Хустський район
[Послуги] [Карта] [Зв’язок]    | Ви знаходитеся тут:   Головна    Соціальна сфера    ЦССДСДМ
Організація конкурсу «Ми діти здорової нації»

Організація конкурсу «Ми діти здорової нації»

 

Склад оргкомітету:

Канчій Руслана Михайлівна –  директор ХРЦСССДМ

Цифра М.Ю.- фахівець із соціальної роботи ХРЦСССДМ

Лендєл О.Ю.-  фахівець із соціальної роботи ХРЦСССДМ

 

Склад журі конкурсу з пропаганди та розповсюдження здорового способу життя «Ми діти здорової нації »

Клопотар Н.М- заступник директора з навчально-виховної роботи(за згодою)

Фантич О.В.- зав сільської бібліотеки (за згодою)

Січ Н.М – зав. Будинку культури  (за згодою)

Пука.О.В- представник Велятинської с.р.  (за згодою)

Цифра М.Ю.- фахівець із соціальної роботи ХРЦСССДМ

Лендєл О.Ю.-  фахівець із соціальної роботи ХРЦСССДМ

Дьорді Т.В – волонтер ХРЦСССДМ

 

Положення

про конкурс з пропаганди та розповсюдження
 

здорового способу життя „Ми діти здорової нації ”

Загальні пол
оження

Здоров'я – це стан повного фізичного, духовного і соціального благополуччя. Стан здоров'я людини залежить від рівня самоорганізації, норм поведінки – це результат самодисципліни та самовиховання. Значною мірою здоров'я людини залежить від способу її життя, її духовності, світогляду, ставлення до інших людей і до оточуючої природи. 

Статистика останніх років доводить, що у більшості сучасних підлітків не сформована мотивація на здоровий спосіб життя, вони дуже чутливі до несприятливих факторів оточуючого середовища, до негативного впливу реклами алкогольних та тютюнових виробів.

Мотивувати підлітків на здоровий спосіб життя, нагадати про традиції українського народу, Запорізькогокозацтва, щозавжди славились своїм фізичним здоров’ям і духовністю, покликаний комплекс профілактичних заходів, до числа яких і пропонується віднести даний конкурс.

 

ІІ Мета та завдання конкурсу

 

Формування у підлітків позитивної мотивації на збереження та поліпшення свого здоров'я;
 
  • пропаганда здорового, активного способу життя та фізично розвинутої особистості;
  • виховання любові та поваги до історичногоминулогоУкраїни та національних традицій;
  • пошук та підтримка обдарованої, талановитої молоді;
  • розвиток духовності, виховання принципів гуманності; 
  • сприяння всебічному розвитку дитини, її самопізнанню та самовдосконаленню.

ІІІ Умови конкурсу:

До участі у конкурсі залучаються
учні 2-х, 3-х, 4-хкласів  Велятинської ЗОШ І-ІІІст.

ІV Термін та місце

З 1квітня по 19 квітня 2013р Велятинська ЗОШ І-ІІІ ст. (здача робіт  класним керівникам )

Оцінювання робіт проводить оргкомітет в приміщенні Велятинської с.р.(термін 2 дні )

 

Етапи проведення конкурсу

·         Учні подають малюнки (формат довільний)

·         складають вірші на тему «Ми діти здорової нації»

·         оцінювання робіт  проводить журі

·         нагородження призерів за І - ІІІ місця

    Конкурс на тему «Ми діти здорової нації » організували та провели фахівці із соціальної роботи: Цифра М.Ю,Лендєл О.Ю. До організації заходу залучені вчителі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. та завідуюча СБК Січ Н.М.

Фахівець із соціальної роботи провів бесіду на тему: «Бережи здоровя з малку».  А також проведено бесіду на  тему: «Розвиток фізичного та духовного здоровя.»

      Учні 2-х; 3-х; 4-х; класів розповідали вірші, які на передодні були складені ними.Також звучали пісні, які виконували талановиті діти початкових класів.

Переможців конкурсу «Ми діти здорової нації» було нагороджено Грамотами за І-ІІІ місце, учасників конкурсу нагороджено Дипломами за участь.

В кінці заходу учні гуртом зробили розминку під ритмічну музику.

 

Мета.   Цього заходу  розвивати бажання вести активний спосіб життя, берегти і зміцнювати здоров’я. Виховувати хороші звички, які допоможуть зміцнити здоров’я, прищеплювати інтерес до занять фізкультурою і спортом.

Розширити поняття про те, що від здоров’я дітей залежить здоров’я нації, а значить благополуччя і добробут всієї України, її майбутнє.Ми вважаємо, що суспільство нашої країни має бути здоровим – фізично, морально, духовно.

 Важливе здоров’я кожної людини, адже окремо ми є частинками суспільства. Та все починається змалку – з немовляти. Здоров’я дитини – багатство України! Це її сьогодення і що, найголовніше, – майбутнє!                           

     Правда, здоров’я всьому голова. Коли людина здорова, то вона дужа, весела, красива, сильна, витривала, смілива. Тому що вона себе прекрасно почуває і може наполегливо працювати і навчатись, може робити те, що їй до душі, займатись улюбленою справою. А коли щось болить, то сили немає, радості також, бо мозок свердлить одна думка — позбутись болю. Тема нашої бесіди ми діти здорової нації. Як ви це розумієте? (Відповіді дітей). Слово нація — це весь наш український народ, який прагне, щоб наша держава стала сильною, багатою, красивою і передовою, у якій би всім людям, всій нації жилось спокійно, добре і щасливо. А діти — це майбутнє кожної нації, її завтрашній день. І якщо діти ростимуть здорові, то з них виростуть здорові, сильні, мужні і щасливі люди, які вміло управлятимуть державою, будуть самовіддано працювати, робити нові відкриття, вестимуть здоровий спосіб життя, а це означає розквіт нашої держави і щастя для всіх людей, для всієї нації.

.

Фахівець. Це ми говорили про фізичний стан людини, про її тіло. А люди кажуть так: «Весела думка — половина здоров’я». Як ви це розумієте? (Відповіді дітей). Давайте згадаємо про сім смертних гріхів, які заважають людині бути здоровою духовно, а значить і фізично. Які це гріхи? (Відповіді дітей). Це заздрощі, жадібність, розпуста, ненажерливість, гордощі, лінощі, злість. Адже, коли вони живуть в душі дитини, то не дають їй спокійно на повну силу рости і розвиватися. В такої людини нерви весь час напружені, вона не може собі місця знайти, а значить неспокійна, стривожена, тобто не зовсім здорова. «Як на душі, так і на тілі», — кажуть мудрі люди. А що ж то весела думка? Це коли людина весело дивиться у світ, коли її серце переповнене любов’ю до людей і довкілля, коли вона добра і привітна, щира і щедра, життєрадісна і доброзичлива. Недарма каже народ: «Слова щирого вітання дорожчі за частування» або «З другом говори ввічливо: від грубого слова близький стає чужим». Та й завжди з самого початку думай, яким буде кінець. І тоді тобі житиметься добре, твоя душа буде здорова і світла, а тіло міцним і сильним.

Ми про все сказали, щодо свого фізичного і духовного стану. Але не згадали про екологію і що може кожен з нас зробити, щоб наше довкілля було чистим і привабливим, щоб ми не боялися дихати на повні груди, напитися водички із струмка, їсти овочі і фрукти не боячись, що захворіємо? (Відповіді дітей). Звичайно, за один день чи й за один рік важко змінити стан речей. Щоб наше довкілля радувало нас, давало здоров’я і силу, а води, грунти, повітря стали чистими, кожен з нас уже сьогодні може багато зробити для майбутнього. Як ви думаєте, що саме? (Відповіді дітей). Правильно, це садити дерева, а не нищити зелені насадження, очищати струмки і джерельця від бруду, бережно і з любов’ю ставитись до навколишнього світу, адже нам у ньому жити. Від нього у великій мірі залежить здоров’я кожного з нас і цілої нації.

А тепер час зробити висновки з усього, про що ми говорили.

 

Завершення .  В добрий і радісний час ! адже здорові діти це радість і щастя батьків,щастя нашого народу і держави. Тож будьте всі дужі і здорові і будете щасливі і радісні.Народна мудрість каже , що без здоров’я немає щастя . І найбільше в світі багатство це здоровя . іце правда.

   Зростатимуть здорові діти, буде здорова нація, весь народ України, буде міцна і багата держава, уякій всі люди будуть щасливими. Тому дбайте про себе, доки ви ще малі, набувайте хороші звички, привчайте себе до активного і здорового способу життя, будьте розумними і мудрими. Ростіть здорові і щасливі. Вас чекає майбутнє! В добрий час і доброго вам здоров’я!

 

 


Новини

23.10.2017 [16:27]

Голова районної державної адміністрації Назарій Павлій провів чергову апаратну нараду

 

19.10.2017 [14:58]

Старт медичної реформи забезпечить доступність та якість первинної медичної допомоги для сільських жителів – Президент

 

18.10.2017 [17:00]

Відбулось пленарне засідання 9 сесії VII скликання Хустської районної ради

 

17.10.2017 [16:45]

Анонси виїздів «Мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги у Закарпатській області» на період 17.10 – 20.10

 

17.10.2017 [13:47]

Велятино вперше, так потужно та комплексно, представлене на стенді Закарпаття, під час роботи XXIV Міжнародного туристичного салону "Україна�

 

Псилання

Офiцiйне представництво Президента України Веб-портал органiв виконавчої влади України Верховна Рада України Закарпатська Обласна Рада Обласна гаряча лінія Teplo.gov.ua Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України Національна дитяча гаряча лінія Державний реєстр виборців Міністерство доходів і зборів України

Створено студією Вебрики


Хустська районна державна адміністрація.
2004-2011