Хустський район
[Послуги] [Карта] [Зв’язок]    | Ви знаходитеся тут:   Головна    Державна служба    Протидія корупці..
ПАМ’ЯТКА

по заповненню декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру державними  службовцями та особами, які претендують на зайняття  посади державного службовця.

 

Пам’ятку розроблено згідно з законами України ”Про засади запобігання і протидії корупції”, "Про державну службу" (із змінами і доповненнями), "Про правила етичної поведінки", Указу Президента України ”Про порядок організації проведення спеціальної перевірки відомостей щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов’язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування” (із змінами і доповненнями) від 25.01.2012 № 33, постанов Кабінету Міністрів України ”Про виготовлення бланків декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру” від 08.02.12 № 64, ”Про затвердження Порядку зберігання документів і використання відомостей, зазначених у декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру, та відомостей щодо відкриття валютного рахунка в установі банку - нерезидента” від 11.01.12 № 16.

У пам’ятці дано роз’яснення по заповненню декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру державними службовцями та особами, які претендують на зайняття цих посад.

 Рекомендовано керівникам кадрових відділів структурних підрозділів обласної державної адміністрації, апаратів райдержадміністрацій та міськвиконкомів, а також державним службовцям та посадовим особам місцевого самоврядування.

Загальні положення щодо подання декларації про майно, доходи, витрати і зобовязання фінансового характеру державними службовцями та особами, які  претендують на зайняття посади державного службовця.

Згідно зі статтею 12 ”Фінансовий контроль” Закону України ”Про засади запобігання і протидії корупції”, суб’єкти декларування зобов'язані щорічно до 1 квітня подавати за місцем роботи (служби) декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік. (завантажити текст повністю)

 

Декларування

Роз»яснення з питань подання декларацій про  майно, доходи, витрати і зобов»язання фінансового   характеру державними службовцями та посадовими особами місцевого самоврядування відповідно до Закону України «Про  засади запобігання і протидії корупції».

 

Який термін подання декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру для державних службовців?

За загальним правилом декларація відповідно до Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» подається до 1 квітня наступного за звітним роком.

читати повністю

 

Протидія корупції – як необхідна складова модернізації державного управління

З 2010 року започатковано реформування вітчизняного антикорупційного законодавства. Указами  Президента України утворено Національний антикорупційний комітет, схвалено Національну антикорупційну стратегію на 2011-2015 роки, прийнято новий антикорупційний закон «Про засади запобігання і протидії корупції», який діє з 1 липня 2011 року і є ключовим серед інших законів антикорупційного спрямування. Необхідність прийняття його пояснюється тим, що Закон України «Про боротьбу з корупцією», який діяв в Україні з 1995 року, морально застарів та не відповідав вимогам міжнародних антикорупційних актів, щодо яких Україна взяла зобов’язання.

У новому Законі значно розширено коло суб'єктів відповідальності за корупційні правопорушення. Поряд з державними службовцями, посадовими особами місцевого самоврядування  віднесено і осіб, які одержують заробітну плату за рахунок державного чи місцевого бюджету, аудиторів, нотаріусів, експертів тощо.

Законом визначено спеціально уповноважені суб'єкти у сфері протидії корупції – це органи прокуратури; спеціальні підрозділи по боротьбі з організованою злочинністю Міністерства внутрішніх справ України; податкової міліції, по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України; Військової служби правопорядку у Збройних Силах України.

Суб’єктами які беруть участь у запобіганні корупції є уповноважені підрозділи органів державної влади, місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, а також підприємства, установи, організації незалежно від підпорядкованості та форми власності, їх посадові та службові особи, громадяни, об'єднання громадян за їх згодою.

читати повністю

Новини

27.09.2018 [11:05]

УВАГА ВСІМ!!!

 

30.08.2018 [09:33]

Участь у Всеукраїнській грі "Теренова гра" "Січ - сила і честь"

 

30.08.2018 [08:21]

Проведення Всеукраїнської вишколи "Джура-Прикордонник"

 

21.08.2018 [15:13]

В приміщенні відділу архіву Хустської РДА відбулася виставка фотоматеріалів, присвячена 27-їй річниці Дня Незалежності України.

 

24.07.2018 [16:56]

Оголошення!

 

Псилання

Офiцiйне представництво Президента України Веб-портал органiв виконавчої влади України Верховна Рада України Закарпатська Обласна Рада Обласна гаряча лінія Teplo.gov.ua Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України Національна дитяча гаряча лінія Державний реєстр виборців Міністерство доходів і зборів України

Створено студією Вебрики


Хустська районна державна адміністрація.
2004-2011