Хустський район
[Послуги] [Карта] [Зв’язок]    | Ви знаходитеся тут:   Головна    Соціальна сфера    ЦССДСДМ
Відчиніть двері свого серця! Прийміть дитину в сім'ю!

Відчиніть двері свого серця! Прийміть дитину в сім'ю!

 

       З метою поліпшення соціального захисту дітей, у тому числі дітей-сиріт, та дітей, позбавлених батьківського піклування, розв’язання проблем дитячої бездоглядності і безпритульності, створення належних умов для соціально-психологічної адаптації дітей, реалізації їх права на сімейне виховання та здоровий розвиток Президент України видав Указ а «Про першочергові заходи щодо захисту прав дітей».
       Одним із головних напрямків діяльності органів виконавчої влади визначено реалізацію державної політики щодо захисту прав дітей, перш за все дітей-сиріт, та дітей, позбавлених батьківського піклування.
       Прикро, але більшість дітей, що перебувають в інтернатах, — це діти, позбавлені батьківського піклування, діти, батьки яких позбавлені батьківських прав, і їх кількість з кожним роком зростає.
       Діти, які виховуються у спеціалізованих установах, позбавляються сімейного тепла і турботи, невід’ємне право на які вони мають. Діти повинні жити в сім’ях, оточені батьківською ласкою і материнською любов’ю.
       В інтернатах живуть діти, яким не пощастило мати сім’ю, їх ніколи не приголубить мама, не візьме на руки тато. Чому ця дитина повинна залишитися нещасливою? Чи може вона мати батьків у нашій країні?
       Відтепер — може! Прийміть дитину у родину!
       Подоланням цієї важливої проблеми є організація сімейного виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, формами є  створення прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.
       Законом України «Про охорону дитинства» гарантується розвиток нових форм виховання дітей — прийомна сім’я і дитячий будинок сімейного типу.
       Що таке прийомна сім’я?
Це сім’я, яка взяла на виховання та спільне проживання від однієї до чотирьох дітей-сиріт, та дітей, позбавлених батьківського піклування.
       Як держава підтримує прийомні сім’ї?
1.Прийомна дитина зберігає статус сироти і користується всіма відповідними пільгами.
2.Прийомні батьки отримують від держави щомісячні кошти на утримання дитини.
3. Прийомну сім’ю супроводжує соціальний працівник Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, який допомагає долати труднощі.
       Що таке дитячий будинок сімейного типу?
Дитячий будинок сімейного типу — окрема сім’я, що створюється за бажанням подружжя або окремої особи, яка не перебуває у шлюбі, які беруть на виховання та спільне проживання не менше 5 дітей-сиріт, та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Загальна кількість дітей у дитячих будинках не повинна перевищувати 10 осіб, враховуючи власних дітей.
       За даними Міністерства України у справах сім'ї,  молоді та спорту в Україні на кінець 2010 року функціонувало 3195 прийомних сімей, в них 5451 прийомних дітей та 535 дитячих будинків сімейного типу, в них 3573 дітей - вихованців. В Хустському районі створені та функціонують 5 прийомних сімей та 2 дитячі будинки сімейного типу.
       Держава щомісячно виплачує на кожну прийомну дитину щомісячну державну допомогу, у розмірі двох прожиткових мінімумів, відповідно до віку
       Коли  дитина переступить поріг Вашого дому, це буде її перший крок у нове життя з Вами, прийомними батьками. І саме Ви навчите цю дитину більше усміхатися і любити людей.

       Дорогі батьки! Зважтеся на цей крок! Ваша дитина на Вас чекає!

Всіх, хто хоче наповнити свій дім сміхом дітей, які позбавлені батьківської турботи, запрошуємо у Хустський  районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, 
м. Хуст, вул. К.Січі, 21, каб. 9, 10. тел. 4-61-92

 

Новини

23.10.2017 [16:27]

Голова районної державної адміністрації Назарій Павлій провів чергову апаратну нараду

 

19.10.2017 [14:58]

Старт медичної реформи забезпечить доступність та якість первинної медичної допомоги для сільських жителів – Президент

 

18.10.2017 [17:00]

Відбулось пленарне засідання 9 сесії VII скликання Хустської районної ради

 

17.10.2017 [16:45]

Анонси виїздів «Мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги у Закарпатській області» на період 17.10 – 20.10

 

17.10.2017 [13:47]

Велятино вперше, так потужно та комплексно, представлене на стенді Закарпаття, під час роботи XXIV Міжнародного туристичного салону "Україна�

 

Псилання

Офiцiйне представництво Президента України Веб-портал органiв виконавчої влади України Верховна Рада України Закарпатська Обласна Рада Обласна гаряча лінія Teplo.gov.ua Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України Національна дитяча гаряча лінія Державний реєстр виборців Міністерство доходів і зборів України

Створено студією Вебрики


Хустська районна державна адміністрація.
2004-2011