Хустський район
[Послуги] [Карта] [Зв’язок]    | Ви знаходитеся тут:   Головна    ЦССДСДМ    Новини
16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА

 28 листопада 2017 року Хустським районним центром соціальних служб для сімї, дітей та молоді проведено захід «Насильству-НІ!».Захід проведено в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» на базі Вишківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 за участю соціального педагога Цірик М.В. Під час заходу, з метою підвищення рівня обізнаності підлітків з питань попередження насильства в сім’ї, директором центру Бородач Р.Й. було розглянуто основні причини та наслідки сімейного насильства, як масштабного соціального явища та надано роз’яснення стосовно сучасного українського законодавства з питань попередження та виявлення насильства у сім’ї, захисту прав дітей. Також учням було проведено відеолекторій на тему: «Насильство серед підлітків» та соціальним педагогом проведено анкетування.   Наприкінці заходу було нагороджено учнів грамотами та подарунками, які взяли участь в конкурсі дитячого малюнку «Мрія дитини - щаслива сім»я».

 

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» продовжується…

В межах проведення щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», яка проводиться з 25 листопада по 10 грудня 2017 року Хустським районним центром соціальних служб для сімї, дітей та молоді проведено захід «Насильству-НІ!» на базі Ізянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. за участю працівника відділу координації суб’єктів, що надають соціальні послуги та НДО у справах сім'ї та дітей управління соціального захисту населення Хустської райдержадміністрації.
Мета заходу - підвищення рівня обізнаності щодо жорстокого поводження та насильства в сім’ї. В ході заходу спеціаліст центру пояснила присутнім, які є види насильства та як вони класифікуються, розповіла про виявлення і подолання випадків насильства в сім’ї.Також з учнями було проведено анкетування «Насильство та його прояви в дитячому середовищі» та розповсюджено буклети з питань попередження насильства в сім’ї: «СТОП насильству!».

 

Проведено інформаційно-просвітницьку кампанію (круглий стіл)

Хустським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з працівниками Хустської центральної районної бібліотеки та управління соціального захисту населення Хустської райдержадміністрації проведено інформаційно-просвітницьку кампанію (круглий стіл) щодо попередження насильства в сім’ї та жорстокого поводження з дітьми.        

Просвітницька робота проводилась з студентами Закарпатського базового державного медичного коледжу на тему: «Насилля – проблема сьогодення».Ця тема є дуже актуальною, адже чи не кожен день ми зустрічаємося із проявами насилля у дитячих колективах, в сім'ях, на вулиці. Студентам було надано інформацію про види насилля, причини їх виникнення, наслідки і відповідальність за його вчинення та проведено відеолекторій на тему: «Насильство серед підлітків». Також було розповсюджено буклети з питань попередження насильства в сім’ї: «СТОП насильтву!»

 

«Насилля – проблема сьогодення»

Дитина, яка терпить менше образ,
виростає людиною, яка більше
усвідомлює свою гідність.

М. Чернишевський

Хустським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з фахівцями Хустського міськрайонного центру зайнятості проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу серед учнівської молоді на тему: «Насилля – проблема сьогодення».
Ця тема є дуже актуальною, адже чи не кожен день ми зустрічаємося із проявами насилля у дитячих колективах, в сім'ях, на вулиці. Учням було надано інформацію про види насилля, причини їх виникнення, наслідки і відповідальність за його вчинення.

 

 Такі бесіди необхідні, щоб учні знали, як вони повинні поводитися, що може трапитися внаслідок необдуманих вчинків, а також як побороти насилля над собою або зупинити його над іншими. Коли дитина поінформована що це таке, то вона і знає як з цим боротися.
Також інформовано учнівську молодь, що 25 листопада стартує Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» мета якої — привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.

 

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС ДИТЯЧОГО МАЛЮНКУ НА ТЕМУ: "МРІЯ ДИТИНИ - ЩАСЛИВА СІМ'Я!"

 

 

Хустський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді до Дня Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» оголошує конкурс дитячого малюнку на тему: "МРІЯ ДИТИНИ – ЩАСЛИВА СІМ'Я!"

Термін подання малюнків - до 10 грудня 2017 року. Вікові категорії учасників: 3-7 років і 8-12 років. До розгляду прийматимуться малюнки на вказану тему, підписані на лицьовій стороні: ім'я, прізвище та вік учасника. Переможці конкурсу отримають подарунки.

 

Бажаємо діткам натхнення та ворчих успіхів! 

Адреса Хустського районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді: м. Хуст, вул. Карпатської Січі, 21, каб.9; тел.4-61-92

 

Мій улюблений світ –

Без насильства.

Без жорстокості, болю, зла.

Тут народом складена пісня

Містить тільки хороші слова.

Мій улюблений світ –

Без насильства,

Де немає страждання й війни,

Де розквітла калина барвиста

І пісень не почуєш сумних.

Мій улюблений світ – це не казка

А реально щасливе життя.

Бо звільнивши наш світ без насильства

Можна сміло іти в майбуття.

 

ШУКАЄМО СІМ'Ї ПАТРОНАТНИХ ВИХОВАТЕЛІВ

Хустський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді веде активний пошук кандидатів в патронатні вихователі серед різних категорій населення, не байдужих до долі тих, хто поряд.

 
Послуга патронату над дитиною передбачає тимчасовий догляд та виховання дитини в сім'ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками складних життєвих обставин, що спричинили вилучення та влаштування дитини.

Дитина знаходиться в патронатній родині до 3-х місяців. За цей час соціальні працівники допомагають батькам дитини подолати труднощі, через які дитина була вилучена з сім'ї. У разі неможливості батьками поновити здібності виховувати власну дитину, для неї підшукують іншу форму сімейного виховання.


Патронатними вихователями можуть бути громадяни України віком від 35 до 60 років (для жінки) і від 35 до 65 років (для чоловіка), які перебувають у зареєстрованому шлюбі; проживають на спільній житловій площі; мають позитивний досвід виховання дітей; одна (один) з яких виконання обов’язків патронатного вихователя не поєднує з іншою трудовою діяльністю; пройшли курси спеціальної підготовки; відповідають іншим вимогам, визначеним у чинному законодавстві.


Патронатні вихователі гарантовано отримують підтримку команди спеціалістів соціальних служб, для патронатної матері передбачена заробітна плата та офіційне працевлаштування. На дітей, влаштованих в сім'ю, виплачується матеріальна допомога.
Переважно родина кандидатів в патронатні вихователі повинна бути повною (подружня пара) та мати досвід виховання своїх дітей.


Хустський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді веде пошук сімей, які готові стати патронатними та на своїй житловій площі доглядати за дітьми, які потребують захисту, які за певних обставин залишились без батьківського піклування.

 

Новини

27.09.2018 [11:05]

УВАГА ВСІМ!!!

 

30.08.2018 [09:33]

Участь у Всеукраїнській грі "Теренова гра" "Січ - сила і честь"

 

30.08.2018 [08:21]

Проведення Всеукраїнської вишколи "Джура-Прикордонник"

 

21.08.2018 [15:13]

В приміщенні відділу архіву Хустської РДА відбулася виставка фотоматеріалів, присвячена 27-їй річниці Дня Незалежності України.

 

24.07.2018 [16:56]

Оголошення!

 

Псилання

Офiцiйне представництво Президента України Веб-портал органiв виконавчої влади України Верховна Рада України Закарпатська Обласна Рада Обласна гаряча лінія Teplo.gov.ua Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України Національна дитяча гаряча лінія Державний реєстр виборців Міністерство доходів і зборів України

Створено студією Вебрики


Хустська районна державна адміністрація.
2004-2011