Хустський район
[Послуги] [Карта] [Зв’язок]    | Ви знаходитеся тут:   Головна    Новини
Хустській районній раді відбулася президія та засідання постійних депутатських комісій

20-21 грудня у Хустській районній раді відбулася президія та засідання постійних депутатських комісій з підготовки питань порядку денного четвертого засідання 9 сесії районної ради VII скликання за участі голови Хустської районної державної адміністрації Назарія Павлія, першого заступника голови райдержадміністрації Віктора Сабадоша, голови Хустської районної ради Юрія Іванчо, заступника голови районної ради Михайла Калинича, членів комісій та керівників структурних підрозділів, питання сфери роботи яких розглядалися на комісіях.

Під час засідання голова ради Юрій Іванчо ознайомив присутніх із питаннями порядку денного, підготовленими до сесії, а це: бюджетні питання, затвердження та внесення змін до ряду районних програм, Про районний бюджет на 2018 рік.

Обговоривши ще декілька важливих тем, депутати підтримали порядок денний 4 пленарного засідання 9 сесії Хустської районної ради VII скликання.

 

 

Хустщину відвідав радник Міністра охорони здоров’я Олександр Ябчанка

19 грудня 2017 року в сесійній залі районної ради відбулася робоча зустріч радника Міністра охорони здоров’я України Олександра Ябчанки з представниками всіх медичних установ району, в якій взяли участь голова районної державної адміністрації Назарій Павлій, перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Сабадош, заступник голови районної ради Михайло Калинич, начальник відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Віктор Бабич.

Основною темою обговорення стало питання, формування спроможних мереж надання первинної медичної допомоги. Радник Міністра охорони здоров’я пояснював, як провести реорганізацію закладів охорони здоров’я у комунальні некомерційні підприємства.

«Для того, аби реформа розпочалася, необхідна безпосередня участь органів місцевого самоврядування, самих медиків та керівників медичних закладів. Потрібно дати можливість закладам самостійно господарювати, а не приймати будь-яке рішення лише після вказівки місцевої ради», - наголосив Олександр Ябчанка.

Загалом спілкування минуло у форматі живого, конструктивного діалогу. Всі зауваження медиків, представників районної влади та громадських активістів, які озвучувались на зустрічі розглядатимуться в Міністерстві охорони здоров’я. Таким чином професійна спільнота має можливість брати безпосередню участь у організації впровадження реформи.

 

У малій залі районної державної адміністрації відбулися урочисті заходи з нагоди Дня адвокатури України

19 грудня у малій залі районної державної адміністрації відбулися урочисті заходи з нагоди Дня адвокатури України.

З привітальними словами до гостей свята звернулися голова районної державної адміністрації Назарій Іванович Павлій, перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Михайлович Сабадош, голова районної ради Юрій Олексійович Іванчо, заступник голови районної ради Михайло Михайлович Калинич побажали міцного здоров’я, життєвих гараздів, невичерпної енергії, успіхів та натхнення в їхній не простій праці, та благополуччя в родинах.

За високий професіоналізм у сфері надання адвокатських послуг, активну життєву позицію та з нагоди відзначення Дня адвокатури голова райдержадміністрації Назарій Павлій й голова районної ради Юрій Іванчо вручили адвокатам грамоти.

 

 

Прийміть щирі вітання з Днем Святого Миколая!

Шановні жителі Хустського району!

Прийміть щирі вітання з Днем Святого Миколая! Це світле, добре, багатолюдне й веселе свято здавна називають найпершим із різдвяних та новорічних свят, яке традиційно вже уособлює в собі початок великого всенародного Новоріччя. Водночас День Святого Миколая – це своєрідний символ людської надії і віри в краще майбутнє.

Із завмиранням сердець на Святого Миколая чекають діти, бо переконані, що він не омине їхньої домівки, неодмінно принесе подарунки. Для дітей це свято завжди бажане, адже в їхньому прекрасному дитячому світі, за їхніми найщирішими переконаннями, саме в День Святого Миколая здійснюються найпотаємніші і найфантастичніші дитячі мрії. А ще цього дня діти звикли отримувати найкращі для них подарунки, і ця добра традиція – приносити малюкам радість – усе більше входить у наше життя.

Щиро вітаю всіх жителів Хустщини, а передусім, її найкращих представників – дітей – з Днем Святого Миколая! Зростайте добрими і щасливими батькам на радість, а Україні – на славу! Усім бажаю достатку, затишку й душевного родинного тепла. Святий Миколай хай освятить вас і благословить на добрі справи. Хай у ваших найкращих починаннях і справах постійно відчувається любов та опіка Святого Миколая, а задуми і мрії здійснюються.

З повагою,
голова районної державної адміністрації 
Назарій Павлій

 

 

Робочу нараду з підготовки проекту бюджету на 2018 рік сьогодні провели в Хустській РДА

Участь у ній взяли голова районної державної адміністрації Назарій Павлій, перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Сабадош, голова районної ради Юрій Іванчо, заступник голови районної ради Михайло Калинич та працівники фінансового управління райдержадміністрації.

Найголовнішим питання, яке необхідно врегулювати є питання забезпечення видатків по захищеним статтям,- погодилися всі члени робочої групи.

 

 

ОЙ, ХТО, ХТО МИКОЛАЯ ЛЮБИТЬ

День Святого Миколая - це одне з найсвітліших, найшановніших християнських свят, яке приносить у кожну домівку добро, щирість, радість, надію та сподівання на маленьке диво. Особливо його чекають діти. 60 подарункових пакетів, у склад яких входять солодощі, Хустським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді вручено дітям, які виховуються у сім»ях, що перебувають у складних життєвих обставинах. Подарунки придбано за рахунок спонсорської допомоги. Нехай День Святого Миколая стане хорошим почином у новому 2018 році для добрих справ та здійснення всіх побажань і сподівань дітей, які потребують нашої щоденної уваги та тепла.

 

Права і обов’язки сторін та інших учасників виконавчого провадження

Сторони виконавчого провадження та прокурор як учасник виконавчого провадження мають право ознайомлюватися з матеріалами виконавчого провадження, робити з них виписки, знімати копії, заявляти відводи у випадках, передбачених цим Законом, мають право доступу до автоматизованої системи виконавчого провадження, право оскаржувати рішення, дії або бездіяльність виконавця у порядку, встановленому цим Законом, надавати додаткові матеріали, заявляти клопотання, брати участь у вчиненні виконавчих дій, надавати усні та письмові пояснення, заперечувати проти клопотань інших учасників виконавчого провадження та користуватися іншими правами, наданими законом.

Право вибору пред’явлення виконавчого документа для примусового виконання до органу державної виконавчої служби або до приватного виконавця, якщо виконання рішення відповідно до статті 5 цього Закону віднесено до компетенції і органів державної виконавчої служби, і приватних виконавців, належить стягувачу.

Сторони у процесі виконання рішення відповідно до процесуального законодавства мають право укласти мирову угоду, що затверджується (визнається) судом, який видав виконавчий документ.

Інші учасники виконавчого провадження мають право надавати додаткові матеріали, заявляти клопотання, брати участь у вчиненні виконавчих дій, надавати усні та письмові пояснення, заперечувати проти клопотань інших учасників виконавчого провадження та користуватися іншими правами, наданими законом.

Сторони зобов’язані невідкладно, не пізніше наступного робочого дня після настання відповідних обставин, письмово повідомити виконавцю про повне чи часткове самостійне виконання рішення боржником, а також про виникнення обставин, що обумовлюють обов’язкове зупинення вчинення виконавчих дій, про встановлення відстрочки або розстрочки виконання, зміну способу і порядку виконання рішення, зміну місця проживання чи перебування (у тому числі зміну їх реєстрації) або місцезнаходження, а боржник - фізична особа - також про зміну місця роботи.

Боржник зобов’язаний:

1) утримуватися від вчинення дій, що унеможливлюють чи ускладнюють виконання рішення;

2) допускати в установленому законом порядку виконавця до житла та іншого володіння, приміщень і сховищ, що належать йому або якими він користується, для проведення виконавчих дій;

3) за рішеннями майнового характеру подати виконавцю протягом п’яти робочих днів з дня відкриття виконавчого провадження декларацію про доходи та майно боржника, зокрема про майно, яким він володіє спільно з іншими особами, про рахунки у банках чи інших фінансових установах, про майно, що перебуває в заставі (іпотеці) або в інших осіб, чи про кошти та майно, належні йому від інших осіб, за формою, встановленою Міністерством юстиції України;

4) повідомити виконавцю про зміну відомостей, зазначених у декларації про доходи та майно боржника, не пізніше наступного робочого дня з дня виникнення відповідної обставини;

5) своєчасно з’являтися на вимогу виконавця;

6) надавати пояснення за фактами невиконання рішень або законних вимог виконавця чи іншого порушення вимог законодавства про виконавче провадження.

Особи, які беруть участь у виконавчому провадженні, зобов’язані сумлінно користуватися усіма наданими їм правами з метою забезпечення своєчасного та в повному обсязі вчинення виконавчих дій.

 

 

Відбулася нарада-семінар із секретарями Вишківської селищної та сільських рад району

Нещодавно у Хустській районній державній адміністрації відбулася нарада-семінар із секретарями Вишківської селищної та сільських рад району за участю керівника апарату райдержадміністрації Володимира Лендєла.

На порядок денний було винесено важливі питання, з якими стикаються секретарі у своїй щоденній роботі. Зокрема, начальник управління статистики у Хустському районі Тетяна Сакалош розповіла про зміни по статистичній формі №6-сільрада (річна) та про подання інформації стосовно міграції населення за межі Хустського району.

Упродовж наради слухачі отримали важливу інформацію для своєї роботи щодо приведення у відповідність розмірів затверджених ставок місцевих податків і зборів на 2018 рік, відповідно до вимог податкового законодавства від начальника відділу адміністрування податків і зборів фізичних осіб Хустської ОДПІ Тетяни Попович та начальника відділу доходів та фінансів галузей виробничої сфери фінансового управління Хустської райдержадміністрації Валентини Кнауер.

У ході наради-семінару кожен секретар мав змогу поставити запитання та отримати кваліфіковану й розгорнуту відповідь.

 

 

12 грудня відбулось третє засідання 9 сесії районної ради VII скликання

12 грудня відбулось третє засідання 9 сесії районної ради VII скликання. В роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Назарій Павлій, голова районної ради Юрій Іванчо, заступник голови районної ради Михайло Калинич, депутати районної ради , начальники управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації, селищний та сільські голови району, представники правоохоронних органів, керівники комунальних підприємств району, представники засобів масової інформації.

Перш ніж приступити до розгляду винесених на порядок денний питань, голова районної ради Юрій Олексійович привітав присутніх із пройдешнім професійним святом - Днем місцевого самоврядування та вручив грамоти, подяки.

Далі голова райради зачитав депутатські звернення, які надійшли міжсесійний період. Депутати затвердили порядок денний, який включав у себе 27 питань, а це: бюджетні питання, затвердження районних програм, туристичного бренду Хустського району Закарпатської області, звіт начальника відділу культури райдержадміністрації та інші.

За результатами сесії прийнято відповідні рішення, а також чотири питання порядку денного перенесено на розгляд наступного засідання.

Окремо просимо не звертати увагу на різні недостовірні повідомлення щодо розподілу видатків. Повідомляємо, що практично всі надпланові доходи бюджету у сумі 3,5 млн розділено на виплату заробітної плати та на енергоносії.

 

 

ТУРИСТИЧНИЙ БРЕНД ХУСТЩИНИ ПРИЙНЯТО!

12 грудня 2017 року, сесія Хустської районної ради одноголосно затвердила туристичний бренд (логотип та гасло) Хустщини. Відтак Хустщина офіційно отримала логотип, авторські права на який перейшли до громади району, і який буде використовуватися як туристична символіка на сувенірній продукції – футболках, кепках, чашках, ручках, пакетах.

читати повністю

 

Відбулися засідання постійних депутатських комісій з підготовки питань порядку денного третього засідання 9 сесії районної ради VII скликання

8 грудня у малому залі Хустської районної ради відбулися засідання постійних депутатських комісій з підготовки питань порядку денного третього засідання 9 сесії районної ради VII скликання за участі голови районної державної адміністрації – Назарія Павлія, голови районної ради - Юрія Іванчо, заступника голови районної ради – Михайла Калинича та керівників структурних підрозділів.

Присутні детально обговорили двадцять сім питань порядку денного, що виносяться на третє засідання сьомої сесії районної ради, яке відбудеться завтра, 12 грудня. Депутати вносили ряд важливих пропозицій та слушних зауважень. Відтак було погоджено запропоновані проекти рішень та рекомендовано винести їх на розгляд засідання сесії для затвердження.

 

Голова Хустської районної державної адміністрації Назарій Павлій взяв участь в урочистостях з нагоди Дня місцевого самоврядування

Голова Хустської районної державної адміністрації Назарій Павлій взяв участь в урочистостях з нагоди Дня місцевого самоврядування, які відбулись в атріумі будівлі Закарпатської облдержадміністрації та облради.

У ході урочистого заходу, Назарія Івановича було нагороджено подякою голови Закарпатської обласної державної адміністрації за вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, активну громадсько-політичну діяльність, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня місцевого самоврядування.


Псилання

Офiцiйне представництво Президента України Веб-портал органiв виконавчої влади України Верховна Рада України Закарпатська Обласна Рада Обласна гаряча лінія Teplo.gov.ua Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України Національна дитяча гаряча лінія Державний реєстр виборців Міністерство доходів і зборів України

Створено студією Вебрики


Хустська районна державна адміністрація.
2004-2011