Хустський район
[Послуги] [Карта] [Зв’язок]    | Ви знаходитеся тут:   Головна    Новини
В Рокосові відбулася регіональна (не)конференція для освітян Міні-EdCamp

Рокосівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хустського району стала платформою проведення не-конференції для шкільних педагогів у форматі EdCamp. EdCamp – це «спільнота кращих «агентів змін», унікальна платформа для професійного зростання» і надто нестандартна форма підвищення кваліфікації.

Для діалогу та обміну досвідом згуртувались близько 200 учасників із Закарпаття, Рівненщини, Сумщини, Харківщини, Тернопільщини та багатьох ін. міст і сіл України. Координатором на Закарпатті міні-EdCamp – Галина Тодавчич.

Також участь у заході взяли голова Хустської районної державної адміністрації Назарій Павлій, перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Сабадош, заступник голови районної ради Михайло Калинич, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Павло Русин, Рокосівський сільський голова Павло Джуга та інші.

На початку заходу з вітальним словом до учасників звернувся голова районної державної адміністрації Назарій Павлій акцентувавши увагу на тому, що зміни в освіті починаються зі змін в особистості.

Також аудиторію привітав радник міністерки освіти і науки України, засновник EdCamp–Україна Олександр Елькін, котрий закликав освітян до активної участі у приведенні українських традицій навчання до демократичнішого та якіснішого рівня.

Далі відбулась панельна дискусія «Учнівська і учительська індивідуальна освітня траєкторія: точки дотику», яку провели засновник EdCamp–Україна Олександр Елькін, експерт програми «Освіта та компетенції майбутнього» аналітичного центру Український інститут майбутнього Микола Скиба, засновник та керівник платформи EdEra Ілля Філіпов, старший викладач кафедри педагогіки і психології ЗІППО, психолог, гештальттерапевт Марина Лемак, директор Баранівецького навчально-виховного комплексу «СЗШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» Воле-Баранецької ОТГ Сергій Пазюк, модератором виступила координатор на Закарпатті міні-EdCamp Галина Тодавчич.

Основна мета заходу – змінити підхід до навчального процесу, створити партнерську взаємодію у трикутнику УЧЕНЬ – УЧИТЕЛЬ – БАТЬКИ та розширити поняття про індивідуальну освітню траєкторію вчителя та учня. Саме це й обговорювали запрошені на захід фахівці з освіти, досвідчені педагоги та представники потужних навчальних онлайн-ресурсів і не тільки.

(Не)конференція передбачала нетрадиційні види діяльності: тренінги, практикуми, майстер-класи, презентації, роботу в групах з експертами, що дала можливість педагогам різнобічно розвиватися та удосконалюватись. Завдяки новому дискусійному формату (не)конференція підпорядковувалася закону «про дві ноги»: учасники самостійно визначали програму й хід заходу.

По завершенні (не)конференції всі учасники отримали сертифікати та приємні подарунки.

Окрему подяку за організацію та підтримку заходу висловлюємо депутату Закарпатської обласної ради Мирославу Білецькому, а також депутатам Хустської районної ради Дмитру Величку, Олегу Ігнатку, Михайлу Калиничу, Івану Канюці, Василю Міклошу, Віктору Сабадошу, Сергію Келемену, Рокосівському сільському голові Павлу Джузі та директору школи Олександру Шевлякову і багатьом іншим.

 

Псилання

Офiцiйне представництво Президента України Веб-портал органiв виконавчої влади України Верховна Рада України Закарпатська Обласна Рада Обласна гаряча лінія Teplo.gov.ua Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України Національна дитяча гаряча лінія Державний реєстр виборців Міністерство доходів і зборів України

Створено студією Вебрики


Хустська районна державна адміністрація.
2004-2011