Хустський район
[Послуги] [Карта] [Зв’язок]    | Ви знаходитеся тут:   Головна    На допомогу армі..
Зарахування строку участі в АТО до стажу роботи

Відповідно до ст. 8 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» час перебування громадян України на військовій службі зараховується до їх вислуги років, стажу роботи, стажу роботи за спеціальністю, а також до стажу державної служби на пільгових умовах у порядку, що визначається КМУ.

Час проходження військової служби, протягом якого військовослужбовець брав участь в АТО в особливий період, зараховується до стажу державної служби на пільгових умовах. Зокрема, один місяць стажу зараховується за три, тобто у трикратному розмірі (п. 3 Порядку об- числення стажу державної служби, затвердженого постановою КМУ від 03.05.1994 р. No 283).

Строк перебування на військовій службі – військовослужбовців за призовом під час мобілізації та військова служба за контрактом – зараховується до страхового стажу для призначення пенсії, але не зараховується до страхового стажу для розрахунку лікарняних.

Строк перебування на військовій службі – строкова військова служба – зараховується до страхового стажу для призначення пенсії та страхового стажу для розрахунку лікарняних.

ВАЖЛИВО!
У разі відсутності трудової книжки або відповідного запису в ній для призначення пенсій підтвердженням військової служби, служби цивільного захисту, служби в органах державної безпеки, розвідувальних органах, Держспецзв’язку слугують:
– військові квитки;
– довідки військових комісаріатів, військових частин і установ системи Міноборони, МВС, МНС, Мінінфраструктури, СБУ, Служби зовнішньої розвідки, ДПС, Управління державної охорони, Держспецзв’язку, Держприкордонслужби, ДПтС, ДСНС;
– довідки архівних і військово-лікувальних установ.

Військова служба у складі діючої армії в період бойових дій зараховується до трудового стажу на підставі довідок військових комісаріатів, які видаються в порядку, що визначається Міноборони.
Для підтвердження служби в органах внутрішніх справ приймаються довідки, які видаються в порядку, що визначається МВС (п. 6 Порядку підтвердження наявного трудового стажу для призначення пенсій за відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній, затвердженого постановою КМУ від 12.08.1993 р. No 637).

ЗАПИСИ У ТРУДОВУ КНИЖКУ

Запис про час служби у складі Збройних Сил України та інших військах із зазначенням дати призову (зарахування) і дати звільнення зі служби вноситься окремим рядком до трудових книжок за місцем роботи.

Цей запис вносять до трудової книжки до занесення відомостей про роботу на підприємстві (п. 2.19 Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників, затвердженої наказом Міністерства праці України, Міністерства юстиції України, Міністерства соціального захисту населення України від 29.07.1993 р. No 58).

ВАЖЛИВО!
Участь в АТО в особливий період зараховується до вислуги років, стажу державної служби на пільгових умовах: один місяць стажу (вислуги) зараховується за три, тобто у трикратному розмірі.

Якщо учасник АТО до мобілізації працював, то під час участі в АТО його трудова книжка зберігається на підприємстві, де він працював (оскільки він не звільняється).

Коли учасник АТО повертається на роботу, дані про його службу мають бути внесені підприємством на підставі військового квитка або довідки військових комісаріатів, військових частин і установ системи Міністерства оборони, МВС, МНС, Мінінфраструктури, СБУ, Служби зовнішньої розвідки, ДПС, Управління державної охорони, Держспецзв’язку, Держприкордонслужби, ДПтС, ДСНС.

Якщо учасник АТО до мобілізації не працював, але мав трудову книжку, то дані про його службу мають бути внесені до трудової книжки тим підприємством, куди він піде на роботу (перед записом про саму роботу) на підставі військового квитка або довідки військових комісаріатів, військових частин і установ системи Міноборони, МВС, МНС, Мінінфраструктури, СБУ, Служби зовнішньої розвідки, ДПС, Управління державної охорони, Держспецзв’язку, Держприкордонслужби, ДПтС, ДСНС.

Якщо учасник АТО до мобілізації не працював і не мав трудової книжки, йому мають завести трудову книжку на підприємстві, куди він вперше піде працювати, і внести запис про військову службу на підставі військового квитка або довідки військових комісаріатів, військових частин і установ системи Міноборони, МВС, МНС, Мінінфраструктури, СБУ, Служби зовнішньої розвідки, ДПС, Управління державної охорони, Держспецзв’язку, Держприкордонслужби, ДПтС, ДСНС.

 

 

У Закарпатському обласному військовому комісаріаті роз’яснили умови призову офіцерів на військову службу

Найближчим часом в Україні розпочнеться призов офіцерів запасу, які отримали військові звання, закінчивши відповідні військові кафедри. Деталі майбутнього призову роз’яснили у Закарпатському обласному військовому комісаріаті.

 

читати повністю

 

Які пільги надаються учасникам бойових дій в Україні у 2017 році?

Сьогодні виникає багато запитань про те, які пільги надаються учасникам АТО. У законодавство часто вносяться зміни, що стосуються цієї теми. Незважаючи на це, вже сьогодні можна підвести точні підсумки і сформулювати алгоритм дій, необхідний учасникам бойових дій для оформлення допомоги від держави. Повний перелік пільг і виплат опублікував Всеукраїнський Центр допомоги учасникам АТО.

Куди звернутися за наданням допомоги учаснику бойових дій?

 

читати повністю

 

Президент підписав Закон щодо удосконалення порядку проходження військової служби

Президент Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення порядку проходження військової служби».

Реалізація Закону дозволяє унормувати деякі питання, пов’язані з прийняттям, продовженням та звільненням громадян з військової служби. Зокрема, дасть можливість військовослужбовцям, які проходять військову службу за різними видами контрактів в особливий період, за бажанням продовжити військову службу за новим контрактом або звільнитися з військової служби.

«Це дає вам можливість завершити контракт з тими, хто вирішив повернутися додому, але разом з тим — ні на йоту не знизити боєздатність і боєготовність частин і підрозділів, у першу чергу тих, які знаходяться у районі проведення АТО, бойових операцій із захисту нашої держави», — звернувся Глава держави до присутніх під час підписання Міністра оборони України генерала армії України Степана Полторака та начальника Генерального штабу — Головнокомандувача Збройних Сил України генерала армії України Віктора Муженка.

«Тим громадянам України, які уклали фактично безстроковий контракт під час особливого періоду, ми даємо можливість відновити справедливість і дати можливість командирам забезпечити їх звільнення», — додав Петро Порошенко.

Разом з тим Президент звернув увагу на те, що заміна особового складу здійснюватиметься поетапно. Законом встановлюється, що право на звільнення з військової служби набувають військовослужбовці, які проходять військову службу за контрактом, дію якого було продовжено понад встановлені строки на період до оголошення демобілізації та які вислужили не менше 18 місяців з дати його продовження. Також звільнитися мають право військові, що уклали контракт на строк до закінчення особливого періоду або до оголошення рішення про демобілізацію та вислужили не менше 24 місяців військової служби за контрактом.

Президент також констатував, що укладання контрактів зі Збройними Силами України триває відповідно до графіку. «Ми стрімко наближаємося до 70 тисяч, і це свідчить про дуже високий рівень і патріотизму, і готовності зі зброєю в руках захищати Україну», — сказав Петро Порошенко. — «Ми дійсно можемо стверджувати, що за 2,5 роки побудували нову Українську армію», — сказав він.

Документом також вносяться зміни до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», пов’язані з унормуванням деяких інших питань щодо прийняття, проходження, звільнення з військової служби. Змінами до Кодексу законів про працю України та Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» врегульовуються питання збереження соціальних пільг військовослужбовців.

 

 

Зміни у війську: закарпатські учасники АТО можуть укладати контракти без підготовки у навчальних центрах

Відповідно до рішення Начальника Генерального штабу — Головнокомандувача Збройних Сил України від 20 березня 2017 року  №667/с/дск  та розпорядження Командувач Сухопутних військ Збройних Сил України від 23.03.2017 №116/9/4042№116/9/4042 військовим комісаріатам надано дозвіл на направлення кандидатів на військову службу за контрактом до військових частин  п/п В4673, В 1688, В 0425, В 0927, В 0095, В 2095, В 4050 для укладання контракту безпосередньо у даних військових частинах з числа осіб, які мають бойовий досвід, є учасниками АТО та приймаються за прямими ВОС,  без направлення в навчальні центри ЗС України.

читати повністю

 

Про проведення призову громадян на строкову військову службу

На виконання Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» (зі змінами), Указу Президента України №44/2017 від 24 лютого 2017 року «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2017 році» та розпорядження голови Закарпатської обласної державної адміністрації від 03.03.2017 року № 100 «Про проведення призовів громадян України на строкову військову службу у 2017 році», з метою належної організації роботи під час призову громадян на строкову військову службу та згідно із наказом військового комісара Хустського об’єднаного міського військового комісаріату майора з 01 квітня  по 31 травня 2017 року проводиться призов громадян України на строкову військову службу до  Збройних Сил України та інших військових формувань та прийняття призовників на військову службу за контрактом.

…У разі якщо за будь-яких обставин повістка не надійшла, громадяни призовного віку зобов’язані з’явитися до призовної дільниці в десятиденний строк з дня початку відповідного чергового призову, визначеного Указом Президента України…

Явці на призовну дільницю  м. Хуст та Хустського району для призову на строкову військову службу підлягають громадяни 1999 року народження, яким в період чергового призову виповниться 18 років, а також громадяни, які народились у період з 1990 по 1999 рік у яких закінчилась відстрочка від призову,  або не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин, тобто в термін до 31 травня  2017 року.

 

 

Для проходження призовних комісій необхідно з’явитись за адресою: 

      м. Хуст, вул. Дружби, 11а.

 

 Військовий комісар

           Хустського об’єднаного   міського військового комісаріату

           підполковник  О. В. АДАМОВ

 

 

ВІЙСЬКОВА СЛУЖБА ЗАК КОНТРАКТОМ у військово-медичних закладах

Відповідно до рішення начальника Генерального штабу Головнокомандувача Збройних Сил України від 01.02.2017 №2376, розпорядження першого заступника начальника Генерального штабу Збройних Сил України від 10 02 2017 року №321/1104 Хустський об’єднаний міський військовий комісаріат проводить заходи  відбору та вивчення  кандидатів на військову службу за контрактом до військово-медичних закладів Міністерства оборони України на посади середнього медичного персоналу.

Громадяни, які бажають проходити військову службу за контрактом просимо звертатися в Хустський ОМВК, який розташований за адресою:

м. Хуст, вул. Дружби, 11а.

Довідки за тел. +380981256523, (03142) 4 41 22.

 

Порядок прийняття та проходження військової служби іноземцями та особами без громадянства

Начальнику      Генерального      штабу Головнокомандувачу Збройних Сил України генералу армії України МУЖЕНКУ В.М.

 

Доповідаю,

У Відділі правового забезпечення Генерального штабу Збройних Сил України, а межах компетенції, опрацьовано питання щодо прийняття на військову службу за контрактом до Збройних Сил України іноземних громадян та механізму проходження ними служби.

За результатами опрацювання встановлено, що відповідно до абзацу другого частини шостої статті І Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" (далі - Закон) у випадках, передбачених законом, іноземці та особи бел громадянства, які на законних підставах перебувають на території України, можуть у добровільному порядку (за контрактом) проходити військову службу у Збройних Силах України. Відповідно до статті 2 Закону проходження військової служби здійснюється: громадянами України - у добровільному порядку (за контрактом) або та призовом; іноземцями та особами без громадянства - у добровільному порядку (за контрактом) на посадах, що підлягають заміщенню військовослужбовцями рядового, сержантського і старшинського складу Збройних Сил України. Громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які проходять військову службу, є військовослужбовцями. Порядок проходження військової служби, права та обов'язки військовослужбовців визначаються цим та іншими законами, відповідними положеннями про проходження військової служби, що затверджуються Президентом України, та іншими нормативно-правовими актами.

Порядок прийняття та проходження військової служби іноземцями та особами без громадянства визначено Положенням про проходження військової служби у Збройних Силах України іноземцями та особами без громадянства, затвердженим Указом Президента України від 10 червня 2016 року № 248/2016 (далі - Положення).

Так, відповідно до пункту 2 Положення іноземці, які на законних підставах перебувають на території України, можуть бути прийняті на військову службу за контрактом до Збройних Сил України у добровільному порядку на посади, які заміщуються особами рядового, сержантською І старшинського складу. З іноземцями, які добровільно вступають на військову службу, укладається контракт про проходження іноземцями чи особами без громадянства відповідного виду військової служби у Збройних Силах України та встановленою формою.

Згідно з пунктом 3 Положення перелік посад, які не можуть бути замішені іноземцями, визначається наказом Генерального штабу Збройних Сил України.

Відповідно до пунктів 5-8 Положення щодо іноземців, які виявили бажання проходити військову службу на посадах рядового, сержантського і старшинського складу у Збройних Силах України, проводиться перевірка відомостей стосовно законності їх перебування на території України, наявності документів, що засвідчують особу, відомостей про відсутність судимості, достовірності інших відомостей, наданих іноземцями.

Організація проведення перевірки відомостей покладається на військових комісарів шляхом направлення запитів до Міністерства внутрішніх справ України, Державної міграційної служби України, Адміністрації Державної прикордонної служби України та Служби безпеки України, які в межах своїх повноважень здійснюють зазначену перевірку.

У разі встановлення за результатами перевірки відомостей, які не відповідають установленим вимогам прийому на військову службу, іноземець не підлягає прийому на військову службу.

Іноземці, які вперше приймаються на військову службу до Збройних Сил України, беруть офіційне зобов'язання щодо неухильного дотримання Конституції, законів України та сумлінного виконання обов'язків військової служби.

Іноземці, які відповідно до закону проходять військову службу, є військовослужбовцями Збройних Сил України. Належність іноземців до військовослужбовців підтверджується військовими квитками рядового, сержантською і старшинського складу, форма та порядок видачі яких встановлюється Міністерством оборони України.

Для прийнятих на військову службу іноземців встановлюється випробувальний строк два місяці, про що  зазначається у контракті про проходження військової служби,

На військову службу за контрактом осіб рядового, сержантського і старшинського складу можуть бути прийняті і жінки з числа іноземців за наявності вакантних військових посад, які можуть бути заміщені військовослужбовцями жінками, перелік яких визначається Міністерством оборони України,

Основними умовами прийняття на військову службу за контрактом іноземця є: визнання і виконання іноземцем Конституції України та законі» України: перебування іноземця на законних підставах па території України; відсутність в іноземця судимості; наявність в іноземця дійсного паспортного документи іноземця або документа, що посвідчує особу без громадянства,

порядок, добору та прийняття іноземців на військову службу за контрактом визначено пунктами 18-20 Положення, якими встановлено, що відбір іноземців на військову службу проводиться військовими комісаріатами та військовими частинами. Під час відбору іноземців на посади враховується їх

 

попередній досвід проходження військової служби, спеціальність та освіта, У разі відсутності такого досвіду, після прийняття іноземців на військову службу вони направляються до навчальних частин (центрів) та військових частин для підготовки на спеціальних курсах для набуття відповідної військово-облікової спеціальності.

Для відбору іноземців на військову службу за контрактом в обласних (міських, районних) військових комісаріатах проводяться такі заходи: попередні вивчення особистих якостей іноземців до прийняття на військову службу; направлення іноземців до командирів військових частин для отримання письмової згоди (за необхідності); медичне обстеження іноземців; професійно-психологічний відбір іноземців; перевірка відомостей, поданих іноземцями у порядку, визначеному цим Положенням; оформлення особових справ іноземці»; направлення іноземців до військових частим для подальшого прийняття на військову службу.

Іноземці, які виявили бажання проходити військову службу за контрактом, подають до військових комісаріатів за місцем проживання заяву з проханням щодо прийняття їх на військову службу за контрактом, а також за встановленою формою - письмову згоду на обробку персональних даних, у разі потреби - письмову згоду на проведення перевірки поданих ними відомостей.

Попереднє вивчення особистих якостей іноземців, які виявили бажання до прийнятій на військову службу, включає вивчення; документів, що подають іноземці; результатів індивідуальних бесід з іноземцями.

Результати вивчення особистих якостей іноземців відображаються в Аркуші вивчення особистих якостей кандидата за формою, затвердженою Міністерством оборони України.

Медичне обстеження іноземців проводять військово-лікарські комісії відповідного військового комісаріату.

З іноземцями, які визнані придатними за станом здоров'я для прийняття на військову службу, організовуються і проводяться заходи професійно-психологічного відбору у порядку, визначеному Міністерством оборони України.

Після проведення заході» відбору іноземці, разом з їх особовими справами та приписами військових комісаріатів, направляються до військових частин відповідно до наданих письмових згод. У військових частинах (навчальних центрах) стосовно іноземців проводяться такі заходи: перевірка рівня фізичної підготовки іноземців; оформлення контракту про проходження іноземцями відповідного виду військової служби у Збройних Силах України.

У разі відповідності іноземців вимогам проходження військової служби командир військової частини (навчального центру) укладає з іноземцями контракт про проходження відповідного виду військової служби та призначає їх на відповідні військові посади, про що видається наказ по особовому складу.

Про прийняття на військову службу за контрактом і призначення іноземців на відповідні військові посади військова частина (навчальний центр) повідомляє  військовий комісаріат та вищий орган військового управління за підпорядкованістю.
Військовослужбовець вважається таким, що не пройшов випробувальний строк у разі встановлення його неспроможності опанувати посаду та виконувати службові обов'язки, а також неодноразових фактів порушень військової дисципліни (скоєння правопорушень).

Відповідно до пунктів 22 - 25 Положення перший контракт про проходження військової служби укладається:

з військовослужбовцями, прийнятими на посади рядового складу, -строком на 3 роки;

з військовослужбовцями у разі їх призначення на посади сержантського і старшинського складу - строком від 3 до 5 років залежно від згоди сторін;

з військовослужбовцями, які приймаються на військову службу за контрактом, у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) введення правового режиму воєнного стану, - до закінчення особливого періоду або до оголошення рішення про демобілізацію.

Строк проходження військової служби може бути продовжено за новим контрактом до досягнення граничного віку перебування на військовій службі:

для військовослужбовців, які проходять військову службу на посадах рядового складу - на 3 роки;

для військовослужбовців, які проходять військову службу на посадах сержантського та старшинського складу, - на сірок від 3 до 5 років.

Про укладення з військовослужбовцем нового контракту про проходження військової служби видається наказ по особовому складу,

Іноземець не може бути прийнятий на військову службу за контрактом у разі: наявності у іноземця судимості; ненадання іноземцем під час прийняття на військову службу згоди на проведення перевірки відомостей або документів які засвідчують особу, або встановлення факту подання іноземцем недостовірної інформації або підроблених документів - за результатами перевірки наданих іноземцем відомостей; коли час, що залишився іноземцю до досягнення граничного віку перебування на військовій службі, менший за строк дії першого контракту про проходження військової служби, крім випадків, визначених частиною третьою статті 23 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу"; незаконного перебування іноземця на території України.

 

 

Вакансії, які існують у Збройних Силах України

Інформація про наявність вакансій за військові частини Збройних Сил України знаходяться у обласних та районних військових комісаріатах України. Перелік вакантних посад, щомісячно оновлюється на підставі заявок з військових частин Збройних Сил України.

Перелік основних загальних спеціальностей: 

Сухопутних військ Збройних Сил України: командир відділення; командир бойової машини; командир танку; механік — водій бойової машини; механік — водій танку; водій; навідник; навідник-оператор; акумуляторник; стрілець; гранатометник; кулеметник; снайпер; розвідник; сапер; кухар; радіотелефоніст; радіотелеграфіст.

Високомобільних десантних військ: розвідник; снайпер; командир відділення; командир бойової машини десанту; гранатометник; кулеметник; механік — водій бойової машини.

Повітряних Сил Збройних Сил України: авіаційний механік; оператор радіолокаційної станції; оператор зенітних ракет; оператор систем навігації і посадки літаків; механік систем зв’язку та посадки літаків; стрілець; водій, водій-електрик, водій-механік; радіотелефоніст; телеграфіст; планшетист; пожежник; акумуляторник.

Військово-Морських Сил Збройних Сил України : Береговий склад: механік — водій танку; механік — водій БМП; стрілець; гранатометник; снайпер; розвідник; кулеметник; сапер; навідник; водій; радіотелефоніст; пожежник; акумуляторник; телеграфіст.

Корабельний склад: командир відділення; старший рульовий; моторист; машиніст; електрик; радіометрист; мінер; сигнальник; старший оператор.

ЗАХИСТИ СВОЇХ! ПІДПИСУЙ КОНТРАКТ ПРО ПРОХОДЖЕННЯ ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ!

 

Роз’яснення щодо підписання 6-місячного контракту

Контракт є підзаконним нормативно-правовим актом, а питання які пов’язані з його дією, врегульовано відповідними нормами Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу». Відповідно до Закону, під час дії особливого періоду з військової служби звільняються військовослужбовці, які вислужили строк військової служби за контрактом, укладеним на умовах, передбачених абзацом другим частини третьої статті 23 цього Закону.

Для військовослужбовців строкової військової служби та військовослужбовців військової служби за призовом під час мобілізації, на особливий період, які під час дії особливого періоду вислужили не менше 11 місяців, осіб, звільнених з військової служби під час дії особливого періоду, які приймаються на військову службу за контрактом у період з моменту оголошення мобілізації до часу введення воєнного стану (настання воєнного часу) або оголошення рішення про демобілізацію, строк військової служби в календарному обчисленні встановлюється шість місяців.

Строк проходження військової служби для таких військовослужбовців може бути продовжено за новими контрактами на строк шість місяців.

У разі закінчення особливого періоду або оголошення рішення про демобілізацію дія таких контрактів припиняється достроково.

Тому після завершення 6-місячного терміну служби за таким контрактом військовослужбовець, який його уклав, гарантовано звільняється з військової служби, або, виключно за власним бажанням, укладає новий контракт на 6 місяців, або інший вид контракту.

Для отримання консультацій та роз’яснень щодо зазначеного звертатися за телефоном «гарячої лінії» — (044) 454-44-51 або за адресою: м. Хуст, вул. Дружби. 11а. Довідки за тел. +380981256523,(03142) 4 41 22.

 

ОСОБЛИВОСТІ ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ ЗА КОНТРАКТОМ ДЛЯ ЖІНОК

    


ОСОБЛИВОСТІ ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ ЗА КОНТРАКТОМ ДЛЯ ЖІНОК
 

Вік: від 18 до 50 років (граничний вік призову для жінок збільшується до 50 років на час особливого періоду).

Посади та спеціальності: Жінки-військовослужбовці призначаються на такі основні посади: зв’язку — «телефоніст», «телеграфіст» та інші; тилу — «кухар», «кравець» та інші; медичні — «фельдшер», «медична сестра» та інші; штабу — «діловод», відповідальний виконавець, «бухгалтер» тощо.

     Зважаючи на численні звернення громадян стосовно можливості комплектування жінками всіх посад, Міністерством оборони України опрацьовується питання розширення переліку військово-облікових спеціальностей і штатних посад, на які можуть призначатися військовослужбовці-жінки.

     На цей час проводиться відповідна робота щодо опрацювання змін до наказу Міністерства оборони України від 27.05.2014 № 337 “Про затвердження тимчасових переліків військово-облікових спеціальностей і штатних посад рядового, сержантського і старшинського складу та військовослужбовців-жінок і тарифних переліків посад вищезазначених військовослужбовців”.

    Для проходження військової служби за контрактом у Збройних Сил України запрошуємо до Хустського об’єднаного міського військового комісаріату, за адресою: м. Хуст, вул. Дружби. 11а. Довідки за тел. +380981256523,(03142) 4 41 22

 

Служба за контрактом - повна інформація!

Вимоги до прийняття на військову службу за контрактом осіб рядового, сержантського і старшинського складу. 

На військову службу законтрактом осіб рядового, сержантського і старшинського складу приймаються:

читати повністю


Новини

15.02.2018 [09:30]

Перша леді України завітала на Закарпаття

 

15.02.2018 [09:28]

11 лютого 2018 року проходив фінал «Шкільної волейбольної ліги України – 2018 року» в м. Ужгород спорткомплекс «Юність»

 

15.02.2018 [09:26]

12 лютого 2018 року голова районної державної адміністрації Назарій Павлій провів щотижневу нараду за участі голови районної ради Юрія Іванчо

 

15.02.2018 [09:24]

Минає 29 років від того дня, коли останні підрозділи обмеженого контингенту Збройних сил колишнього СРСР було виведено з території Афганістану

 

15.02.2018 [09:20]

В малій залі районної державної адміністрації відбулось засідання медичної ради реформ

 

Псилання

Офiцiйне представництво Президента України Веб-портал органiв виконавчої влади України Верховна Рада України Закарпатська Обласна Рада Обласна гаряча лінія Teplo.gov.ua Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України Національна дитяча гаряча лінія Державний реєстр виборців Міністерство доходів і зборів України

Створено студією Вебрики


Хустська районна державна адміністрація.
2004-2011