Хустський район
[Послуги] [Карта] [Зв’язок]    | Ви знаходитеся тут:   Головна    Новини
Минуло 29 років після виведення радянських військ з Афганістану

Минуло 29 років після виведення радянських військ з Афганістану, але живі спогади про страшну війну, яка назавжди залишила біль і смуток на серці нашого народу. Не забуті імена загиблих, не забуті ті, чиї життя вона зруйнувала вже у мирний час, вічно пам’ятатимемо героїв, які вижили і не зламалися.

15 лютого з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятника воїнам-афганцям. Колишні воїни-афганці та представники влади Хустщини прийшли, щоб вшанувати та віддати честь тим, хто гордо ніс військову службу, схилити голови перед світлою пам’яттю та висловити глибоку повагу тим, хто пройшов вогненними шляхами Афганістану та інших країн.

Опісля в Закарпатському обласному театрі драми і комедії (м. Хуст) відбувся концерт присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав за участю гурту «Караван» з м.Одеси.

Свої вітання присутнім на урочистому зібранні висловив перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Сабадош, нагородивши окремих воїнів-афганців грамотами Хустської районної державної адміністрації.

 

 

«Аграрні розписки в Україні: нові можливості»

14 лютого в приміщенні райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови РДА Віктора Сабадоша проходив семінар-тренінг на тему: «Аграрні розписки в Україні: нові можливості». Участь у семінарі взяли: начальник та спеціалісти управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, сільгосптоваровиробники Хустського району, регіональний консультант проекту «Аграрні розписки в Україні» Ігор Дудка.

Проводила семінар регіональний координатор проекту «Аграрні розписки» Людмила Шурковська, яка інформувала учасників про новий інструмент доступу до фінансових та матеріально-технічних ресурсів сільгосптоваровиробники.

Аграрна розписка – це зобов’язання виробника поставити сільськогосподарську продукцію або сплатили гроші в майбутньому, в обмін на отримані кошти для здійснення своєї господарської діяльності. В результаті роботи Проекту сільськогосподарські виробники отримають ефективний інструмент, що сприятиме залученню додаткових фінансових та матеріально-технічних ресурсів за рахунок прозорості відносин з кредитором та здешевлення процедури оформлення у порівнянні з іншими інструментами.

Під час тренінгу аграрії району мали можливість почути корисні поради щодо отримання фінансових та матеріально-технічних ресурсів.

 

 

ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ ЗАПРОШУЮТЬ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ!

Якщо Ви перебуваєте в пошуках роботи або є безробітними, Вас приваблює військова служба, тоді звертайтесь до  ХУСТСЬКОГО  військового комісаріату. Соціально-правовий захист, перспективи кар’єрного росту, соціальні гарантії для військовослужбовців  і  членів їх сімей  гарантовані. На сьогоднішній час грошове забезпечення осіб рядового, сержантського та старшинського складу становить від  

10 000 гривень на місяць та 301 000 гривень на рік.

Ми здійснюємо набір на військову службу за контрактом до військових частин на території Закарпатської області, а також готуємо абітурієнтів для вступу до вищих військових навчальних закладів

За більш детальною інформацією звертайтеся: м. Хуст, вул.. Дружби,11а, тел. +380981256523 (03142) 4 41 22

 

 

Перша леді України завітала на Закарпаття

Перша леді України завітала на Закарпаття з метою відкриття інклюзивно-ресурсного центру освіти. У цій зустрічі взяв участь і голова Хустської районної державної адміністрації Назарій Павлій.

Інклюзивно-ресурсний центр був створений для реабілітаці дітей до 18 років з обмеженими можливостями, такими як аутизм, ДЦП, синдром Дауна та почне свою активну роботу вже навесні цього року. Марина Порошенко ознайомилася з Центром інклюзивної освіти, мала можливість оглянути приміщення в якому вже найближчим часом зможуть проходити навчання дітки з особливими потребами.

Крім того, в рамках візиту Марина Порошенко, голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль та голови місцевих адміністрацій підписали Меморандум, згідно з яким Закарпаття приєднається до національного проекту Благодійного фонду Порошенка "Інклюзивна освіта - рівень свідомості нації".

 

 

11 лютого 2018 року проходив фінал «Шкільної волейбольної ліги України – 2018 року» в м. Ужгород спорткомплекс «Юність»

11 лютого 2018 року проходив фінал «Шкільної волейбольної ліги України – 2018 року» в м. Ужгород спорткомплекс «Юність». За підтримки начальника відділу освіти, молоді та спорту Хустської РДА Павла Русина та завідувача сектору молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Анастасії Кострець у змаганнях взяли участь учні Нижньоселищенської ЗОШ I-III ст., де вони гідно представили Хустський район.

Команда юнаків 2001 р.н. зайняла II місце , юнаки 2004 р.н. зайняли IV місце, з чим ми їх і вітаємо. Окрему подяку висловлюємо вчителям фізичного виховання Івану Пригарі та Павлу Фречці.

 

 

12 лютого 2018 року голова районної державної адміністрації Назарій Павлій провів щотижневу нараду за участі голови районної ради Юрія Іванчо

12 лютого 2018 року голова районної державної адміністрації Назарій Павлій провів щотижневу нараду за участі голови районної ради Юрія Іванчо, начальників управлінь, відділів та структурних підрозділів адміністрації, установ та організацій району.

На нараді було обговорено ряд організаційних питань, зокрема про:
• підготовку до відзначення в районі Дня вшанування учасника бойових дій на території інших держав;
• підготовку матеріалів на чергову сесію районної ради;
• щодо перерахунку субсидій населенню;
• про підготовку до весняного призову громадян на строкову службу;
• про проведену роботу щодо заходів по запобіганню поширення африканської чуми;
• щодо пошуку кандидатів в патронатні вихователі.

 

 

Минає 29 років від того дня, коли останні підрозділи обмеженого контингенту Збройних сил колишнього СРСР було виведено з території Афганістану

15 лютого минає 29 років від того дня, коли останні підрозділи обмеженого контингенту Збройних сил колишнього СРСР було виведено з території Афганістану. З цієї нагоди голова районної державної адміністрації Назарій Павлій, голова районної ради Юрій Іванчо, заступник голови районної ради Михайло Калинич зустрілися з воїнами афганцями.

Участь у заході також взяли представники управління соціального захисту населення райдержадміністрації, відділу охорони здоров’я РДА, окремих установ, організацій та служб району, які практично щодня взаємодіють з учасниками бойових дій.

Присутні обговорили та узгодили основні організаційні питання щодо проведення в районі Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та відзначення 29 річниці виведення військ з Афганістану. Відтак, захід відбудеться 15 лютого, об 10.00 к.ч. Спочатку проходитиме мітинг-реквієм біля пам’ятника загиблим воїнам-інтернаціоналістам. Потім у Закарпатському обласному театрі драми і комедії (м. Хуст) відбудеться концертна програма.

Під час зустрічі були обговорені і нагальні проблеми, які наразі хвилюють афганців: пільги на житлово-комунальні послуги, безкоштовних лікарських засобів, забезпечення належного медичного обслуговування, пільгове перевезення, виплати матеріальної допомоги тощо.

Чимало запитань виникло стосовно санаторно-курортного лікування, на які начальник управління соціального захисту населення РДА Михайло Мойсей надав компетентні відповіді.

Під час зустрічі голова райдержадміністрації Назарій Павлій наголосив, що районна влада завжди залишається відкритою, як для спілкування, так і для вирішення проблем кожного учасника бойових дій, кожної людини. «Ми всіляко намагатимемося підтримувати вас та надавати будь-яку можливу допомогу» - зазначив Назарій Іванович.

На завершення заходу керівники району висловили воїнам-афганцям щиру вдячність за героїзм, за приклад відваги та мужності та побажали добра і мирного неба.

 

В малій залі районної державної адміністрації відбулось засідання медичної ради реформ

8 лютого, в малій залі районної державної адміністрації відбулось засідання медичної ради реформ, у якому взяли участь голова районної державної адміністрації Назарій Павлій, перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Сабадош, голова районної ради Юрій Іванчо, заступник голови районної ради Михайло Калинич, начальник відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Віктор Бабич та голови фракцій районної ради.

На нараді було розглянуто перспективний план розвитку мережі первинної медичної допомоги району, обговорено актуальні питання реформування первинної ланки медичної допомоги, зокрема питання по перетворенню Хустського ЦПМСД в Комунальне некомерційне підприємство.

Основна задача на перше півріччя 2018 — реорганізувати заклади ПМД з бюджетних установ у комунальні некомерційні підприємства. Іншими словами — автономізуватися. Це обов’язкова умова, оскільки тільки медичні заклади у статусі комунальних некомерційних підприємств зможуть укласти договори з Національною службою здоров’я України та отримувати пряме фінансування за надані послуги з Державного бюджету.

Перший квартал 2018 року — час для місцевої влади та медичних закладів первинної ланки на підготовку до впровадження нової моделі фінансування та нових стандартів надання послуг. Підключення до електронної системи охорони здоров’я.

У зв’язку із вищенаведеним, питання про перетворення закладу охорони здоров'я Хустський центр первинної медико-санітарної допомоги в комунальне некомерційне підприємство буде винесено на розгляд чергової сесії районної ради.

 

 

Штормове попередження!

За інформацією Закарпатського обласного центру з гідрометеорології протягом доби 3-го лютого по Закарпатській області очікується погіршення погодних умов: сильні, місцями дуже сильні опади, у вигляді дощу, у горах мокрого снігу, на високогір'ї снігу.

Ввечері 3-го та вночі 4-го лютого опади перейдуть в сильний мокрий сніг та сніг; у гірських районах хуртовини, снігові замети, на дорогах більшої частини території області ожеледиця. 4-го лютого подекуди ожеледь, налипання мокрого снігу, складні відкладення. Місцями очікується посилення вітру до 17-22, на високогір'ї до 25-30 м/с.

3-4 лютого на річках області очікується підвищення рівнів води (над рівнями 01.02 на 8 год):
- на більшості річок на 0.5-1.5 м;
- в середніх та нижніх течіях річок Уж, Латориця, Стара та Боржава на 1.0-2.0 м, можливий вихід води на заплаву;
- в нижній течії Боржави – до 2.5 м, вихід води на заплаву.

В місцях проходження сильних дощів буде формуватись значний місцевий стік. В зв'язку зі значним перезволоженням ґрунту в окремих місцях можливі зсуви грунту.

При ускладненні погодніх умов, що може мати негативний вплив на об'єкти критичної інфраструктури та життєзабезпечення населення, терміново інформувати ОКЦ УДСНС України в Закарпатській області за номером телефону : 61-72-99

 

 

Президент присвоїв Військовому інституту телекомунікацій та інформатизації почесне найменування імені Героїв Крут

До 100-ї річниці історичних подій під Крутами та з метою вшанування подвигу Героїв Крут і військово-патріотичного виховання військовослужбовців Збройних Сил України, Президент Петро Порошенко присвоїв Військовому інституту телекомунікацій та інформатизації почесне найменування імені Героїв Крут. Відповідний Указ Глава держави  підписав під час відвідування інституту на урочистостях у присутності всього особового складу.

читати повністю

 

ПАМ'ЯТАЙ ПРО КРУТИ! 29 СІЧНЯ 2018 РОКУ ВИПОВНЮЄТЬСЯ 100 РОКІВ БОЮ ПІД КРУТАМИ

Для Українського народу цей бій став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.

 

«Я МАЮ ПРАВО!»

Загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги та територіальними органами юстиції.

Мета – сформувати нову правову культуру у суспільстві, що забезпечить сталий розвиток України як сучасної правової демократичної держави. Стратегічним завданням довгострокової національної програми “Я МАЮ ПРАВО!” є підвищення рівня знання українців щодо своїх прав у різних сферах життя, правової свідомості громадян та спроможності громад захищати свої права.

Відеоролик тут!


Псилання

Офiцiйне представництво Президента України Веб-портал органiв виконавчої влади України Верховна Рада України Закарпатська Обласна Рада Обласна гаряча лінія Teplo.gov.ua Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України Національна дитяча гаряча лінія Державний реєстр виборців Міністерство доходів і зборів України

Створено студією Вебрики


Хустська районна державна адміністрація.
2004-2011