Хустський район
[Послуги] [Карта] [Зв’язок]    | Ви знаходитеся тут:   Головна    Новини
ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС НА РОЗРОБЛЕННЯ ТУРИСТИЧНОГО БРЕНДУ (ЛОГОТИПУ ТА ГАСЛА) ХУСТСЬКОГО РАЙОНУ

4 травня відбулося засідання комісії по розробці туристичного бренду Хустського району, на якому було розглянуто дві пропозиції, подані до 15.04.2017 року. Комісією, з метою залучення більшої кількості учасників, було прийнято рішення продовжити термін прийому конкурсних робіт до 10 серпня 2017 року.

Конкурс на розроблення туристичного бренду (логотипу та гасла) Хустського району оголошується сектором туризму Хустської районної державної адміністрації, з метою популяризації наявного туристичного потенціалу на вітчизняному та міжнародному ринках, збільшення туристичної привабливості Хустщини.

Основними вимогами до створення логотипу та гасла є унікальність та лаконічність; поєднання та відображення природного, рекреаційного та історико-культурного потенціалу туристичної Хустщини, для використання його як знаку товарів і послуг. 

Умови проведення конкурсу:

1. Учасниками Конкурсу можуть бути рекламні агентства, дизайнери, художники та інші юридичні та фізичні особи.

2. Заявка на участь у Конкурсі приймається за встановленою формою.

3. Розроблений матеріал має бути оригінальним та відрізнятися унікальністю на національному та міжнародному рівнях.

4. Конкурсні роботи подаються на розгляд в друкованому вигляді за адресою: 90400, м. Хуст, вул. Карпатської Січі, 21, кабінет № 15, на електронну адресу: tourism@khust.net та на електронних носіях.

5. Переможець конкурсу отримує сертифікат на 10-денне відвідування 3 особами термальних басейнів у відпочинковому комплексі “Теплі води” в с. Велятино.

Фіналісти отримують сертифікати на 5-денне відвідування 3 особами термальних басейнів.

На розсуд конкурсної комісії сертифікатами на відвідування термальних басейнів можуть бути нагороджені інші учасники конкурсу.

Крім сертифікатів призовий фонд складає 5000 гривень.

 

Більш детальну інформацію стосовно участі в конкурсі, а саме заявку на участь, технічні вимоги до конкурсних робіт, положення про конкурс можна отримати за вищевказаною адресою в секторі туризму Хустської райдержадміністрації, за телефоном: (03142) 52175 та на офіційній веб-сторінці Хустської райдержадміністрації www.khust-vlada.gov.ua.

Чекаємо на ваші ексклюзивні пропозиції! Проявіть себе! Покажіть як ви любите свою Хустщину. Можливо, саме Ваша ідея ляже в основу туристичного бренду Хустського району.

Термін прийому заявок – до 10 серпня2017 року.

Псилання

Офiцiйне представництво Президента України Веб-портал органiв виконавчої влади України Верховна Рада України Закарпатська Обласна Рада Обласна гаряча лінія Teplo.gov.ua Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України Національна дитяча гаряча лінія Державний реєстр виборців Міністерство доходів і зборів України

Створено студією Вебрики


Хустська районна державна адміністрація.
2004-2011