рішення.

 

Хустський міськрайонний

центр зайнятості

 

 

Хустщина взяла участь у Дні добросусідства зі Словацькою Республікою

13 травня на пункті пропуску «Малий Березний–Убля», що на українсько-словацькому кордоні, Хустщина взяла участь у Дні добросусідства зі Словацькою Республікою.

На кордоні зустрілися представники органів влади, громадських організацій, ділових кіл, прикордонної та митної служб. Вони мали змогу у неформальній, дружній атмосфері обговорити питання подальшої співпраці та розвиток Міжнародних відносин нашого краю із сусідніми регіонами Словацької Республіки. Урочиста частина свята розпочалася з виконання Державних гімнів України, Словаччини та Євросоюзу.

З вітальними словами до присутніх звернулися: голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль, голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс, голова Пряшівського самоврядного краю Петер Худік та голова Кошицького самоврядного краю Зденко Требуля.

Опісля було підписано ряд важливих документів: Виконавчий протокол до Меморанду про співпрацю між Пряшівським самоврядним краєм, Кошицьким самоврядним краєм, Закарпатською обласною державною адміністрацією та Закарпатською обласною радою на період з травня 2017 року по травень 2018 року, який скріпили своїми підписами Геннадій Москаль, Михайло Рівіс та Петер Худік. Аналогічний Виконавчий протокол до Меморандуму про співпрацю із Кошицьким самоврядним краєм підписали Зденик Требуля та перші керівники Закарпаття.

Окремим павільйоном представники Хустщини на чолі з головою Хустської РДА Назарєм Павлієм, за участі першого заступника голови райдержадміністрації Віктора Сабадоша, заступника голови РДА Михайла Калинича, голів селища та сіл Хустського району, керівників управлінь та відділів адміністрації, депутатів районної ради показали неймовірну культуру та традиції нашого краю.

Зокрема, була преставлена виставка робіт із лозоплетіння та вишивки народних умільців села Іза, піднімав настрій виконанням неймовірні композиції співочий колектив із села Нижнє Селище. Крім того, було підготовлено туристичну презентацію нашого району.

 

Карта-вишиванка завітала до Хустської районної державної адміністрації

У 2016 році був започаткований проект під назвою «Вишивана моя Україна». З великою відповідальністю та наполегливістю працювали українські казначеї, вишиваючи карту України.

Представники кожної з областей України, вишиваючи свій куточок на карті, намагалися відтворити особливий колорит своєї землі.

Як сонячний край гір та виноградників нашими казначеями було вишите Закарпаття. Вони передали гордість та щастя від того, що проживають на цій благословенній землі.

Карта мандрувала всією країною: від сходу до заходу, від півночі до півдня, об’єднуючі всіх нас, як єдине ціле. Навіть зону проведення антитерористичної операції не оминув цей проект. Можна собі тільки уявити, яку радість відчули наші співвітчизники, які працюють, майже, на краю світу - в українській експедиції в Арктиці. Так, саме наша вишивана карта відвідала крайню північ нашого континенту. І ось нарешті знову карта-вишиванка повернулась до нас, на Закарпаття.

Учора, 11 травня, у супроводі начальника Головного управління Державної казначейської служби України у Закарпатській області Надії Вікторівни Конджарій, колективу Управління Державної казначейської служби України у Хустському районі Закарпатської області та на чолі з керівником Маєром Василем Ізідоровичем карта-вишиванка завітала до Хустської районної державної адміністрації, де її гостинно зустрів голова райдержадміністрації Назарій Іванович Павлій.

 

 

В Ужгороді урочисто підняли прапори України і Євросоюзу

 

 

 

 

 

 

 

 

11 травня в Ужгороді на площі Народній відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України та прапора Євросоюзу з нагоди схвалення безвізового режиму для України та відзначення Дня Європи. У церемонії взяли участь представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, дипломати європейських країн, учасники АТО, переможці студентських олімпіад, представники культури і науки, політичних партій та об’єднань громадян, релігійних організацій, мешканці та гості міста.

 

Почесну місію підняття Державного Прапора України виконав учасник АТО старший лейтенант Андрій Акімов, нагороджений державною нагородою «Захиснику України». Після цього під звуки гімну Європи «Ода до радості» прапор Європейського Союзу підняли голова обласної державної адміністрації Геннадій Москаль, голова обласної ради Михайло Рівіс, Ужгородський міський голова Богдан Андріїв, Надзвичайний і Повноважний Посол Хорватії в Україні Томіслав Відошевіч, переможці четвертого етапу Всеукраїнських предметних олімпіад – учні Ужгородської загальноосвітньої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Джессіка Німець і Андріан Лукач.Вітаючи присутніх із прийнятим Європейським Союзом рішенням про скасування віз для українців, Геннадій Москаль підкреслив, що це свідчення європейського вибору України.

– Українці повертаються до єдиного європейського цивілізаційного простору, до європейських принципів, яким притаманні загальнолюдські цінності, – зазначив Г.Москаль. – Сьогодні Україна, захищаючи свій суверенітет та територіальну цілісність, захищає і європейську цивілізацію. Ми щиро дякуємо нашим європейським друзям за підтримку нашого народу у ці складні часи. Ми знаємо, що завдяки спільним зусиллям вистоїмо й переможемо!
Присутніх також привітали голова обласної ради Михайло Рівіс та Ужгородський міський голова Богдан Андріїв.
 

ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ!

Протягом дня та ввечері 12 травня на більшій частині території Закарпатської області та по м. Ужгород очікуються сильні дощі, місцями сильні зливи. Грози, подекуди град. Під час грози шквалисте посилення вітру 15-20 м/с.

На річках області 12 - 13 травня будуть відбуватись невеликі підвищення рівнів води на 0.2 – 1.0 м, в місцях сильних злив на малих водотоках можливі швидкоплинні підвищення рівнів води до 1.0 м.

При ускладненні погодних умов, що може мати негативний вплив на об’єкти критичної інфраструктури та життєдіяльності населення, терміново інформувати ОКЦ УДСНС України у Закарпатській області за номером телефону 61-72-99.

 

Відбувся мітинг-реквієм, присвячений Дню пам'яті та примирення, 72-ій річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Пам’ять: вона кличе, вона хвилює, вона торкає наші серця. Минають роки, відлітають у вічність, але є дати, непідвладні рокам – це День Перемоги.

9 травня, біля Монумента Слави міста Хуст відбувся мітинг-реквієм, присвячений Дню пам'яті та примирення, 72-ій річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Ветерани війни, солдатські вдови, представники районної та міської влади, учасники антитерористичної операції, представники підприємств, установ та організацій, громадськість району, представники засобів масової інформації прийшли вшанувати пам’ять тих, хто не повернувся з найкривавішої в історії людства війни.

На початку мітингу прозвучав Гімн України. Продовжили дійство виступи високопосадовців. Зі словами вдячності за мужність та нескореність, за відвагу та бойовий дух до ветеранів звернулися голова Хустської РДА Назарій Павлій, голова Хустської райради, Хустський міський голова та голова спілки ветеранів Іван Білич.

Після виступу голова райдержадміністрації Назарій Іванович Павлій вручив керівнику Закарпатської міжрайонної організації учасників АТО Василю Мересію орден «За мужність» ІІІ ступеня.

На завершення учасники урочистого зібрання вшанували пам`ять героїв, які пожертвували своїм життям заради України, хвилиною мовчання та покладанням вінків і квітів до Монумента Слави.

 

 

4 травня голова районної державної адміністрації Назарій Павлій провів засідання комісії по розробці туристичного бренду Хустського району

4 травня голова районної державної адміністрації Назарій Павлій провів засідання комісії по розробці туристичного бренду Хустського району.

Напередодні сектором туризму Хустської районної державної адміністрації був оголошений конкурс на розроблення туристичного бренду (логотипу та гасла) Хустського району з метою популяризації наявного туристичного потенціалу Хустщини на вітчизняному та міжнародному ринках, збільшення туристичної привабливості нашого краю.

Основні вимоги до створення логотипу та гасла - унікальність та лаконічність; поєднання та відображення природного, рекреаційного та історико-культурного потенціалу туристичної Хустщини для використання його як знаку товарів і послуг.

Термін подачі заявок сплинув 15 квітня. Та на сьогоднішній день подано всього 2 ідеї логотипу, які було розглянуто на засіданні комісії. Опісля членами комісії було прийнято рішення продовжити термін прийому конкурсних робіт до 10 серпня 2017 року.

Переможець конкурсу отримує сертифікат на 10-денне відвідування 3 особами термальних басейнів у відпочинковому комплексі “Теплі води” в с. Велятино. Фіналісти отримують сертифікати на 5-денне відвідування 3 особами термальних басейнів.

На розсуд конкурсної комісії сертифікатами на відвідування термальних басейнів можуть бути нагороджені інші учасники конкурсу.

Додамо, що крім сертифікатів у призовий фонд добавлено 5000 гривень.

Тож закликаємо всіх не бути байдужими до нашого району, а проявити себе, адже, можливо, саме Ваша ідея ляже в основу туристичного бренду Хустського району!

 

 

Оголошення

Оголошення

 

до ветеранів війни, керівників підприємств та установ , політичних партій та громадських організацій , селищного, сільських голів, громадськості району.

 

 

 

9 травня 2017 року о 10.00 годині біля обеліску Слави в м.Хуст відбудеться мітинг – реквієм з нагоди відзначення в районі Дня пам’яті та примирення  і 72 річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

 

Просимо громадськість району прийняти участь у проведенні даного заходу.

 

 

 

                            Хустська районна державна адміністрація

 

 

Голова Хустської РДА Назарій Іванович Павлій провів чергову апаратну нараду за участі керівників окремих структурних підрозділів райдержадміністрації

3 травня голова Хустської районної державної адміністрації Назарій Іванович Павлій провів чергову апаратну нараду за участі керівників окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, під час якої було обговорено ряд питань, які потребують невідкладного вирішення.

Особливу увагу було акцентовано на організації та проведенні урочистостей з нагоди відзначення Дня пам'яті та примирення, 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, які відбудуться 9 травня 2017 року у м. Хуст біля Монументу Слави.

Також торкнулися таких тем, як:

- оздоровлення та відпочинок дітей у період літніх канікул;

- розробка туристичних путівників краю та промо-ролика;

- виплата щорічної разової грошової допомоги учасникам бойових дій, інвалідам війни, учасникам війни, особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, та особам, на яких поширюється чинність Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”;

- порядок надання населенню субсидій;

- організація роботи по реалізації пілотного проекту на базі деяких шкіл району щодо роздільного збору твердих побутових відходів.

Кожен з присутніх керівників доповів про пророблену роботу, виокремивши проблемні питання, які виникали у процесі роботи.

 

 

ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ

ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ

Ввечері 3-го, вночі та вранці 4-го травня на більшій частині території Закарпатської області та по м. Ужгород очікуються сильні дощі, місцями сильні зливи. Подекуди грози та град. Під час грози шквалисте посилення вітру 15-20 м.с.

В місцях проходження сильних локальних злив на малих водотоках та у верхів’ях річок можливі швидкоплинні підвищення рівнів води на 0.3-0.8 м.

При ускладненні погодних умов, що може мати негативний вплив на об’єкти критичної інфраструктури та життєдіяльності населення, терміново інформувати ОКЦ УДСНС України у Закарпатській області за номером телефону 61-72-99.

 

З нагоди відзначення Всесвітнього Дня охорони праці 28 квітня, у Хустській районній державній адміністрації відбулася нарада

З нагоди відзначення Всесвітнього Дня охорони праці 28 квітня, у Хустській районній державній адміністрації відбулася нарада за участю заступника голови районної державної адміністрації Михайла Калинича, заступника начальника управління Держпраці в Закарпатській області Володимира Горєва, головного державного інспектора управління Держпраці в Закарпатській області Юрія Поповича, головного спеціаліста відділу праці Івана Сити, керівників та представників профспілок районних організацій, установ та підприємств, спеціалістів з охорони праці.

Cемінар проходив під гаслом: «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці».
Із доповідями перед присутніми виступили представники управління Дежпраці в Закарпатській області, а на завершення надали змістовні відповіді на всі поставлені запитання.

 


Псилання

Офiцiйне представництво Президента України Веб-портал органiв виконавчої влади України Верховна Рада України Закарпатська Обласна Рада Обласна гаряча лінія Teplo.gov.ua Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України Національна дитяча гаряча лінія Державний реєстр виборців Міністерство доходів і зборів України

Створено студією Вебрики


Хустська районна державна адміністрація.
2004-2011