Хустський район
[Послуги] [Карта] [Зв’язок]    | Ви знаходитеся тут:   Головна    Соціальна сфера    Галузі соціально..
Структура головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області – змінюється

Постановою КМУ від 21 грудня 2016 року № 988 «Деякі питання функціонування територіальних органів Пенсійного фонду України» передбачено реорганізувати деякі територіальні органи Пенсійного фонду України шляхом злиття та шляхом приєднання окремих органів Пенсійного фонду України.

Відповідно до Додатку 1 вищевказаної постанови з 1 квітня 2017 року реорганізовані шляхом злиття наступні управління :

 • управління Пенсійного фонду України в Берегівському та управління Пенсійного фонду України у Виноградівському районах у Виноградівське об’єднане управління Пенсійного фонду України Закарпатської області. Керівник установи – Кордош Олександр Теодорович, юридична адреса: м. Виноградово, вул. Миру, 43.
 • управління Пенсійного фонду України в Рахівському та управління Пенсійного фонду України в Тячівському районах в Тячівське об’єднане управління Пенсійного фонду України Закарпатської області. Керівник установи – Данилич Сергій Семенович, юридична адреса: м.Тячів, вул. Робітнича, 18.

Відповідно до Додатку 2 вищевказаної постанови з 1 квітня 2017 року реорганізовані шляхом приєднання наступні управління :

 • управління Пенсійного фонду України в Свалявському районі в Мукачівське об’єднане управління Пенсійного фонду України Закарпатської області. Керівник установи – Гунгредер Вільгельм Вільмошович, юридична адреса: м. Мукачево,  вул. Миру, 151 Ж;
 • управління Пенсійного фонду України в Іршавському районі в Хустське об’єднане управління Пенсійного фонду України Закарпатської області. Керівник установи – Рішко Алла Миколаївна, юридична адреса: м. Хуст, вул. І.Франка, 149 .

 

Дана реорганізація ніяким чином не створить труднощів для соціально незахищених верств населення щодо звернень до органів Пенсійного фонду України.

                 Пенсіонери, страхувальники та застраховані особи Берегівського, Рахівського, Свалявського та Іршавського районів зможуть і надалі звертатись до відділів з обслуговування громадян, з питань пенсійного забезпечення, подавати документи для призначення (перерахунку) та виплати пенсій, отримувати довідки про розмір пенсії, отримувати розрахунки доплати до мінімального страхового внеску за неповні місяці роботи застрахованої особи, подавати звітність з окремих видів господарських операцій та отримувати роз’яснення з інших питань, віднесених до компетенції органів Фонду, які продовжуватимуть свою роботу на базі старих управлінь, а саме:

 • м. Берегово, вул. Мукачівська, 11;
 • м. Рахів, вул. Миру, 34;
 • м.Свалява, пл.Головна, 1;
 • м. Іршава , пл..Народна , 2.  

 

 

Урядом встановлено розмір грошової допомоги постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи

Постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 №1029, урядом встановлено розмір грошової допомоги постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам і закладам оздоровлення та відпочинку. 

Зокрема, розмір такої допомоги становитиме:

– для осіб, віднесених до категорії 1 (постраждалі, які мають інвалідність, що пов’язана з наслідками аварії на ЧАЕС, та ліквідатори), – 5 250 гривень;

– для осіб, віднесених до категорії 1, із захворюваннями нервової системи (з наслідками травм, захворюваннями хребта та спинного мозку), – 17 390 гривень;

– для дітей, інвалідність яких пов’язана із Чорнобильською катастрофою, – 10 840 гривень.

Громадяни матимуть змогу самі вибирати санаторно-курортний заклад, якому і здійснюватиметься безготівкове перерахування щорічної грошової допомоги. При цьому, якщо цієї суми недостатньо для компенсації вартості путівки, постраждалі можуть доплатити за рахунок власних коштів.

 

Відділ персоніфікованого обліку

 пільговиків та соціальних виплат УСЗН

 

 

Увага! Обласний фотоконкурс "Миттєвості сімейного щастя"

Управління  соціального захисту населення Хустської районної державної адміністрації  інформує, що департамент соціального захисту населення облдержадміністрації проводитиме фотоконкурс в рамках відзначення Міжнародного дня сім’ї «Миттєвості сімейного щастя».

У фотоконкурсі можуть взяти участь фотографи-професіонали і аматори. Тематикою фотоконкурсу є зображення сім’ї та сімейних традиції. До конкурсу допускаються роботи всіх фотографічних жанрів (портрет, репортаж та ін.), зроблені за тематичними рубриками: «Народження сім’ї», «Чекаємо на лелеку», «Нас багато в мами й тата», «Батьки і діти», «Працюємо разом», «Сімейні розваги». Кількість фоторобіт, поданих на конкурс від однієї особи, не обмежена.

За підсумками фотоконкурсу у червні буде проведена виставка фоторобіт. Переможці будуть нагородженні дипломами та подарунками.

Фотографії необхідно надсилати з підписом (назва роботи, прізвище, ім’я по батькові автора, місце проживання, тематична рубрика, рік фотозйомки) на електронну адресу департаменту guszn@zaksoc.gov.ua до 14 квітня ц.р.

 

 

Надання допомоги постраждалому населенню м. Авдіївка.

Донецька обласна державна адміністрація, обласна військово-цивільна адміністрація просить посприяти у зборі допомоги для постраждалого населення м. Авдіївки. Хто має можливість допомогти можна звертатись за контактним телефоном   0504731197 – Гаркуша Олександр Іванович, в.о. директора департаменту з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької обласної військово-цивільної адміністрації.

 

 

Грошова компенсацiя на житло для сiмей загиблих учасникiв АТО та інвалідів І та ІІ групи із числа військовослужбовців, які брали участь в АТО

Право на отримання компенсацiї мають сiм'ї загиблих вiйськовослужбовцiв, якi брали участь в АТО, а також iнвалiди першої та другої групи серед учасникiв антитерористичної операцiї. Особи, якi претендують на компенсацiю, повиннi обов'язково перебувати на квартирнiй черзi й потребувати полiпшення житлових умов.

Звернутися потрiбно до управління праці та  соцiального захисту населення за мiсцем проживання. Подати заяву, та документи, що посвiдчують особу заявника, тобто паспорт та iдентифiкацiйний код. Крiм того, потрiбно додати посвiдчення, що пiдтверджує статус загиблого учасника АТО. Особи з  інвалідністю  першої чи другої групи, подають довiдку про безпосередню участь в АТО i посвiдчення учасника бойових дiй. Також до заяви потрiбно додати рiшення про взяття на квартирний облiк iз зазначенням складу сiм'ї,  документи, якi посвiдчують родиннi стосунки. Заява розглядається управлінням праці та соціального захисту населення, проводиться обстеження матерiально та побутових умов заявника, складається акт. Пiсля цього впродовж трьох робочих днiв управлінням праці та соціального захисту населення скликається комiсiя. На  засiданнi комiсiя визначається, чи має право заявник на цю компенсацiю. Вразі позитивного рішення,  визначаєть сума, яку отримає особа. На суму компенсації впливає кiлька факторiв: кiлькiсть членiв сiм'ї, гранична вартiсть одного квадратного метра житла для конкретного населеного пункту, витрати пов'язанi з купiвлею житла, тощо. Комiсiя надає рiшення iз затвердженням суми заявнику, який звертається з ним у вiддiлення державного ощадного банку iз заявою про вiдкриття спецiального рахунку. Використати цi грошi особа може лише за цiльовим призначенням, тобто для купiвлi житла або як iнвестицiйний внесок у будiвництво нової квартири.

 

Відділ у справах пенсіонерів

 інвалідів та  ветеранів 

 

 

З 1 травня 2017 року набирає чинності пост. КМУ “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 6.08.2014 № 409

З метою забезпечення державних соціальних гарантій у сфері жилово-комунального обслуговування, приведення існуючих норм споживання житлово-комунальних послуг до їх фактичного обсягу споживання , дотримання принципу соціальної справедливості під час надання пільг і субсидій, відповідно до статей 5 і 9 Закону України “Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії” Кабінет Міністрів України постановляє:

Установити такі соціальні нормативи користування житлово-комунальними послугами, щодо оплати яких держава надає пільги та встановлює субсидії:

1.  У разі використання природного газу для індивідуального опалення — 5,0 метра метра природного газу на 1 кв. метр опалювальної площі на місяць в опалювальний період;

 1. У разі використання електричної енергії для індивідуального опалення — 51 кВт.г на 1 кв. метр опалювальної площі на місяць в опалювальний період.
 2. Коригуючий коєфіцієнт для розрахунку розміру витрат електричної енергії, природного газу та інших видів палива на потреби опалення в Закарпатській області для 1 — 2 поверхових будівлів 0,83 та для будівлі на 3 і більше поверхів — 0,484.

 

 

Всеукраїнський благодійний фонд "Серце до серця"

Управління  соціального захисту населення Хустської райдержадміністрації інформує, що цього року Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» за підтримки центральних та місцевих органів влади, громадських організацій, політичних партій, митців, підприємців, волонтерів тощо проводитиме 12 щорічну Всеукраїнську благодійну акцію «Серце до серця» яка триватиме з 9 березня до 9 квітня 2017 р. На зібрані кошти фонд закуповує медичне обладнання та безкоштовно передає у користування обласній дитячій лікарні.

Акція супроводжуватиметься участю волонтерів для збору коштів під час масових заходів, розміщенням скриньок для збору коштів під час масових заходів, розміщенням скриньок для внесків у медичних та торговельних закладах, освітніх установах.

Реквізити для перерахування благодійних внесків:

р/р 2600501306399 в Київському Відділенні Центральної Філії ПАТ «КредоБанк»,

МФО 325365,

ЄДРПОУ 34354227,

призначення платежу: «Для Закарпатської області. Благодійний внесок та придбання медичного обладнання» (перерахунок коштів здійснюється без комісії).

 

 

Інформуємо про показники вартості твердого палива та скрапленого газу для надання населенню пільг та житлових субсидій у 2017 році

Управління  соціального захисту населення інформує про граничну вартість твердого палива та скрапленого газу для надання населенню пільг та житлових субсидій.

У Державний бюджет України на 2017 рік закладено показники індексу споживчих цін на рівні 108,1 відсоток (у розрахунок грудень до грудня попереднього року)

Отже, граничні показники вартості становлять:

 • тверде паливо – 2162,00 гривень за одну тонну;
 • скраплений газ – 216,20 гривень за один балон (21 кілограм).

 

Відділ персоніфікованого обліку

пільговиків та соціальних

 виплат УСЗН

 

До уваги осіб з інвалідністю

Управління  соціального захисту населення Хустської райдержадміністрації інформує: 

 

Буковинський міжрегіональний центр професійної реабілітації інвалідів надає можливість безкоштовно дітям з інвалідністю віком від 16 років, особам з інвалідністю І-ІІІ груп ( в тому числі учасникам АТО з обмеженими можливостями) отримати послуги з професійної реабілітації із здійсненням медичного спостереження або медичної реабілітації, а також інших видів реабілітації та набути робітничі професії:

 • оператор комп'ютерного набору (термін навчання 6 міс.);

орієнтовний початок занять у 2017 році – квітень, вересень, листопад;

 • швачка (термін навчання 6 міс.);

орієнтовний початок занять у 2017 році – травень;

 • конторський службовець (бухгалтерія) (термін навчання 10,5 міс.);

орієнтовний початок занять у 2017 році – вересень;

 • молодша медична сестра з догляду за хворими (термін навчання 6 міс.);

орієнтовний початок занять у 2017 році – березень, листопад.

Навчання, проживання, 3-х разове харчування, медичне спостереження та соціально-психологічна реабілітація в Центрі проводиться безкоштовно.

Після закінчення навчання слухачі Центру отримують свідоцтво про присвоєння робітничої кваліфікації державного зразка.

Перелік документів, необхідних для прийому до Центру:

 1. Направлення місцевих органів соціального захисту населення;
  1. Копія документу про середню освіту;
  2. Копія довідки МСЕК про встановлення групи інвалідності;
  3. Медична довідка - форма 086-О з висновком медичної комісії про придатність до навчання;
  4. Індивідуальна програма реабілітації інваліда (видана МСЕК);
  5. Копія паспорта (1-й і 2-й розвороти та сторінка з реєстрацією);
  6. Дві фотокартки (3x4 см);
  7. Копія довідки про ідентифікаційний код;
  8. Тестування з професії в місцевих центрах зайнятості.

 

За додатковою інформацією звертатися за телефоном  4-45-39

 

 

 

ДО УВАГИ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ ТА ПОСТРАЖДАЛИХ УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ

Змінено систему закупівлі санаторно-курортних послуг для окремих категорій громадян, які потребують соціального захисту. Для цього розроблено порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті на ці цілі.

 

Відтепер путівки для осіб з інвалідністю та постраждалих учасників антитерористичної операції закуповуватимуться на підставі тристоронньої угоди (особа - управління - санаторій). Людина зможе самостійно обрати санаторій для оздоровлення, після цього звернутися до управління соцзахисту, де перевіряється заклад на відповідність встановленим вимогам. Після цього укладається тристороння угода, на підставі якої передбачено безготівкове перерахування коштів санаторно-курортним закладам за надані послуги.

При цьому гранична вартість путівки для відшкодування вартості послуг санаторно-курортного лікування визначатиметься щороку Мінсоцполітики за погодженням з Мінфіном. Перелік базових послуг, які мають надаватися особам відповідно до медичних рекомендацій та входять до вартості путівки, затверджуватимуться Мінсоцполітики.

Текст документа: "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення деяких категорій інвалідів санаторно-курортними путівками, та внесення змін до порядків, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2006 р. № 187 і від 31 березня 2015 р. № 200" № 110 — редакція від 01.03.2017

 

 

18.05.2016  [16:17]

Лист Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції про карти щодо соціального захисту учасників АТО

Лист Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції про карти щодо соціального захисту учасників АТО

 

18.05.2016  [16:02]

Про Державний стандарт стаціонарного догляду за особами, які втратили здатність до самообслуговування чи не набули такої здатності

Про Державний стандарт стаціонарного догляду за особами, які втратили здатність до самообслуговування чи не набули такої здатності, затверджений наказом Мінсоцполітики від 29.02.2016 № 198, зареєстрований в Мін`юсті від 23.03.2016 № 432/2862

 


Новини

27.09.2018 [11:05]

УВАГА ВСІМ!!!

 

30.08.2018 [09:33]

Участь у Всеукраїнській грі "Теренова гра" "Січ - сила і честь"

 

30.08.2018 [08:21]

Проведення Всеукраїнської вишколи "Джура-Прикордонник"

 

21.08.2018 [15:13]

В приміщенні відділу архіву Хустської РДА відбулася виставка фотоматеріалів, присвячена 27-їй річниці Дня Незалежності України.

 

24.07.2018 [16:56]

Оголошення!

 

Псилання

Офiцiйне представництво Президента України Веб-портал органiв виконавчої влади України Верховна Рада України Закарпатська Обласна Рада Обласна гаряча лінія Teplo.gov.ua Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України Національна дитяча гаряча лінія Державний реєстр виборців Міністерство доходів і зборів України

Створено студією Вебрики


Хустська районна державна адміністрація.
2004-2011