Хустський район
[Послуги] [Карта] [Зв’язок]    | Ви знаходитеся тут:   Головна    Новини
Навчання для представників державних підприємств, установ та організацій, а також суб’єктів підприємницької діяльності

З метою забезпечення виконання Закону України від 25.12.2015 року № 922-VIII «Про публічні закупівлі» та на виконання Програми малого і середнього підприємництва на 2017-2018 роки, 05-06 жовтня 2017 в приміщенні Хустської районної державної адміністрації відбулося навчання для представників державних підприємств, установ та організацій, а також суб’єктів підприємницької діяльності щодо роботи в системі електронних державних закупівель за участю ТОВ «Кайрос груп Україна».

Протягом двох днів учасники семінару розглянули ряд теоретичних та практичних питань щодо здійснення процедур закупівель за новими правилами, зокрема:

- аналіз оновленого законодавства, що регулює сферу публічних закупівель

- права та повноваження тендерного комітету або уповноваженої особи

- порядок та основні умови планування закупівель за новим

Законом

- порядок здійснення закупівель в електронній системі пуб

лічних закупівель ProZorro

- детально про допорогові електронні закупівлі.

- порядок організації та проведення переговорної процедури за новим Законом

- підготовка тендерної документації: склад, вимоги, умови, порядок затвердження

- алгоритм проведення відкритих торгів.

- договір про закупівлю та порядок внесення до нього змін

- порядок оскарження процедур закупівлі, контроль і відповідальність.

 

Анонси виїздів «Мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги у Закарпатській області»

«Мобільні точки доступу до системи безоплатної правової допомоги» - це виїзди працівників системи безоплатної правової допомоги Закарпатської області (Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги та бюро з надання безоплатної правової допомоги) та працівників Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області у населені пункти області, для надання консультацій громадянам з правових питань, а також інформування населення про роботу органів юстиції в регіоні.

 

Це відновлення справедливості – Президент підписав Закон щодо пенсійної реформи

Президент Петро Порошенко в присутності Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана та Глави Адміністрації Президента України Ігоря Райніна підписав Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій".

Глава держави подякував Уряду та Парламенту за спільні зусилля, які дозволили ухвалити цей важливий документ. «Хочу привітати всіх пенсіонерів, бо відновлюється справедливість. При чому наголошую, що Закон передбачає не лише зараз підвищення, бо завжди пенсіонерам намагалися підвищити виплати перед виборами. Ми це робимо зараз, і осучаснення пенсій закладено як ефективно працюючий механізм на постійній основі», - зазначив Петро Порошенко. Він наголосив, що це є рішучими кроками для встановлення і відновлення справедливості по відношенню до пенсіонерів.

 

 

Президент додав: «Хочу привітати всіх українців, бо коли-небудь ми всі будемо пенсіонерами. І дуже важливо, що справедливість цією пенсійною реформою встановлено».

 За його словами, нині важливо зробити все можливе, щоб українські пенсіонери якнайшвидше отримали перерахунок пенсій.

«Скільки нас лякали, що ми не зможемо провести пенсійну реформу без підвищення пенсійного віку. Ми спільно знайшли оптимальний механізм. І, до речі, хотів би окремо підкреслити, аргументація наша була настільки переконливою, що була підтримана і міжнародним співтовариством», - розповів Глава держави.

 

Президент підписав Закон, яким створюються умови для мирного врегулювання ситуації на Донбасі


Президент Петро Порошенко підписав Закон № 2167—VIII «Про створення необхідних умов для мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей», ухвалений Верховною Радою 6 жовтня.

Закон визначає, що Україна у прагненні до відновлення територіальної цілісності залишається відданою мирному врегулюванню ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей на основі принципів та норм міжнародного права і Статуту ООН. Також у Законі відзначено, що суверенітет України поширюється на всю її територію, яка в межах міжнародно визнаного кордону є цілісною і недоторканною.

«Відповідальне голосування більшості допоможе нашій армії й надалі тримати оборону з мінімумом жертв, а дипломатам – посилити міжнародний тиск на Росію», - підкреслив Глава держави у зверненні у зв’язку з прийняттям Закону, та зазначив, що цим документом на один рік продовжується дія раніше прийнятого Закону.

Глава держави нагадав, що ще під час першого ухвалення три роки тому чимало представників політичних сил «лякали жахіттями» щодо цього Закону. «Та жоден, наголошую, жоден негативний прогноз за ці три роки не справдився», - підкреслив Петро Порошенко.

«І тоді, і тепер можливість виконання Закону жорстко обумовлена низкою вимог до Росії як агресора та окупанта та до її маріонеткових режимів. Насамперед – вимогою про виведення російських військ, незаконних збройних формувань, виведення військової техніки з території України, і нормою про відповідність політичних процесів стандартам ОБСЄ», - наголосив Президент.

Він також зауважив, що за словами спецпредставника Глави держави у Мінській групі Ірини Геращенко, росіяни не приховували своїх сподівань на провал голосувань у Верховній Раді щодо Закону «Про створення необхідних умов для мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей», бо «це розв'язало б їм руки на лінії зіткнення і допомогло би скинути тягар санкцій».

Закон створює і необхідні умови для розгортання в окремих районах Донецької та Луганської областей миротворчої операції ООН, зокрема з урахуванням Постанови Верховної Ради України від 17 березня 2015 року № 253—VIII «Про схвалення звернень від імені України до Ради Безпеки Організації Об’єднаних Націй та Ради Європейського Союзу стосовно розгортання на території України міжнародної операції з підтримання миру і безпеки».

 

План проведення кущового семінару для платників податків

11.10.2017 року 

м. Хуст

Початок семінару: 11.00 год., Великий зал райради (вул. Карпатської Січі, 21)

 

№ п/п

Тема

Посада, ПІП

Час

1

Вступне слово

Начальник Хустської ОДПІ

11.00-11.05

2

Зміни до Податкового кодексу, чинні з 2017 року:

-         податку на податку на доходи фізичних осіб;

-         загальної та спрощеної системи оподаткування;

- податку на прибуток;

- податку на додану вартість: порядок заповнення та реєстрації податкової накладної,

порядок дії платника у разі блокування податкової накладної.

Голова Ради ТВ ВГО «Асоціація платників податків України» в Закарпатській області Волощук М.Г.;

 

 

Фахівці ГУ ДФС у Закарпатській області

11.05-11.25

 

 

 

 

 

11.25-12.00

3

Зміни у трудовому законодавстві та відповідальність за його порушення

Начальник відділу управління Держпраці у Закарпатській обл. Турянський Я.І.

12.00-12.30

4

Порядок ведення зовнішньоекономічних договорів (контрактів), порядок їх укладання та послуги Торгово-промислової палати для суб’єктів господарювання

Президент Торгово-промислової палати

Ковчар Отто Олександрович

12.30-12.45

5

Роль і значення журналу «Вісник» для платників податків

Директор регіонального відділення  «Вісник»

Москаленко В.О.

12.45-12.55

6

Відповіді на запитання

 

12.55-13.05

 

 

На Закарпаття насувається буревій – під найбільшою загрозою Міжгірщина, Рахівщина й Тячівщина

 В ОДА проведено засідання оперативного штабу регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (+ ДОКУМЕНТ) 
У четвер (5.10) увечері в західних областях України очікується значне погіршення погоди, яке триватиме більше доби – насуваються грози, зливи та буревії зі шквальними поривами вітру. За прогнозами синоптиків у зону стихії потрапляє й Закарпаття, під найбільшою загрозою Міжгірський, Тячівський та Рахівський райони. У зв’язку з можливими руйнівними наслідками негоди в облдержадміністрації проведене засідання оперативного штабу регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням Геннадія Москаля. За рішенням комісії голова ОДА доручив уточнити й сформувати в єдиний перелік техніку, яка може бути залучена для ліквідації насідків стихії; вжити заходів щодо забезпечення безперебійного функціонування систем забезпечення населення; організувати своєчасне інформування про погіршення погоди; привести в готовність сили цивільного захисту; забезпечити постійний моніторинг стану проїзду на автодорогах тощо.
Детальний план підготовки області до негоди наводиться нижче в протоколі оперативного штабу регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

 

ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ!

За інформацією Закарпатського обласного центру з гідрометеорології в другій половині дня та ввечері 5 жовтня, вночі та вранці 6 жовтня на території Закарпатської області та по м. Ужгород очікується посилення південно-західного та західного вітру до 15-20 м/с на високогір"ї до 25-30 м/с.

При ускладненні погодніх умов, що може мати негативний вплив на об'єкти критичної інфраструктури та життєзабезпечення населення, терміново інформувати ОКЦ УДСНС України в Закарпатській області за номером телефону : 61-72-99

 

Вітаємо з ювілеєм!

Сьогодні відзначає свій гарний ювілей високоорганізована та надзвичайно відповідальна людина, високопрофесійний фахівець, чарівна жінка - голова Хустської районної профспілкової організації працівників освіти Фетько Анжеліка Василівна.

Зі щирими побажаннями до ювілярки звернувся голова районної державної адміністрації Назарій Іванович Павлій, побажавши їй міцного здоров’я, наснаги і невтомності у щоденній благородній праці, плідного і щасливого довголіття.

 

Відбулася нарада щодо розробки проектів інфраструктури, які плануються до реалізації в 2018 році

Відбулася нарада щодо розробки проектів інфраструктури, які плануються до реалізації в 2018 році за участі голови районної державної адміністрації Назарія Павлія та голови районної ради Юрія Іванчо.

 

Щотижнева нарада за участі керівників відділів, управлінь та служб району.

2 жовтня голова Хустської районної державної адміністрації Назарій Павлій спільно з головою районної ради Юрієм Іванчо провели планову щотижневу нараду за участі керівників відділів, управлінь та служб.

На нараді було розглянуто та обговорено низку актуальних питань.

Зокрема, йшлося про набір громадян на військову службу, готовність бюджетних закладів до опалювального сезону, про вжиті заходи щодо недопущення поширення захворювання африканської чуми свиней на території району, про реалізацію програми "Доступні ліки", формування бюджету на наступний рік, проведення до виборів депутатів місцевих рад, роботи комісії з питання захисту дітей, оформлення та монетизація субсидій.

 

Хустський район було представлено на Дні Добросусідства Україна та Угорщина.

У суботу, 30 вересня, у селі Яноші, Берегівського району пройшло масштабне святкування фестивалю «BEREG FEST 2017» в рамках, якого відбувся традиційний українсько-угорський День добросусідства на якому були представлені Ужгородський, Мукачівський, Хустський, Виноградівський та Тячівський райони.

Програма святкування розпочалася з урочистої ходи з духовим оркестром та мажоретками, до якої долучилися поважні гості фестивалю, серед яких: голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, голова загальних зборів Саболч-Сатмар Березької області (Угорщина) Оскар Шестак, заступник голови Закарпатської облради Йосип Борто, народний депутат України Ласло Брензович, представники Консульств Угорщини в містах Ужгород та Берегово, міські голови, очільники державних адміністрацій, депутати всіх рівнів, керівники багатьох державних відомств та інші. Всі вони разом урочистою ходою рушили до головної локації фестивалю, а за ними шикувались вози з новим урожаєм винограду.

У рамках фестивалю підписано Програми розвитку співробітництва між Закарпатською обласною радою та загальними Зборами Саболч-Сатмар Березької області (Угорщина).
На завершення урочистої частини віддали дань стародавнім традиціям – запалили фестивальний вогонь та перейшли до традиційного чавленням винограду.

Хустщина також була представлена на цьому святі дружби. Окремим павільйоном представники Хустщини на чолі з головою Хустської РДА Назарієм Павлієм, за участі першого заступника голови райдержадміністрації Віктора Сабадоша, заступника голови районної ради Михайла Калинича, керівників управлінь та відділів адміністрації, депутатів районної ради показали неймовірну культуру та традиції нашого краю.

Зокрема, була представлена виставка робіт із лозоплетіння та вишивки народних умільців села Іза, піднімав настрій виконанням неймовірні композиції співочий колектив із села Нижнє Селище.

Крім того, було підготовлено туристичну презентацію нашого району.

 

Проведення профорієнтаційних заходів в школах Хустщини

Щоб допомогти школярам знайти себе і визначитися з майбутньою професією, Хустський міськрайоний центр зайнятості проводить різноманітні заходи, мета яких – інформування школярів про напрямки діяльності державної служби зайнятості, про стан регіонального ринку праці, про права та гарантії громадян, але головне – це допомога школярам визначитись з  вибором майбутньої професії.      

Протягом вересня Хустським міськрайонним центром зайнятості було проведено профінформаційні масові заходи під гаслами «Крок назустріч мрії» та «Моя майбутня професія», з розгортанням мобільного центру професійної орієнтації в селах Стеблівка, Яблунівка та селищі Вишково.

Відкривав заходи директор центру зайнятості Володимир Гуц. Він відмітив, що вибір професії – відповідальний крок у житті, від якого залежить і особисте щастя і  внесок у суспільну справу. Правильно зроблений вибір професії приносить людині задоволення працею, забезпечує швидке професійне зростання, робить працю радісною і творчою. Фахівці центру зайнятості розповідали про послуги, які можна отримати в Службі зайнятості, надавали індивідуальні та групові профконсультаційні послуги. Було продемонстровано відеоролики соціального спрямування з вибору професій. Особливий інтерес учні проявили до професій сфери обслуговування, цікавились де можна набути професії перукаря, кухаря, офіціанта.

З цікавою інформацією про пенсійне забезпечення, пенсійну реформу та сплату внесків до пенсійного фонду поділилась з присутніми на заході представник Хустського об’єднаного управління пенсійного фонду в Закарпатській області Марта Горщар. Представник центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Хустської райдержадміністрації Михайло Півкач розповів про напрямки роботи центру, відповідальність за скоєння правопорушень, а також наголосив що продовжується відбір кандидатів в патрульну поліцію та на військову службу за контрактом призовників віком від 18 років. В заходах брали участь також представники служби у справах дітей Хустської РДА, про цивільні права та обов’язки учнів розповіли представники безоплатної вторинної правової допомоги.

Мобільний центр професійної орієнтації працював на подвір’ях згаданих шкіл. Участь в заходах взяло близько 500 чоловік, серед них учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл, батьки учнів, безробітні мешканці сіл,  випускники минулих років, працівники освіти.


Псилання

Офiцiйне представництво Президента України Веб-портал органiв виконавчої влади України Верховна Рада України Закарпатська Обласна Рада Обласна гаряча лінія Teplo.gov.ua Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України Національна дитяча гаряча лінія Державний реєстр виборців Міністерство доходів і зборів України

Створено студією Вебрики


Хустська районна державна адміністрація.
2004-2011