Хустський район
[Послуги] [Карта] [Зв’язок]    | Ви знаходитеся тут:   Головна    Новини
Права і обов’язки сторін та інших учасників виконавчого провадження

Сторони виконавчого провадження та прокурор як учасник виконавчого провадження мають право ознайомлюватися з матеріалами виконавчого провадження, робити з них виписки, знімати копії, заявляти відводи у випадках, передбачених цим Законом, мають право доступу до автоматизованої системи виконавчого провадження, право оскаржувати рішення, дії або бездіяльність виконавця у порядку, встановленому цим Законом, надавати додаткові матеріали, заявляти клопотання, брати участь у вчиненні виконавчих дій, надавати усні та письмові пояснення, заперечувати проти клопотань інших учасників виконавчого провадження та користуватися іншими правами, наданими законом.

Право вибору пред’явлення виконавчого документа для примусового виконання до органу державної виконавчої служби або до приватного виконавця, якщо виконання рішення відповідно до статті 5 цього Закону віднесено до компетенції і органів державної виконавчої служби, і приватних виконавців, належить стягувачу.

Сторони у процесі виконання рішення відповідно до процесуального законодавства мають право укласти мирову угоду, що затверджується (визнається) судом, який видав виконавчий документ.

Інші учасники виконавчого провадження мають право надавати додаткові матеріали, заявляти клопотання, брати участь у вчиненні виконавчих дій, надавати усні та письмові пояснення, заперечувати проти клопотань інших учасників виконавчого провадження та користуватися іншими правами, наданими законом.

Сторони зобов’язані невідкладно, не пізніше наступного робочого дня після настання відповідних обставин, письмово повідомити виконавцю про повне чи часткове самостійне виконання рішення боржником, а також про виникнення обставин, що обумовлюють обов’язкове зупинення вчинення виконавчих дій, про встановлення відстрочки або розстрочки виконання, зміну способу і порядку виконання рішення, зміну місця проживання чи перебування (у тому числі зміну їх реєстрації) або місцезнаходження, а боржник - фізична особа - також про зміну місця роботи.

Боржник зобов’язаний:

1) утримуватися від вчинення дій, що унеможливлюють чи ускладнюють виконання рішення;

2) допускати в установленому законом порядку виконавця до житла та іншого володіння, приміщень і сховищ, що належать йому або якими він користується, для проведення виконавчих дій;

3) за рішеннями майнового характеру подати виконавцю протягом п’яти робочих днів з дня відкриття виконавчого провадження декларацію про доходи та майно боржника, зокрема про майно, яким він володіє спільно з іншими особами, про рахунки у банках чи інших фінансових установах, про майно, що перебуває в заставі (іпотеці) або в інших осіб, чи про кошти та майно, належні йому від інших осіб, за формою, встановленою Міністерством юстиції України;

4) повідомити виконавцю про зміну відомостей, зазначених у декларації про доходи та майно боржника, не пізніше наступного робочого дня з дня виникнення відповідної обставини;

5) своєчасно з’являтися на вимогу виконавця;

6) надавати пояснення за фактами невиконання рішень або законних вимог виконавця чи іншого порушення вимог законодавства про виконавче провадження.

Особи, які беруть участь у виконавчому провадженні, зобов’язані сумлінно користуватися усіма наданими їм правами з метою забезпечення своєчасного та в повному обсязі вчинення виконавчих дій.

 

 

Відбулася нарада-семінар із секретарями Вишківської селищної та сільських рад району

Нещодавно у Хустській районній державній адміністрації відбулася нарада-семінар із секретарями Вишківської селищної та сільських рад району за участю керівника апарату райдержадміністрації Володимира Лендєла.

На порядок денний було винесено важливі питання, з якими стикаються секретарі у своїй щоденній роботі. Зокрема, начальник управління статистики у Хустському районі Тетяна Сакалош розповіла про зміни по статистичній формі №6-сільрада (річна) та про подання інформації стосовно міграції населення за межі Хустського району.

Упродовж наради слухачі отримали важливу інформацію для своєї роботи щодо приведення у відповідність розмірів затверджених ставок місцевих податків і зборів на 2018 рік, відповідно до вимог податкового законодавства від начальника відділу адміністрування податків і зборів фізичних осіб Хустської ОДПІ Тетяни Попович та начальника відділу доходів та фінансів галузей виробничої сфери фінансового управління Хустської райдержадміністрації Валентини Кнауер.

У ході наради-семінару кожен секретар мав змогу поставити запитання та отримати кваліфіковану й розгорнуту відповідь.

 

 

12 грудня відбулось третє засідання 9 сесії районної ради VII скликання

12 грудня відбулось третє засідання 9 сесії районної ради VII скликання. В роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Назарій Павлій, голова районної ради Юрій Іванчо, заступник голови районної ради Михайло Калинич, депутати районної ради , начальники управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації, селищний та сільські голови району, представники правоохоронних органів, керівники комунальних підприємств району, представники засобів масової інформації.

Перш ніж приступити до розгляду винесених на порядок денний питань, голова районної ради Юрій Олексійович привітав присутніх із пройдешнім професійним святом - Днем місцевого самоврядування та вручив грамоти, подяки.

Далі голова райради зачитав депутатські звернення, які надійшли міжсесійний період. Депутати затвердили порядок денний, який включав у себе 27 питань, а це: бюджетні питання, затвердження районних програм, туристичного бренду Хустського району Закарпатської області, звіт начальника відділу культури райдержадміністрації та інші.

За результатами сесії прийнято відповідні рішення, а також чотири питання порядку денного перенесено на розгляд наступного засідання.

Окремо просимо не звертати увагу на різні недостовірні повідомлення щодо розподілу видатків. Повідомляємо, що практично всі надпланові доходи бюджету у сумі 3,5 млн розділено на виплату заробітної плати та на енергоносії.

 

 

ТУРИСТИЧНИЙ БРЕНД ХУСТЩИНИ ПРИЙНЯТО!

12 грудня 2017 року, сесія Хустської районної ради одноголосно затвердила туристичний бренд (логотип та гасло) Хустщини. Відтак Хустщина офіційно отримала логотип, авторські права на який перейшли до громади району, і який буде використовуватися як туристична символіка на сувенірній продукції – футболках, кепках, чашках, ручках, пакетах.

читати повністю

 

Відбулися засідання постійних депутатських комісій з підготовки питань порядку денного третього засідання 9 сесії районної ради VII скликання

8 грудня у малому залі Хустської районної ради відбулися засідання постійних депутатських комісій з підготовки питань порядку денного третього засідання 9 сесії районної ради VII скликання за участі голови районної державної адміністрації – Назарія Павлія, голови районної ради - Юрія Іванчо, заступника голови районної ради – Михайла Калинича та керівників структурних підрозділів.

Присутні детально обговорили двадцять сім питань порядку денного, що виносяться на третє засідання сьомої сесії районної ради, яке відбудеться завтра, 12 грудня. Депутати вносили ряд важливих пропозицій та слушних зауважень. Відтак було погоджено запропоновані проекти рішень та рекомендовано винести їх на розгляд засідання сесії для затвердження.

 

Голова Хустської районної державної адміністрації Назарій Павлій взяв участь в урочистостях з нагоди Дня місцевого самоврядування

Голова Хустської районної державної адміністрації Назарій Павлій взяв участь в урочистостях з нагоди Дня місцевого самоврядування, які відбулись в атріумі будівлі Закарпатської облдержадміністрації та облради.

У ході урочистого заходу, Назарія Івановича було нагороджено подякою голови Закарпатської обласної державної адміністрації за вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, активну громадсько-політичну діяльність, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня місцевого самоврядування.

 

Місцеве самоврядування – це найбільш наближена до людей ланка влади

7 грудня в Україні відзначають день місцевого самоврядування – професійне свято всіх тих, хто за покликом серця, обраний волею народу в місцевих, районних та обласних радах представляє і захищає інтереси своїх виборців, жителів громад.

Місцеве самоврядування – це найбільш наближена до людей ланка влади. Саме до представників місцевого самоврядування йдуть люди зі своїми проблемами, надіями та сподіваннями. І саме від їхнього професіоналізму, досвіду, компетенції та відповідальності залежить добробут та майбутнє кожної громади.

З нагоди цього свята напередодні, 5 грудня, у Крайниківському сільському будинку культури зібралися представники місцевої влади, селищний та сільські голови, районні та сільські депутати, секретарі, бухгалтери сільських рад та члени виконавчих комітетів.

Зі словами вітань до присутніх звернулися перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Сабадош та голова районної ради Юрій Іванчо. Опісля кращих представників місцевого самоврядування нагородили грамотами Хустської районної ради.

Мистецькі вітання дарували вокалістки – лауреати та призери районних, обласних і всеукраїнських пісенних конкурсів – Валерія Антал, Лілія Тудовші та Яна Поп. Також для присутніх виступив вокальний ансамбль «Крайниківчанка» із піснями «Добрий день, моя родино» та «Через поле широкоє».

 

 

День місцевого самоврядування

Шановні колеги,працівники і ветерани органів місцевого самоврядування,депутати всіх рівнів!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Це свято нашої громади, громади кожного села, селища та міста, кожного їх мешканця. Відзначення його - є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їх права брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні.

Уклін і шана вам, за самовіддану щоденну працю, високу активність у громадсько-політичному житті, непереборне бажання та здатність здолати усі негаразди. Особливі слова подяки ветеранам місцевого самоврядування, які віддали частину своєї душі в його становлення та розвиток.

Сердечно бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади, кожній родині, кожному мешканцю міцного здоров`я, достатку й благополуччя.

Нехай усі життєві негаразди обходять вас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідного краю й України додають усім нам сили та наснаги!

З повагою,
голова райдержадміністрації
Назарій Павлій

 

 

До відома закарпатців!

  12-13 грудня в області проведуть прийом звернень у телефонному режимі з питань Пенсійної реформи.    

Зателефонувавши на гарячу лініюмешканці області зможуть отримати загальну інформацію про умови, порядок призначення, перерахунок та виплати пенсій тощо.

Телефонуйте за єдиним безкоштовним номером 0 800 501 484.

Графік роботи „гарячої лінії” з 8:00 до 17:00 (з 12:00 до 13:00 - обідня перерва).

        

 

 

Шановні військовослужбовці, захисники України!

Прийміть щирі вітання з професійним святом - Днем Збройних Сил України.

У цей день ми вшановуємо всіх, хто причетний до високого і почесного звання військовослужбовця, хто обрав для себе нелегку, але достойну професію – захищати Україну, її суверенітет і незалежність. Це – свято наших ветеранів, чиї скроні вже вкриті сивиною, а груди увінчані нагородами, і молодих солдатів, які сьогодні стоять в строю на варті нашої країни.

Українські військовослужбовці гідно продовжують славетні традиції героїзму, мужності та честі своїх батьків і дідів. Особливу вдячність хочу висловити тим героям, які в цей важкий для країни час виконують військовий і громадянський обов’язок у зоні проведення антитерористичної операції.

Схиляю голову у пам’яті перед загиблими героями, які віддали найдорожче – власне життя, для того, щоб уберегти мирне небо України. Висловлюю щирі співчуття рідним і близьким загиблих героїв. Світла пам’ять про них навіки житиме в наших серцях.

Шановні наші захисники! Бажаю міцного здоров’я, успіхів у військовій підготовці, благополуччя вам та вашим рідним!

Сила та міць української держави – у єдності армії та народу. Дякую вам, що своєю справою нагадуєте всьому світові про те, що Україна у надійних руках.

Хай Господь щомиті оберігає Вас, а любов до України і людська шана надихають на нові звершення в ім’я захисту незалежної України!
Слава Збройним Силам України!
Слава Україні!

З повагою,
голова Хустської райдержадміністрації 
Назарій Павлій

 

 

Робочий тиждень у Хустській РДА розпочався з планової наради

Робочий тиждень у Хустській РДА розпочався з планової наради, яку провів голова районної державної адміністрації Назарій Павлій. Участь у нараді взяли: голова районної ради Юрій Іванчо, заступник голови районної ради Михайло Калинич, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, установ та організацій району.

В ході наради Назарій Іванович акцентував увагу на виконанні та плануванні нагальних питань. Зокрема, першочерговим було питання погашення заборгованості по виплаті заробітної плати працівникам освіти (крім педагогів).

Також розглянули питання медицини, культури, економіки, щодо перерахунку субсидій населенню, інвестиційного паспорту району, туристичної зупинки, виплати пенсій, про підсумок проведення осіннього призову, про заходи, які будуть відбуватися цього тижня, а саме: День Збройних сил України, День місцевого самоврядування в Україні.

Крім того, голова районної ради Юрій Іванчо запросив усіх посадовців на третє засідання дев’ятої сесії Хустської районної ради, що відбудеться 12 грудня 2017 року.

 

 

Робоча зустріч з міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним

Голова Хустської районної державної адміністрації Назарій Павлій взяв участь у робочій зустрічі з міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним.

В ході спілкування Назарій Іванович порушив питання відкриття представництва МЗС на Закарпатті, а також пункту пропуску у Яблунівці Хустського району.

 


Псилання

Офiцiйне представництво Президента України Веб-портал органiв виконавчої влади України Верховна Рада України Закарпатська Обласна Рада Обласна гаряча лінія Teplo.gov.ua Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України Національна дитяча гаряча лінія Державний реєстр виборців Міністерство доходів і зборів України

Створено студією Вебрики


Хустська районна державна адміністрація.
2004-2011