Хустський район
[Послуги] [Карта] [Зв’язок]    | Ви знаходитеся тут:   Головна    Рідне село    Ініціатива

На сьогодні одним із основних напрямків державної політики в агросекторі стає всебічний розвиток сільських територіальних громад України. На жаль, за останні роки поруч із активним розвитком великтоварного виробництва пригальмувався розвиток малих та середніх сільгоспвиробників, також малу активність у економічних процесах проявляють сільські територіальні громади. Саме з метою залучення їх до цих процесів та поліпшення умов проживання на селі й розроблено Проект «Рідне село». Основний принцип, що закладається в цей проект, – розвиток сільськогосподарської кооперації.

Відповідно до статистичних даних, у господарствах населення на сьогодні виробляється значна частка сільгосппродукції. Так, у 2011 році в господарствах населення було вироблено: близько 80% молока, 47% м’яса, 98% картоплі, 37% яєць. Крім того, в господарствах населення утримується 77% корів, 56% свиней, 47% питці. Це значні частки у загальному виробництві, які здебільшого не залучаються до економічного обороту.

читати повністю

 

Ініціатива Міністра аграрної політики та продовольства Миколи Присяжнюка «Рідне село»

Інформація

щодо публічної презентації Ініціативи Міністра аграрної політики та продовольства Миколи Присяжнюка «Рідне село», що спрямована на стимулювання розвитку малих та середніх сільгоспвиробників

 

15 травня 2012 року в Українському Домі відбулася презентація та експертне обговорення Ініціативи соціально-економічного розвитку сільських територій «Рідне село», що належить Міністру аграрної політики та продовольства України Миколі Присяжнюку.

Захід проведено на виконання поставлених Президентом України Віктором Януковичем пріоритетів державної політики, а саме реалізації соціальних ініціатив. Зокрема, стосовно того, що зі збільшенням валового виробництва сільськогосподарської продукції за рахунок його інтенсифікації, держава не повинна допустити скорочення виробництва продукції у господарствах сільських жителів та зменшення числа українців, що проживають у селах.

У подіумній дискусій при обговоренні Ініціативи взяли участь Голова Союзу сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів України, Почесний президент Асоціації фермерів та приватних землевласників України Іван Томич, Голова Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад Микола Фурсенко, Керівник проекту USAID «АгроІнвест» Даніель Темен, Керівник проекту «Виконання Україною зобов’язань щодо членства в СОТ та європейської політики добросусідства у сільському секторі», експерт з питань інституційного розвитку Богдан Дроздовський.

Організатором заходу виступила Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад, загалом у концертній залі «Українського Дому» зібралося понад 500 осіб.

Зокрема, на заході були присутні та долучилися до обговорення Ініціативи представники органів державної влади, заступники Голів ОДА (48 осіб), представники міжнародних організацій, проектів технічної допомоги, які діють в Україні (16 осіб), представники Всеукраїнської асоціація сільських та селищних рад (100 осіб), представники Союзу сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів (71 особа), представники Асоціації фермерів та приватних землевласників України (46 осіб), представники Профспілки працівників агропромислового комплексу (30 осіб), представники Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб України (18 осіб), представники Аграрного союзу України (28 осіб), представники НААН України, ректори профільних ВНЗ України (29 осіб), представники Фізкультурно-спортивного товариства «Колос» АПК України (28 осіб), а також представники ЗМІ (50 осіб).

Ініціатива «Рідне село» розроблена з метою залучення сільських територіальних громад до загальних економічних процесів та, внаслідок цього, поліпшення умов проживання на селі. Основний принцип, що пропонується ініціативою розвиток сільськогосподарської кооперації.

Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк зокрема зазначає, що створення системи кооперації дасть змогу дрібному виробнику отримати державну підтримку і пришвидшить доступ до кредитних ресурсів.

Микола Присяжнюк також підкреслює, що після цієї презентації та експертного обговорення Ініціативи «Рідне село», вона виноситься на широкий загал для ознайомлення та висловлення зауважень і пропозицій.

Новини

27.09.2018 [11:05]

УВАГА ВСІМ!!!

 

30.08.2018 [09:33]

Участь у Всеукраїнській грі "Теренова гра" "Січ - сила і честь"

 

30.08.2018 [08:21]

Проведення Всеукраїнської вишколи "Джура-Прикордонник"

 

21.08.2018 [15:13]

В приміщенні відділу архіву Хустської РДА відбулася виставка фотоматеріалів, присвячена 27-їй річниці Дня Незалежності України.

 

24.07.2018 [16:56]

Оголошення!

 

Псилання

Офiцiйне представництво Президента України Веб-портал органiв виконавчої влади України Верховна Рада України Закарпатська Обласна Рада Обласна гаряча лінія Teplo.gov.ua Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України Національна дитяча гаряча лінія Державний реєстр виборців Міністерство доходів і зборів України

Створено студією Вебрики


Хустська районна державна адміністрація.
2004-2011