Хустський район
[Послуги] [Карта] [Зв’язок]    | Ви знаходитеся тут:   Головна    Новини
«Про дотацію на молодняк великої рогатої худоби для фізичних осіб»

Управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації повідомляє, що відповідно до підпункту 4 пункту 4 та пункту 9 Постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 року № 107 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва» буде надаватися на безповоротній основі спеціальна бюджетна дотація за вирощування молодняка великої рогатої худоби, який народився в господарствах фізичних осіб.

Дотація за молодняк надається кожні чотири місяці за утримання до тринадцятимісячного віку ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку молодняка великої рогатої худоби з наростаючим підсумком з урахуванням віку молодняка у розмірі:

за період утримання молодняка віком від 1 до 5 місяців – 300 гривень за голову;

за період утримання молодняка віком від 5 до 9 місяців – 700 гривень за голову;

за період утримання молодняка віком від 9 до 13 місяців – 1500 гривень  за голову.

Загальний обсяг дотації за молодняк не може перевищувати 2500 гривень із розрахунку на одну голову молодняка.

Для отримання дотації за молодняк фізичні особи подають за місцезнаходженням особистого господарства до відповідної сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади копії таких документів:

паспорт молодняка великої рогатої худоби, виданих у встановленому порядку, а у разі утримання 10 і більше голів молодняка – виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин;

паспорта громадянина України;

довідки або договору про відкриття рахунка в банку;

документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному органу доходів і зборів і мають відмітку в паспорті).

Зазначені документи приймаються селищною, міською, сільськими радами протягом бюджетного року до 1 травня, до 1 вересня і до 1 грудня поточного року в порядку черговості їх надходження.

 

Виїзний прийом в с. Драгово Хустського району

З метою забезпечення прав громадян щодо належного розгляду їх звернень, а також сприяння у вирішенні проблемних питань, з якими звертаються громадяни до органів державної влади, першим заступником голови райдержадміністрації Віктором Сабадошом в приміщенні Драгівської сільської ради здійснено виїзний прийом громадян.

Також у виїзному прийомі взяв участь начальник відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Віктор Бабич.

В ході спілкування працівники бюджетних установ, сільські депутати, громадяни зверталися з різними питаннями, що стосуються життєдіяльності села.

Спільно з головою села Михайлом Керитою та сільськими депутатами обговорили перспективи ремонту доріг. Так, на поточний рік запланований ремонт місцевої дороги обласного значення Сокирниця-Драгово.

Крім того, перебуваючи на території певної сільської ради Віктор Михайлович відвідав амбулаторію, де поспілкувався з її працівниками, ознайомився з їх роботою та матеріально-технічною базою.

 

Захищене і здорове покоління

28 квітня в Україні відзначають Всесвітній день охорони праці. Цього року Міжнародною організацією праці визначено девіз Дня охорони праці – «Захищене і здорове покоління». Цей девіз збігається також із завданнями і метою Всесвітнього дня боротьби із дитячою працею, який відзначають 12 червня.

В рамках підготовки заходів з відзначення у 2018 році Дня охорони праці в Україні підготовлено Звернення Організаційного комітету до органів державної влади, місцевого самоврядування, роботодавців, профспілок, засобів масової інформації, керівників і працівників підприємств, установ і організацій.

Одна із цілей – гідна праця та економічне зростання. Її реалізація в інтересах молодого покоління потребує узгодженого комплексного підходу до викорінення дитячої праці та популяризації культури профілактики безпеки і гігієни праці.

 

Відбулось засідання організаційного комітету із проведення у 2018 році І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець”

Під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Віктора Сабадоша відбулось засідання організаційного комітету із проведення у 2018 році І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець” в районній державній адміністрації.

Метою проведення конкурсу є зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців.

Згідно плану заходів з проведення у 2018 році першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець” в районній державній адміністрації до 28 березня 2018 року оргкомітетом здійснювався прийом документів від державних службовців районної державної адміністрації, які виявили бажання взяти участь у першому турі Конкурсу.

Заяви для участі у І турі щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець” надійшли від 16 державних службовців.

Щоб перемогти у конкурсі, його учасникам доведеться показати найкращі результати при виконанні тестових завдань на знання Конституції України, законодавства про державну службу та антикорупційного законодавства, продемонструвати високий рівень ерудиції під час складання ділових документів та добрі навички володіння персональним комп’ютером.

Шлях до перемоги нелегкий, тож побажаємо всім державним службовцям, які мають намір позмагатися, великих успіхів.

 

 

Робочий тиждень в райдержадміністрації розпочався з наради

Робочий тиждень в райдержадміністрації розпочався з наради, яку провів голова районної державної адміністрації Назарій Павлій за участі голови районної ради Юрія Іванчо, першого заступника голови райдержадміністрації Віктора Сабадоша, керівників структурних підрозділів РДА, установ та організацій району.

Особливу увагу було акцентовано на організації та проведенні урочистостей з нагоди відзначення Дня пам'яті та примирення, 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, які відбудуться 8 травня 2018 року у м. Хуст біля Монументу Слави.

Опісля перейшли до обговорення найбільш нагальних та наболілих проблем. Зокрема, були розглянуті питання у галузі освіти, молоді та спорту, бюджету, захисту прав та інтересів дітей, соціального захисту населення, пенсійного фонду, а також було піднято питання по організації проведення тендерних процедур по ремонту доріг місцевого значення.

Зокрема, заслухали інформацію начальника відділу охорони здоров’я Віктора Бабича, який доповів про хід медичної реформи в первинній ланці.

Про стан справ з весняного призову на строкову службу присутніх проінформував завідувач сектору мобілізаційно-оборонної роботи, взаємодії з правоохоронними органами та з питань запобігання і виявлення корупції апарату райдержадміністрації Василь Немеш.

 

Кубок Хустського району 2018 року виграла команда «Оболонь-2»

22 квітня на сільському стадіоні села Ізи відбувся фінальний матч кубка Хустського району 2018 року між командами ФК «Чертеж» та командою ФК «Оболонь-2». Для шанувальників футболу це було справжнє свято.

З рахунком 2:1 перемогу здобула команда «Оболонь-2». Їм вручено золоті медалі та кубок району 2018 року. Відповідно команда «Чертеж» нагороджена срібними медалями.

Нагородження проводив голова районної федерації футболу Василь Ізай та завідувач сектору молоді та спорту відділу освіти Хустської райдержадміністрації Анастасія Кострець.

 

 

Подарунок для діточок

Сьогодні, 18 квітня, дошкільний підрозділ Вишківського навчально-виховного комплексу „загальноосвітній навчальний заклад І –ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” імені Ференца Келчеі отримав для діточок старшої групи новенькі, яскраві та зручні дитячі столики й стільці.

На даний час всі меблі змонтовані, встановлені у класах та повністю готові для використання. Ініціатором постійних звернень задля забезпечення діточок необхідними речами виступав депутат Хустської районної ради Іван Канюка.

Здійснити хорошу справу йому допомагали та підтримували депутат Закарпатської обласної ради Мирослав Білецький, голова Хустської районної державної адміністрації Назарій Павлій, депутат Хустської районної ради Дмитро Величко.

 

 

УВАГА! УВАГА! УВАГА!

Завдяки спільним зусиллями ми вже маємо туристичний логотип Хустщини. Наразі запрошуємо всіх допомогти створити туристичний каталог з робочою назвою "Чому варто відвідати Хустщину" (розглянемо всі пропозиції майбутньої назви).

Долучитись до створення каталогу можна надіславши нам професійні світлини туристичних місць з переліку:

 •  м. Хуст – визначні місця (Хустський замок, церкви, центральна площа, пам'ятники, Чеське містечко, тощо)
 • Курортна зона с. Шаян
 • Дегустаційні можливості Хустщини (сири, вина, пиво, соки, равлики, м'ясна продукція та інше)
 • Дерев'яні церкви Хустщини (Крайниково, Данилово, Сокирниця, Олександрівка, Стеблівка)
 • Кам'яна архітектура Хустщини (церкви, костели, монастирі, пам'ятники)
 • Буйволи, плямисті олені, страуси, ферми з екзотичними тварини та птахи
 • Вироби з лози та кукурудзяного листя, народні промисли
 • Вільшанське водосховище Теребле-Ріцької ГЕС
 • Давні водяні млини
 • Долина нарцисів
 • Можливості активного та екстремального відпочинку
 • Краєвиди Хустщини
 • Підвісні мости
 • Музеї
 • Фестивалі

 

Фотознімки надсилайте на електронну адресу сектору туризму Хустської районної державної адміністрації tourkhust@gmail.com 

 

Сьогодні, 14 квітня, колектив Хустської районної державної адміністрації долучився до акції - «Майбутнє лісу – у твоїх руках».

Оскільки, ліс – це невід’ємна складова всього живого, а також одна з найважливіших частин світової екології, ми, держслужбовці разом з керівництвом, висадили понад 120 молодих дерев.

Відтепер, на території меморіального парку «Красне поле», що розташоване поблизу села Рокосово, Хустського району, жителі та гості краю зможуть помилуватись молодими насадженнями таких дерев, як: ялина, сосна, береза, явір, обліпиха та дуб.

Всі учасники весняної акції, як і годиться, отримали інструктаж від в.о. головного лісничого ДП «Хустського ЛДГ» - Віталія Джугана та провідного інженера лісового господарства – Ігоря Ришко. Кожен учасник акції вклав свої трудові навички, порівнював результати з іншими і допомагав один одному.

Відтак, спільними зусиллями колективу під контролем лісівників, посадка дерев пройшла успішно. Веселий настрій та корисна робота на свіжому повітрі згуртували всіх та подарували позитивні емоції.

Голова Хустської РДА – Назарій Павлій, висловлює свою подяку за існування такої акції та сподівається, що насадження, створені цього року, будуть рости на радість не тільки нам, а й майбутнім поколінням.

Тож, не залишайтесь осторонь акції «Майбутнє лісу – у твоїх руках», не проходьте повз, любіть, поважайте, бережіть ліс і свою природу, бо хто як не ми?!

 

Служба зайнятості на ринку праці Хустщини

За сприяння державної служби зайнятості у січні-березні 2018 року:

- Отримали роботу - 370 осіб, з них 61 - зареєстрований безробітний.

- Проходили професійне навчання – 37 безробітних.

- Брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру роботах – 25 безробітних осіб.

Станом на 01 квітня 2018 року кількість зареєстрованих безробітних становила 249 осіб, з них отримували допомогу по безробіттю – 193 осіб. Сума виплаченої допомоги по безробіттю за 3 місяці склала 1 331 тис. грн. 201 роботодавець, протягом січня-березня, для укомплектування кадрами подав до центру зайнятості 411 вакансій.

Актуальними для працевлаштування на 31 березня було 75 вакансій. Середній розмір оплати праці по одній вакансії склав 4 250 грн.Серед зареєстрованих безробітних:- жінки – 168 осіб (67,5%);- молодь віком до 35 років – 80 осіб (32,1%);- особи, що проживають у сільській місцевості – 106 осіб (42,6%);- особи, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню – 103 особи (41,1%).

В своїй роботі Державна служба зайнятості постійно запроваджує нові сервіси як для роботодавців так і для шукачів роботи. Зараз не є новинками відеорезюме, відеопрезентації вакансій, онлайн-співбесіди шукачів роботи з роботодавцями.

В найближчий час планується запровадити віртуальний кабінет для безробітних та роботодавців. Це дає можливість стати ближчими до людей, надавати консультації, а найголовніше - надавати допомогу в пошуку гідної роботи із достойною заробітною платою.

Минулого року розпочав роботу новий сервіс із онлайн-реєстрації на прийом до фахівців центру зайнятості. Це заощадить час шукачів, і дозволить підійти до пошуку роботи більш продуктивно. Завдяки запровадженому сервісу, громадяни можуть записатись на:отримання консультації з питань сприяння працевлаштуванню, вибору професії, профорієнтації, юридичних аспектів у сфері зайнятості тощо;перший прийом для осіб, які не перебувають на обліку в центрі зайнятості та мають бажання звернутись до центру зайнятості для пошуку роботи.

У разі, якщо особа зарезервувала для себе час, їй не потрібно отримувати талон на відвідування, а необхідно безпосередньо звернутися до фахівця центру зайнятості у зарезервований час.Послуга електронної черги реєстрації безробітних доступна громадянам на порталі Державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua через рубрику «Електронна черга». 

 

Відкритий чемпіонат "Кубок Хуста" з кікбоксингу та змішаних єдиноборств серед юнаків та дорослих

14 квітня 2018 року, за сприяння Хустської районної державної адміністрації, партнерів та небайдужих до спорту людей, на базі Закарпатського базового державного медичного коледжу проходив відкритий чемпіонат "Кубок Хуста" з кікбоксингу та змішаних єдиноборств серед юнаків та дорослих.

Учасників змагань привітали перший заступник голови Хустської районної державної адміністрації Віктор Сабадош, заступник голови Хустської районної ради Михайло Калинич, депутати районної ради – Дмитро Величко та Василь Міклош, завідувач сектору молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Анастасія Кострець та гості свята.

У змаганнях взяли участь 231 спортсменів із Житомирщини, Волині, Львова та власне різних куточків Закарпаття з`їхалися до міста над Тисою. Бійці мірялися силами у різних вагових категоріях. Вік наймолодшого учасника – 6 років.

Окрасою спортивного свята стали виступи вокалісток, вихованок Сокирницької ДШМ(кер. І.Мішко), учасників Центру бального спортивного та сучасного танцю «Еліт»(кер. В. Костак) та показові виступи вихованців спортивного клубу «Самурай» м.Ужгород.

Найкращі спортсмени – переможці змагань й турнірів різних рівнів із кікбоксингу та зі змішаних єдиноборств – були нагороджені відзнаками, а організатори «Кубку Хуста» – подяками районної влади.

Це було справжнє спортивне свято, в ході якого кращі кікбоксери демонстрували високий клас майстерності. Конкуренція між спортсменами відчувалася в кожному бої.

Окремо висловлюємо щиру подяку відділам культури, освіти, охорони здоров’я, організаційному комітету Хустської РДА, а також депутату Закарпатської обласної ради Мирославу Золтановичу Білецькому за підтримку в організації заходу.

 

До уваги сільгосптоваровиробників району!

Міжнародний форум «AGROPORT West Lviv-2018»

19-21 квітня 2018 року у Львові на території Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького, вул. Любінська, 168 відбудеться VII Міжнародний форум «AGROPORT West Lviv-2018» (далі – Форум), який зорієнтований на розвиток потенціалу дрібних та середніх виробників аграрного сектору, а також промоцію виробничого потенціалу підприємств харчової промисловості Львівської області.

Головне завдання Форуму – розвиток потенціалу дрібних та середніх виробників аграрного сектору економіки Західної України, розширення ринків збуту, налагодження міжнародних відносин. У цьому році особлива увага приділятиметься просторовому розвитку через кластерність агровиробництва та сільських територій, розвитку органічного землеробства, а також адаптації сільського господарства до змін клімату.

Протягом трьох днів у заході планують взяти участь представники дипломатичного корпусу, іноземні делегації, працівники агропромислового комплексу регіонів – партнерів, а також провідні представники ділових кіл Львівщини.

Більш детальну інформацію щодо роботи Форуму можна знайти на сайті www.aproport.ua. Реєстрація учасників делегації за тел. (032) 235-56-23,  e-mail: vhp_lviv@ukr.net.


Псилання

Офiцiйне представництво Президента України Веб-портал органiв виконавчої влади України Верховна Рада України Закарпатська Обласна Рада Обласна гаряча лінія Teplo.gov.ua Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України Національна дитяча гаряча лінія Державний реєстр виборців Міністерство доходів і зборів України

Створено студією Вебрики


Хустська районна державна адміністрація.
2004-2011