Хустський район
[Послуги] [Карта] [Зв’язок]    | Ви знаходитеся тут:   Головна    Новини
Місцеве самоврядування – це найбільш наближена до людей ланка влади

7 грудня в Україні відзначають день місцевого самоврядування – професійне свято всіх тих, хто за покликом серця, обраний волею народу в місцевих, районних та обласних радах представляє і захищає інтереси своїх виборців, жителів громад.

Місцеве самоврядування – це найбільш наближена до людей ланка влади. Саме до представників місцевого самоврядування йдуть люди зі своїми проблемами, надіями та сподіваннями. І саме від їхнього професіоналізму, досвіду, компетенції та відповідальності залежить добробут та майбутнє кожної громади.

З нагоди цього свята напередодні, 5 грудня, у Крайниківському сільському будинку культури зібралися представники місцевої влади, селищний та сільські голови, районні та сільські депутати, секретарі, бухгалтери сільських рад та члени виконавчих комітетів.

Зі словами вітань до присутніх звернулися перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Сабадош та голова районної ради Юрій Іванчо. Опісля кращих представників місцевого самоврядування нагородили грамотами Хустської районної ради.

Мистецькі вітання дарували вокалістки – лауреати та призери районних, обласних і всеукраїнських пісенних конкурсів – Валерія Антал, Лілія Тудовші та Яна Поп. Також для присутніх виступив вокальний ансамбль «Крайниківчанка» із піснями «Добрий день, моя родино» та «Через поле широкоє».

 

 

День місцевого самоврядування

Шановні колеги,працівники і ветерани органів місцевого самоврядування,депутати всіх рівнів!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Це свято нашої громади, громади кожного села, селища та міста, кожного їх мешканця. Відзначення його - є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їх права брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні.

Уклін і шана вам, за самовіддану щоденну працю, високу активність у громадсько-політичному житті, непереборне бажання та здатність здолати усі негаразди. Особливі слова подяки ветеранам місцевого самоврядування, які віддали частину своєї душі в його становлення та розвиток.

Сердечно бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади, кожній родині, кожному мешканцю міцного здоров`я, достатку й благополуччя.

Нехай усі життєві негаразди обходять вас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідного краю й України додають усім нам сили та наснаги!

З повагою,
голова райдержадміністрації
Назарій Павлій

 

 

До відома закарпатців!

  12-13 грудня в області проведуть прийом звернень у телефонному режимі з питань Пенсійної реформи.    

Зателефонувавши на гарячу лініюмешканці області зможуть отримати загальну інформацію про умови, порядок призначення, перерахунок та виплати пенсій тощо.

Телефонуйте за єдиним безкоштовним номером 0 800 501 484.

Графік роботи „гарячої лінії” з 8:00 до 17:00 (з 12:00 до 13:00 - обідня перерва).

        

 

 

Шановні військовослужбовці, захисники України!

Прийміть щирі вітання з професійним святом - Днем Збройних Сил України.

У цей день ми вшановуємо всіх, хто причетний до високого і почесного звання військовослужбовця, хто обрав для себе нелегку, але достойну професію – захищати Україну, її суверенітет і незалежність. Це – свято наших ветеранів, чиї скроні вже вкриті сивиною, а груди увінчані нагородами, і молодих солдатів, які сьогодні стоять в строю на варті нашої країни.

Українські військовослужбовці гідно продовжують славетні традиції героїзму, мужності та честі своїх батьків і дідів. Особливу вдячність хочу висловити тим героям, які в цей важкий для країни час виконують військовий і громадянський обов’язок у зоні проведення антитерористичної операції.

Схиляю голову у пам’яті перед загиблими героями, які віддали найдорожче – власне життя, для того, щоб уберегти мирне небо України. Висловлюю щирі співчуття рідним і близьким загиблих героїв. Світла пам’ять про них навіки житиме в наших серцях.

Шановні наші захисники! Бажаю міцного здоров’я, успіхів у військовій підготовці, благополуччя вам та вашим рідним!

Сила та міць української держави – у єдності армії та народу. Дякую вам, що своєю справою нагадуєте всьому світові про те, що Україна у надійних руках.

Хай Господь щомиті оберігає Вас, а любов до України і людська шана надихають на нові звершення в ім’я захисту незалежної України!
Слава Збройним Силам України!
Слава Україні!

З повагою,
голова Хустської райдержадміністрації 
Назарій Павлій

 

 

Робочий тиждень у Хустській РДА розпочався з планової наради

Робочий тиждень у Хустській РДА розпочався з планової наради, яку провів голова районної державної адміністрації Назарій Павлій. Участь у нараді взяли: голова районної ради Юрій Іванчо, заступник голови районної ради Михайло Калинич, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, установ та організацій району.

В ході наради Назарій Іванович акцентував увагу на виконанні та плануванні нагальних питань. Зокрема, першочерговим було питання погашення заборгованості по виплаті заробітної плати працівникам освіти (крім педагогів).

Також розглянули питання медицини, культури, економіки, щодо перерахунку субсидій населенню, інвестиційного паспорту району, туристичної зупинки, виплати пенсій, про підсумок проведення осіннього призову, про заходи, які будуть відбуватися цього тижня, а саме: День Збройних сил України, День місцевого самоврядування в Україні.

Крім того, голова районної ради Юрій Іванчо запросив усіх посадовців на третє засідання дев’ятої сесії Хустської районної ради, що відбудеться 12 грудня 2017 року.

 

 

Робоча зустріч з міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним

Голова Хустської районної державної адміністрації Назарій Павлій взяв участь у робочій зустрічі з міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним.

В ході спілкування Назарій Іванович порушив питання відкриття представництва МЗС на Закарпатті, а також пункту пропуску у Яблунівці Хустського району.

 

 

Минулого тижня відбулася нарада - семінар з головними бухгалтерами бюджетних установ, районної, селищної та сільських рад Хустського району

На порядок денний було винесено такі питання:

1.Проект Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік». 
2.Розрахункові показники очікуваних надходжень загального та спеціального фондів за 2018 рік та прогнозні розрахунки надходжень на 2019-2020 роки відповідно до проекту Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік ». 
3.Визначення прогнозного обсягу видатків, які враховуються при визначенні обсягу міжбюджетних трансфертів на 2018 рік, у розрізі галузей бюджетної сфери. 
4.Виконання дохідної частини бюджету району станом на 16 листопада 2017 року. 
5. Про стан виконавської дисципліни виконавчих комітетів селищної, сільських рад та головних розпорядників коштів районного бюджету. 
6. Різне

В ході проведеного заходу відбувся професійний обмін думками та щирий діалог з розглянутих питань.

 

 

Відбулася робоча зустріч голови Хустської РДА Назарія Павлія із працівниками Хустського ЛДГ

 

 

 

 

 

 

 

Так, останні вийшли на мирний протест в підтримку   загальноукраїнської акції, мета якої - висловити своє невдоволення відносно схваленої урядом Стратегії реформування лісового господарства 2018-2022 та внести пропозиції, які, на думку лісівників, мають бути враховані в ході проведення реформи, що у свою чергу забезпечить ефективне реформування системи лісового господарства та не дозволить приватизувати українські ліси.

 

В ЦЕНТРІ УВАГИ - СІЛЬСЬКИЙ ЗЕЛЕНИЙ ТУРИЗМ НА ХУСТЩИНІ

23 листопада 2017 року, в малій залі райдержадміністрації відбувся семінар-навчання ,,Сільський туризм. З чого розпочати та як досягти успіху?”. 
Захід проводився в рамках реалізації заходів Програми розвитку туризму і курортів на 2016-2020 роки у Закарпатській області.

Участь у семінарі взяли перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Сабадош, завідувач сектору туризму РДА Валерій Янюк, господарі сільських садиб, приватних котеджів, міні-готелів з усього району та ті, хто бажає розпочати займатися сільським туризмом.

Фаховий тренер та представники обласного управління туризму поділилися з присутніми досвідом з питань сучасних тенденцій розвитку сільського зеленого туризму; планування діяльності щодо його організації та кращих практик в сільському туризмі.

Вже в нікого не викликає сумнівів, що для сільських мешканців цей вид туризму є найкращим стимулом для започаткування й розвитку власної справи, облаштування своїх осель та благоустрою сільської місцевості.

Після жвавих обговорень, обміну досвідом та конструктивними думками всім присутнім були вручені відповідні сертифікати.

А насамкінець, власник зеленої садиби з Вишкова Катерина Лотар, показала майстер-клас з гостинності, пригостивши всіх домашньою випічкою.

 

 

Відбулося друге засідання дев’ятої сесії Хустської районної ради VІІ скликання

27 листопада в сесійному залі районної ради відбулося друге засідання дев’ятої сесії Хустської районної ради VІІ скликання. Вів сесію голова районної ради Юрій Іванчо. Участь у роботі засідання взяли голова районної державної адміністрації Назарій Павлій, керівники управлінь і відділів районної державної адміністрації, керівники установ, організацій району, представники засобів масової інформації.

У ході пленарного засідання було розглянуто 3 питання порядку денного, які були детально опрацьовані попередньо – на постійних комісіях районної ради.

Одним з основних питань сесії було внесення змін до районного бюджету до рішення районної ради від 23 грудня 2016 року № 235 “Про районний бюджет на 2017 рік” (із змінами від 05 квітня, 28 липня, 29 липня, 23 серпня, 17 жовтня 2017 року). 
Депутати заслухали інформацію начальника фінансового управління райдержадміністрації про розподіл обсягу стабілізаційної дотації та субвенцій з державного бюджету - медичної та на надання пільг та житлових субсидій населенню та прийняли відповідне рішення. Стабілізаційна дотація спрямована на погашення заборгованості по виплаті заробітної плати працівникам установ освіти (крім педагогів) за вересень –жовтень місяці, а медична субвенція на виплату заробітної плати працівникам установ охорони здоров'я за листопад місяць.

В інших питаннях депутат районної ради Михайло Попович висловив своє невдоволення щодо депутатів, які не беруть участі у прийнятті інколи доленосних рішень по забезпеченню життєдіяльності району, ігнорують засідання постійних комісій та сесій, не працюють на благо територіальної громади району, а навпаки займаються політиканством.

Так, зокрема, на сесії, будучи присутніми колишній голова Хустської районної ради Пацкан О. М. та голова фракції БПП "Солідарність" у Хустській районній раді Деяк С. І., які ще вчора агітували та збурювали виходити на мітинги працівників шкіл через невиплату заробітної плати, самі ж відмовилися голосувати за спрямування коштів для виплати заробітної плати тим же працівникам адміністративно-технічного персоналу шкіл району, що є просто винятковим цинізмом.

 

Біля Хустського краєзнавчого музею відбувся мітинг-реквієм до Дня пам’яті жертв голодоморів за участю керівництва району

24 листопада 2017 року біля Хустського краєзнавчого музею відбувся мітинг-реквієм до Дня пам’яті жертв голодоморів за участю керівництва району, представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, організацій та установ, учнівської молоді, громадськості та засобів масової інформації.

Зі словами скорботи перед присутніми виступив голова районної державної адміністрації Назарій Павлій. Він зазначив, що сьогоднішній день – це день спільного болю, спільної пам’яті, спільного обов’язку. Обов’язку закарбувати в серцях пам’ять про тих безневинних, кого прирекли на страшну смерть – смерть від голоду. Обов’язку – не забути правду про злочин, влаштований комуністичним режимом шляхом насильного вилучення продовольчих запасів в селян, яке поєднувалось із широкими репресіями проти різних верств населення. Мільйони життів відібрано жорстоким спланованим актом геноциду проти українського народу. Ми повинні передавати цю правду з покоління в покоління.

Під час мітингу відслужили панахиду за спокій душ, замучених голодомором. Присутні вшанували пам’ять про загиблих від мору голодом хвилиною мовчання.

Мітинг-реквієм завершився акцією "Запали свічку пам’яті".

 

Цими днями голова райдержадміністрації Назарій Павлій та голова районної ради Юрій Іванчо відвідали Хустський професійний ліцей сфери послуг

Візит відбувся у рамках ознайомлення з роботою навчально-практичного центру сучасних швейних технологій та дизайну з професій „Швачка. Кравець. Закрійник”, який розпочав функціонування з 1 вересня 2017 року.

Головною метою діяльності навчально-практичного центру сучасних швейних технологій та дизайну є підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації робітників швейної галузі за новітніми технологіями із застосуванням сучасних матеріалів, обладнання та інструментів. Крім того, навчальний заклад розвиватиме співпрацю з роботодавцями, розширюватиме межі соціального партнерства та міжнародного співробітництва.

Директор зазначеного закладу Дмитро Пригара розповів про основні завдання і напрямки діяльності навчально-практичного центру, інноваційність придбаного обладнання. Старший майстер Тетяна Мейгес та учні виробничого навчання для гостей продемонстрували, як працює нове швейне обладнання.

Також в рамках події відбулася презентація програми САПР (система автоматизованого проектування і розрахунку - ред.).


Псилання

Офiцiйне представництво Президента України Веб-портал органiв виконавчої влади України Верховна Рада України Закарпатська Обласна Рада Обласна гаряча лінія Teplo.gov.ua Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України Національна дитяча гаряча лінія Державний реєстр виборців Міністерство доходів і зборів України

Створено студією Вебрики


Хустська районна державна адміністрація.
2004-2011