Хустський район
[Послуги] [Карта] [Зв’язок]    | Ви знаходитеся тут:   Головна
Голова райдержадміністрації Назарій Павлій провів особистий прийом громадян

Сьогодні, 03 січня голова райдержадміністрації Назарій Павлій провів особистий прийом громадян. Загалом до нього звернулося з десяток жителів Хустщини. Клопотання мешканців краю стосувалося, зокрема, надання матеріальної допомоги, сприяння у приватизації земельної ділянки для будівництва житла, вирішення житлових спорів тощо. На кожне звернення заявникам були надані роз’яснення щодо порядку вирішення порушених питань. Назарій Павлій зауважив, що кожне звернення перебуватиме на його особистому контролі до остаточного вирішення.

 

Нарада щодо інвестиційно-туристичної привабливості району

2 лютого голова Хустської районної державної адміністрації Назарій Павлій провів нараду щодо інвестиційно-туристичної привабливості району. В роботі також взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Сабадош і завідувач сектору туризму відділу культури і туризму райдержадміністрації Валерій Янюк.
Валерій Янюк надав інформацію про стан оздоровчо-рекреаційної та туристичної галузі Хустського району з якої слідує, що на території району розташовано 30 об'єктів туристично-рекреаційного, санаторно-курортного, оздоровчого призначення та готельних господарств (з них 20 працюючих), що дозволяє одночасно розмістити до 2 тисяч осіб. Більше 100 садиб у сфері сільського зеленого туризму, що дозволяє розмістити близько 300 осіб.
Сільський зелений туризм - найперспективніший напрямок для самозайнятості населення, особливо враховуючи зацікавленість у ньому наших гостей. Сектором розроблено рекомендації для власників сільських садиб та проводиться роз’яснювальна робота серед населення району.
З метою активного просування місцевих туристичних і курортних послуг на туристичних ринках сектор туризму, у складі обласної делегації, постійно бере участь у міжнародних туристичних виставках – ярмарках. Ним запропоновано Закарпатській облдержадміністрації розробити туристично-рекламний пакет для промоції туристичного та курортного потенціалу Закарпаття, біл-борди ("Схід і Захід разом", "Закарпаття – приклад Європи") та відеоролик російською мовою для мешканців інших областей (особливо східних), у якому вони б змогли побачити принади закарпатської природи, гостинність наших людей і те, що Закарпаття – це унікальний куточок української землі, де у мирі і злагоді між собою живуть представники різних національностей і де ніколи не виникає мовних проблем.
За кошти програми розвитку туризму та рекреації в Хустському районі виготовлені та розповсюджуються рекламні буклети, туристичний путівник «Хустщина», брошури «Мальовнича Хустщина», книги та рекламні листівки "Хустщина - перлина Марамороша", туристичні мапи та плакати. Опубліковано ряд статей у ЗМІ. Розроблено веб-сторінку «Туристична Хустщина» - http://khust-turizm.com.ua/

 

 

Нарада по питаннях співфінансування об'єктів, які пройшли конкурсний відбір в обласній державній адміністрації на 2016 рік

29 січня голова Хустської районної державної адміністрації Назарій Павлій провів нараду по питаннях співфінансування об'єктів, які пройшли конкурсний відбір в обласній державній адміністрації на 2016 рік і можуть фінансуватися за рахунок коштів фонду регіонального розвитку. Конкурсний відбір пройшли 6 інвестиційних 

проектів. У зв'язку з цим були обговорені питання можливості співфінансування даних об'єктів з місцевих бюджетів населених пунктів району на території яких вони розташовані  

 

Нарада-семінар із головами селищної та сільських рад району.

29 січня під головуванням голови РДА Назарія Павлія, відбулася нарада-семінар із головами селищної та сільських рад району.

Згідно порядку денного розглянули питання щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг (в. т. ч. упорядкування механізму підключення виконавчих органів місцевих рад до глобальних мереж передачі даних) та повноважень органів місцевого самоврядування щодо реєстрації і зняття з реєстрації місця проживання осіб з якими учасників семінару ознайомив Лендєл В. М. – керівник апарату райдержадміністрації

Чопей В. П. – головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації доповідав про стан очистки та утримання автомобільних доріг місцевого значення.

Про ефективне використання енергоносіїв споживачами району, які отримали субсидії розповіла заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Кноблох Н. С., яка наголосила, що зменшення споживання комунальних послуг жодним чином не вплине на розмір субсидії на наступний опалювальний період, оскільки такі розраховуються виключно на основі соціальних норм споживання.

Наступним розглядали питання про підсумки проведення зборів по розпаюванню земель з приводу якого виступив Антал М.І. – головний спеціаліст управління Держгеокадастру у Хустському районі

Щодо приписки громадян України до призивної дільниці; створення реєстру електронної бази військовозобов’язаних та уточнення військового обліку, відбір і призов на військову службу за контрактом присутніх інформував військовий комісар Хустсько-Міжгірського ОМВК Андрій Камоліков. «Що ж до служби у лавах Збройних Сил України, то зараз йде відбір і призов на військову службу за контрактом. З 1 січня 2016 року вже збільшено грошове забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України. Військовослужбовець за контрактом отримує від 7 тис. грн. і більше. Це найвища зарплата на ринку праці в Україні», - додав Андрій Камоліков.

 

Зустріч опікунів та піклувальників з працівниками служби у справах дітей

29 січня у стінах Хустської РДА відбулась зустріч опікунів та піклувальників з працівниками служби у справах дітей, представниками управліннями Пенсійного фонду України в м. Хуст та Хустському районі – Віталія Турдай та соціального захисту населення - Наталія Степанова.

На початку зустрічі зі вступним словом виступила начальник служби у справах дітей Хустської райдержадміністрації Любов Вайнраух , яка виступила з інформацією про діяльність служби в частині влаштування дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування до сімейних форм виховання.

Протягом 2015 року із 14 дітей даної категорії було влаштовано під опіку, піклування фізичних осіб. З метою захисту прав та інтересів цих дітей службою у справах дітей було здійснено чимало заходів щодо соціально - правового захисту дітей.

На зустрічі опікуни, піклувальники підняли питання, що стосуються захисту житлових, майнових прав дітей, надання державної соціальної допомоги дітям.

На всі питання запрошені представники Пенсійного фонду та управління соціального захисту населення надали вичерпні відповіді.

А ті питання, які потребують більш детального вивчення та розгляду, взяті під контроль служби у справах дітей.

 За узагальненим словом виступив перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Сабадош який подякував опікунам та піклувальникам за несення такого важкого, нелегкого і потрібного обов'язку.

 

Нарада з керівниками дорожніх організацій


1 лютого перший заступник голови Хустської районної державної адміністрації Віктор Сабадош провів нараду з керівниками дорожніх організацій. На якій обговорили робочі питання щодо обслуговування доріг району.

 

Прийом громадян

28 січня, перший заступник голови Хустської районної державної адміністрації Віктор Сабадош провів плановий прийом громадян.

 З проблемами до керівника району звертаються жителі району.

Вивчаючи проблемні питання мешканців району у відкритому спілкуванні прийняв заяви та звернення по вирішенню наболілих проблем.

 

Нарада з перевізниками району

28 січня на нараді з перевізниками району обговорили  питання перевезення пільгових категорій громадян та відшкодування збитків перевізникам за їх обслуговування.

Нині, враховуючи зміни у діючому законодавстві, процес відшкодування збитків автоперевізникам за пільговий проїзд окремих категорій громадян у громадському транспорті не врегульований, - зазначалось під час наради. Неврегульованість цього питання на державному рівні не дає підстав для перевізників припинити перевезення пільгових категорій громадян та уникнути відповідальності за безпідставну відмову від пільгового перевезення пасажира.
 "Право пільгового проїзду збережено для всіх категорій громадян, які користуються пільгами у громадському транспорті. «У тому числі для пенсіонерів за віком та інвалідів. За виключенням тих категорій, які втратили право пільгового проїзду у червні 2015 року», - 

поінформув начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Мойсей М.І.
Водночас питання щодо джерел фінансування (з місцевого або державного бюджету) відшкодування перевізникам збитків за перевезення пільговиків наразі залишається відкритим.
Слід зазначити, що представники перевізників  поставилися до ситуації, що склалася, з розумінням.  Вони запевнили, що  забезпечуватимуть перевезення пільгових категорій громадян на маршрутах загального користування.
Отже нині пільговий проїзд окремих категорій громадян у громадському транспорті діє і повинен забезпечуватися.

 

Засідання комісії щодо запобігання можливого ускладнення грипу в сезон 2016 р.

26 січня, відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій  по введенню 

в дію протиепідеологічнгого комплексу заходів спрямованих на запобігання можливого ускладнення грипу в сезон

2016 р.

Заслухавши по питанню порядку денного інформацію головного державного  санітарного лікаря Хустського району та м. Хуст В.Л.Федурці, комісія з ТЕБ і НС відмічає :

З початку епідсезону станом на 26.01.2016р.   в лікувально-профілактичні заклади населених пунктів Хустського району  звернулося з діагнозом ГРВІ   4244осіб .

26.01.2016р. звернулося 136 осіб (14,3 на 10 тис.нас.), що   становить 168% епідемічного порогу по ГРВІ (який складає 8.5на 10 тис.нас) . Необхідно відмітити, що 40.5%від усіх звернень становлять діти віком до 17років.

Виходячи з вищенаведеного та з метою своєчасної організації комплексу протиепідемічних заходів, зменшення тривалості епідемії грипу та попередження масового поширення захворювань в Хустському районі комісія ТЕБ та  НС Хустської РДА вирішила:

1..Ввести в дію Комплексний  план профілактичних, протиепідемічних заходів із грипу та ГРВІ та заходів запобігання можливого ускладнення грипу в сезон 2016р.в Хустському районі.

2. Начальникам  відділів: освіти -  П.П. Русину,  культури та туризму І.В..Пилипецю, керівникам підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності:

2.1. Призупинити навчально-виховний процес в ЗОШ району терміном на 2 тижні.

2.2. Забезпечити відповідний температурний та протиепідемічний режим  функціонування закладів та установ.

2.3. Обмежити проведення масових заходів  на період епідемії (дискотеки, вечори, спорт. змагання, ранки).

3. В.о. начальника відділу охорони здоров'я Хустської райдержадміністрації  Олмаші Е.М..:

3.1. Забезпечувати виконання комплексу профілактичних, протиепідемічних заходів та лабораторну діагностику грипу.

3.2 Забезпечити надання медичної допомоги всім хворим на грип та ГРВІ, при необхідності залучити до надання медичної допомоги лікарів вузьких спеціальностей.

3.3. Розгорнути відповідно до планів перепрофілювати необхідну кількість ліжок для надання стаціонарної медичної допомоги хворим на грип та ГРВІ з важким перебігом.

3.4 Передбачити в соматичних відділеннях Хустської районної лікарні ізолятори для ранньої ізоляції хворих на грип.

3.5. Забезпечити доставку матеріалу від хворих на ГРВІ з метою встановлення циркуляції типів вірусів грипу на території району у вірусологічну лабораторію ДУ «ЗОЛУ ДСЕС України» з урахуванням правил забору та доставки матеріалу.


4. Головному державному санітарному лікарю Хустського району та м. Хуст Федурці В.Л.

4.1 Проводити постійний моніторинг ситуації із захворювання на грип та ГРВІ і забезпечити контроль за виконанням «Плану заходів по попередженню розповсюдження захворюваності на грип та ГРВІ на епідемічний період 2016року.»

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на Хустське міськрайонне управління ГУ ДСЕС у Закарпатській області (В.Л. Федурця).

 

Нарада з розпорядниками бюджетних коштів

  26 січня пройшла нарада з розпорядниками бюджетних коштів під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Віктора Сабадоша.

На нараді були обговорені питання: по наданню житлових субсидій жителям Хустського району, стан справ по проведенню тендерів на енергоносії, розпорядниками бюджетних коштів також були розглянуті питання по забезпеченню харчуванням учнів 1-4 класів в школах та перевезення пільгових категорій населення району. 

 

Житлові субсидії

З початком опалювального сезону населення України почало активно користуватись житловими субсидіями. За даними Мінсоцполітики станом на сьогодні вже більше 5 млн. сімей отримують субсидії і з кожним днем їх кількість збільшується. Держава забезпечує надійну підтримку сім'ям, які не спроможні самостійно оплачувати вартість комунальних послуг.

Однак, серед субсидіантів поширюється хибна інформація щодо обов'язковості "випалювання" всього обсягу природного газу та використання у повному обсязі інших комунальних послуг (холодної води, електроенергії тощо), на які надається субсидія.

"Розмір субсидії розраховується виходячи з об'ємів соціальної норми споживання, що визначена постановою Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 №409 "Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування" незалежно від фактично спожитих обсягів природного газу чи інших комунальних послуг."- коментує голова Хустської РДА Назарій Павлій.

Фактичне споживання комунальних послуг домогосподарств відрізняється від нормативного, воно може бути більшим або меншим від соціальних норм споживання. Не потрібно "випалювати" весь обсяг природного газу, чи даремно використовувати інші комунальні послуги (холодну воду, електроенергію), на які надається субсидія.

Сума субсидії, яку органи соціального захисту населення переказують на рахунки виконавців/виробників комунальних послуг для оплати їх вартості і яка не використана домогосподарством внаслідок економії споживання послуг, може бути зарахована як оплата у майбутніх розрахункових періодах.

Зменшене споживання комунальних послуг жодним чином не вплине на розмір субсидії на наступний опалювальний період, оскільки вона розраховується виключно на основі соціальних норм споживання.

Ще раз наголошуємо, що споживати комунальні послуги економно – вигідно. Якщо не використаєте весь обсяг газу (чи іншої послуги), нічого повертати не потрібно, ви все рівно будете користуватись субсидією.

 

 

Нарада із керівниками структурних підрозділів державної адміністрації

 

  Початок тижня для Хустської РДА виявився продуктивним та напруженим. 

Голова Хустської районної державної адміністрації Павлій Назарій Іванович, перший заступник голови райдержадміністрації Сабадош Віктор Михайлович та голова Хустської районної ради Пацкан Олександр Михайлович провели нараду із керівниками структурних підрозділів державної адміністрації. 
Кожен структурний підрозділ відзвітував про свою роботу були  розглянуті проблемні питання та шляхи їх вирішення. 
Обговорено питання:
-    про стан надання житлових субсидій у Хустському районі;

- порушено питання перевезення пільгових категорій населення району;

-   обговорено питання харчування учнів 1-4 класів в загальноосвітніх навчальних закладах району

-    стан захворюваності в районі на даний час;

-    розроблення туристичних маршрутів по району;


Новини

27.09.2018 [11:05]

УВАГА ВСІМ!!!

 

30.08.2018 [09:33]

Участь у Всеукраїнській грі "Теренова гра" "Січ - сила і честь"

 

30.08.2018 [08:21]

Проведення Всеукраїнської вишколи "Джура-Прикордонник"

 

21.08.2018 [15:13]

В приміщенні відділу архіву Хустської РДА відбулася виставка фотоматеріалів, присвячена 27-їй річниці Дня Незалежності України.

 

24.07.2018 [16:56]

Оголошення!

 

Псилання

Офiцiйне представництво Президента України Веб-портал органiв виконавчої влади України Верховна Рада України Закарпатська Обласна Рада Обласна гаряча лінія Teplo.gov.ua Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України Національна дитяча гаряча лінія Державний реєстр виборців Міністерство доходів і зборів України

Створено студією Вебрики


Хустська районна державна адміністрація.
2004-2011