Хустський район
[Послуги] [Карта] [Зв’язок]    | Ви знаходитеся тут:   Головна    Новини
Нарада за участі заступників директорів з виховної роботи, практичних психологів та соціальних педагогів загальноосвітніх шкіл району

Сьогодні,10 березня, перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Сабадош та заступник голови РДА Михайло Калинич провели спільну нараду за участі заступників директорів з виховної роботи, практичних психологів та соціальних педагогів загальноосвітніх шкіл району на тему: «Проведення профілактичної роботи із запобігання правопорушень і злочинності серед дітей та учнівської молоді».

Участь у нараді взяли представник Хустського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Закарпатській області, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації, директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Завідувач районної психолого-медико-педагогічної консультації та заступник директора з виховної роботи Рокосівської ЗОШ І-ІІІ ст. проінформували присутніх на важливі теми сьогодення. В свою чергу голова районного методичного об’єднання заступників директорів з виховної роботи розповіла про превентивну роботу у системі виховної роботи навчальних закладів району.

Також було обговорено питання щодо запобігання вживання дітьми алкоголю, наркотичних речовин та тютюнових виробів.

За результатами наради вироблено окремі рекомендації та прийнято відповідні рішення.

 

 

Закарпатці візьмуть участь у масштабних військових навчаннях на Вінниччині

Резервісти оперативного резерву І черги із Ужгорода, Іршавського, Свалявського, Тячівського, Виноградівського та Берегівського районів відправились до військової частини в/ч В4050 у Гайсині Вінницької області. Саме тут у п’ятницю, 10 березня, розпочнуться широкомасштабні військові навчання.

Про деталі проходження навчальних зборів у закарпатському обласному військовому комісаріаті резервістам розповіли офіцери військкомату. Усім учасникам зборів видали підготовлені пам’ятки із правами, обов’язками та інформацією про грошове забезпечення. Всі вони є учасниками антитерористичної операції на Сході країни, тож зможуть використати свій бойовий досвід для підвищення військової майстерності.

До військової частини у Гайсин планується прибуття майже тисячі спеціалістів, які знаходяться в оперативному резерві різних військових частин України. Навчання сплановані Генеральним Штабом Збройних Сил України. До заходів будуть залучатися бойові бригади зі всієї України, які мають виходити на полігони, відпрацьовувати тактичні маневри з бойовими стрільбами.

Протягом місяця буде два етапи навчань по 15 діб кожен: фахова підготовка та тренування у складі бригад. Під час першого, після прибуття учасників зборів до військової частини, рядовий і сержантський склад буде направлено до навчальних центрів, а офіцерський - на навчальні курси при вищих військових навчальних закладах. А вже на другому етапі планується вихід на військові полігони. Закінчитися навчання мають 8 квітня.

На Закарпатті ж тим часом триває підготовка до проведення наступних етапів навчальних зборів. Військові комісаріати Закарпатської області проводять заходи щодо оповіщення, виклику, проходження медичного огляду усіх резервістів резерву першої черги до інших військових частин.

Варто зазначити, що всіма резервістами, які призиваються на навчальні збори, включно з часом проїзду до місця їх проведення і назад, зберігаються місце роботи, займана посада та середня заробітна плата на підприємстві. Також кожному резервісту гарантоване державне страхування і безкоштовне медичне забезпечення.

Довідково про виплати за участь в начальних зборах:

Резервісту оперативного резерву І черги гарантуються наступні грошові виплати:

- грошова виплата за 30 днів навчальних зборів – від 2 400 грн. до 3 200 грн.

- добові за 30 днів навчальних зборів – від 180 грн. до 450 грн.

- всього в кінці зборів виплачується у військовій частині – від 2 580 грн. до 3 650 грн.

- одноразове грошове заохочення (виплачується у військовій частині в наступному році на карткові рахунки) – від 1 600 грн. до 3 100 грн.

- грошове забезпечення безробітним (по закінченню зборів виплачується у військовій частині) – 1 600 грн.

- середня заробітна плата працюючим (за місцем роботи) – не менше 3 200 грн.

 

Група по роботі з особовим складом

та громадськістю Закарпатського ОВК

 

 

9 березня, з нагоди відзначення 203-річниці від дня народження Тараса Шевченка у Хусті відбулося покладання квітів до пам'ятника письменника

Щороку в березневі дні усі вшановують невмирущого генія слова, національного пророка, художника, борця за ідеали справедливості та добра, за кращу долю України та українського народу, який став символом України, – Тараса Григоровича Шевченка.

Сьогодні,9 березня, з нагоди відзначення 203-річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка у Хусті відбулося покладання квітів до пам'ятника письменника.

Вшанувати Великого Кобзаря прийшли перший заступник голови Хустської районної держаної адміністрації Віктор Сабадош, заступник голови РДА Михайло Калинич, керівник апарату райдержадміністрації Володимир Лендєл, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники керівництва міста.

По завершенню заходу діти шкільного віку читали вірші видатного українського поета.

 

Перший заступник голови РДА Віктор Сабадош провів нараду з питань дотримання лімітної дисципліни щодо використання енергоносіїв

У зв’язку із зростанням ціни на основні види енергоресурсів та підвищенням температури повітря особливої актуальності набуває питання енергозбереження у бюджетних закладах.

7 березня перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Сабадош провів нараду з питань дотримання лімітної дисципліни щодо використання енергоносіїв. Участь у роботі наради взяли заступник голови РДА Михайло Калинич та представники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Так, представники управлінь та відділів зазначили, що моніторинг за нормами споживання енергоносіїв проводиться постійно, також вживаються заходи щодо раціонального використання енергоресурсів, особливо електроенергії.

Опісля обговорення всіх важливих питань перший заступник РДА Віктор Михайлович надав присутнім відповідні доручення щодо подальшої реалізації заходів з енергозбереження.

 

Енергоефективні поради від державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України

Енергоефективні поради від державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України.

 

Робочий тиждень в райдержадміністрації розпочався з наради

Робочий тиждень в райдержадміністрації розпочався з наради, яку провів перший заступник голови державної адміністрації Віктор Сабадош за участі заступника голови райдержадміністрації Михайла Калинича, керівника апарату РДА Володимира Лендєла, керівників відділів і секторів апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації.

Під час наради обговорено та розглянуто наступні питання, що заплановані на поточний тиждень, а саме про:

- хід підготовки до спільної наради заступників директорів з виховної роботи, практичних психологів та соціальних педагогів загальноосвітніх шкіл району;

- виконання розпорядчих документів органів вищого рівня та інших звернень, що надійшли до райдержадміністрації;

- стан отримання субсидій мешканцями району;

- розміщення інформаційно-туристичних вказівників на дорогах державного значення району, стан виготовлення бігбордів та буклетів туристичної привабливості Хустщини;

- процес роботи над розробкою інвестиційного паспорту району;

- підготовку до відзначення 78-ї річниці Карпатської України.

Значна увага вкотре була акцентована на вчасному поданні державними службовцями електронних декларацій.

На завершення наради перший заступник голови державної адміністрації Віктор Михайлович Сабадош повідомив присутнім, що 11 березня працівниками адміністрації буде проведено день санітарної очистки у районі.

 

3 березня відбулася нарада-семінар з секретарями Вишківської селищної та сільських рад району

У малій залі Хустської районної державної адміністрації 3 березня відбулася нарада-семінар з секретарями Вишківської селищної та сільських рад району за участі заступника голови РДА Михайла Калинича та керівника апарату державної адміністрації Володимира Лендєла.

Нарада розпочалася з відеопривітання голови Хустської районної державної адміністрації Назарія Івановича Павлія на адресу секретарів виконавчих комітетів місцевих рад району з нагоди Міжнародного жіночого дня - 8 Березня.

На порядок денний семінару-навчання було винесено питання про: реєстрацію та зняття з реєстрації місця проживання (прописка та виписка) в Україні; подання статистичної звітності по формі 6-сільрада та подання реєстру по міграції населення; якісність оформлення органами реєстрації селищної та сільських рад району відомостей періодичного поновлення бази даних Державного реєстру виборців.

Тривало жваве обговорення проблемних питань, які виникають у процесі роботи працівників органів місцевого самоврядування, на які присутні отримали вичерпні відповіді. Також вкотре було наголошено на питанні подання е-декларацій, а саме: відносно суб’єктів подання та відповідальності за неподання, несвоєчасне подання декларації чи подання недостовірних відомостей.

Закінчилася нарада хвилиною мовчання за загиблими в результаті вчорашнього вибуху на шахті у Сокальському районі, що на Львівщині.

 

Відбулася нарада щодо діяльності громадських формувань, охорони громадського порядку і державного кордону

2 березня під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Віктора Сабадоша відбулася нарада щодо діяльності громадських формувань, охорони громадського порядку і державного кордону.

Участь у нараді взяли: заступник голови райдержадміністрації Михайло Калинич, керівник апарату адміністрації Володимир Лендєл, головний спеціаліст апарату райдержадміністрації Степан Кобзар, представник Мукачівського прикордонного загону майор Олег Буряк, заступник начальника відділу прикордонної служби «Яблунівка» з логістики капітан Валерій Панчук, заступник начальника відділу прикордонної служби «Велятино» з персоналу капітан Віктор Тригуб.

Під час засідання було проаналізовано роботу громадських формувань протягом 2016 року, обговорено виконання спільних планів дій з охорони державного кордону у 2017 році, забезпечення взаємодії прикордонників, органів місцевого самоврядування та громадських формувань.

 

1 березня 2017 року засідала районна комісія з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат

1 березня 2017 року в малій залі райдержадміністрації засідала районна комісія з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат та податкового боргу за участі першого заступника голови районної адміністрації Віктора Сабадоша та заступника голови РДА Михайла Калинича. 
Начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Михайло Іванович Мойсей проінформував, що станом на сьогоднішній день заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах району, які звітуються в управлінні статистики у Хустському районі, а також за даними об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області, немає. З метою запобігання заборгованості із виплати заробітної плати спеціалістами відділу праці та зайнятості населення управління соціального захисту населення щоденно проводиться моніторинг. 
Цього ж дня засідала районна робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати. 
Учасники засідання проаналізували спільні заходи з легалізації зайнятості населення та підвищення рівня заробітної плати в районі, акцентували увагу на необхідності дотримання роботодавцями чинного законодавства та визначили основні напрямки роботи, спрямовані на вирішення даних питань.

 

Відбулося розширене засідання районної федерації футболу

28 лютого, у Хустській райдержадміністрації відбулося розширене засідання районної федерації футболу.

Так, перший заступник голови Хустської РДА Віктор Сабадош, насамперед, представив учасникам зібрання нещодавно призначеного заступника голови адміністрації з питань гуманітарної політики Михайла Калинича.

Цього дня на порядок денний було винесено наступні питання:
- звіт голови районної федерації футболу за 2016 рік - Ізай В.М;
- фінансовий звіт - Фінюк В.П;
- затвердження календарного плану федерації футболу на 2017 рік; 
- затвердження положення кубка району та чемпіонату району.

Крім того, були розглянуті питання суддівства та строки початку проведення масових футбольних заходів у районі. Шляхом голосування були прийняті відповідні рішення.

Підсумовуючи все сказане, голова федерації футболу висловив подяку виконавчому комітету за активну участь у проведенні змагань з футболу.

 

05.10.2016 року набрав чинності ЗУ «Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів»

05.10.2016 року набрав чинності ЗУ «Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів», у якому зазначено що  примусове виконання судових рішень і рішень інших органів покладається не лише на органи державної виконавчої служби, а ще й на приватних виконавців.

 Вимоги до приватного виконавця

1. Приватним виконавцем може бути громадянин України, який досяг 25 років, має вищу юридичну освіту не нижче другого рівня, володіє державною мовою, має стаж роботи у галузі права після отримання відповідного диплома не менше двох років та склав кваліфікаційний іспит.

2. Приватним виконавцем не може бути особа:

1) яка не відповідає вимогам, встановленим частиною першою цієї статті;

2) визнана судом обмеженою у цивільній дієздатності або недієздатною;

3) яка має не зняту або не погашену в установленому законом порядку судимість;

4) яка вчинила корупційне правопорушення або порушення, пов’язане з корупцією, - протягом трьох років з дня вчинення;

5) якій за порушення вимог законодавства анульовано свідоцтво про право на зайняття нотаріальною чи адвокатською діяльністю або діяльністю арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора), яку позбавлено права на здійснення діяльності приватного виконавця, - протягом трьох років з дня прийняття відповідного рішення;

6) звільнена з посади судді, прокурора, працівника правоохоронного органу, з державної служби або служби в органах місцевого самоврядування у зв’язку з притягненням до дисциплінарної відповідальності, - протягом трьох років з дня звільнення.

3. Приватний виконавець під час здійснення своєї діяльності не може займатися іншою оплачуваною (крім викладацької, наукової і творчої діяльності, діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора), інструкторської та суддівської практики із спорту та роботи в органах Асоціації приватних виконавців України) або підприємницькою діяльністю.

 

 

27 лютого відбулась нарада, яку провів перший заступник голови державної адміністрації Віктор Сабадош

На нараді, яку провів перший заступник голови державної адміністрації Віктор Сабадош, було обговорено стан справ у дорожньому господарстві району, наявної спецтехніки, виконання ремонтних робіт на аварійних ділянках автошляхів, упорядкування узбіч доріг, а також розташування інформаційно-туристичних вказівників на дорогах державного значення району.

Крім того, було піднято питання приведення у належний стан території меморіального парку «Красне поле» з нагоди відзначення 78-ї річниці Карпатської України.


Псилання

Офiцiйне представництво Президента України Веб-портал органiв виконавчої влади України Верховна Рада України Закарпатська Обласна Рада Обласна гаряча лінія Teplo.gov.ua Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України Національна дитяча гаряча лінія Державний реєстр виборців Міністерство доходів і зборів України

Створено студією Вебрики


Хустська районна державна адміністрація.
2004-2011