Хустський район
[Послуги] [Карта] [Зв’язок]    | Ви знаходитеся тут:   Головна    Місцевий розиток
Підготовка мікропроектних пропозицій громад – крок до якого готуються громади – учасники проекту МРГ-ІІ

Підготовка мікропроектних пропозицій громад – крок до якого готуються громади – учасники проекту МРГ-ІІ в Хустськму районі

 

У середу, 14 грудня,  в приміщенні Вишківської міської лікарні було проведено тренінг «Підготовка мікропроектних пропозицій громад» для активів пілотних громад — учасників Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду — II» у Хустському районі.

 

Проект МРГ є спільною ініціативою Європейського Союзу та Програми розвитку ООН. Він ґрунтується на світовому та українському досвіді вирішення проблем місцевого розвитку шляхом активного залучення громад, місцевої влади і приватного сектору. Головною метою Проекту є створення сприятливого середовища для сталого соціально-економічного розвитку, покращення послуг та захисту довкілля на місцевому рівні шляхом самоорганізації та соціальної мобілізації громад, а розвиток потенціалу цих організацій в ході впровадження Проекту будувався таким чином, щоб вони могли приймати спільні з місцевою владою рішення, мобілізовувати власні та залучати додаткові ресурси, спільно визначати місцеві пріоритетні проблеми, вирішувати їх в ході реалізації власних мікропроектів та підтримувати здобутий результат.

 

Відтак, в обговоренні широкого кола питань під час проведення тренінгу взяли участь перший заступник голови Хустської райдержадміністрації Дмитро Маді, координатор Закарпатського обласного підрозділу впровадження Проекту Любов Павлович, представники Хустської районної ради, управління економіки РДА та представники активів громад сіл с. Н. Селище, с. Стеблівка, с. Золотарево та селища Вишково.

В ході реалізації Проекту на Хустщині, як і в інших регіонах, накопичилось чимало напрацювань та нових знань і досвіду. І тим не менше, за словами пані Павлович, такі семінари необхідні, адже  набуваються нові навики вирішення  проблем людей у сільській місцевості.

 

Слід зазначити, що впевнено тримає першість й смт. Вишково. Змогу представляти яке отримав Ковач Сергій, голова Вишківської селищної громадської організації «Прометей».  Він розповів «Історію успіху»   розвитку   громади  смт. Вишково під час впровадження мікропроекту «Реконструкція системи опалення в міській лікарні смт. Вишково» в рамках Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Гості мали змогу не лише почути, а й на власні очі побачити результати впровадження мікропроекту, поспілкуватися з людьми, які мали подібні проблеми, проте вже успішно їх вирішили. Таким чином, під час проведення тренінгу було підписано Угоду про надання грантів (коштів для впровадження проектів громад) між ПРООН та громадською організацією «Прометей».

 

Відтак, МРГ-ІІ є продовженням успішної першої фази Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», стратегія ж якого передбачає подальше використання цих апробованих підходів у роботі з громадами в процесі удосконалення місцевої політики.

 

Новини

27.09.2018 [11:05]

УВАГА ВСІМ!!!

 

30.08.2018 [09:33]

Участь у Всеукраїнській грі "Теренова гра" "Січ - сила і честь"

 

30.08.2018 [08:21]

Проведення Всеукраїнської вишколи "Джура-Прикордонник"

 

21.08.2018 [15:13]

В приміщенні відділу архіву Хустської РДА відбулася виставка фотоматеріалів, присвячена 27-їй річниці Дня Незалежності України.

 

24.07.2018 [16:56]

Оголошення!

 

Псилання

Офiцiйне представництво Президента України Веб-портал органiв виконавчої влади України Верховна Рада України Закарпатська Обласна Рада Обласна гаряча лінія Teplo.gov.ua Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України Національна дитяча гаряча лінія Державний реєстр виборців Міністерство доходів і зборів України

Створено студією Вебрики


Хустська районна державна адміністрація.
2004-2011