Хустський район
[Послуги] [Карта] [Зв’язок]    | Ви знаходитеся тут:   Головна    Державна служба    навчання

10.11.2015  [11:11]

Оголошення

Хустська районна державна адмінітсрація повідомляє, що навесні 2016 року Федеральне міністрество закордонних справ Німеччини проводитиме тритижневе стажування у рамках програми "Hiqh Level Experts Proqramme" (HELP). Для проходження стажування буде відібрано 15 молоди співробітників державних установ України. 

Умови участі у конкурсі згідно додатку.

 

 

 

 

Доводимо до Вашого відома, що відповідно до частини третьої статті 26 Закону України „Про дипломатичну службу”, абзацу другого пункту 5 Статуту Дипломатичної академії України при Міністерстві закордонних справ, Правил прийому до Дипломатичної академії України при Міністерстві закордонних справ України у 2015 році, Дипломатична академія України при МЗС України оголошує набір слухачів на навчання у 2015/2016 навчальному році. Навчання проводиться за спеціальністю 8.18010006 „Зовнішня політика” за освітньо-кваліфікаційним рівнем „магістр”. Форма навчання – денна. Термін навчання складає 24 місяці. 

читати повністю

 

НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

ОГОЛОШУЄ

прийом студентів на навчання у 2015 р.

на програми підготовки бакалаврів та магістрів

ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ «ЕКОНОМІКА ПІДПРИЄМСТВА» СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ «СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ РОЗВИТОК СІЛЬСЬКИХ ТЕРИТОРІЙ»

на денну форму навчання за рахунок коштів фізичних та

юридичних осіб

читати повністю

 

Обласна державна адміністрація інформує, що 26 квітня 2015 року набрав чинності Закон України "Про запобігання корупції", який запроваджує чіткий механізм формування та реалізації антикорупційної політики, відповідальність за корупційні правопорушення, а також принципи міжнародної співпраці у цій сфері.

Відповідно до цього Закону особи, які були обрані або призначені на посади державних службовців, зобов’язуються передати в управління іншій особі належні їм корпоративні права. Передача корпоративних прав може здійснюватися шляхом укладання:  договору управління майном,  договору про управління цінними паперами або договору з компанією з управління активами про створення венчурного пайового інвестиційного фонду.

Закон передбачає створення Національної комісії з питань запобігання корупції та визначає вимоги до її членів. Національна комісія з питань запобігання корупції створюється відповідно до рішення Кабінету Міністрів України, як спеціальний державний орган відповідальний за створення та виконання антикорупційної політики.

читати повністю

 

Навчання державних службовців

НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ: запрошує на навчання

Новини

27.09.2018 [11:05]

УВАГА ВСІМ!!!

 

30.08.2018 [09:33]

Участь у Всеукраїнській грі "Теренова гра" "Січ - сила і честь"

 

30.08.2018 [08:21]

Проведення Всеукраїнської вишколи "Джура-Прикордонник"

 

21.08.2018 [15:13]

В приміщенні відділу архіву Хустської РДА відбулася виставка фотоматеріалів, присвячена 27-їй річниці Дня Незалежності України.

 

24.07.2018 [16:56]

Оголошення!

 

Псилання

Офiцiйне представництво Президента України Веб-портал органiв виконавчої влади України Верховна Рада України Закарпатська Обласна Рада Обласна гаряча лінія Teplo.gov.ua Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України Національна дитяча гаряча лінія Державний реєстр виборців Міністерство доходів і зборів України

Створено студією Вебрики


Хустська районна державна адміністрація.
2004-2011