Хустський район
[Послуги] [Карта] [Зв’язок]    | Ви знаходитеся тут:   Головна    Відділ ДСНС інфо..
Правила безпеки при користуванні пічним опаленням.

З настанням похолодання в ряді населених пунктів області застосовуються прилади пічного опалення. На жаль, через порушення громадянами правил пожежної безпеки при експлуатації печей часто виникають пожежі, люди продовжують гинути, втрачати своє житло і майно.

Найбільше пожеж трапляється на початку опалювального сезону, коли після довгої перерви не всі димарі та печі готові до навантаження. Немало людей гріються взимку біля батарей центрального опалення, вважаючи печі пережитком минулого, але для багатьох вони — щоденна реальність.

Особливо небезпечно, коли пічним опаленням користуються люди похилого віку, самотні пенсіонери, інваліди, що лишилися без опіки дітей і не мають коштів, аби підвести газ до оселі.

Саме у їхніх помешканнях найчастіше стаються пожежі, адже добитися, щоб піч завжди перебувала у бездоганному стані дуже клопітно й важко. У зв’язку з цим хочемо нагадати основні норми заборони при експлуатації печей.

 

Забороняється:  

 

1. Розпалювати опалювальні печі легкозаймистими та горючими рідинами, залишати печі, в яких горить вогонь без нагляду, доручати розпалювати печі та нагляд за ними дітям;

2. Розташовувати меблі, шафи та інше обладнання біля печей, відстань має становити не менше як 0,7 м., від топкових отворів – не менше як 1,25 м;

3. Проводити топлення печей дровами довжина яких перевищує розміри топника;

4. Сушити та зберігати на поверхні нагрівання опалювальних печей горючі предмети;

5. Використовувати для обігріву несправні та невідремонтовані опалювальні печі;

5. Закривати піддувало опалювальної печі коли там ще горить вугілля або є жар, категорично забороняється - це може призвести до отруєння чадним газом.

6. Влаштовувати в якості димової труби металеві та азбестові труби, виносити та викидати гаряче вугілля ближче 15 метрів від будівель. 

 

 

                                                                                             

Начальник Хустського МРВ УДСНС

                                                                      України у Закарпатській області

                                                                              полковник служби цивільного захисту

                                                                                             Ю.Ю. Вакаров

 

 

Як уникнути трагедії на воді

 

24 лютого 2017 року було проведено пожежно-профілактичне відпрацювання с. Рокосово

24 лютого 2017 року було проведено пожежно-профілактичне відпрацювання с. Рокосово. У ході відпрацювання було звернуто увагу на пожежну безпеку у житловому секторі, також у ході відпрацювання була проведена акція "Запобігти.Врятувати.Допомогти" у ЗОШ I-III ступенів с. Рокосово та проведено бесіду з дітьми на тему: "Дитячі пустощі з вогнем". Торкнулися теми про дотримання правил пожежної безпеки під час спалення сухої трави та чагарників.

Повний фотозвіт можна завантажити тут.

Новини

27.09.2018 [11:05]

УВАГА ВСІМ!!!

 

30.08.2018 [09:33]

Участь у Всеукраїнській грі "Теренова гра" "Січ - сила і честь"

 

30.08.2018 [08:21]

Проведення Всеукраїнської вишколи "Джура-Прикордонник"

 

21.08.2018 [15:13]

В приміщенні відділу архіву Хустської РДА відбулася виставка фотоматеріалів, присвячена 27-їй річниці Дня Незалежності України.

 

24.07.2018 [16:56]

Оголошення!

 

Псилання

Офiцiйне представництво Президента України Веб-портал органiв виконавчої влади України Верховна Рада України Закарпатська Обласна Рада Обласна гаряча лінія Teplo.gov.ua Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України Національна дитяча гаряча лінія Державний реєстр виборців Міністерство доходів і зборів України

Створено студією Вебрики


Хустська районна державна адміністрація.
2004-2011