Хустський район
[Послуги] [Карта] [Зв’язок]    | Ви знаходитеся тут:   Головна    Хустська ОДПІ    публічна інформа..

12.04.2013  [10:44]

Процес успішного отримання інформації

Законом України «Про доступ до публічної інформації» від 13.01.2011р. №2939-VI влада зобов’язалася забезпечити прозорість та відкритість своєї  діяльності. Кожен може протягом п’яти робочих днів  отримати публічну інформацію, яка є у розпорядженні органів державної влади (зокрема в Хустській ОДПІ) та не віднесена законами до інформації з обмеженим доступом.

Слід зважити яким чином отримати інформацію – шляхом подання запиту на публічну інформацію чи звернення (заява, пропозиція, скарга)?

Ключова відмінність між зверненням та запитом на публічну інформацію полягає в тому, що інформаційний запит – це прохання надати вже створену інформацію (стан розрахунків, організаційну структуру тощо), а відповідь на звернення потребує узагальнення, обробки вже існуючої і створення нової інформації (проведення перевірки,  роз'яснення податкового законодавства тощо). До того ж порядок розгляду звернень громадян регулюється Законом України «Про звернення громадян» від 2 жовтня 1996 року №393/96-ВР.

З метою отримання публічної інформації (в т. ч. інформації щодо себе)  необхідно подати запит на публічну інформацію. Запит на інформацію подається фізичною або юридичною особою, об”єднанням  громадян без статусу юридичної особи в усній чи письмовій формі під час особистого прийому або шляхом надсилання поштою, зокрема : поштою на адресу   Хустської ОДПІ - 90400, м. Хуст, вул. Духновича, 17; факсом/телефоном – (03142) 4-32-20; електронною поштою –на адресу  dpi15@ukrpost.net. Запит на інформацію подається в довільній формі, проте обов’язково повинен містити: прізвище, ім”я, по батькові (найменування) запитувача, поштову адресу, адресу електронної пошти або номер засобу зв’язку (якщо такий є); загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит (якщо запитувачу це відомо); підпис і дату.

Найчастіше запитувачі звертаються до Хустської ОДПІ з проханням надати інформацію щодо :

- реєстраційних даних платників податків;

- діяльності підприємств;

- відомостей про третіх осіб;

- стану надходження податків до бюджету України.

Хустська ОДПІ готова до плідної взаємодії із громадськістю і на всі запити громадян буде надана повна та достовірна інформація.

Тетяна Тюшка

Головний державни податковий інспектор із забезпечення доступу до публічної

інформації та розгляду звернень громадян Хустської ОДПІ

Новини

27.09.2018 [11:05]

УВАГА ВСІМ!!!

 

30.08.2018 [09:33]

Участь у Всеукраїнській грі "Теренова гра" "Січ - сила і честь"

 

30.08.2018 [08:21]

Проведення Всеукраїнської вишколи "Джура-Прикордонник"

 

21.08.2018 [15:13]

В приміщенні відділу архіву Хустської РДА відбулася виставка фотоматеріалів, присвячена 27-їй річниці Дня Незалежності України.

 

24.07.2018 [16:56]

Оголошення!

 

Псилання

Офiцiйне представництво Президента України Веб-портал органiв виконавчої влади України Верховна Рада України Закарпатська Обласна Рада Обласна гаряча лінія Teplo.gov.ua Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України Національна дитяча гаряча лінія Державний реєстр виборців Міністерство доходів і зборів України

Створено студією Вебрики


Хустська районна державна адміністрація.
2004-2011