Хустський район
[Послуги] [Карта] [Зв’язок]    | Ви знаходитеся тут:   Головна    Новини
ТРЕНІНГ ДЛЯ БАТЬКІВ ІЗ ПРИЙОМНИХ СІМЕЙ ТА ДИТЯЧИХ БУДИНКІВ СІМЕЙНОГО ТИПУ м. ХУСТ ТА ХУСТСЬКОГО РАЙОНУ

У середу 17 січня методист-психолог Куштан Ярослава фахівець відділу методичного забезпечення Закарпатського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, фаховий лікар Кожанова Маріанна та директор Хустського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Бородач Рената провели психологічний тренінг для батьків-вихователів та прийомних батьків з питань попередження емоційного вигорання та практичні заняття з надання першої медичної допомоги.
Під час тренінгу батьки познайомилися з такими поняттями як «емоційне вигорання», «стрес», одержали інформацію про стадії синдрому вигорання, фактори впливу на емоційне виснаження, симптоми з яких складається синдром, методами гармонізації свого психофізичного стану. З прийомними батьками було проведено діагностику емоційного вигорання на визначення ступеня схильності до стресу. Вони одержали практичні поради і стратегії боротьби із синдромом емоційного вигорання.
Практичні заняття з основ надання першої невідкладної допомоги навчали батьків ефективно та адекватно реагувати на ситуацію, коли хтось із оточення потребує невідкладної допомоги у випадку інфакту, інсульту, задухи, утоплення тощо. 
Комунікування у невимушеній атмосфері, уміння знаходити компроміс, обговорення різних життєвих ситуацій – ось далеко не повний перелік позитивних моментів активного і продуктивного спілкування. Кожен з учасників поділився досвідом організації і проведення відпочинку та дозвілля. Зустріч пройшла дуже емоційно для всіх учасників. Прийомні батьки визнали, що такі зустрічі їм потрібні, тому що допомагають краще налагоджувати стосунки з дітьми, вирішувати проблеми у вихованні, є актуальними та корисними на сьогоднішній день.

 

«Патронат над дитиною»

В рамках проведення інформаційної кампанії щодо створення сімей патронатних вихователів представляємо соціальний ролик «Патронат над дитиною» який створено Закарпатським обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Відеоролик для перегляду ТУТ

 

До уваги роботодавців Хустського району!

Закарпатське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів інформує, що роботодавцям, у яких за основним місцем роботи у 2017 році працювало  8 і більше осіб, необхідно подати в строк до 01 березня 2018 року «Звіт про зайнятість та працевлаштування інвалідів за 2017 рік» (форма № 10-ПІ річна).

         Поштова адреса відділення: пл. Ш.Петефі, 14, м. Ужгород, 88000.

         Контактний телефон: (03122) 3-53-50, 3-52-39;

         Email: zakfszi@ukr.net

 

ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ!

За інформацією Закарпатського обласного центру з гідрометеорології ввечері 16-го та вночі 17-го січня по території Закарпатської області очікується сильний сніг та мокрий сніг. На дорогах ожеледиця. В горах місцями посилення вітру до 15-20 м/с, хуртовини, подекуди налипання мокрого снігу, на перевалах снігові замети.

При ускладненні погодніх умов, що може мати негативний вплив на об'єкти критичної інфраструктури та життєзабезпечення населення, терміново інформувати ОКЦ УДСНС України в Закарпатській області за номером телефону : 61-72-99

 

Цими вихідними в Ужгороді відбувся перший Міжнародний гастрономічно-колядницький фестиваль "Василля" та обласний фестиваль “Коляда у старо

Цими вихідними в Ужгороді відбувся перший Міжнародний гастрономічно-колядницький фестиваль "Василля" та обласний фестиваль “Коляда у старому селі”. Участь у колоритному дійстві взяла і Хустщина .

Презентація району проходила у двох напрямках: на площі Театральній виступили два колективи: Боронявська «Шархань» та дитячий фольклорний колектив «Первоцвіти» Липчанської філії Стеблівської ДШМ, які вразили глядачів своєю автентичністю та оригінальністю.

Друга частина свята відбувалася у «Старому селі», де районним організаційно-методичним центром відділу культури було організовано оздоблення хатини Хустського району і зустріч делегації гостей, на чолі з губернатором області, веселою колядою та «мараморошською гостиною».

Зустрічали гостей «господарі» будиночку: перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Сабадош, заступник голови районної ради Михайло Калинич та начальник відділу культури райдержадміністрації Світлана Дзяпко.

Від імені голови районної державної адміністрації Назарія Павлія, Віктор Михайлович привітав гостей автентичного будинку, який відображав культуру та звичаї Хустського району, із Різдвяними святами.

На святі панувала дуже тепла та позитивна атмосфера, зігрівав дух старого села, у якому можна було побачити вікові українські традиції, прогулятись, посмакувати незвичними стравами та просто відпочити.

 

УКРАЇНА В КОЖНОМУ З НАС

 Забулися хвилювання початку нового 2017-18 навчального року і доцільно було б зробити певні висновки.

Особливість роботи з підлітками полягає в тому, що вони, вважаючи себе дорослими, залишаються дітьми. Висловлюючи власну думку вони, як правило, репрезентують позицію своїх сімей. Сьогоднішні учні 9-11 класів та студенти молодших курсів, завтра будуть відповідати за долю нашої держави. Завтра від них, від їхньої життєвої позиції буде залежати спокій та процвітання в Україні.

читати повністю

 

10 січня у малій залі райдержадміністрації відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

10 січня у малій залі райдержадміністрації відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної  безпеки та надзвичайних ситуацій за участю керівництва державної адміністрації, членів комісії та представника Виноградівського водного господарства.

Було розглянуто питання ліквідації наслідків паводку на території с.Липча (розмив водозахисної дамби). Для запобігання виникненню надзвичайної ситуації залучені матеріальні та людські ресурси Виноградівського водного господарства та Хустського міськрайонного управління МНС у Закарпатській області. Також активну участь у ліквідації наслідків повені приймали мешканці села.                                      

Рішенням комісії відповідно до п.6 пп.1,3 Порядку класифікації надзвичайних ситуацій за їх рівнем подію, що склалася на території с.Липча Хустського району, визнано місцевого рівня.

Наразі ситуація знаходиться на постійному контролі, адже невчасне вжиття заходів може призвести до важких наслідків – підтоплення нижньої частини села.

 

 

Новорічне привітання Президента України

Дорогі українці!

Перш за все, давайте разом порадіємо за наших співвітчизників, які днями повернулися з полону до рідних та близьких. Слава Богу, напередодні свят їх вдалося-таки вирвати з ворожих катівень.

Із глибокою пошаною привітаймо українських воїнів. Вони надійно тримають оборону на східних рубежах. А ми й надалі будемо зміцнювати нову армію, - нашу гордість і нашу славу.

Крізь штучні лінії розмежування мої щирі побажання хай почують Крим і Севастополь, Донецьк та Луганськ. Брати й сестри, ваш дім – Україна… А грабіжника, який сплюндрував нашу оселю - настане час - проженемо та покараємо.

Шлю щирі святкові поздоровлення нашим міжнародним партнерам. Сполучені Штати щойно оприлюднили рішення про постачання нам сучасної оборонної зброї. Крок у цьому напрямку зробила Канада та інші держави. Євросоюз також продовжив санкції проти країни-агресора.

І неначе під ялинку лягло рішення Стокгольмського арбітражу. Воно захистило нас від вкрай невигідних умов газового контракту дев’ятого року.

Ще раз вітаю сотні тисяч українців, які вже скористалися безвізом. І мільйони, яким він ще стане в нагоді. І всіх нас – із впевненим та безповоротним рухом до Європи. Ще минулорічної святкової ночі ми лише загадували бажання про безвіз, і от воно – здійснилося.

Хай і не без помилок, але рухаємся вперед. Після кількох років кризи, яку спричинила війна, переходимо до відновлення та розвитку.

За все, чого країна досягла, - величезна подяка кожному з вас. Це – результат спільної праці.

У новому році Уряд має прискорити темпи зростання. Потрібне підвищення рівня життя,  відчутне для більшості українців. І це нам - по силах.

Як Президент - забезпечу політичні умови, необхідні для економічного піднесення. У тих, хто хоче підпалити хату зсередини, – слід забирати сірники. А по тих, хто нападатиме на нас ззовні, - навпаки, відкривати вогонь. І як зіницю ока берегти нашу єдність.

Оптимізм, віра у свою країну, у свої сили – наш головний ресурс. І все буде добре. Для цього, як вчив владика Любомир Гузар, нам слід молитися так, ніби все залежить від Бога, але працювати так, ніби все залежить від нас.

Бажаю громадянам України і українцям всього світу миру, щастя, добробуту!

З Новим роком!

Слава Україні!

 

 

Вітання голови Хустської РДА Назарія Павлія з Новим Роком та Різдвом Христовим

Вітання голови Хустської РДА Назарія Павлія з Новим Роком та Різдвом Христовим! (ВІДЕО)

 

Напередодні Нового року, для працівників колективу Хустської районної державної адмінстрації прозвучали традиційні українські різдвяні колядки

Напередодні Нового року, для працівників колективу Хустської районної державної адмінстрації прозвучали традиційні українські різдвяні колядки, щедрівки та віншування.

Від імені колег та від себе особисто голова районної державної адміністрації Назарій Павлій сердечно подякував колядникам за таку приємну зустріч і щирі побажання, а також привітав представників всіх структурних підрозділів райдержадміністрації з наступаючими новорічними та різдвяними святами, побажав міцного здоров’я, благополуччя і здійснення усіх мрій і бажань у Новому році.

 

 

Дорогі віряни римо-католицької релігійної конфесії району!

Щиро вітаю вас із Різдвом Христовим.

Щороку ви першими маєте нагоду спостерігати на небосхилі спалах яскравої різдвяної зірки. Її промені несуть радість у кожну сім’ю, у кожну домівку.
Тож нехай цьогорічне Різдво стане початком нової щасливої дороги в новий щасливий рік.

Щиро зичу вам добра і злагоди. Нехай осяйна різдвяна зоря об’єднає усіх нас – і тих, хто зустрічає ці свята в дружньому сімейному колі, і тих, хто знаходиться далеко від рідної домівки, – чистим світлом незгасних людських чеснот та цінностей. Нехай в кожній родині панує мир і спокій.
Божої вам благодаті та веселих свят.

З повагою,
голова Хустської райдержадміністрації 
Назарій Павлій

 

 

22 грудня відбулось останнє цьогоріч засідання сесії Хустської районної ради, яке провів голова районної ради Юрій Іванчо

Запрошеними на засідання сесії були: голова Хустської районної державної адміністрації Назарій Павлій, керівники управлінь, відділів та структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівники силових відомств та інших державних установ, селищний та сільські голови району, представники ЗМІ.

Роботі сесії передувала приємна подія. До залу засідань з найкращими привітаннями завітали колядники. Виконавці заколядували, заспівали на многії літа, а ще повіншували депутатам на успішний 2018 рік.

Опісля голова РДА Назарій Іванович з нагоди професійного свята - Дня енергетика вручив депутату районної ради Ігнатко Олегу почесну грамоту Закарпатської обласної державної адміністрації .

Далі голова районної ради Юрій Іванчо зачитав ряд депутатських звернень та запитів. Продовженням пленарного засідання було затвердження порядку денного, який включав у себе 27 питань, найголовнішим з яких було питання прийняття рішення «Про районний бюджет на 2018 рік».

У цілому четверте засідання дев’ятої сесії Хустської районної ради пройшло досить результативно, майже всі рішення депутати підтримали одноголосно.

 


Псилання

Офiцiйне представництво Президента України Веб-портал органiв виконавчої влади України Верховна Рада України Закарпатська Обласна Рада Обласна гаряча лінія Teplo.gov.ua Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України Національна дитяча гаряча лінія Державний реєстр виборців Міністерство доходів і зборів України

Створено студією Вебрики


Хустська районна державна адміністрація.
2004-2011