Хустський район
[Послуги] [Карта] [Зв’язок]    | Ви знаходитеся тут:   Головна    Новини
Шановні працівники радіо, телебачення і зв’язку!

Прийміть найщиріші вітання з Вашим професійним святом!

Сучасне життя не можливе без засобів масової комунікації, які Ви уособлюєте. Саме Ви допомагаєте людям вчасно дізнаватися, чим живе світ. Завдяки Вашій професійній та оперативній роботі в оселі кожного українця щодня відкрите інформаційне вікно у світ.

Працюючи на передових інформаційного простору, Ви першими розповідаєте нам про найважливіше, показуєте найцікавіше. І, хоча нерідко така благородна справа є нелегкою, вмієте зберегти інтерес до роботи, творче натхнення та людяність.

Завдяки Вашим професійним навичкам та майстерності впроваджуються нові технології, розширюється асортимент послуг для населення, відкриваються небачені досі можливості людського спілкування.

Бажаю всім працівникам радіо та зв’язку творчої наснаги, корпоративної солідарності, вдячних споживачів інформаційної продукції та нових професійних досягнень. Міцного здоров’я, радості, добробуту, благополуччя Вам і Вашим родинам !

З повагою - 
голова райдержадміністрації 
Назарій Павлій

 

 

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС ДИТЯЧОГО МАЛЮНКУ НА ТЕМУ: "МРІЯ ДИТИНИ - ЩАСЛИВА СІМ'Я!"

            Хустський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді до Дня Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» оголошує конкурс дитячого малюнку на тему: "МРІЯ ДИТИНИ – ЩАСЛИВА СІМ'Я!"

           Термін подання малюнків - до 10 грудня 2017 року. Вікові категорії учасників: 3-7 років і 8-12 років. До розгляду прийматимуться малюнки на вказану тему, підписані на лицьовій стороні: ім'я, прізвище та вік учасника. Переможці конкурсу отримають подарунки.

         

  Бажаємо діткам натхнення та ворчих успіхів! 


Адреса Хустського районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді: м. Хуст, вул. Карпатської Січі, 21, каб.9; тел.4-61-92

 

Мій улюблений світ –

Без насильства.

Без жорстокості, болю, зла.

Тут народом складена пісня

Містить тільки хороші слова.

Мій улюблений світ –

Без насильства,

Де немає страждання й війни,

Де розквітла калина барвиста

І пісень не почуєш сумних.

Мій улюблений світ – це не казка

А реально щасливе життя.

Бо звільнивши наш світ без насильства

Можна сміло іти в майбуття.

 

Підбиті підсумки 1 етапу маркування спільного з Виноградівщиною туристичного маршруту «Шлях Пинті»

07.11.2017 року, у приміщенні Велятинської сільської ради було проведено виїзну нараду, на якій були підбиті підсумки 1 етапу маркування спільного з Виноградівщиною туристичного маршруту «Шлях Пинті» та узагальнені пропозиції по кількості інформаційних показчиків. Маршрут проходитиме ґрунтовою (лісовою) дорогою по історичним місцям пов’язаним з опришком Григором Пинтею від села Новоселиця (Виноградівський район) до села Велятино (Хустський район).

Участь у нараді взяли завідувач сектору туризму районної державної адміністрації Валерій Янюк, Велятинський сільський голова, представники туристично-рекреаційних закладів села, екстремального туризму.

Впровадження даного маршруту збільшить кількість туристів, покращить логістику переміщення туристичних потоків між Виноградівщиною та Хустщиною, сприятиме формуванню унікального туристичного продукту та відродженню локальних традицій, звичаїв та фестивалів.

 

 

Урочиста церемонія вручення ключів від шкільних автобусів

Сьогодні, 7 листопада, на площі Народній перед будівлею Закарпатської ОДА відбулась урочиста церемонія вручення ключів від шкільних автобусів педколективам Закарпаття. 13 нових транспортних засобів для учнів придбані за кошти Держбюджету у співфінансуванні з місцевими бюджетами (співвідношення 70% на 30%). Зокрема, Хустський район отримав один шкільний автобус для Копашнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

На святі були присутні почесні гості: голова Закарпатської обласної держадміністрації Москаль Геннадій Геннадійович, голова Закарпатської обласної ради Михайло Михайлович Рівіс, директор департаменту освіти і науки Ганна Іванівна Сопко, заступник голови Хустської районної ради Михайло Михайлович Калинич, представники влади районів, директори загальноосвітніх шкіл районів та учні.

У своєму виступі губернатор підкреслив, що діти повинні із комфотром ходити до школи. У них має бути можливість безпечно доїхати на навчання та повернутися додому, бо діти – це майбутнє України! Опісля, ключі та сертифікати до автівок керівникам освітніх установ вручили голова ОДА Геннадій Москаль та голова облради Михайло Рівіс.

“Для нас важлива кожна дитина. І сьогодні відбулося не просто вручення ключiв вiд автобусів. Адже шкільний автобус – це, перш за все, безпека дітей у дорозі до школи, спокій батьків, і, звичайно, забезпечення рівного доступу до якісної освіти кожного школяра, який проживає у вiддаленiй сільській місцевості”, - прокоментував цю подію голова районної державної адміністрації Назарій Павлій.

 

Делегація з Польщі відвідала Хустщину

На Хустщині з дводенним візитом перебувала польська делегація у складі представників Асоціації місцевих рад Жовківського району та Об“єднання органів самоврядування Томашівського повіту Республіки Польща. У складі делегації на Хустщину завітало 34 особи, а саме: посадовці Жовківської районної ради, селищний та сільські голови, староство повітове в Томашові, голова асоціації повіту, представник відділу Європейської інтеграції та інші.

Програма перебування була досить змістовною та насиченою.

Зустріч делегації відбулась у будинку культури с. Нижнє Селище. Хлібом-сіллю колег зустрiчали представники Хустщини: голова районної державної адміністрації Назарій Павлій, перший заступник голови райдержадміністраці Віктор Сабадош, голова районної ради Юрій Іванчо, заступник голови районної ради Михайло Калинич, керівники вiддiлу культури та сектору туризму райдержадміністрації селищний та сільські голови Хустського району.

Очiльники району зустріли гостей у кращих українських традиціях, провівши для них пізнавальні екскурсії, ознайомивши з неймовірними краєвидами та мальовничими куточками нашого краю. Крiм того, гості мали змогу ознайомитись з діяльністю громади села Нижнє Селище, відвідали сироварню, «Теплі води» у с. Велятино. Опісля відбулася зустріч з селищним та сільськими головами Хустського району. Потiм відбулась прогулянка по м. Хуст.

За словами представників Польщі різнобарвність нашої місцевості, її багата культура та національна спадщина є результатом клопіткої праці кожного мешканця, який шанує та любить свій край.

Під час зустрічі було налагоджено конструктивний діалог представників місцевого самоврядування обох районів, вiдбувся обмін досвідом роботи. Увагу звернули на вирішення спільних для обох районів проблемних питань.

Найважливішою частиною зустріч було підписання угоди про співпрацю.

Дружній візит став міцним містком дружби між двома районами. Обидві сторони дійшли висновку, що такі міжнародні візити є корисними як для однієї, так і для іншої сторони.

Тож сподіваємось, що співпраця позитивно вплине на розвиток Українсько-Польських відносин, зокрема, Хустського району.

 

 

Закарпатців у районах з правових питань консультуватимуть у мобільних точках доступу

З 1-го по 3-е жовтня у районах Закарпаття працюватимуть «Мобільні точки доступу до системи безоплатної правової допомоги». Це виїзди фахівців з надання безоплатної вторинної правової допомоги та працівників Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області у населені пункти області, для надання консультацій громадянам з правових питань, а також інформування про роботу органів юстиції в регіоні.

 

Хустський район

 Населені пункти:

 с. Копашново,  2 листопада (з 10.00 до 12.00)

 с. Нижнє Селище, 2 листопада (з 13.00 до 14.00)

 

Тячівський район

 Населені пункти:

 с. Лопухів, 2 листопада (з 10.00 до 12.00)

 с. Красна, 2 листопада (з 13.00 до 14.00)

 с. Кричево, 2 листопада (з 10.00 до 12.00)

 с. Чумалево, 2 листопада (з 13.00 до 14.00)

 

Виноградівський район

 Населені пункти:

 с. Перехрестя, 1 листопада (з 10.00 до 12.00)

 с. Підвиноградів, 1 листопада (з 13.00 до 14.00)

 

 Міжгірський район

 Населені пункти:

 с. Вучкове, 2 листопада (з 10.00 до 12.00)

 с. Запреділля, 2 листопада (з 13.00 до 14.00)

 

 Рахівський район

 Населені пункти:

 с. Чорна Тиса,  1 листопада (з 10.00 до 12.00)

 с. Кваси, 1 листопада (з 13.00 до 14.00)

 с. Верхнє Водяне, 1 листопада (з 10.00 до 12.00)

 

 Воловецький район

 Населені пункти:

 с. Верхні Ворота,  3 листопада (з 10.00 до 12.00)

 

 

 

Штормове попередження!!!

За інформацією Закарпатського обласного центру з гідрометеорології 27-28 жовтня 2017 року на річках області відбуватимуться підвищення рівнів води на 0,2-0,6 м, в нижніх течіях Боржави та Латориці до 1,0 м, в межах корінних берегів.

Вдень та вночі 29 жовтня в області очікуються дуже сильні дощі, в горах подекуди з мокрим снігом та снігом, окремі грози. Посилення вітру до 15-20, в гірських районах місцями до 25-30 м/с. У горах подекуди ожеледь, налипання мокрого снігу, хуртовина. На окремих ділянках гірських доріг ожеледиця.

29-30 жовтня на річках відбуватиметься підвищення рівнів води на 0,5-1,5 м. В місцях проходження сильних дощів формуватиметься значний місцевий стік, на малих водотоках швидкоплинне підвищення рівнів води, можливе утворення селів.

При ускладненні погодніх умов, що може мати негативний вплив на об'єкти критичної інфраструктури та життєзабезпечення населення, терміново інформувати ОКЦ УДСНС України в Закарпатській області за номером телефону : 61-72-99

 

МІСЦЕВИЙ КУРОРТ ВЕЛЯТИНО ПРОДОВЖУЄ ДЕМОНСТРУВАТИ СВОЇ МОЖЛИВОСТІ ШЛЯХОМ УЧАСТІ У МАСШТАБНИХ ТУРИСТИЧНИХ ВИСТАВКАХ.

Цього разу, 18-20 жовтня, представники туристичного комплексу ,,Теплі води’’, оздоровчого СПА-комплексу ,,Трембіта’’, готельного комплексу "Лісова казка", екстремального та активного туризму взяли участь у XVIII Міжнародній виставці-ярмарку ,,ТурЕКСПО” в рамках Львівського міжнародного форуму індустрії туризму та гостинності – 2017.

XVIII Міжнародна виставка-ярмарка ,,ТурЕКСПО” - це визначна подія у туристичному бізнесі Західної України, місце зустрічі національних та представників міжнародних туристичних організацій, керівників закладів розміщення, відпочинку та оздоровлення.

Завдячуючи спільній роботі представників туристичної галузі с. Велятино  ними досягнуто ряд домовленостей не тільки з національними, а й з міжнародними туристичними організаціями

 

Голова райдержадміністрації Назарій Павлій взяв участь у засіданні Ради регіонального розвитку під головуванням Президента України Петра Порошенка

Вчора, 24 жовтня, голова районної державної адміністрації Назарій Павлій разом з іншими запрошеними представниками місцевої влади, керівництвом Кабінету Міністрів, Верховної Ради взяв участь у засіданні Ради регіонального розвитку під головуванням Президента України Петра Порошенка та прем’єр - міністра Володимира Гройсмана.

На засіданні обговорені питання щодо стратегії розвитку України (ключові пріоритети та цілі державної економічної політики, масштабні інфраструктурні проекти, цифрова економіка, європейська політична ініціатива – “план Маршалла для України”); економічної модернізації України (по

зиція бізнесу, інвестиційна привабливість країни, дерегуляція, план промислової модернізації країни, фінансування розвитку, досвід успішних компаній, боротьба з корупцією); а також щодо нової державної політики сільського розвитку (пріоритети у сфері розвитку сільської інфраструктури, модернізація амбулаторій, нова якість медичних послуг у сільській місцевості, пріоритети підтримки сільського розвитку у Державному бюджеті 2018 року, підтримка особистих селянських господарств, оформлення земельних ділянок та укладення договорів оренди землі, антирейдерська політика).

 

ШУКАЄМО СІМ'Ї ПАТРОНАТНИХ ВИХОВАТЕЛІВ

Хустський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді веде активний пошук кандидатів в патронатні вихователі серед різних категорій населення, не байдужих до долі тих, хто поряд.

 
Послуга патронату над дитиною передбачає тимчасовий догляд та виховання дитини в сім'ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками складних життєвих обставин, що спричинили вилучення та влаштування дитини.

Дитина знаходиться в патронатній родині до 3-х місяців. За цей час соціальні працівники допомагають батькам дитини подолати труднощі, через які дитина була вилучена з сім'ї. У разі неможливості батьками поновити здібності виховувати власну дитину, для неї підшукують іншу форму сімейного виховання.


Патронатними вихователями можуть бути громадяни України віком від 35 до 60 років (для жінки) і від 35 до 65 років (для чоловіка), які перебувають у зареєстрованому шлюбі; проживають на спільній житловій площі; мають позитивний досвід виховання дітей; одна (один) з яких виконання обов’язків патронатного вихователя не поєднує з іншою трудовою діяльністю; пройшли курси спеціальної підготовки; відповідають іншим вимогам, визначеним у чинному законодавстві.


Патронатні вихователі гарантовано отримують підтримку команди спеціалістів соціальних служб, для патронатної матері передбачена заробітна плата та офіційне працевлаштування. На дітей, влаштованих в сім'ю, виплачується матеріальна допомога.
Переважно родина кандидатів в патронатні вихователі повинна бути повною (подружня пара) та мати досвід виховання своїх дітей.


Хустський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді веде пошук сімей, які готові стати патронатними та на своїй житловій площі доглядати за дітьми, які потребують захисту, які за певних обставин залишились без батьківського піклування.

 

Голова районної державної адміністрації Назарій Павлій провів чергову апаратну нараду

23 жовтня 2017 року голова районної державної адміністрації Назарій Павлій провів чергову апаратну нараду, за участю першого заступника голови райдержадміністрації Віктора Сабадоша, голови районної ради Юрія Іванчо, заступника голови районної ради Михайла Калинича, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

Серед питань, які розглядалися в ході наради, зокрема було і підведення підсумків роботи за минулий тиждень.

Під час наради розглянуто ряд важливих питань: про стан проходження опалювального сезону, щодо осіннього призову на строкову військову службу, про проведену роботу щодо заходів по запобіганню поширення африканської чуми свиней у районі, оформлення субсидій.

 

Старт медичної реформи забезпечить доступність та якість первинної медичної допомоги для сільських жителів – Президент

Старт медичної реформи забезпечить доступність та якість первинної медичної допомоги для сільських жителів – ПрезидентПрезидент Петро Порошенко відзначає важливість старту медичної реформи, яка зробила ще один крок – схвалення Верховною Радою в першому читанні внесеного ним проекту Закону «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості».

«Давши старт медичній реформі Верховна Рада зробила ще один важливий крок – прийнято також в першому читанні внесений Президентом Закон «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості», - зазначив Петро Порошенко у коментарі на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук.

Глава держави наголосив, що цей Закон «відкриває можливості для забезпечення доступної та якісної первинної медичної допомоги для сільських жителів».

«Заклади охорони здоров’я та їх відділення будуть укомплектовані необхідним обладнанням і набором ліків. Сільські лікарі отримають стимулюючу оплату праці і гідні умови для життя. На допомогу жителям села прийде телемедицина, консультування найкращих фахівців», - підкреслив Президент.

За його словами, цей Закон вже має фінансовий ресурс. «Державний бюджет України на 2017 рік вже передбачає виділення 4 млрд грн. на оновлення сільської медицини. Вимагаю, щоб вже в цьому році мешканці сіл відчули реальні зміни на краще», - зазначив Петро Порошенко.


Псилання

Офiцiйне представництво Президента України Веб-портал органiв виконавчої влади України Верховна Рада України Закарпатська Обласна Рада Обласна гаряча лінія Teplo.gov.ua Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України Національна дитяча гаряча лінія Державний реєстр виборців Міністерство доходів і зборів України

Створено студією Вебрики


Хустська районна державна адміністрація.
2004-2011