Хустський район
[Послуги] [Карта] [Зв’язок]    | Ви знаходитеся тут:   Головна    Євроатлантична і..
Україна прагне повернути на порядок денний питання про план дій щодо членства в НАТО – Президент

Президент Петро Порошенко вважає символічною і вагомою роль українсько-американського командно-штабного навчання із залученням військ Seа Breeze у стратегічному партнерстві України з Північноатлантичним Альянсом.

Президент зазначив: «З 1997 року ці навчання надають нам суттєву допомогу у відродженні військово-морського потенціалу держави, сприяють досягненню ВМС України сумісності із флотами держав – членів НАТО, що є передумовою запланованого нами членства в цьому оборонному союзі – тоді, коли країна буде відповідати критеріям, коли будуть імплементовані результати наших реформ в усіх без виключення сферах».

Глава держави підкреслив, що реформи, які потрібні для членства в НАТО, майже повністю співпадають з реформами, які необхідні для членства в ЄС. Президент додав, що сьогодні українці підтримують і об’єднанні навколо трансатлантичної та європейської інтеграції.

«Ми, українці, на собі відчули ту загрозу миру в Європі та в усьому світі, яка генерується з Кремля, – із столиці країни, яку свого часу Рональд Рейган називав імперією зла», – сказав Петро Порошенко.

Петро Порошенко назвав важливим досягненням побудову українських Збройних Сил, відродження української армії і флоту. «Наш намір повернути на порядок денний питання про план дій щодо членства в НАТО і наближення нашого оборонно-безпекового сектору до стандартів Альянсу, засвідчена численними опитуваннями громадської думки потужна підтримка саме такої стратегії, – все це засвідчує, що обраний курс правильний і безальтернативний», – підсумував Президент.

 

 

Вступ України до НАТО чітко визначений як один з ключових чинників державної політики – Президент підписав Закон

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо зовнішньополітичного курсу України». Закон був прийнятий Верховною Радою України 8 червня 2017 року.

Законом вносяться зміни до Законів України «Про основи національної безпеки України» та «Про засади внутрішньої і зовнішньої політики» у частині євроатлантичної інтеграції.

Одним з пріоритетів національних інтересів України документом визначено інтеграцію у євроатлантичний безпековий простір з  метою набуття членства в Організації Північноатлантичного договору.

“Відтепер курс України на вступ до НАТО чітко визначений як один з ключових чинників державної політики України. Підписав Закон України “Про внесення змін до деяких законів України щодо зовнішньополітичного курсу України”, який одним з пріоритетів національних інтересів держави визначає членство в Альянсі”, – про це Президент написав у Фейсбуці.

З цією метою Україна активізує зусилля з усього комплексу реформ, у тому числі у безпековому та оборонному секторах задля досягнення відповідності критеріям членства в Альянсі.

 

 

план заходів щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України

Відповідно до статей 6, 39  Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Указу Президента України від 21 лютого 2017 року № 43/2017 «Про Концепцію вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017 – 2020 роки», розпорядження Кабінету Міністрів України від 11 травня 2017 року № 308-р «Про затвердження плану заходів щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017 рік», розпорядження голови Закарпатської обласної державної адміністрації від 02.08.2017 № 392 головою районної державної адміністрації прийнято розпорядження від 11.08.2017 № 265 «Про районний план заходів щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017 рік» та затверджено районний план заходів.

В закладах культури було проведено ряд заходів:

інформаційно-просвітницькі години: «Роль суспільства в реалізації політики Євроатлантичної інтеграції України» (с. Липча), «Перспективи розвитку відносин між Україною та НАТО: роль державних органів та громадського суспільства» (с. Велятино);

 диспути: «Вступ України до НАТО: реалії та перспективи» (с.Березово), «Європейський Союз і НАТО – випробування для України» (с.Нижнє Селище);

 круглий стіл «Україна – НАТО: досвід та нові виміри співробітництва», інформаційний дайджест «Аргументи за і проти вступу України до НАТО», викладка-міркування «Євроатлантична інтеграція: реалії, перспективи (районна бібліотека).

 

Новини

18.06.2018 [16:42]

Оголошення

 

11.06.2018 [14:32]

Цікава профорієнтація. Служба зайнятості працює в літніх таборах Хустщини

 

07.06.2018 [16:01]

85- років Всеукраїнської громадськості організації глухих та 55-років утворення Хустської територіальної організації глухих.

 

07.06.2018 [15:58]

Шановні працівники засобів масової інформації!

 

07.06.2018 [15:56]

Робоча зустріч голови районної державної адміністрації Назарія Павлія

 

Псилання

Офiцiйне представництво Президента України Веб-портал органiв виконавчої влади України Верховна Рада України Закарпатська Обласна Рада Обласна гаряча лінія Teplo.gov.ua Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України Національна дитяча гаряча лінія Державний реєстр виборців Міністерство доходів і зборів України

Створено студією Вебрики


Хустська районна державна адміністрація.
2004-2011