Хустський район
[Послуги] [Карта] [Зв’язок]    | Ви знаходитеся тут:   Головна    Громадська рада    Громадська рада ..
Взірець заяви Ініціативній групі з підготовки установчих зборів інститутів громадянського суспільства по обранню громадської ради при Хустській РДА

Взірець заяви Ініціативній групі з підготовки установчих зборів інститутів громадянського суспільства по обранню громадської ради при Хустській РДА

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

Відповідно до статті 38 Конституції України, громадянам України гарантується право на участь в управлінні державними справами.

 

Постановою Кабінетом Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» визначено  порядок формування та створення громадської ради при районних державних адміністраціях.                          

Громадська рада при районній державній адміністрації як постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган утворюється для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

читати повністю

 

Звернення ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів по створенню громадської ради при Хустській райдержадміністрації

до представників громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України (далі – інститути громадянського суспільства).

Для участі в установчих зборах необхідно подати заяву, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

- рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);

- біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;

- копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;

- інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років.

Прохання до представників   інститутів громадянського суспільства подавати свої пропозиції  до ініціативної групи  щодо включення представників до складу ради.

Документи приймаються ініціативною групою до 21 березня 2017 року включно

(крім вихідних та святкових днів) за адресою: 

м.Хуст, вул.. Карпатської Січі 21 (райдержадміністрація),  
                 кабінет № 41    з 10.00 до  17. 00 год.
                 (крім суботи, неділі та святкових днів).

                 Телефон для довідок: 0972178896 

 

Засідання ініціативної групи

     17 лютого 2017 року відбулося засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів по формуванню нового складу Громадської ради при Хустській районній державній адміністрації.

На засіданні ініціативною групою прийнято рішення:

    1. Координацію роботи, надання консультацій, збір документів від ІГС проводити в РДА, каб. № 41. тел. моб. 0972178896

    2. Затвердити зразки заяв від ІГС для участі в установчих зборах.

    3. Заяви від ІГС приймаються до 21 березня 2017 року.

    4. Провести установчі збори із створення Громадської ради при 

   Хустській райдержадміністрації  31 березня 2017 року о 10.00     год. в

   приміщенні районної державної адміністрації, зал засідань.

 

ПРОТОКОЛ № 1 засідання ініціативної групи

ПРОТОКОЛ № 1 "Засідання ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів по створенню Громадської ради при Хустській районній державній адміністрації"

 

Утворення ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів із утворення Громадської ради

 

У К Р А Ї Н А

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови Хустської районної державної адміністрації

 

10.02.2017                                                Хуст                                           №  36

 

 

Про ініціативну групу з підготовки та проведення установчих зборів

із утворення Громадської ради при Хустській

районній державній адміністрації

 

 

Відповідно до статей 6 і 39 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, постанов Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 „Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики”, від 26 листопада 2014 року № 688 „Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996”, розпорядження голови Закарпатської обласної державної адміністрації від 08. 02.2017 року № 59  «Про ініціативну групу з підготовки та проведення установчих зборів із утворення Громадської ради при Закарпатській обласній державній адміністрації», з метою забезпечення відкритості, прозорості та публічності у діяльності органів виконавчої влади, здійснення громадського контролю за їх діяльністю:

 

1. Утворити ініціативну групу з підготовки та проведення установчих зборів із утворення Громадської ради при Хустській районній державній адміністрації у складі згідно з додатком.

2. Сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації (Біляк І.В.):

2.1. Надати ініціативній групі необхідну допомогу з підготовки та проведення установчих зборів із утворення Громадської ради при Хустській районній державній адміністрації.

2.2. Забезпечити інформування громадськості через засоби масової інформації про початок роботи ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів із утворення Громадської ради при Хустській районній  державній адміністрації.

3. Хустській районній державній адміністрації вжити заходів для утворення, в установленому порядку, відповідної громадської ради при Хустській  райдержадміністрації:

3.1. Сформувати протягом двох тижнів відповідну ініціативну групу з підготовки та проведення установчих зборів із утворення громадської ради при Хустській райдержадміністрації.

3.2. Сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації інформацію про утворення відповідної громадської ради при Хустській райдержадміністрації  подати управлінню з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації до  15 квітня 2017 року.

 4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Сабадоша В.М.

 

 

Додаток до розпорядження (склад ініціативної групи)

 

Голова державної адміністрації                                              Н. ПавлійНовини

27.09.2018 [11:05]

УВАГА ВСІМ!!!

 

30.08.2018 [09:33]

Участь у Всеукраїнській грі "Теренова гра" "Січ - сила і честь"

 

30.08.2018 [08:21]

Проведення Всеукраїнської вишколи "Джура-Прикордонник"

 

21.08.2018 [15:13]

В приміщенні відділу архіву Хустської РДА відбулася виставка фотоматеріалів, присвячена 27-їй річниці Дня Незалежності України.

 

24.07.2018 [16:56]

Оголошення!

 

Псилання

Офiцiйне представництво Президента України Веб-портал органiв виконавчої влади України Верховна Рада України Закарпатська Обласна Рада Обласна гаряча лінія Teplo.gov.ua Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України Національна дитяча гаряча лінія Державний реєстр виборців Міністерство доходів і зборів України

Створено студією Вебрики


Хустська районна державна адміністрація.
2004-2011