Хустський район
[Послуги] [Карта] [Зв’язок]    | Ви знаходитеся тут:   Головна    Пенсійний фонд
ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА ВЕБ-ПОРТАЛІ ЕЛЕКТРОННИХ ПОСЛУГ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ

www.portal.pfu.gov.ua

 Передбачено два способи реєстрації:

 I. За заявою:

1) Для цього необхідно особисто відвідати орган ПФУ, написати заяву. Внесені у заяву відомості перевіряються фахівцем Фонду, вносяться до інформаційної системи Пенсійного фонду. Вам видається розписка про одержання заяви та «реєстраційний код», необхідний для реєстрації на веб-порталі.

2) Зайти на веб-портал ПФУ в мережі Інтернет і вибрати пункт меню «Реєстрація» в закладці «Реєстрація за заявою». Заповнити реєстраційну форму. Логін та пароль бажано вибирати такими, що не містять Ваших справжніх імен та прізвищ. Виконання такої рекомендації підвищить рівень захисту Ваших персональних даних.

3) Після реєстрації на введену Вами електронну адресу надійде лист для підтвердження реєстрації. Після підтвердження реєстрації Ви отримаєте повідомлення веб-порталу про успішне закінчення реєстрації.

II. Он-лайн реєстрація за електронним цифровим підписом (ключем ЕЦП):

Зайти на веб-портал ПФУ в мережі Інтернет. На екранній формі «Вхід» в закладці «За ЕЦП» можна ознайомитися зі списком АЦСК (Акредитованих центрів сертифікації ключів), ЕЦП яких підтримує веб-портал ПФУ.

Якщо Ви ще не маєте ЕЦП одного з цих АЦСК, необхідно звернутися в АЦСК та отримати його. Ключ ЕЦП може зберігатися на флешці або на жорсткому диску Вашого комп’ютера.

Для авторизації за ЕЦП з флешки потрібно зайти на веб-портал, обрати пункт головного меню «Вхід» та виконати перший вхід на портал за ЕЦП (закладка «За ЕЦП»).                                                                                                                                                                                     

Електронний цифровий підпис (ключ ЕЦП) міститься й на електронному пенсійному посвідченні.

Для авторизації за ЕЦП з електронного пенсійного посвідчення (ЕПП) оберіть пункт головного меню «Вхід» та виконайте перший вхід на портал за ЕПП (закладка «За ЕПП»).

Реєструватися на веб-порталі потрібно тільки один раз! Надалі доступ до електронних послуг (одержання виписок, перeгляд анкетних даних та електронної пенсійної справи, подання звернень, скарг, запис на прийом тощо) здійснюється після авторизації на веб-порталі («Вхід»).

 

 

Хустське об’єднане управління Пенсійного фонду України Закарпатської області повідомляє

Хустське об’єднане управління Пенсійного фонду України Закарпатської області повідомляє, що з 1 жовтня 2017 року проведено перерахунок пенсій на підставі Закону України « Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» :

Перерахунок пенсій проведено в два етапи :

На першому етапі  - осучаснення заробітної плати та застосування величини оцінки одного року страхового стажу в розмірі 1 %. Це означає, що запроваджена нова формула нарахування пенсій за єдиним підходом для « старих» і « нових» пенсіонерів ( незалежно від дати виходу пенсію )  – із показника середньої заробітної плати ( доходу ) в Україні, з якої сплачено страхові внески – 3764,40 грн.

На другому етапі – перерахунок пенсій відповідно до Закону України « Про Державний бюджет України на 2017 рік» з використанням прожиткового мінімуму , для осіб, які втратили працездатність, встановленого на 1 грудня 2017 року ( 1373,00 грн. ) збільшеного на 79,00 грн. ( 1452,00 грн. ).

Отже, мінімальні розміри пенсій осіб з інвалідністю, пенсій у зв’язку з втратою годувальника, пенсій за віком при страховому стажі не менше 35 років для чоловіків, 30 років - для жінок (або при стажі не менше 25 та 20 років відповідно для чоловіків та жінок, яким пенсію призначено до 01.10.2011 та не перераховано з урахуванням стажу та заробітку, набутих після призначення (попереднього перерахунку) пенсії ), з 1 жовтня обчислюються виходячи із розміру 1452 грн.

З 1 жовтня 2017 року установлено також, що пенсії ( з урахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, індексації та інших доплат до пенсії, встановлених законодавством ( крім пенсій за особливі заслуги перед Україною ) , встановлюються у розмірі не меншому за розмір прожиткового мінімуму  для осіб, які втратили працездатність, встановлений на 1 грудня 2017 року ( 1373грн. ) . Це дозволило перерахувати з 1 жовтня пенсії , розмір яких до цього часу складав 949,00 грн., збільшивши їх до 1373,00 грн.

Виходячи із розміру прожиткового мінімуму , для осіб, які втратили працездатність, встановленого на 1 грудня 2017 року, збільшеного на 79,00 грн. ( 1452,00 грн. ) з 1 жовтня 2017 року проведено перерахунок :

  • пенсій за особливі заслуги перерід Україною,
  • підвищення до пенсій, встановлені інвалідам війни, учасникам бойових дій, учасникам війни,
  • підвищення до пенсій членам сімей загиблих ( померлих) ветеранів війни, жертвам нацистських переслідувань
  • надбавки на утриманців відповідно до Закону України « Про пенсійне забезпечення» осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб»,
  • мінімальні виплати для інвалідів внаслідок аварії на ЧАЕС, тощо.

З 1 жовтня 2017 року відмінено особливий порядок виплати пенсій для працюючих пенсіонерів – скасовано обмеження виплати пенсії розміром 85 % , з 1 жовтня пенсії виплачують в повному розмірі.

Всі перерахунки пенсій проведені в автоматизованому режимі без необхідності звернень громадян, розмір підвищення розраховано індивідуально для кожного пенсіонера за матеріалами, які містяться в пенсійній справі.

Перераховані розміри пенсій пенсіонери зможуть отримати до 25 жовтня поточного року за основними та додатковими відомостями. В разі, якщо підвищення розміру пенсії менше 140,00 грн., перерахований розмір пенсії та доплату за жовтень пенсіонери отримають в листопаді цього року.  

 

Новини

27.09.2018 [11:05]

УВАГА ВСІМ!!!

 

30.08.2018 [09:33]

Участь у Всеукраїнській грі "Теренова гра" "Січ - сила і честь"

 

30.08.2018 [08:21]

Проведення Всеукраїнської вишколи "Джура-Прикордонник"

 

21.08.2018 [15:13]

В приміщенні відділу архіву Хустської РДА відбулася виставка фотоматеріалів, присвячена 27-їй річниці Дня Незалежності України.

 

24.07.2018 [16:56]

Оголошення!

 

Псилання

Офiцiйне представництво Президента України Веб-портал органiв виконавчої влади України Верховна Рада України Закарпатська Обласна Рада Обласна гаряча лінія Teplo.gov.ua Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України Національна дитяча гаряча лінія Державний реєстр виборців Міністерство доходів і зборів України

Створено студією Вебрики


Хустська районна державна адміністрація.
2004-2011