Хустський район
[Послуги] [Карта] [Зв’язок]    | Ви знаходитеся тут:   Головна    Новини
5 квітня відбулося друге засідання сьомої сесії Хустської районної ради VII скликання

5 квітня відбулося друге засідання сьомої сесії Хустської районної ради VII скликання. На порядок денний було винесено 4 питання, до розгляду яких приступили 31 народний обранець, які зареєструвалися у сесійній залі.

Участь у роботі сесії взяв голова Хустської районної державної адміністрації Назарій Іванович Павлій, керівники структурних підрозділів РДА та державних установ району, голови Вишківської селищної, сільських рад, представники громадськості та засобів масової інформації.

На початку засідання було зачитано депутатські запити, після чого приступили до розгляду питань порядку денного.

Відтак, заслухали звіт начальника відділу освіти, молоді та спорту Хустської райдержадміністрації про роботу відділу щодо забезпечення якості дошкільної, загальної, середньої та позашкільної освіти в районі. Опісля виступаючий відповів на запитання присутніх.

Також було заслухано інформацію про стан енергозабезпечення, газифікації, телефонізації та зв’язку у Хустському районі.

На сьогодні питання «Про внесення змін до рішення районної ради від 23 грудня 2016 року № 235 «Про районний бюджет на 2017 рік» частково затверджено. Друге засідання сьомої сесії Хустської районної ради VII скликання закрито.

 

 

ДО ВІДОМА ВЛАСНИКІВ ОБ’ЄКТІВ ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ ПОЗА МЕЖАМИ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ

 

Районна державна адміністрація повідомляє, що  відповідно   до  постанови Кабінету Міністрі в України від 5 грудня  2012 року №1135 «Про  затвердження типових  правил  розміщення  зовнішньої  реклами  поза   межами   населених пунктів” (зі змінами) та прийнятого на її  виконання  розпорядження  голови обласної державної  адміністрації  20.04.2016 №188  „Про  затвердження порядку надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами поза межами населених пунктів Закарпатської області ”, об’єкти зовнішньої реклами поза межами населених пунктів Хустського району можуть бути розмiщенi за наявності дозволу, що видається облдержадміністрацією.

Виходячи з вище наведеного, просимо власників об’єктів зовнішньої реклами в  термін до 30 квітня 2017 року   вжити  відповідні  заходи  щодо приведення у відповідність до   чинного законодавства   встановлених   об’єктів без  дозвільних   документів. При  цьому  наголошуємо, що  об’єкти зовнішньої  реклами,  які  в  місячний  термін  не  будуть  приведені у відповідність до  чинного   законодавства,   підлягатимуть  демонтажу.

 

 

Відбулася нарада з керівниками підприємств та організацій району, представниками міської ради та туристичної галузі краю

Відбулася нарада з керівниками підприємств та організацій району, представниками міської ради та туристичної галузі краю з питань благоустрою населених пунктів району, яку провів перший заступник голови Хустської районної державної адміністрації Віктор Сабадош та керівник апарату державної адміністрації Володимир Лендєл.

Присутнім на нараді доведено завдання, яке заплановано на поточний тиждень - проведення Всеукраїнської акції «За чисте довкілля».

За підсумками наради було узгоджено план дій щодо проведення заходів по благоустрою населених пунктів району та міста.

 

 

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Назарія Павлія відбулася щотижнева апаратна нарада

3 квітня під керівництвом голови районної державної адміністрації Назарія Павлія відбулася щотижнева апаратна нарада за участю першого заступника голови державної адміністрації, заступника голови райдержадміністрації, керівника апарату РДА, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період.

Насамперед, керівник району нагадав присутнім, що 4 квітня відбудуться засідання президії та депутатських комісій районної ради, де потрібно обов’язково бути присутніми всім, хто має до цього відношення.

Також, обговорили питання належного та безпечного харчування у школах, садочках і потреби в проведенні наради з постачальниками продуктів, задля недопущення факту масових отруєнь дітей.

Важливо зазначити, що під час зібрання також обговорювалося питання щодо забезпечення весняного призову на строкову військову службу, оздоровлення та відпочинок дітей, стану призначення житлових субсидій, розробки інвестиційного паспорту району.

 

 

Публічний звіт голови Хустської районної державної адміністрації Назарія Івановича Павлія

Для вашого перегляду пропонується публічний звіт голови Хустської районної державної адміністрації Назарія Івановича Павлія з питань виконання бюджету, програм соціально-економічного та культурного розвитку територій і делегованих повноважень у 2016 році відповідно до частини 6 статті 34 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»

 

Керівництво та працівники Хустської райдержадміністрації взяли участь у проведенні заходів по благоустрою території

У суботу, 1 квітня, керівництво та працівники Хустської райдержадміністрації взяли участь у проведенні заходів по благоустрою території, щоб покращити стан довкілля, зробити район чистішим і привабливішим.

Державні службовці власним прикладом показали, що потрібно долучатись до прибирання територій, а головне розуміти як це важливо на сьогоднішній день.

Хотілося б звернутися до всіх мешканців не засмічувати громадські місця, і бережно ставитися до навколишнього середовища, в якому ми всі живемо.

Зробимо наш район чистим та гарним разом всією громадою!

 

Перший заступник голови Хустської районної державної адміністрації Віктор Сабадош провів нараду із представниками цеолітових заводів с. Сокирниця

Перший заступник голови Хустської районної державної адміністрації Віктор Сабадош провів нараду із представниками цеолітових заводів с. Сокирниця Хустського району та головами Сокирницької, Боронявської сільських рад.

На нараді було розглянуто ряд питань, що виникають у процесі роботи заводів. Також обговорено проблемні, позитивні моменти і перспективи розвитку видобутку та переробки цеолітової продукції.

 

Заступник голови районної державної адміністрації Михайло Калинич провів виїзний прийом громадян у селі Кошельово Хустського району

Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації, яким затверджений графік виїзних прийомів громадян, 28 березня 2017 року заступник голови районної державної адміністрації Михайло Калинич провів виїзний прийом громадян у селі Кошельово Хустського району.

В ході спілкування жителі зверталися з різними питаннями, що стосуються життєдіяльності села, своїми проблемами та негараздами, піднімалось ряд важливих питань зокрема: заміна вікон та дверей у школі, реконструкція електричних мереж, капітальний ремонт приміщення амбулаторії, вивезення сміття та побутових відходів, ремонт дороги та інше.

На кожне звернення була заведена контрольна картка особистого прийому, в необхідних випадках заявникам були надані роз’яснення щодо порядку вирішення порушених питань. Михайло Михайлович зауважив, що кожне звернення перебуватиме на його особистому контролі до остаточного вирішення. Всі питання будуть розглянуті згідно норм чинного законодавства із залученням відповідних фахівців.

Також в рамках проведення виїзного прийому заступник відвідав Кошелівську ЗОШІ-ІІІ ст., Кошелівський ДНЗ та амбулаторію, де поцікавився технічним станом закладів та проблемами, які виникають під час роботи.

За результатами прийому надано доручення відповідним структурним підрозділам оперативно і повною мірою сприяти у вирішенні порушених проблемних питань.

 

 

Михайло Калинич відвідав Хустський районний територіальний центр соціального обслуговування

Заступник голови районної державної адміністрації Михайло Калинич відвідав Хустський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Хустської районної державної адміністрації.

У ході свого візиту Михайло Михайлович ознайомився із роботою центру, його утриманцями та проблемами, які виникають у процесі життєдіяльності. На сьогоднішній день у закладі перебуває 30 людей похилого віку. Для того, щоб зробити їхнє перебування більш комфортним, потрібно збільшити площу для проживання.

Разом із директором центу було оглянуто приміщення, в якому зберігаються архівні документи управління соціального захисту населеня Хустської РДА, де можна було б облаштувати додаткові зони для робочого процесу та за рахунок цього збільшити площу проживання утриманців.

 

 

Відбулося засідання міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення

27 березня 2017 року у малій залі райдержадміністрації відбулося засідання міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення за участі першого заступника голови РДА Віктора Сабадоша та заступника РДА Михайла Калинича.

Під час засідання ради було заслухано інформацію про проведену роботу з правової освіти населення у 2016 році службою у справах дітей, відділом освіти, молоді та спорту, відділом культури Хустської райдержадміністрації, та обговорено заходи, проведення яких планується у 2017 році.

Доповідачі акцентували увагу присутніх на важливості співпраці органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, засобів масової інформації, освітніх закладів, установ та організацій у напрямку правової освіти населення, а також окреслили проблемні питання, що виникають у роботі.

За результатами засідання заслухані інформації прийнято до уваги, а також внесено відповідні пропозиції та рекомендації щодо організації подальшої роботи в напрямку правової освіти населення.

 

 

Засідання ініціативної групи

23 березня 2017 року відбулося засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів по формуванню нового складу громадської ради при Хустській районній державній адміністрації.

            На засіданні головою ініціативної групи проінформовано про поведену роботу з підготовки проведення установчих зборів, затверджено списки учасників установчих зборів, які виявили бажання взяти участь у роботі Громадської ради.

           Визначено та затверджено порядок денний установчих зборів, які відбудуться 4 квітня 2017 року о 10.00 годині за адресою м.Хуст, вул.. Карпатської Січі 21 ( райдержадміністрація, 3 поверх, зал засідань).

 

     Прохання до всіх учасників інститутів громадянського суспільства, які подали заявки на участь у формуванні нового складу  Громадської ради  в обов’язковому порядку прийняти участь  у засіданні установчих зборів.

 

 

Назарій Павлій відвідав госпiталiзованих учнiв 1-4 класiв Нижньоселищанської ЗОШ І-ІІІ ст., якi були доставленi у лiкарню з симптомами отруєння

Цими вихідними голова районнної державної адміністрації Назарій Павлій відвідав госпiталiзованих учнiв 1-4 класiв Нижньоселищанської ЗОШ І-ІІІ ст., якi були доставленi у лiкарню з симптомами отруєння.

В даний час діти перебувають під наглядом лікарів, їм зроблені всі необхідні процедури. На щастя стан їх задовільний, життю пацієнтів нічого не загрожує.

У ході свого візиту Назарій Іванович особисто поспілкувався з кожним учнем та дізнався про майбутні плани та мрії дітей. Вони іззадоволенням розповідали ким хочуть стати, яку оберуть для себе професію - лікаря, вчителя, офіцера, поліцейського і т.д. Розмова видалася цікавою та захоплюючою для обох сторін.

В свою чергу голова адміністрації побажав швидкого одужання і цілеспрямованості у своїх мріях, адже наше майбутнє буде залежати від сьогоднішньої малечі.

 


Псилання

Офiцiйне представництво Президента України Веб-портал органiв виконавчої влади України Верховна Рада України Закарпатська Обласна Рада Обласна гаряча лінія Teplo.gov.ua Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України Національна дитяча гаряча лінія Державний реєстр виборців Міністерство доходів і зборів України

Створено студією Вебрики


Хустська районна державна адміністрація.
2004-2011