Хустський район
[Послуги] [Карта] [Зв’язок]    | Ви знаходитеся тут:   Головна    ЦССДСДМ
«ДИВОСВІТ» ВІДКРИВАЄ СВІТ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ

«ДИВОСВІТ»  ВІДКРИВАЄ  СВІТ  ДЛЯ  ЛЮДЕЙ  З  ВАДАМИ  ЗОРУ

 

Ужгородська міська громадська організація інвалідів зору «Дивосвіт»
18 березня 2011 року в приміщенні Хустської РДА розпочала реалізацію проекту «Створення патронажної служби «Дивосвіт» для людей з вадами зору у Закарпатській області» при підтримці Консорціуму МБФ «Фонд розвитку Карпатського Єврорегіону» та Міжнародного фонду «Відродження» у рамках програми «Підтримка вразливих груп населення у Західній Україні в період кризи». Метою проекту є підвищення якості життя інвалідів зору, шляхом надання їм комплексу соціальних послуг патронажної служби.

Партнерами проекту в Хустському районі є управління праці та соціального захисту населення  Хустської РДА, психолого-медико-педагогічна консультація відділу освіти Хустської РДА, Хустський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Соціальний патронаж є одним із напрямків комплексної програми реабілітації інвалідів зору: здійснює педагогічну, психологічну та соціально-побутову корекцію безпосередньо за місцем проживання інваліда зору з метою створення оптимальних умов для його життєдіяльності.

Завданням патронажної служби є:

- ознайомлення незрячих та слабкозорих людей, членів їх сімей з можливостями даної категорії людей, їх соціальною роллю в суспільстві, проведення психотерапевтичної роботи;

- формування готовності до прийняття і способу життя без зорового контролю.

Незрячі та слабкозорі люди району, та члени їх сімей зустрілися з фахівцями різного спрямування, які працюють з людьми з глибокими вадами зору. Під час зустрічі пройшло  ознайомлення з сучасними інформаційними технологіями, які надають можливість навіть незрячій людині засвоїти навички роботи на комп’ютері; з безкоштовними комп’ютерними курсами в рамках навчальної програми Miсrosoft, слухачі курсів після їх закінчення отримують іменний сертифікат програми «Світ безмежних можливостей» корпорації Miсrosoft, що надає можливість інвалідам зору покращити умови життя в місцевій громаді.

Голова правління ГО «Дивосвіт», керівник проекту Богданець Оксана Володимирівна надала вичерпні відповіді на запитання учасників зустрічі.

Якщо у Вас виникнуть запитання що постають перед інвалідами зору, просимо звертатися до Хустського районного центру соціальних служб для сім'ї,  дітей та молоді, (каб. 9, 10 Хустської РДА).

Ми раді вислухати, підтримати, допомогти!

Новини

12.01.2018 [11:30]

УКРАЇНА В КОЖНОМУ З НАС

 Забулися хвилювання початку нового 2017-18 навчального року і доцільно було б зробити певні висновки.

Особливість роботи з підлітками полягає в тому, що вони, вважаючи себе дорослими, залишаються дітьми. Висловлюючи власну думку вони, як правило, репрезентують позицію своїх сімей. Сьогоднішні учні 9-11 класів та студенти молодших курсів, завтра будуть відповідати за долю нашої держави. Завтра від них, від їхньої життєвої позиції буде залежати спокій та процвітання в Україні.

читати повністю

 

11.01.2018 [10:30]

10 січня у малій залі райдержадміністрації відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

 

04.01.2018 [09:24]

Новорічне привітання Президента України

 

04.01.2018 [09:20]

Вітання голови Хустської РДА Назарія Павлія з Новим Роком та Різдвом Христовим

 

04.01.2018 [09:18]

Напередодні Нового року, для працівників колективу Хустської районної державної адмінстрації прозвучали традиційні українські різдвяні колядки

 

Псилання

Офiцiйне представництво Президента України Веб-портал органiв виконавчої влади України Верховна Рада України Закарпатська Обласна Рада Обласна гаряча лінія Teplo.gov.ua Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України Національна дитяча гаряча лінія Державний реєстр виборців Міністерство доходів і зборів України

Створено студією Вебрики


Хустська районна державна адміністрація.
2004-2011