Хустський район
[Послуги] [Карта] [Зв’язок]    | Ви знаходитеся тут:   Головна    Новини
Робочий тиждень в Хустській РДА розпочався з щотижневої наради під керівництвом голови адміністрації Назарія Павлія

Традиційно, робочий тиждень в Хустській РДА розпочався з щотижневої наради під керівництвом голови адміністрації Назарія Павлія. Як і зазвичай, робоча зустріч проходила за участю першого заступника голови райдержадміністрації Віктора Сабадоша, голови районної ради Юрія Іванчо, керівника апарату райдержадміністрації Володимира Лендєла, керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, установ та організацій району.

Під час наради присутніми було розглянуто найважливіші проблемні питання та обговорено орієнтовний план роботи на поточний тиждень.

Так, першим на порядку денному було питання щодо підготовки заходів з відзначення 79-ї річниці Проголошення Карпатської України. Наступним важливим питанням, яке було розглянуте на нараді – це відновлення дамби р.Ріка у с.Липча Хустського району, яка є пошкоджена внаслідок грудневого паводку.

Водночас, присутні обговорили ряд інших питань, таких як: стан захворюваності на кір та ГРВІ, про проведення тендерних процедур по закупівлі енергоносіїв бюджетними установами району, щодо проведення у квітні-травні 2018 року чергового призову на строкову військову службу, про підготовку до проведення командно-штабних навчань з органами управління та силами цивільного захисту.

Іван Пекар – начальник управління Держпродспоживслужби в Хустському районі зазначив, що продовжується моніторинг та вживаються превентивні заходи щодо запобігання поширення вірусу АЧС.

Значна увага вкотре була акцентована на вчасному поданні державними службовцями електронних декларацій.

 

 

З нагоди відзначення 204-річниці від дня народження Тараса Шевченка у Хусті відбулося покладання квітів до пам'ятника письменника

Вшанувати Великого Кобзаря прийшли голова Хустської районної державної адміністрації Назарій Павлій, перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Сабадош, голова районної ради Юрій Іванчо, заступник голови районної ради Михайло Калинич, керівник апарату райдержадміністрації Володимир Лендєл, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районної ради, представники керівництва міста та інші.

Усе життя і творчість Тараса Шевченка присвячені українському народу. Він пробудив нашу націю зі сну рабства, закликав до боротьби за волю. Тарас Григорович мріяв про ті часи, коли його країна буде незалежною суверенною державою, коли в Україні шануватимуть мову, культуру та історію нашого народу, а люди будуть щасливими. І закликав до цього співвітчизників. Завдяки заповітам Великого Кобзаря українці здобули незалежність і державність рідної країни. Життєдайна поезія Шевченка вселяє в нас надію в майбутнє українського народу і подальше його процвітання.

 

 

Президент в інтерв'ю Financial Times: Існує небезпека втручання Росії в українські вибори

Президент Петро Порошенко в інтерв'ю Financial Times наголосив на існуванні небезпеки втручання Росії в українські вибори і достатньо високій вірогідності цього.

«Я намагаюсь захистити Україну від небезпек гібридної війни, яка включає систему їх фейкових новин, з використанням соціальних мереж», - сказав Петро Порошенко.

Він висловив сподівання, що Україна використає досвід німецького та французького законодавства щодо протидії фальшивим новинам.

«Ми маємо абсолютно широкий спектр небезпек з Росії, починаючи з того, що ми зупинили більше 400 терористичних атак тренувального табору в Російській Федерації. Всі мають розуміти, що це не заморожений конфлікт. Це справжня гаряча війна. На нас нападають кожного дня. Вони використовують снайперів і намагаються вбити наших солдатів. Це абсолютно божевільна поведінка», - підкреслив Президент.

Глава держави наголосив: «Вони використовують величезну армію провокаторів та агентів у соціальних мережах». Він нагадав, що саме тому, в Україні припинено російське телемовлення та російські соціальні медіа. «Тому, що вони (Росія - ред.) використовують їх для пропагандистської війни», - підкреслив Петро Порошенко.

За його словами, Україна має ефективну співпрацю з секретними службами партнерів зі США, Канади та Великобританії. «Я пишаюся тим, що нам довіряють. Але багато роботи слід ще зробити», - додав він.

 

 

5 березня під керівництвом голови районної державної адміністрації Назарія Павлія відбулася щотижнева нарада

5 березня під керівництвом голови районної державної адміністрації Назарія Павлія відбулася щотижнева нарада за участю першого заступника голови райдержадміністрації Віктора Сабадоша, керівника апарату райдержадміністрації Володимира Лендєла, керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, установ та організацій району.

Згідно порядку денного засідання обговорювали робочі питання.
Доповідаючи, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації вказали на проблемні питання та стан виконання роботи підвідомчих їм підрозділів та відділів.

В ході наради було розглянуто також і ряд інших питань, таких як: фінансове забезпечення району, про роботу щодо призову на строкову військову службу, оформлення субсидії, про стан захворюваності на кір та ГРВІ, про проведення тендерних процедур по закупівлі енергоносіїв бюджетними установами району, про відновлення дамби у с.Липча Хустського району та ряд інших не менш важливих питань.

Опісля голова райдержадміністрації Назарій Іванович висловив подяку всім, хто прийняв участь у організації регіональної (не)конференції для освітян Міні-EdCamp Рокосово, яка відбулась 3 березня на базі Рокосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Хустського району.

На цій же нараді було проінформовано присутніх про гала-концерт ІХ-го відкритого фестивалю-конкурсу стрілецької пісні «Красне поле», який відбудеться 11 березня о 13.30 в приміщенні Закарпатського обласного театру драми і комедії (м. Хуст). Запрошуємо всіх жителів та гостей Хустщини.

 

 

В Рокосові відбулася регіональна (не)конференція для освітян Міні-EdCamp

Рокосівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хустського району стала платформою проведення не-конференції для шкільних педагогів у форматі EdCamp. EdCamp – це «спільнота кращих «агентів змін», унікальна платформа для професійного зростання» і надто нестандартна форма підвищення кваліфікації.

читати повністю

 

28 лютого відбулось перше засідання 10 сесії районної ради VII скликання

В роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Назарій Павлій, голова районної ради Юрій Іванчо, заступник голови районної ради Михайло Калинич, депутати районної ради, начальники управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації, селищний та сільські голови району, представники правоохоронних органів, керівники комунальних підприємств району, директори шкіл, громадськість та представники засобів масової інформації.

У ході пленарного засідання голова райради Юрій Олексійович зачитав депутатські звернення, які надійшли міжсесійний період. Депутати затвердили порядок денний, який включав у себе 16 питань, а це: звіт голови ради про свою діяльність за пророблений період, бюджетні питання, про утворення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Хустської районної ради Закарпатської області», про відзнаку «Гордість Хустщини», затвердження та внесення змін до декількох районних програм, питання, що стосуються медичної реформи та децентралізації, питання майна та інші.

Під час своєї роботи депутати затвердили звіт голови ради, звіт про виконання районного бюджету за 2017 рік, внесли зміни до бюджету та до двох районних програм, а саме до: Програми розвитку та підтримки тваринництва, птахівництва і бджільництва в районі на 2016-2020 роки та Програми недопущення виникнення та розповсюдження африканської чуми свиней у Хустському районі на 2017-2018 роки, прийняли районну Програму забезпечення права дитини на виховання у сімейному оточенні на 2018-2025 роки.

Опісля районні депутати взяли до відома інформацію про пенсійне забезпечення населення Хустського району станом на 1 січня 2018 року, інформацію про стан надання субсидій мешканцям Хустського району на 2017-2018 опалювальний період, інформацію про стан реформування стоматологічної медицини в районі та інформацію про роботу робочої групи по опрацюванню перспективного плану утворення об’єднаних територіальних громад на території Хустського району.

Крім того, було розглянуто питання про перетворення закладу охорони здоров'я Хустський центр первинної медико-санітарної допомоги в комунальне некомерційне підприємство. Ватро відзначити, що основною задачею на перше півріччя 2018 — реорганізувати заклади ПМД з бюджетних установ у комунальні некомерційні підприємства. Іншими словами — автономізуватися. Це обов’язкова умова, оскільки тільки медичні заклади у статусі комунальних некомерційних підприємств зможуть укласти договори з Національною службою здоров’я України та отримувати пряме фінансування за надані послуги з Державного бюджету.

Перший квартал 2018 року — час для місцевої влади та медичних закладів первинної ланки на підготовку до впровадження нової моделі фінансування та нових стандартів надання послуг. Підключення до електронної системи охорони здоров’я.

Також хочеться відмітити, що незважаючи на спробу окремих осіб зірвати засідання сесії, районні обранці продовжили свою роботу та прийняли низку важливих рішень для життєзабезпечення району.

 

 

В рамках підготовки до 10 сесії VII скликання Хустської районної ради, 26-27 лютого відбулися засідання постійних комісій і президії районної ради

У роботі засідання, яке провів голова районної ради Юрій Іванчо, взяли участь голова районної державної адміністрації Назарій Павлій, заступник голови районної ради Михайло Калинич та керівники структурних підрозділів РДА, питання сфери роботи яких розглядалися на комісіях.

Присутні детально обговорили розглянути 19 питань порядкуденного, а саме: звіт голови ради про свою діяльність за пророблений період, про утворення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Хустської районної ради Закарпатської області», інформація про пенсійне забезпечення населення Хустського району станом на 1 січня 2018 року, інформація про стан надання субсидій мешканцям Хустського району на 2017-2018 опалювальний період та інші.

Крім того, на засіданнях постійно діючих комісій обговорено питання з приводу реформування первинної ланки медичної допомоги, зокрема питання по перетворенню Хустського ЦПМСД в Комунальне некомерційне підприємство та стану реформування стоматологічної медицини в Хустському районі, що зобов’язує нас зробити медична реформа, яка вже вступила в дію.

Депутати вносили ряд важливих пропозицій та слушних зауважень. Відтак було погоджено запропоновані проекти рішень та рекомендовано винести їх на розгляд засідання сесії, яка відбудеться 28 лютого 2018 року.

 

 

Відкрили пам’ятник Героям Небесної Сотні – «Ангел-революціонер»

23 лютого, в міському парку культури і відпочинку імені Героїв Майдану урочисто відкрили пам’ятник Героям Небесної Сотні – «Ангел-революціонер».

В урочистостях взяли участь голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс, голова Хустської районної державної адміністрації Назарій Павлій, голова Хустської районної ради Юрій Іванчо, Хустський міський голова Володимир Кащук, учасники подій Революції Гідності, військовослужбовці Збройних сил України, учасники антитерористичної операції на Сході України, автори монументу, духовенство, засоби масової інформації та пересічні хустяни.

На початку заходу присутні пом’янули хвилиною мовчання усіх, хто загинув у боротьбі за свободу і незалежність України. Потім відбувся урочистий молебень і освячення пам’ятника. Опісля вшанували загиблих на Майдані покладанням квітів та лампадок.

 

 

Проведено семінар "Антикорупційна політика. Е-декларування"

21 лютого у сесійній залі районної ради з ініціативи голови районної державної адміністрації Назарія Павлія було проведено семінар «Антикорупційна політика. Е-декларування». Метою даного семінару-навчання було доведення основних вимог антикорупційного законодавства щодо подання Е- декларацій особами уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та прирівняних до них осіб.

У заході взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Сабадош, заступник голови голови районної ради Михайло Калинич, начальник навчально-методичного відділу Закарпатського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Наталія Чалаплюк, заступник начальника відділу кадрової роботи та державної служби Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області Феделеш Олександра, керівник апарату райдержадміністрації Володимир Лендєл, керівники управлінь, відділів та структурних підрозділів районної державної адміністрації, районної ради, селищний та сільські голови району, депутатський корпус.

Заступник начальника відділу кадрової роботи та державної служби Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області Феделеш Олександра розповіла присутнім в залі про порядок та особливості заповнення електронної декларації.

Семінар пройшов конструктивно, у вигляді діалогу.

 

 

20 лютого, з нагоди вшанування 4-ї річниці пам’яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого, з нагоди вшанування 4-ї річниці пам’яті Героїв Небесної Сотні у фойє Хустської РДА відбулося зібрання за участі першого заступника голови райдержадміністрації Віктора Сабадоша, голови районної ради Юрія Іванчо, його заступника Михайла Калинича, працівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, районної ради, установ та організацій району.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять тих, хто поклав життя за долю, за волю, за незалежність і свободу рідної єдиної України під час революційних подій у Києві 18-20 лютого 2014 року.

До уваги учасників зібрання була представлена театральна постановка «Чорна вишиванка» у виконанні вихованців Драгівської дитячої школи мистецтв.

Під мелодію гімну Небесної сотні «Пливе кача» в пам'ять про загиблих героїв Небесної сотні було запалено лампадки, як данину тим, хто навічно пішов від нас, хто заради торжества справедливості жертвував своїм життям.

Вічна пам'ять героям! Слава Україні!

 

 

19 лютого 2018 року перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Сабадош провів чергову апаратну нараду

19 лютого 2018 року перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Сабадош провів чергову апаратну нараду, за участю голови районної ради Юрія Іванчо, заступника голови районної ради Михайла Калинича, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

Серед питань, які розглядалися в ході наради, зокрема було і підведення підсумків роботи за минулий тиждень.

Під час наради було розглянуто ряд інших питань, таких як: фінансове забезпечення району, про стан захворюваності на кір та ГРВІ, про підготовку до весняного призову громадян на строкову службу, про проведену роботу щодо заходів по запобіганню поширення африканської чуми свиней у районі, оформлення субсидій, підготовку матеріалів на чергову сесію районної ради.

Водночас, присутні обговорили питання організації та проведення заходів, які відбуватимуться на цьому тижні, а саме:
• вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні – (20 лютого 2018 о 10 годині)
• тематичний семінар за участі представників Закарпатського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій на тему: «Антикорупційна політика. Е-декларування» для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування – (21 лютого о 10 годині, сесійна зала районної ради)

 

 

«Наталка Полтавка»

17 лютого Закарпатський обласний театр драми та комедії розпочав нову сторінку своєї діяльності в місті Хуст. Новостворена трупа театру виступила із прем’єрною виставою і представила музичне дійство «Наталка Полтавка» за мотивами однойменної п’єси Івана Котляревського на музику Миколи Лисенка. П’єса «Наталка Полтавка» пройшла за повного аншлагу – всі квитки було розпродано задовго до прем'єри.

Відтак, подивитися прем'єрну постановку прийшли: голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль, голова Хустської районної державної адміністрації Назарій Павлій, перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Сабадош, голова Хустської районної ради Юрій Іванчо, заступник голови райради Михайло Калинич, Хустський міський голова Володимир Кащук та інші.

Сама вистава пройшла на високому рівні. Театральна трупа, яка складається з багатьох молодих хустян грала настільки проникливо, що залишила в захваті всіх глядачів, які були присутні у залі.

Після закінчення вистави очільник області привітав всіх з прем’єрою і побажав колективу нових творчих досягнень та реалізації сценічних задумів на радість численних шанувальників театрального мистецтва.

Зазначимо що, Закарпатський обласний театр драми та комедії переїхав з Мукачева в Хуст, після того, як Мукачівська міськрада вилучила будівлю театру. На будинок культури, де розмістили театр чекає капітальний ремонт із модернізацією залу, оркестровою ямою, добудовою адміністративних будівель.

 


Псилання

Офiцiйне представництво Президента України Веб-портал органiв виконавчої влади України Верховна Рада України Закарпатська Обласна Рада Обласна гаряча лінія Teplo.gov.ua Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України Національна дитяча гаряча лінія Державний реєстр виборців Міністерство доходів і зборів України

Створено студією Вебрики


Хустська районна державна адміністрація.
2004-2011