Хустський район
[Послуги] [Карта] [Зв’язок]    | Ви знаходитеся тут:   Головна    Новини
Михайло Калинич відвідав Хустський районний територіальний центр соціального обслуговування

Заступник голови районної державної адміністрації Михайло Калинич відвідав Хустський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Хустської районної державної адміністрації.

У ході свого візиту Михайло Михайлович ознайомився із роботою центру, його утриманцями та проблемами, які виникають у процесі життєдіяльності. На сьогоднішній день у закладі перебуває 30 людей похилого віку. Для того, щоб зробити їхнє перебування більш комфортним, потрібно збільшити площу для проживання.

Разом із директором центу було оглянуто приміщення, в якому зберігаються архівні документи управління соціального захисту населеня Хустської РДА, де можна було б облаштувати додаткові зони для робочого процесу та за рахунок цього збільшити площу проживання утриманців.

 

 

Відбулося засідання міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення

27 березня 2017 року у малій залі райдержадміністрації відбулося засідання міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення за участі першого заступника голови РДА Віктора Сабадоша та заступника РДА Михайла Калинича.

Під час засідання ради було заслухано інформацію про проведену роботу з правової освіти населення у 2016 році службою у справах дітей, відділом освіти, молоді та спорту, відділом культури Хустської райдержадміністрації, та обговорено заходи, проведення яких планується у 2017 році.

Доповідачі акцентували увагу присутніх на важливості співпраці органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, засобів масової інформації, освітніх закладів, установ та організацій у напрямку правової освіти населення, а також окреслили проблемні питання, що виникають у роботі.

За результатами засідання заслухані інформації прийнято до уваги, а також внесено відповідні пропозиції та рекомендації щодо організації подальшої роботи в напрямку правової освіти населення.

 

 

Засідання ініціативної групи

23 березня 2017 року відбулося засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів по формуванню нового складу громадської ради при Хустській районній державній адміністрації.

            На засіданні головою ініціативної групи проінформовано про поведену роботу з підготовки проведення установчих зборів, затверджено списки учасників установчих зборів, які виявили бажання взяти участь у роботі Громадської ради.

           Визначено та затверджено порядок денний установчих зборів, які відбудуться 4 квітня 2017 року о 10.00 годині за адресою м.Хуст, вул.. Карпатської Січі 21 ( райдержадміністрація, 3 поверх, зал засідань).

 

     Прохання до всіх учасників інститутів громадянського суспільства, які подали заявки на участь у формуванні нового складу  Громадської ради  в обов’язковому порядку прийняти участь  у засіданні установчих зборів.

 

 

Назарій Павлій відвідав госпiталiзованих учнiв 1-4 класiв Нижньоселищанської ЗОШ І-ІІІ ст., якi були доставленi у лiкарню з симптомами отруєння

Цими вихідними голова районнної державної адміністрації Назарій Павлій відвідав госпiталiзованих учнiв 1-4 класiв Нижньоселищанської ЗОШ І-ІІІ ст., якi були доставленi у лiкарню з симптомами отруєння.

В даний час діти перебувають під наглядом лікарів, їм зроблені всі необхідні процедури. На щастя стан їх задовільний, життю пацієнтів нічого не загрожує.

У ході свого візиту Назарій Іванович особисто поспілкувався з кожним учнем та дізнався про майбутні плани та мрії дітей. Вони іззадоволенням розповідали ким хочуть стати, яку оберуть для себе професію - лікаря, вчителя, офіцера, поліцейського і т.д. Розмова видалася цікавою та захоплюючою для обох сторін.

В свою чергу голова адміністрації побажав швидкого одужання і цілеспрямованості у своїх мріях, адже наше майбутнє буде залежати від сьогоднішньої малечі.

 

 

Відбулося урочисте відкриття сателітного центру гемодіалізу Закарпатської обласної клінічної лікарні ім. А. Новака

24 березня, відбулося урочисте відкриття сателітного центру гемодіалізу Закарпатської обласної клінічної лікарні ім. А. Новака.

Хустський район чи не єдиний у області, який довгі роки залишався без гемодіалізного центру. Через що мешканці району, яких зараз налічується 14 хворих, вимушені кілька разів на тиждень їздити до сусідніх районів, аби продовжити своє життя на кілька днів.

Один із найперших гемодіалізних центрів, який свого часу був створений у Хусті, припинив функціонувати у 2014 році, а сьогодні цей заклад отримав нове життя, облаштувавшись в частині Хустської стоматологічної поліклініки. У відділенні працюватимуть досвідчені лікарі та середній медичний персонал. Тож жителі Хустщини зможуть отримувати необхідну медичну допомогу апарату «Штучна нирка» набагато ближче до дому.

В цей день вітальні слова лунали від голови Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадія Геннадійовича Москаля.

Голова ініціативної групи Вікторія Дмитрівна Станкович висловила свою подяку голові Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадію Геннадійовичу Москалю, секретарю бюджетної комісії та депутату Закарпатської обласної ради Мирославу Золтановичу Білецькому, голові Хустської районної державної адміністрації Назарію Івановичу Павлію, та всім тим хто докладав зусилля для відкриття такого центу.

Опісля запрошені гості перерізали стрічку, яка знаменувала розпочату роботу медичного закладу.

Крім того, голова Хустської районної державної адміністрації Назарій Павлій у своєму інтерв’ю для мас-медіа зазначив: « Нас звинувачували, що стоматологічну поліклініку закриють, однак, як я запевнив - я цього ніколи не дозволю, що і маємо на сьогоднішній день».

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів по

    створенню громадської ради

 

             Установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Хустській райдержадміністрації відбудуться   4 квітня 2017 року о 10. 00 годині за адресою:

    м.Хуст,  вул..Карпатської  Січі 21 ( приміщення райдержадміністрації), 111 поверх, зал засідань.

 

 

 

                                                                 Ініціативна група

 

У свій 65-й день народження головний редактор міськрайонної газети «Вісник Хустщини» Iван Липчей отримав подяку Закарпатської ОДА

Ювілей – це завжди привід для роздумів про здобутки, упущення, перспективи. Це спроба критично оцінити минуле, співставити його з днем нинішнім, щоб, зрештою, краще побачити контури майбутнього.

Сьогодні відбулася надзвичайно важлива подія - у свій 65-й день народження головний редактор міськрайонної газети «Вісник Хустщини» Iван Липчей отримав подяку Закарпатської ОДА за багаторічну сумлінну працю у засобах масової інформації та значні успіхи у професійній діяльності.

Зі щирими побажаннями до ювіляра звернулися перший заступник та заступник голови районної державної адміністрації Віктор Сабадош та Михайло Калинич, керівник апарату РДА Володимир Лендєл, здійснивши за дорученням голови РДА Назарiя Павлiя почесну місію вручення даної нагороди.

 

 

Відбувся робочий візит голови Хустської районної державної адміністрації Назарія Павлія до м. Львiв

Відбувся робочий візит голови Хустської районної державної адміністрації Назарія Павлія до м. Львiв з метою ознайомлення із методами роботи гуртового ринку "Шувар".

В ході поїздки було обговорено програму співпраці з дрібними виробниками, мета якої - підвищення профісійного рівня виробників, допомога у пошуку постійних покупців, а торгівлі - стати системною.

Також говорили про можливе становлення на територii Закарпатськоi областi онлайн-білбордів з цінами ринку на територіїдля інформування населення та усунення спекуляції цін продавцями та перекупщиками.

Для відома: «Шувар» - перший в Україні і наймаштабніший в Західному регіоні гуртовий ринок сільськогосподарської продукції. «Шувар» забезпечує найкращі умови проведення товарообміну між професійними операторами агроринку та невеликими виробниками сільгосппродукції з одного боку та оптовим покупцем і кінцевим споживачем продукції з іншого боку.

Відрадно, що на ринку представлені і товари з Хустщини, зокрема сироварня Нижнього Селище Петра Йосиповича Пригари

 

Участь у роботі п’ятого засідання Ради регіонального розвитку під головуванням Президента України Петра Порошенка

Голова Хустської районної державної адміністрації Назарій Павлій разом із головою Закарпатської ОДА Геннадієм Геннадійовичем Москалем та головою Закарпатської обласної ради Михайлом Михайловичем Рівісом взяли участь у роботі п’ятого засідання Ради регіонального розвитку під головуванням Президента України Петра Порошенка, яке відбулося 20.03.2017 року у м. Києві.

До порядку денного засідання Ради регіонального розвитку були включенi питання виконання Указу Президента України від 18.03.2015 №150 «Про додаткові заходи щодо соціального захисту учасників антитерористичної операції», розбудови міжобласної дорожньої інфраструктури, детінізації регіональної економіки, ефективності використання в регіонах бюджетних коштів, програм фінансової допомоги міжнародних інституцій, реформ системи освіти, системи надання медичних послуг та соціального захисту населення, підвищення рівня мінімальної зарплати, Стратегія розвитку України загалом.

 

Михайло Калинич провів засідання дорадчого органу при райдержадміністрації - координаційної ради у справах дітей

17 березня заступник голови Хустської районної державної адміністрації Михайло Калинич провів засідання дорадчого органу при райдержадміністрації - координаційної ради у справах дітей.

На порядок денний було винесено питання про роботу Нижньобистрівської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів у сфері соціально-правового захисту вихованців навчального закладу. З доповіддю перед членами зібрання прозвітувався директор ЗОШ-інтернату І-ІІ ступенів Мирослав Голуб.

Опісля відбулось жваве обговорення проблемних питань, що виникають у процесі роботи педагогів школи-інтернату з батьками вихованців, на які звернула увагу начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Любов Вайнраух.

За підсумками засідання було прийнято відповідні рішення. Також надано окремі доручення та рекомендації дирекції школи, учасникам навчально-виховного процесу, членам координаційної ради.

 

 

«Подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування: е-декларування»

16 березня у сесійній залі районної ради був проведений тематичний семінар на тему: «Подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування: е-декларування». Участь у даному заході прийняли голова районної державної адміністрації Назарій Іванович Павлій, заступник голови РДА Михайло Михайлович Калинич, представники апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, районних організацій та установ, районної ради та органів місцевого самоврядування району.
Для детального роз’яснення новел у правовому полі запобігання корупції та порядок заповнення електронної декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру було запрошено першого заступника начальника Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області Івана Миколайовича Алмаші та начальника навчально-організаційного відділу Закарпатського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Марину Іванівну Росоху, які у формі «запитання-відповіді» спілкувалися стосовно особливостей процедури подачі декларації у 2017 році державними службовцями категорій посад А, Б, В та посадовими особами органів місцевого самоврядування.
Слід зазначити, що даний семінар був украй важливим та необхідним для посадовців органів державної влади, позаяк отримані знання сприятимуть уникненню адміністративної та кримінальної відповідальності.

 

15 березня, відбувся традиційний мітинг-реквієм на території меморіального парку «Красне поле»

15 березня, відбувся традиційний мітинг-реквієм на території меморіального парку «Красне поле» з нагоди відзначення 78-ї річниці проголошення Карпатської України.

Саме на Красному полі відбувся кровопролитний бій між захисниками Карпатської України – воїнами Карпатської Січі – та загарбниками. Повторивши подвиг героїв Крут, молоді січовики першими в Європі чинили озброєний опір фашистським окупантам і віддали свої життя за свободу рідної землі.

Участь у заході взяли голова Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль, голова обласної ради Михайло Рівіс, голова Хустської райдержадміністрації Назарій Павлій, заступник голови районної ради Іван Рогач та Хустський міський голова Володимир Кащук, керівники обласних установ і політичних об’єднань, депутати обласної та місцевих рад, громадські діячі, активісти, митці, молодь, духовенство.

З вітальним словом до присутніх звернувся губернатор області, закликавши закарпатців до єдності, згуртованості, послідовності у сфері захисту і збереження цілісності України, її європейського майбутнього та гідного життя.

Учасники заходу віддали належне полеглим воїнам і вшанували їх пам"ять покладанням квітів та хвилиною мовчання. Після урочистої частини відбулася панахида за загиблими співвітчизниками.


Псилання

Офiцiйне представництво Президента України Веб-портал органiв виконавчої влади України Верховна Рада України Закарпатська Обласна Рада Обласна гаряча лінія Teplo.gov.ua Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України Національна дитяча гаряча лінія Державний реєстр виборців Міністерство доходів і зборів України

Створено студією Вебрики


Хустська районна державна адміністрація.
2004-2011