Хустський район
[Послуги] [Карта] [Зв’язок]    | Ви знаходитеся тут:   Головна    Новини
Закарпатські учасники АТО пройдуть бойове злагодження на Одещині

У День українського добровольця, 14 березня, шестеро резервістів оперативного резерву першої черги із різних районів Закарпаття відправились на навчальні збори. Протягом місяця вони пройдуть злагодження у складі однієї з бойових бригад на полігоні в Одеській області.

Учасники антитерористичної операції, серед яких і добровольці з Мукачева, Ужгорода та Виноградова, котрі пройшли військову службу під час часткової мобілізації, протягом місяця займатимуться із виходом на полігони, відпрацьовуватимуть тактичні маневри з бойовими стрільбами.

Офіцери Закарпатського обласного військкомату ознайомили резервістів із умовами проходження зборів та видали підготовлені пам’ятки із правами, обов’язками та інформацією про грошове забезпечення.

Варто зазначити, що всіма резервістами, які призиваються на навчальні збори, включно з часом проїзду до місця їх проведення і назад, зберігаються місце роботи, займана посада та середня заробітна плата на підприємстві. Також кожному резервісту гарантоване державне страхування і безкоштовне медичне забезпечення.

Довідково про виплати за участь в начальних зборах:

Резервісту оперативного резерву І черги гарантуються наступні грошові виплати:

- грошова виплата за 30 днів навчальних зборів – від 2 400 грн. до 3 200 грн.

- добові за 30 днів навчальних зборів – від 180 грн. до 450 грн.

- всього в кінці зборів виплачується у військовій частині – від 2 580 грн. до 3 650 грн.

- одноразове грошове заохочення (виплачується у військовій частині в наступному році на карткові рахунки) – від 1 600 грн. до 3 100 грн.

- грошове забезпечення безробітним (по закінченню зборів виплачується у військовій частині) – 1 600 грн.

- середня заробітна плата працюючим (за місцем роботи) – не менше 3 200 грн.

 

 

Група по роботі з особовим складом

та громадськістю Закарпатського ОВК

 

 

В сільському будинку культури с. Березово проведено вечір-портрет, присвячений 100-річчю з дня народження уродженнця села – Степана Папа

14 березня, в сільському будинку культури с. Березово проведено вечір-портрет, присвячений 100-річчю з дня народження уродженнця села – Степана Папа.

Степан Пап – український релігійний і громадський діяч, історик, один із організаторів Пласту на Закарпатті, член крайової екзекутиви ОУН, вояк Карпатської Січі, священник, угорський політв'язень.

На заході побували заступник голови Хустської районної державної адміністрації Михайло Калинич, представники галузі освіти та культури, а також історик-краєзнавець Олег Всеволодович Мельник. Були запрошені родичі діяча та громадськість села.

Захід пройшов надзвичайно цікаво та змістовно.

 

 

НА ХУСТЩИНІ ВВОСЬМЕ ЗВУЧАЛА СТРІЛЕЦЬКА ПІСНЯ

Доброю традицією для міста над Тисою напередодні відзначення річниці подій Карпатської України стало проведення у Хусті відкритого фестивалю-конкурсу стрілецької пісні «Красне поле». Цьогоріч учасників із майже всієї України та гостей зі Словаччини Хустщина приймала ввосьме.

52 колективи з Рівненської, Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Чернівецької, Хмельницької, Миколаївської, Луганської областей, Словацької республіки та майже всіх куточків Закарпаття протягом двох днів, 11 та 12 березня, брали участь у пісенному конкурсі і представляли на розсуд журі та глядачів свої музичні композиції. Виступи хорових колективів, вокальних ансамблів, солістів-вокалістів, дуетів, тріо та квартетів журі оцінювало за 10-бальною шкалою.

Першого дня фестиваль був відкритий віршем-присвятою та піснею «Красне поле» у виконанні директора Хустського РБК Анатолія Барни.

З вітальним словом перед присутніми виступила начальник управління культури Закарпатської ОДА Вікторія Фролова. Вона привітала учасників фестивалю, його гостей та глядачів і побажала хорошого настрою та творчих злетів і перемог.
Також, присутніми на гала-концерті були: перший заступник голови Хустської районної державної адміністрації Віктор Сабадош та заступник голови РДА Михайло Калинич.

Власне сам конкурс розпочався із виступу Народного хору працівників культури Хустського РБК (кер.І.Мішко) з піснею «Повіяв вітер степовий», який разом із вокальним тріо Нижньоселищенської ДШМ "Оксамит" (кер.О.Чолан).стали дипломантами фестивалю-конкурсу.

І це не єдине досягнення Хустщини на цьогорічному фестивалі «Красне поле». Так, своїми перемогами потішили вокальний ансамбль «Патріоти» Стеблівської ДМШ (кер.Н.Крицак), отримавши третє місце у своїй номінації, та Олександр Гобан – соліст народної студії естрадного співу «Фортуна» Хустського районного будинку культури (кер.Є.Щербан), посівши цю ж сходинку у своїй номінації.

Подяки та окремі нагородами також отримали зразковий фольклорний гурт «Цімборики» управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради (кер.Н.Шимша) та окремі сольні виконавці Хустщини.

Гран-прі ж фестивалю виборов Народний аматорський фольклорно-етнографічний ансамбль «Намисто» Теребовлянського вищого училища культури Тернопільської області (кер.П.Кутний та відмінник освіти України Т.Виннічик).

Голова журі – поет-пісняр, заслужений діяч мистецтв України Степан Галябарда, який разом із Вікторією Фроловою провів церемонію нагородження, відзначив особливо високий та професійний рівень проведення конкурсу цьогріч. І відрадно те, що «Красне поле» стає не просто всеукраїнським, але і Міжнародним фестивалем, позаяк географія учасників дуже широка і щороку розширюється ще більше.

 

 

Оголошення!

У четвер, 16 березня відбудеться нарада-семінар з суб'єктами подання Е-декларацій щодо дотримання термінів її подання та відповідальність за порушення Е-декларування.

Місце проведення - велика зала районної ради

Початок об 11:00 к.ч. 

 

Керівництво та працівники Хустської райдержадміністрації провели прибирання на узбіччі дороги у напрямку м. Виноградів

Як відомо, Хустський район славиться туризмом. Щоденно наш край відвідують численні гості з інших куточків Закарпаття, України в цілому та із-за кордону. Цікаво, що найперше бачать туристи, коли приїздять на відпочинок?

Після танення снігу, мов підсніжники, навесні з-під землі з*являються на узбіччях доріг використані пляшки, обгортки від цукерок, поліетиленові пакети, тощо. І вже доброю традицією на Хустщині стало щорічне проведення весняних толок.

11 березня, керівництво та працівники Хустської райдержадміністрації провели прибирання на узбіччі дороги у напрямку м. Виноградів, починаючи від меморіального парку «Красне поле» до межі Хустського району.

Працювали злагоджено, тож із роботою впоралися швидко та якісно. Зроблено чимало: зібрано купу сміття, прибрано узбіччя та кювети.

Слід зазначити, що подібні толоки є дуже корисними, адже, вони згуртовують та дисциплінують колектив.

 

УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ

Хустський районний відділ державної виконавчої служби прийме на роботу працівників на заміщення таких посад:

Головний державний виконавець - вимоги до претиндентів: особа, яка має вищу освіту в галузі знань права, вища не нижче ступеня магістра за спеціальністю «Правознавство», «Міжнародне право».

 Старший державний виконавець - вимоги до претиндентів: особа, яка має вищу освіту в галузі знань права, вища не нижче ступеня магістра за спеціальністю «Правознавство», «Міжнародне право».

Державний виконавець - вимоги до претиндентів: особа, яка має вищу освіту в галузі знань права, вища не нижче ступеня магістра за спеціальністю «Правознавство», «Міжнародне право».

Досвід роботи не потребується!!!

 

Посадові обов’язки:

-  вживає заходів примусового виконання рішень, неупереджено, своєчасно, повно вчиняти виконавчі дії;

- забезпечує виконання покладених на відділ завдань в закріпленому за ним напрямі роботи;

- контролює, оцінює стан справ на відповідній ділянці роботи;

- узагальнює практику застосування законодавства та хід реалізації державної політики з питань, що належать до компетенції відділу.

- бере участь у підготовці проектів, організаційно-методичних документів та інформації про результати цієї роботи;

- готує проекти інформаційно-аналітичних матеріалів, пов'язаних з роботою відділу, а також проекти відповідей на доручення та звернення, що надійшли на розгляд до нього.

 

 

За детальною інформацією звертатись за адресою: м. Ужгород, пл. Народна, 4, тел.: (03122) 3-42-53 або м. Хуст, вул. Поперечна, 2, тел.: 4-36-36, 5-20-36.

 

 

Нарада за участі заступників директорів з виховної роботи, практичних психологів та соціальних педагогів загальноосвітніх шкіл району

Сьогодні,10 березня, перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Сабадош та заступник голови РДА Михайло Калинич провели спільну нараду за участі заступників директорів з виховної роботи, практичних психологів та соціальних педагогів загальноосвітніх шкіл району на тему: «Проведення профілактичної роботи із запобігання правопорушень і злочинності серед дітей та учнівської молоді».

Участь у нараді взяли представник Хустського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Закарпатській області, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації, директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Завідувач районної психолого-медико-педагогічної консультації та заступник директора з виховної роботи Рокосівської ЗОШ І-ІІІ ст. проінформували присутніх на важливі теми сьогодення. В свою чергу голова районного методичного об’єднання заступників директорів з виховної роботи розповіла про превентивну роботу у системі виховної роботи навчальних закладів району.

Також було обговорено питання щодо запобігання вживання дітьми алкоголю, наркотичних речовин та тютюнових виробів.

За результатами наради вироблено окремі рекомендації та прийнято відповідні рішення.

 

 

Закарпатці візьмуть участь у масштабних військових навчаннях на Вінниччині

Резервісти оперативного резерву І черги із Ужгорода, Іршавського, Свалявського, Тячівського, Виноградівського та Берегівського районів відправились до військової частини в/ч В4050 у Гайсині Вінницької області. Саме тут у п’ятницю, 10 березня, розпочнуться широкомасштабні військові навчання.

Про деталі проходження навчальних зборів у закарпатському обласному військовому комісаріаті резервістам розповіли офіцери військкомату. Усім учасникам зборів видали підготовлені пам’ятки із правами, обов’язками та інформацією про грошове забезпечення. Всі вони є учасниками антитерористичної операції на Сході країни, тож зможуть використати свій бойовий досвід для підвищення військової майстерності.

До військової частини у Гайсин планується прибуття майже тисячі спеціалістів, які знаходяться в оперативному резерві різних військових частин України. Навчання сплановані Генеральним Штабом Збройних Сил України. До заходів будуть залучатися бойові бригади зі всієї України, які мають виходити на полігони, відпрацьовувати тактичні маневри з бойовими стрільбами.

Протягом місяця буде два етапи навчань по 15 діб кожен: фахова підготовка та тренування у складі бригад. Під час першого, після прибуття учасників зборів до військової частини, рядовий і сержантський склад буде направлено до навчальних центрів, а офіцерський - на навчальні курси при вищих військових навчальних закладах. А вже на другому етапі планується вихід на військові полігони. Закінчитися навчання мають 8 квітня.

На Закарпатті ж тим часом триває підготовка до проведення наступних етапів навчальних зборів. Військові комісаріати Закарпатської області проводять заходи щодо оповіщення, виклику, проходження медичного огляду усіх резервістів резерву першої черги до інших військових частин.

Варто зазначити, що всіма резервістами, які призиваються на навчальні збори, включно з часом проїзду до місця їх проведення і назад, зберігаються місце роботи, займана посада та середня заробітна плата на підприємстві. Також кожному резервісту гарантоване державне страхування і безкоштовне медичне забезпечення.

Довідково про виплати за участь в начальних зборах:

Резервісту оперативного резерву І черги гарантуються наступні грошові виплати:

- грошова виплата за 30 днів навчальних зборів – від 2 400 грн. до 3 200 грн.

- добові за 30 днів навчальних зборів – від 180 грн. до 450 грн.

- всього в кінці зборів виплачується у військовій частині – від 2 580 грн. до 3 650 грн.

- одноразове грошове заохочення (виплачується у військовій частині в наступному році на карткові рахунки) – від 1 600 грн. до 3 100 грн.

- грошове забезпечення безробітним (по закінченню зборів виплачується у військовій частині) – 1 600 грн.

- середня заробітна плата працюючим (за місцем роботи) – не менше 3 200 грн.

 

Група по роботі з особовим складом

та громадськістю Закарпатського ОВК

 

 

9 березня, з нагоди відзначення 203-річниці від дня народження Тараса Шевченка у Хусті відбулося покладання квітів до пам'ятника письменника

Щороку в березневі дні усі вшановують невмирущого генія слова, національного пророка, художника, борця за ідеали справедливості та добра, за кращу долю України та українського народу, який став символом України, – Тараса Григоровича Шевченка.

Сьогодні,9 березня, з нагоди відзначення 203-річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка у Хусті відбулося покладання квітів до пам'ятника письменника.

Вшанувати Великого Кобзаря прийшли перший заступник голови Хустської районної держаної адміністрації Віктор Сабадош, заступник голови РДА Михайло Калинич, керівник апарату райдержадміністрації Володимир Лендєл, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники керівництва міста.

По завершенню заходу діти шкільного віку читали вірші видатного українського поета.

 

Перший заступник голови РДА Віктор Сабадош провів нараду з питань дотримання лімітної дисципліни щодо використання енергоносіїв

У зв’язку із зростанням ціни на основні види енергоресурсів та підвищенням температури повітря особливої актуальності набуває питання енергозбереження у бюджетних закладах.

7 березня перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Сабадош провів нараду з питань дотримання лімітної дисципліни щодо використання енергоносіїв. Участь у роботі наради взяли заступник голови РДА Михайло Калинич та представники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Так, представники управлінь та відділів зазначили, що моніторинг за нормами споживання енергоносіїв проводиться постійно, також вживаються заходи щодо раціонального використання енергоресурсів, особливо електроенергії.

Опісля обговорення всіх важливих питань перший заступник РДА Віктор Михайлович надав присутнім відповідні доручення щодо подальшої реалізації заходів з енергозбереження.

 

Енергоефективні поради від державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України

Енергоефективні поради від державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України.

 

Робочий тиждень в райдержадміністрації розпочався з наради

Робочий тиждень в райдержадміністрації розпочався з наради, яку провів перший заступник голови державної адміністрації Віктор Сабадош за участі заступника голови райдержадміністрації Михайла Калинича, керівника апарату РДА Володимира Лендєла, керівників відділів і секторів апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації.

Під час наради обговорено та розглянуто наступні питання, що заплановані на поточний тиждень, а саме про:

- хід підготовки до спільної наради заступників директорів з виховної роботи, практичних психологів та соціальних педагогів загальноосвітніх шкіл району;

- виконання розпорядчих документів органів вищого рівня та інших звернень, що надійшли до райдержадміністрації;

- стан отримання субсидій мешканцями району;

- розміщення інформаційно-туристичних вказівників на дорогах державного значення району, стан виготовлення бігбордів та буклетів туристичної привабливості Хустщини;

- процес роботи над розробкою інвестиційного паспорту району;

- підготовку до відзначення 78-ї річниці Карпатської України.

Значна увага вкотре була акцентована на вчасному поданні державними службовцями електронних декларацій.

На завершення наради перший заступник голови державної адміністрації Віктор Михайлович Сабадош повідомив присутнім, що 11 березня працівниками адміністрації буде проведено день санітарної очистки у районі.


Псилання

Офiцiйне представництво Президента України Веб-портал органiв виконавчої влади України Верховна Рада України Закарпатська Обласна Рада Обласна гаряча лінія Teplo.gov.ua Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України Національна дитяча гаряча лінія Державний реєстр виборців Міністерство доходів і зборів України

Створено студією Вебрики


Хустська районна державна адміністрація.
2004-2011