Хустський район
[Послуги] [Карта] [Зв’язок]    | Ви знаходитеся тут:   Головна    Новини
У свій 65-й день народження головний редактор міськрайонної газети «Вісник Хустщини» Iван Липчей отримав подяку Закарпатської ОДА

Ювілей – це завжди привід для роздумів про здобутки, упущення, перспективи. Це спроба критично оцінити минуле, співставити його з днем нинішнім, щоб, зрештою, краще побачити контури майбутнього.

Сьогодні відбулася надзвичайно важлива подія - у свій 65-й день народження головний редактор міськрайонної газети «Вісник Хустщини» Iван Липчей отримав подяку Закарпатської ОДА за багаторічну сумлінну працю у засобах масової інформації та значні успіхи у професійній діяльності.

Зі щирими побажаннями до ювіляра звернулися перший заступник та заступник голови районної державної адміністрації Віктор Сабадош та Михайло Калинич, керівник апарату РДА Володимир Лендєл, здійснивши за дорученням голови РДА Назарiя Павлiя почесну місію вручення даної нагороди.

 

 

Відбувся робочий візит голови Хустської районної державної адміністрації Назарія Павлія до м. Львiв

Відбувся робочий візит голови Хустської районної державної адміністрації Назарія Павлія до м. Львiв з метою ознайомлення із методами роботи гуртового ринку "Шувар".

В ході поїздки було обговорено програму співпраці з дрібними виробниками, мета якої - підвищення профісійного рівня виробників, допомога у пошуку постійних покупців, а торгівлі - стати системною.

Також говорили про можливе становлення на територii Закарпатськоi областi онлайн-білбордів з цінами ринку на територіїдля інформування населення та усунення спекуляції цін продавцями та перекупщиками.

Для відома: «Шувар» - перший в Україні і наймаштабніший в Західному регіоні гуртовий ринок сільськогосподарської продукції. «Шувар» забезпечує найкращі умови проведення товарообміну між професійними операторами агроринку та невеликими виробниками сільгосппродукції з одного боку та оптовим покупцем і кінцевим споживачем продукції з іншого боку.

Відрадно, що на ринку представлені і товари з Хустщини, зокрема сироварня Нижнього Селище Петра Йосиповича Пригари

 

Участь у роботі п’ятого засідання Ради регіонального розвитку під головуванням Президента України Петра Порошенка

Голова Хустської районної державної адміністрації Назарій Павлій разом із головою Закарпатської ОДА Геннадієм Геннадійовичем Москалем та головою Закарпатської обласної ради Михайлом Михайловичем Рівісом взяли участь у роботі п’ятого засідання Ради регіонального розвитку під головуванням Президента України Петра Порошенка, яке відбулося 20.03.2017 року у м. Києві.

До порядку денного засідання Ради регіонального розвитку були включенi питання виконання Указу Президента України від 18.03.2015 №150 «Про додаткові заходи щодо соціального захисту учасників антитерористичної операції», розбудови міжобласної дорожньої інфраструктури, детінізації регіональної економіки, ефективності використання в регіонах бюджетних коштів, програм фінансової допомоги міжнародних інституцій, реформ системи освіти, системи надання медичних послуг та соціального захисту населення, підвищення рівня мінімальної зарплати, Стратегія розвитку України загалом.

 

Михайло Калинич провів засідання дорадчого органу при райдержадміністрації - координаційної ради у справах дітей

17 березня заступник голови Хустської районної державної адміністрації Михайло Калинич провів засідання дорадчого органу при райдержадміністрації - координаційної ради у справах дітей.

На порядок денний було винесено питання про роботу Нижньобистрівської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів у сфері соціально-правового захисту вихованців навчального закладу. З доповіддю перед членами зібрання прозвітувався директор ЗОШ-інтернату І-ІІ ступенів Мирослав Голуб.

Опісля відбулось жваве обговорення проблемних питань, що виникають у процесі роботи педагогів школи-інтернату з батьками вихованців, на які звернула увагу начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Любов Вайнраух.

За підсумками засідання було прийнято відповідні рішення. Також надано окремі доручення та рекомендації дирекції школи, учасникам навчально-виховного процесу, членам координаційної ради.

 

 

«Подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування: е-декларування»

16 березня у сесійній залі районної ради був проведений тематичний семінар на тему: «Подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування: е-декларування». Участь у даному заході прийняли голова районної державної адміністрації Назарій Іванович Павлій, заступник голови РДА Михайло Михайлович Калинич, представники апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, районних організацій та установ, районної ради та органів місцевого самоврядування району.
Для детального роз’яснення новел у правовому полі запобігання корупції та порядок заповнення електронної декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру було запрошено першого заступника начальника Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області Івана Миколайовича Алмаші та начальника навчально-організаційного відділу Закарпатського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Марину Іванівну Росоху, які у формі «запитання-відповіді» спілкувалися стосовно особливостей процедури подачі декларації у 2017 році державними службовцями категорій посад А, Б, В та посадовими особами органів місцевого самоврядування.
Слід зазначити, що даний семінар був украй важливим та необхідним для посадовців органів державної влади, позаяк отримані знання сприятимуть уникненню адміністративної та кримінальної відповідальності.

 

15 березня, відбувся традиційний мітинг-реквієм на території меморіального парку «Красне поле»

15 березня, відбувся традиційний мітинг-реквієм на території меморіального парку «Красне поле» з нагоди відзначення 78-ї річниці проголошення Карпатської України.

Саме на Красному полі відбувся кровопролитний бій між захисниками Карпатської України – воїнами Карпатської Січі – та загарбниками. Повторивши подвиг героїв Крут, молоді січовики першими в Європі чинили озброєний опір фашистським окупантам і віддали свої життя за свободу рідної землі.

Участь у заході взяли голова Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль, голова обласної ради Михайло Рівіс, голова Хустської райдержадміністрації Назарій Павлій, заступник голови районної ради Іван Рогач та Хустський міський голова Володимир Кащук, керівники обласних установ і політичних об’єднань, депутати обласної та місцевих рад, громадські діячі, активісти, митці, молодь, духовенство.

З вітальним словом до присутніх звернувся губернатор області, закликавши закарпатців до єдності, згуртованості, послідовності у сфері захисту і збереження цілісності України, її європейського майбутнього та гідного життя.

Учасники заходу віддали належне полеглим воїнам і вшанували їх пам"ять покладанням квітів та хвилиною мовчання. Після урочистої частини відбулася панахида за загиблими співвітчизниками.

 

Закарпатські учасники АТО пройдуть бойове злагодження на Одещині

У День українського добровольця, 14 березня, шестеро резервістів оперативного резерву першої черги із різних районів Закарпаття відправились на навчальні збори. Протягом місяця вони пройдуть злагодження у складі однієї з бойових бригад на полігоні в Одеській області.

Учасники антитерористичної операції, серед яких і добровольці з Мукачева, Ужгорода та Виноградова, котрі пройшли військову службу під час часткової мобілізації, протягом місяця займатимуться із виходом на полігони, відпрацьовуватимуть тактичні маневри з бойовими стрільбами.

Офіцери Закарпатського обласного військкомату ознайомили резервістів із умовами проходження зборів та видали підготовлені пам’ятки із правами, обов’язками та інформацією про грошове забезпечення.

Варто зазначити, що всіма резервістами, які призиваються на навчальні збори, включно з часом проїзду до місця їх проведення і назад, зберігаються місце роботи, займана посада та середня заробітна плата на підприємстві. Також кожному резервісту гарантоване державне страхування і безкоштовне медичне забезпечення.

Довідково про виплати за участь в начальних зборах:

Резервісту оперативного резерву І черги гарантуються наступні грошові виплати:

- грошова виплата за 30 днів навчальних зборів – від 2 400 грн. до 3 200 грн.

- добові за 30 днів навчальних зборів – від 180 грн. до 450 грн.

- всього в кінці зборів виплачується у військовій частині – від 2 580 грн. до 3 650 грн.

- одноразове грошове заохочення (виплачується у військовій частині в наступному році на карткові рахунки) – від 1 600 грн. до 3 100 грн.

- грошове забезпечення безробітним (по закінченню зборів виплачується у військовій частині) – 1 600 грн.

- середня заробітна плата працюючим (за місцем роботи) – не менше 3 200 грн.

 

 

Група по роботі з особовим складом

та громадськістю Закарпатського ОВК

 

 

В сільському будинку культури с. Березово проведено вечір-портрет, присвячений 100-річчю з дня народження уродженнця села – Степана Папа

14 березня, в сільському будинку культури с. Березово проведено вечір-портрет, присвячений 100-річчю з дня народження уродженнця села – Степана Папа.

Степан Пап – український релігійний і громадський діяч, історик, один із організаторів Пласту на Закарпатті, член крайової екзекутиви ОУН, вояк Карпатської Січі, священник, угорський політв'язень.

На заході побували заступник голови Хустської районної державної адміністрації Михайло Калинич, представники галузі освіти та культури, а також історик-краєзнавець Олег Всеволодович Мельник. Були запрошені родичі діяча та громадськість села.

Захід пройшов надзвичайно цікаво та змістовно.

 

 

НА ХУСТЩИНІ ВВОСЬМЕ ЗВУЧАЛА СТРІЛЕЦЬКА ПІСНЯ

Доброю традицією для міста над Тисою напередодні відзначення річниці подій Карпатської України стало проведення у Хусті відкритого фестивалю-конкурсу стрілецької пісні «Красне поле». Цьогоріч учасників із майже всієї України та гостей зі Словаччини Хустщина приймала ввосьме.

52 колективи з Рівненської, Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Чернівецької, Хмельницької, Миколаївської, Луганської областей, Словацької республіки та майже всіх куточків Закарпаття протягом двох днів, 11 та 12 березня, брали участь у пісенному конкурсі і представляли на розсуд журі та глядачів свої музичні композиції. Виступи хорових колективів, вокальних ансамблів, солістів-вокалістів, дуетів, тріо та квартетів журі оцінювало за 10-бальною шкалою.

Першого дня фестиваль був відкритий віршем-присвятою та піснею «Красне поле» у виконанні директора Хустського РБК Анатолія Барни.

З вітальним словом перед присутніми виступила начальник управління культури Закарпатської ОДА Вікторія Фролова. Вона привітала учасників фестивалю, його гостей та глядачів і побажала хорошого настрою та творчих злетів і перемог.
Також, присутніми на гала-концерті були: перший заступник голови Хустської районної державної адміністрації Віктор Сабадош та заступник голови РДА Михайло Калинич.

Власне сам конкурс розпочався із виступу Народного хору працівників культури Хустського РБК (кер.І.Мішко) з піснею «Повіяв вітер степовий», який разом із вокальним тріо Нижньоселищенської ДШМ "Оксамит" (кер.О.Чолан).стали дипломантами фестивалю-конкурсу.

І це не єдине досягнення Хустщини на цьогорічному фестивалі «Красне поле». Так, своїми перемогами потішили вокальний ансамбль «Патріоти» Стеблівської ДМШ (кер.Н.Крицак), отримавши третє місце у своїй номінації, та Олександр Гобан – соліст народної студії естрадного співу «Фортуна» Хустського районного будинку культури (кер.Є.Щербан), посівши цю ж сходинку у своїй номінації.

Подяки та окремі нагородами також отримали зразковий фольклорний гурт «Цімборики» управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради (кер.Н.Шимша) та окремі сольні виконавці Хустщини.

Гран-прі ж фестивалю виборов Народний аматорський фольклорно-етнографічний ансамбль «Намисто» Теребовлянського вищого училища культури Тернопільської області (кер.П.Кутний та відмінник освіти України Т.Виннічик).

Голова журі – поет-пісняр, заслужений діяч мистецтв України Степан Галябарда, який разом із Вікторією Фроловою провів церемонію нагородження, відзначив особливо високий та професійний рівень проведення конкурсу цьогріч. І відрадно те, що «Красне поле» стає не просто всеукраїнським, але і Міжнародним фестивалем, позаяк географія учасників дуже широка і щороку розширюється ще більше.

 

 

Оголошення!

У четвер, 16 березня відбудеться нарада-семінар з суб'єктами подання Е-декларацій щодо дотримання термінів її подання та відповідальність за порушення Е-декларування.

Місце проведення - велика зала районної ради

Початок об 11:00 к.ч. 

 

Керівництво та працівники Хустської райдержадміністрації провели прибирання на узбіччі дороги у напрямку м. Виноградів

Як відомо, Хустський район славиться туризмом. Щоденно наш край відвідують численні гості з інших куточків Закарпаття, України в цілому та із-за кордону. Цікаво, що найперше бачать туристи, коли приїздять на відпочинок?

Після танення снігу, мов підсніжники, навесні з-під землі з*являються на узбіччях доріг використані пляшки, обгортки від цукерок, поліетиленові пакети, тощо. І вже доброю традицією на Хустщині стало щорічне проведення весняних толок.

11 березня, керівництво та працівники Хустської райдержадміністрації провели прибирання на узбіччі дороги у напрямку м. Виноградів, починаючи від меморіального парку «Красне поле» до межі Хустського району.

Працювали злагоджено, тож із роботою впоралися швидко та якісно. Зроблено чимало: зібрано купу сміття, прибрано узбіччя та кювети.

Слід зазначити, що подібні толоки є дуже корисними, адже, вони згуртовують та дисциплінують колектив.

 

УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ

Хустський районний відділ державної виконавчої служби прийме на роботу працівників на заміщення таких посад:

Головний державний виконавець - вимоги до претиндентів: особа, яка має вищу освіту в галузі знань права, вища не нижче ступеня магістра за спеціальністю «Правознавство», «Міжнародне право».

 Старший державний виконавець - вимоги до претиндентів: особа, яка має вищу освіту в галузі знань права, вища не нижче ступеня магістра за спеціальністю «Правознавство», «Міжнародне право».

Державний виконавець - вимоги до претиндентів: особа, яка має вищу освіту в галузі знань права, вища не нижче ступеня магістра за спеціальністю «Правознавство», «Міжнародне право».

Досвід роботи не потребується!!!

 

Посадові обов’язки:

-  вживає заходів примусового виконання рішень, неупереджено, своєчасно, повно вчиняти виконавчі дії;

- забезпечує виконання покладених на відділ завдань в закріпленому за ним напрямі роботи;

- контролює, оцінює стан справ на відповідній ділянці роботи;

- узагальнює практику застосування законодавства та хід реалізації державної політики з питань, що належать до компетенції відділу.

- бере участь у підготовці проектів, організаційно-методичних документів та інформації про результати цієї роботи;

- готує проекти інформаційно-аналітичних матеріалів, пов'язаних з роботою відділу, а також проекти відповідей на доручення та звернення, що надійшли на розгляд до нього.

 

 

За детальною інформацією звертатись за адресою: м. Ужгород, пл. Народна, 4, тел.: (03122) 3-42-53 або м. Хуст, вул. Поперечна, 2, тел.: 4-36-36, 5-20-36.

 


Псилання

Офiцiйне представництво Президента України Веб-портал органiв виконавчої влади України Верховна Рада України Закарпатська Обласна Рада Обласна гаряча лінія Teplo.gov.ua Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України Національна дитяча гаряча лінія Державний реєстр виборців Міністерство доходів і зборів України

Створено студією Вебрики


Хустська районна державна адміністрація.
2004-2011