Хустський район
[Послуги] [Карта] [Зв’язок]    | Ви знаходитеся тут:   Головна    Новини
У зв’язку зі введенням в експлуатацію Бескидського тунелю низка поїздів у напрямку Закарпаття курсуватиме за зміненим маршрутом

109021Виробничий структурний підрозділ “Ужгородська дирекція залізничних перевезень” інформує, що у зв’язку з наданням тривалого «вікна» з 08.00 год. 20 травня до 11.30 год. 25 травня будуть проводитись роботи по переключенню станції Бескид в новий тунель з закриттям для руху поїздів на перегоні Лавочне – Бескид – Скотарське.

На період проведення робіт пасажирські поїзда №45/46 сполученням Ужгород – Лисичанськ – Ужгород , №81/82 Київ – Ужгород – Київ, №107/108 Одеса – Ужгород – Одеса прослідують зміненим маршрутом через Львів – Сянки – Ужгород;

–  регіональний поїзд №829/830 Львів – Ужгород – Львів відправленням із Львова 19, 20, 21, 22, 23, 24 травня та з Ужгорода 20, 21, 22, 23, 24, 25 травня – в ходу не будуть.

Також відміняється курсування приміських поїздів №6019/6020, №6023/6024 сполученням Львів – Сянки – Львів, п. 6519/6549 сполученням Мукачево – Сянки – Мукачево прослідує до станції Ужгород;

– приміські поїзда, які відправляються із Львова до Мукачево, Ужгорода прослідують до станції Лавочне та зворотньо;

–  приміські поїзда, які відправляються із Мукачево, Ужгорода до Львові, прослідують до станції Воловець і зворотньо.

 

Робоча нарада за участю керівників структурних підрозділів РДА, установ та організацій району.

Фото Хустська районна державна адміністрація.Сьогодні, 07 травня, в малому залі засідань райдержадміністрації відбулася робоча нарада за участю керівників структурних підрозділів РДА, установ та організацій району.

Під час наради голова райдержадміністрації Назарій Іванович Павлій представив присутнім новопризначеного заступника голови адміністрації – Попович Михайла Мафтейовича.

Михайло Мафтейович буде відповідати за питання гуманітарного напрямку, такі як освіта, культура, соціальний захист, медицина та інші соціальні напрями.

У своєму виступі новопризначений заступник подякував за виявлену йому високу довіру і підтримку, закликав усіх до конструктивної співпраці і діалогу, до командної роботи у вирішення усіх необхідних питань соціального розвитку району.

Фото Хустська районна державна адміністрація.Опісля перейшли до обговорення найбільш нагальних та наболілих питань.

Першочерговим було обговорено питання, що стосується підготовки до проведення заходів з нагоди відзначення Дня пам'яті та примирення, 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, які відбудуться 8 травня 2018 року у м. Хуст біля Монументу Слави.

Також торкнулися таких тем, як:

- нові правила надання субсидій громадянам на оплату житлово-комунальних послуг;

- оздоровлення та відпочинок дітей у період літніх канікул;

- належної організації та проведення зовнішнього незалежного оцінювання;

- про стан весняного призову юнаків на строкову військову службу в Хустському районі;

- про хід медичної реформи в первинній ланці;

- про проведення тендерних процедур по ремонту доріг місцевого значення;

- підготовка до засідання сесії районної ради;

- про участь представників Хустського району на святкуванні Дні Добросусідства України з Румунією.

 

 

Засідання оргкомітету

02 травня під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Віктора Сабадоша та новопризначеного заступника голови райдержадміністрації Михайла Поповича відбулося засідання оргкомітету з підготовки та відзначення у Хустському районі Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У роботі зібрання взяли також участь голова міськрайонної ради ветеранів України Іван Білич, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та інші.

Учасники наради висловили свої пропозиції щодо відзначення цих пам’ятних дат, упорядкування пам'ятників загиблим воїнам, урочистого покладання квітів до пам’ятних знаків полеглим у Другій світовій війні, обговорили сценарій заходу та обов’язки різних служб, які безпосередньо відповідають за організацію свята.

 

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Назарія Павлія відбулася колегія райдержадміністрації.

У роботі колегії взяли участь голова районної ради Юрій Іванчо, перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Сабадош, керівник апарату Володимир Лендєл, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, керівники установ та організацій району, а також селищний та сільські голови.

На порядку денному засідання колегії виносилися ряд важливих у життєзабезпеченні району питань.

Розглядаючи кожне питання, голова районної державної адміністрації Назарій Павлій та члени колегії робили детальний аналіз з відповідними зауваженнями та пропозиціями щодо покращення роботи.

Зокрема, велику увагу було акцентовано на питанні стосовно підсумків економічного і соціального розвитку району за І квартал 2018 року відзначено, що нещодавно Постановою Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 року № 107 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва» було відновлено дотацію для тих господарств, які тримають рогату худобу. Відповідно до Постанови буде надаватися на безповоротній основі спеціальна бюджетна дотація за вирощування молодняка великої рогатої худоби, що народився в господарствах фізичних осіб у поточному році.

Дотація за молодняк надається кожні чотири місяці за утримання до тринадцятимісячного віку ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку молодняка великої рогатої худоби з наростаючим підсумком з урахуванням віку молодняка у розмірі: 
- за період утримання молодняка віком від 1 до 5 місяців – 300 гривень за голову; 
- за період утримання молодняка віком від 5 до 9 місяців – 700 гривень за голову; 
- за період утримання молодняка віком від 9 до 13 місяців – 1500 гривень за голову. 
Загальний обсяг дотації за молодняк не може перевищувати 2500 гривень із розрахунку на одну голову молодняка.

Для отримання дотації за молодняк фізичні особи подають за місцезнаходженням особистого господарства до відповідної сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади копії таких документів:
- паспорт молодняка великої рогатої худоби, виданих у встановленому порядку, а у разі утримання 10 і більше голів молодняка – виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин; 
- паспорта громадянина України; 
- довідки або договору про відкриття рахунка в банку; 
- документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному органу доходів і зборів і мають відмітку в паспорті).

Зазначені документи приймаються селищною, міською, сільськими радами протягом бюджетного року до 1 травня, до 1 вересня і до 1 грудня поточного року в порядку черговості їх надходження.

Про реалізацію Концепції «Нова українська школа» у закладах освіти Хустського району доповів начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Павло Русин, який зазначив, що діти, які вперше переступлять поріг школи у 2018 році – навчатимуться 12 років. І підходи до занять уже в поточному році потребують кардинальних змін. Першокласники займатимуться в класах, у яких також будуть розташовані ігрові майданчики. Наразі з вчителями активно проводять роботу і на рівні міністерства, і на рівні області, і на районному рівні. У районі відібрано 100 вчителів, які пройшли спеціальне навчання і в серпні складатимуть іспити, які й покажуть, чи готові наші освітяни працювати в умовах Нової української школи.

Крім того, було проаналізовано питання - проведення ремонту автодоріг у населених пунктах Хустського району, на що район цьогоріч отримав 17 млн. грн.. з обласного бюджету. Ці кошти вже на обласному рівні було розподілено на всі населені пункти Хустського району; про підсумки роботи житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу району в осінньо-зимовий період та звіт голови виконавчого комітету Боронявської сільської ради про дотримання законодавства з питань розгляду звернень громадян.

Підсумовуючи розглянуті питання, голова райдержадміністрації висловив побажання покращити роботу і взаємодію між установами, організаціями району, селищною та сільськими радами, адже спільна робота має бути спрямована на єдину мету – підвищення соціально-економічного розвитку району та рівня життя його жителів.

 

 

У селі Рокосово фірма «ПБС», яка проводить реконструкцію автомобільної дороги Н-09, продовжує відновлювати дорожнє покриття.

Нагадаємо - минулого року у рамках співпраці між громадою села Рокосова та ТзОВ «ПБС» було досягнуто згоди на встановлення нового і сучасного асфальтного заводу. Натомість інвестор взяв на себе зобов’язання з поетапного відновлення дорожнього покриття на території села, яке розпочалося минулого року і продовжено у цьому.

Згуртованість, спільна робота та конструктив є запорукою позитивного результату, що, власне, і демонструє громада села Рокосова, починаючи з кожного мешканця, депутата сільради, членів виконкому та закінчуючи сільким головою Павлом Івановичем Джугою.

Окрему подяку за підтримку та реалізацію вказаних проектів висловлюємо депутату Хустської районної ради Сергію Келемену, депутату Закарпатської обласної ради Мирославу Білецькому, депутату Верховної Ради України Валерію Лунченку, а також фірмі «ПБС».

 

 

Проводиться набір до Всеукраїнського табору «Хорунжий»

Міністерство молоді та спорту України спільно з управлінням освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації у співпраці з Центром національно-патріотичного виховання дітей та молоді м. Луцька з 04 червня по 01 липня 2018 року проводитимуть у Волинській області (м. Ковель) чотири Всеукраїнських табори, спрямованих на збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України, «Хорунжий І», «Хорунжий ІІ», «Хорунжий ІІІ», «Хорунжий ІV» (далі – табір). 

Метою табору є практична підготовка молоді до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України, а також відпрацювання військових навиків, а саме поводження зі зброєю, що в свою чергу сприятиме підвищенню престижу військової служби.

У рамках заходу:

– базова військова підготовка;

– домедична підготовка;

– навчання з організації військово-патріотичних та національно-патріотичних заходів на місцях;

– історичні гутірки;

– заняття з самозарадності;

– сплави;

– вечірні ватри.

Орієнтовні дати проведення таборів:

«Хорунжий І» – 04 – 10 червня 2018 року;

«Хорунжий ІІ» – 11 – 17 червня 2018 року;

«Хорунжий ІІІ» – 18 – 24 червня 2018 року;

«Хорунжий ІV» – 25 червня – 01 липня 2018 року.

Участь у заході безкоштовна!!!

Детальніше про захід ви можете дізнатись за посиланням:

https://www.facebook.com/Хорунжий-патріотичний-освітній-проект-Мінмолодьспорту

Попередній відбір учасників триватиме до 02 травня 2018 року.

Звертаємо вашу увагу, що витрати на проживання, харчування та проїзд в одну сторону здійснюється за рахунок організаторів.

Інформацію про осіб, які бажають взяти участь у таборі необхідно подати до 02 травня 2018 року (бажаючі взяти участі у таборі «ХорунжийІ», «ХорунжийІІ та до 15 травня 2018 року (бажаючі взяти участі у таборі «ХорунжийІІІ», «ХорунжийІ» згідно встановлених форм (додаток 1) на електронну адресу npvmms@msms.gov.ua та заповнити анкету за посиланням https://goo.gl/forms/tQ1HtSqeCrnxxLiu1.

Лист-підтвердження про відібраних учасників буде надіслано додатково.

За додатковою інформацією можна звернутись до відділу національно-патріотичного виховання Мінмолодьспорту за тел.: (044) 289 08 30 (Коновалюк Ольга).

 

 

Про проведення конкурсу з визначення проектів національно-патріотичного виховання

Про проведення конкурсу з визначення проектів національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2018 році

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011р. №1049 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка» зі змінами, з метою комплексного розвитку національно-патріотичного виховання та надання підтримки громадським об’єднанням у 2018 році на виконання заходів щодо національно-патріотичного виховання, Міністерство молоді та спорту України оголошує конкурс з визначення проектів національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2018 році.

Конкурсні пропозиції подаються на розв’язання таких пріоритетних завдань:

  • формування ціннісних орієнтирів та утвердження національно-патріотичної свідомості дітей та молоді;
  • популяризація національної духовно-культурної спадщини;
  • підвищення рівня знань про видатних особистостей українського державотворення та героїв боротьби українського народу за незалежність і територіальну цілісність України;
  • вшанування пам’яті жертв окупаційних режимів, зокрема Голодомору 1932-1933 років і масових голодів 1921-1923 і 1946-1947 років, депортації кримсько-татарського народу;
  • збільшення чисельності членів громадських об’єднань, діяльність яких спрямована на національно-патріотичне виховання дітей та молоді;
  • збільшення чисельності молоді, що готова до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України;
  • підготовка громадських активістів, які залучаються до організації і проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Порядок організації та строки проведення Конкурсу визначені наказом Мінмолодьспорту від 13.04.2018 року №1635.

Додаткову інформацію можна знайти за посиланням   http://www.dsmsu.gov.ua/index/ua/category/500

 

 

Всеукраїнська спортивно-патріотична теренова гра «Звитяга-2018

Відповідно до Указів Президента України від 12 червня 2015 року №334 «Про заходи щодо поліпшення національно-патріотичного виховання дітей та молоді», від 3 жовтня 2015 року №580 «Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки», розпорядження Кабінету Міністрів України від 18 жовтня 2017 року №743-р «Про затвердження Плану дій щодо реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки» та наказу Мінмолодьспорту від 21.02.2018 №803 «Про затвердження календарного плану на 2018 рік надання державної підтримки дитячим, молодіжним громадським організаціям на виконання загальнодержавних програм і заходів стосовно дітей, молоді, жінок та сім’ї» з 05 по 08 травня 2018 року у Волинській області за підтримки Міністерства молоді та спорту буде проведена «Всеукраїнська спортивно-патріотична теренова гра «Звитяга-2018» (далі – Гра).

У Грі візьме участь понад 300 молодих осіб з усієї України віком від 16 до 26 років. Метою заходу є виховання у молоді національно-патріотичного світогляду та популяризація здорового способу життя. Учасники будуть змагатися на визначеному терені за два прапори, відтворюючи устрій сотень Української повстанської армії.

Детальну інформацію щодо правил Гри можна знайти за посиланням http://zvytjaga.org.ua/polozhennya-hry/ . 

Участь у заході є безкоштовною та фінансується Міністерством молоді та спорту України.

 

 

Робоча поїздка делегації з Хустського району в Жовківський район Львівської області та Республіку Польща.

Минулого тижня, делегація з Хустського району у складі голови районної ради Юрія Іванчо, заступника голови районної ради Михайла Калинича, селищного та сільських голів, депутатів районної ради, представників відділу охорони здоров’я, освіти, молоді та спорту райдержадміністрації відвідали Жовківський район Львівської області та Республіку Польща.

Спочатку делегацію з Хустщини гостинно зустріли голова Жовківської районної ради Роман Горбань, заступник голови районної ради Алла Жук та голова Жовківської райдержадміністрації Надія Щур. У рамках візиту на Жовківщину до уваги присутніх була представлена презентація Жовківського району, обговорено подальші шляхи співпраці між Жовківським та Хустським районами в рамках підписаної угоди про співпрацю.

Опісля гості із Закарпаття відвідали Жовківський замок, Глинську та Крехівську сільські ради.

Наступний день делегація провела в Польщі, де ознайомилися з роботою Томашівського повіту Люблінського воєводства Польської Республіки та переймали місцевий досвід розвитку громади.

 

Запрошуємо до участі у Всеукраїнському конкурсі плакатів «Я – Україна!»

10 квітня 2018 року, в межах відзначення Дня Конституції України, стартував Всеукраїнський конкурс плаката «Я – Україна!». Триватиме він до 22 червня 2018 року.

Організатор – ГО «Волонтерський рух «Батальйон Сітка», за підтримки Міністерства молоді та спорту України, з метою сприяння розвитку дитячої творчості, активізації потенціалу дітей, формування національно-патріотичної свідомості молоді.

До участі в конкурсі запрошують дітей і молодь віком від 6 до 19 років. Їх розподілять за трьома віковими категоріями: від 6 до 9 років, від 10 до 15 років і від 16 до 19 років. Кожен учасник може відправити не більше трьох плакатів. Зображення бажано подавати у форматі JPEG. Розмір плаката чітко визначений: 40х60 см або 60х40 см.

Роботи приймаються на електронну пошту batalionsitka@ukr.net до 31 травня 2018 року включно. В техніці виконання плакату обмежень немає.

Журі оцінюватиме конкурсні роботи за такими критеріями як актуальність, заклик до дії, творчій підхід (забороняється копіювання, запозичення, тощо), образне вирішення, композиція та основна ідея, контраст, рівень володіння технікою виконання.

У кожній номінації передбачені I, II та III призові місця в трьох вікових категоріях. 22 червня 2018 року відбудеться оголошення й нагородження переможців грамотами і цінними подарунками. За результатами Конкурсу будуть проведені виставки плакатів учасників, організовані публікації у засобах масової інформації й соціальних мережах із відповідними коментарями про автора.

Більш детальна інформація про конкурс за посиланням:

https://docs.google.com/document/d/1jEORiwQXN1XWqX7ug7MrXQWz-XznpGzKZzSpSaCq6yg/edit.

 

 

«Про дотацію на молодняк великої рогатої худоби для фізичних осіб»

Управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації повідомляє, що відповідно до підпункту 4 пункту 4 та пункту 9 Постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 року № 107 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва» буде надаватися на безповоротній основі спеціальна бюджетна дотація за вирощування молодняка великої рогатої худоби, який народився в господарствах фізичних осіб.

Дотація за молодняк надається кожні чотири місяці за утримання до тринадцятимісячного віку ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку молодняка великої рогатої худоби з наростаючим підсумком з урахуванням віку молодняка у розмірі:

за період утримання молодняка віком від 1 до 5 місяців – 300 гривень за голову;

за період утримання молодняка віком від 5 до 9 місяців – 700 гривень за голову;

за період утримання молодняка віком від 9 до 13 місяців – 1500 гривень  за голову.

Загальний обсяг дотації за молодняк не може перевищувати 2500 гривень із розрахунку на одну голову молодняка.

Для отримання дотації за молодняк фізичні особи подають за місцезнаходженням особистого господарства до відповідної сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади копії таких документів:

паспорт молодняка великої рогатої худоби, виданих у встановленому порядку, а у разі утримання 10 і більше голів молодняка – виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин;

паспорта громадянина України;

довідки або договору про відкриття рахунка в банку;

документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному органу доходів і зборів і мають відмітку в паспорті).

Зазначені документи приймаються селищною, міською, сільськими радами протягом бюджетного року до 1 травня, до 1 вересня і до 1 грудня поточного року в порядку черговості їх надходження.

 

Виїзний прийом в с. Драгово Хустського району

З метою забезпечення прав громадян щодо належного розгляду їх звернень, а також сприяння у вирішенні проблемних питань, з якими звертаються громадяни до органів державної влади, першим заступником голови райдержадміністрації Віктором Сабадошом в приміщенні Драгівської сільської ради здійснено виїзний прийом громадян.

Також у виїзному прийомі взяв участь начальник відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Віктор Бабич.

В ході спілкування працівники бюджетних установ, сільські депутати, громадяни зверталися з різними питаннями, що стосуються життєдіяльності села.

Спільно з головою села Михайлом Керитою та сільськими депутатами обговорили перспективи ремонту доріг. Так, на поточний рік запланований ремонт місцевої дороги обласного значення Сокирниця-Драгово.

Крім того, перебуваючи на території певної сільської ради Віктор Михайлович відвідав амбулаторію, де поспілкувався з її працівниками, ознайомився з їх роботою та матеріально-технічною базою.


Псилання

Офiцiйне представництво Президента України Веб-портал органiв виконавчої влади України Верховна Рада України Закарпатська Обласна Рада Обласна гаряча лінія Teplo.gov.ua Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України Національна дитяча гаряча лінія Державний реєстр виборців Міністерство доходів і зборів України

Створено студією Вебрики


Хустська районна державна адміністрація.
2004-2011