Хустський район
[Послуги] [Карта] [Зв’язок]    | Ви знаходитеся тут:   Головна    ЦССДСДМ
Всеукраїнський конкурс «Я ХОЧУ ЖИТИ САМЕ ТАК»

Хустський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молодіоголошує про 
Всеукраїнський конкурс соціальної реклами «Я ХОЧУ ЖИТИ САМЕ ТАК»
 

 

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО КОНКУРС

Конкурс проводиться з метою виховання молоді держави через створення соціальної реклами, яка закріплює загальнолюдські цінності: моральність, милосердя, дружелюбність, патріотизм, толерантність, почуття краси і гармонії.

Організатором Конкурсу виступає редакція журналу «Довідник кадровика», Видавничий дім «МЕДІА-ПРО», для яких пріоритетними є розвиток професіоналізму в усіх галузях економіки та життя держави.

Вся інформація, коментарі до конкурсних тем, порядок оформлення публікуються на офіційному сайті організатора - www.kadrovik.ua 

Конкурс проводиться за такими темами:

1.  «Гарна освіта сьогодні – справжній професіонал завтра» – тема пропаганди якісної і доступної освіти для кожного громадянина, професіоналізму в усіх галузях життя країни як гарантії міцної і сильної держави.

2.  «Чиста планета починається із кожного з нас» – тема збереження екології, захисту навколишнього середовища.

3.  «Українці – нація здорових людей» – тема присвячена здоровому способу життя, боротьбі з курінням, алкоголізмом, наркоманією, правопорушеннями, пристрастю до азартних ігор.

 4.  «Розумне суспільство проти насильства…» – охоплює весь спектр питань, пов’язаних із застосуванням фізичної сили чи різного роду погроз стосовно дітей, підлітків, молоді для нав’язування своєї волі.

 5.   «Моя сім’я – моє багатство» – тема, яка сприяє орієнтації молоді на створення сім’ї, народження дітей, популяризацію сімейних цінностей у молодіжному середовищі, взаємозв’язок поколінь.

УМОВИ УЧАСТІ В КОНКУРСІ


У Конкурсі зможуть узяти участь молоді громадяни України віком від 15 до 35 років, які нададуть усі документи відповідно до умов Конкурсу.

Для участі у Конкурсі необхідно підготувати рекламний матеріал соціального характеру на одну чи кілька тем, установлених організаторами Конкурсу, що відповідає меті та завданням Конкурсу.

До кожної конкурсної роботи має бути додана заявка (див. додаток до Положення на сайті www.kadrovik.ua) встановленого зразка. Заявка є документом, необхідним для включення робіт автора до списку конкурсантів.

Участь у конкурсі безкоштовна

Надсилаючи рекламу на Конкурс, учасник повинен зважати на дотримання у роботі необхідних умов ефективної реклами:
• зміст і сюжет не повинні суперечити законодавству України;
• текст реклами має бути коротким, лаконічним та оригінальним;
• наявність у рекламі емоційного забарвлення, носіями якого є колір, світло, шрифт, малюнок, графічні елементи тощо;
• відсутність у рекламі відомостей, які суперечать дійсності (недостовірні відомості).

Категорично забороняється використовувати чужі тексти чи ідеї дизайну (повністю чи частково).        

ПОРЯДОК ОРГАНІЗАЦІЇ І ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

Конкурс проводиться на території України з 1 січня 2011 року до 20 травня 2011 року.
Конкурс проводиться у два етапи:
Перший етап – з 1 січня 2011 року до 20 травня 2011 року. На цьому етапі всі надіслані і прийняті до участі в Конкурсі роботи виставляються на сайті www.kadrovik.ua для огляду, обговорення та коментування робіт.

Роботи приймаються до 20 травня 2011 року.

Другий етап – з 21 травня до 27 травня 2011 року. Усі роботи оцінюються Експертною комісією в складі представників організаторів Конкурсу, міністерств, партнерів Конкурсу, а також проводиться онлайн-голосування для визначення переможців у номінації «Глядацькі симпатії».
Підбиття підсумків за результатами інтернет-голосування та роботи Експертної комісії – до 1 червня 2011 року.
Усі документи надсилаються у двох примірниках: у паперовому (малюнок, фотографія, колаж з підписом, який носить інформативний та життєствердний характер) та в електронному вигляді на СD-диску на адресу: Київ, вул. М. Раскової, 11 корп. «А», а/с 185 з поміткою: «Організаційний комітет Конкурсу «Я хочу жити саме так».
Технічні вимоги до робіт:  Макет соціального плакату надається у друкованому вигляді довільного формату та в електронному вигляді на CD-диску (у форматі JPEG).

НАГОРОДЖЕННЯ

За результатами Всеукраїнського конкурсу соціальної реклами «Я хочу жити саме так» переможцям присуджуються 1, 2 і 3-тє місця в кожній темі.

Усі переможці Конкурсу, незалежно від отриманого місця, нагороджуються дипломами із зазначенням призового місця і отримують призи.

Усі учасники Конкурсу отримують «Свідоцтво учасника Конкурсу».

Найкращі авторські роботи отримають організаційну, інформаційну підтримку і будуть рекомендовані до практичної реалізації. Інформацію про переможців Конкурсу публікують у ЗМІ, які підтримали цей Конкурс.

Новини

12.01.2018 [11:30]

УКРАЇНА В КОЖНОМУ З НАС

 Забулися хвилювання початку нового 2017-18 навчального року і доцільно було б зробити певні висновки.

Особливість роботи з підлітками полягає в тому, що вони, вважаючи себе дорослими, залишаються дітьми. Висловлюючи власну думку вони, як правило, репрезентують позицію своїх сімей. Сьогоднішні учні 9-11 класів та студенти молодших курсів, завтра будуть відповідати за долю нашої держави. Завтра від них, від їхньої життєвої позиції буде залежати спокій та процвітання в Україні.

читати повністю

 

11.01.2018 [10:30]

10 січня у малій залі райдержадміністрації відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

 

04.01.2018 [09:24]

Новорічне привітання Президента України

 

04.01.2018 [09:20]

Вітання голови Хустської РДА Назарія Павлія з Новим Роком та Різдвом Христовим

 

04.01.2018 [09:18]

Напередодні Нового року, для працівників колективу Хустської районної державної адмінстрації прозвучали традиційні українські різдвяні колядки

 

Псилання

Офiцiйне представництво Президента України Веб-портал органiв виконавчої влади України Верховна Рада України Закарпатська Обласна Рада Обласна гаряча лінія Teplo.gov.ua Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України Національна дитяча гаряча лінія Державний реєстр виборців Міністерство доходів і зборів України

Створено студією Вебрики


Хустська районна державна адміністрація.
2004-2011