Хустський район
[Послуги] [Карта] [Зв’язок]    | Ви знаходитеся тут:   Головна    Запрошуємо

Вітаємо і гостинно запрошуємо!

 

Чудова Хустщина навесні, коли зеленіють, цвітуть сади, а  Долина нарцисів вкривається білою ковдрою розквітлих  рослин. Не менше задоволення дарує відпочинок на природі  влітку, коли в спекотні дні рятує прохолода річок Тиси та Ріки. Багатою барвами є по-справжньому “золота” Карпатська осінь. А для любителів зимового відпочинку – до послуг гірськолижні витяги.

І до нас приїздить усе більше й більше гостей.

Карпати все більшою мірою стають об'єктами міжнародного туризму. Хустщина, яка вважається перлиною і центром Української Мараморощини в Закарпатті, теж приковує до себе дедалі більшу увагу туристів відпочивальників.

Площа району становить 1024 кв. км., чисельність населення - 128.8 тис. чол. Це – 8 відсотків території і 10,7 відсотків чисельності населення Закарпаття. Більше половини площі Хустського району займають ліси, що дозволяє не лише планомірно вести лісогосподарську діяльність, але й розширювати природні зони відпочинку. 

База з приймання туристів та рекреантів охоплює 6 готелів, 5 санаторіїв, туристичний комплекс "Нарцис" та бази відпочинку. Вони здатні одночасно прийняти майже 600 осіб.

У нас є багато що показати гостям. У селах району збереглися кількасотлітні шедеври дерев'яної архітектури Закарпаття – дерев'яні церкви XY-XYIII століть та кам'яної архітектури – пам'ятки XII - XIV століть. Неподалік Хуста знаходиться  унікальна Долина нарцисів – єдина в Європі, де в первісному вигляді зберігся нарцис вузьколистий. Зацікавлять туристів ферма плямистих оленів у с. Іза; фабрика фетрових головних уборів, єдиний в Україні завод із виробництв а цеолітової продукції у с. Сокирниця , страусяча ферма поблизу Хуста, табуни буйволів у с. Стеблівка та с. Велятино, фантастичні за красою та елегантністю вироби лозоплетільників із с. Іза, чудова сувенірна продукція з кукурудзяного листя, яку виготовляють майстри в смт. Вишково.

Вельми перспективним уважаємо взятий останніми роками курс на розвиток туристично-рекреаційного комплексу. Загалом на території Хустщини є понад сто мінеральних та термальних джерел. Чимало з них не використовується, тож на їхній базі організовуємо зони для відпочинку і лікування людей. Запрошуємо до вкладання коштів у цю перспективну сферу інвесторів з інших областей та з-за кордону. Створення потужного туристично-оздоровчого комплексу дасть поштовх розвиткові безпечних для довкілля виробничих галузей.

Вітаємо кожну ділову пропозицію, чекаємо туристів, відпочивальників з усіх усюд. Численні санаторії, туркомплекси, дитячі оздоровчі табори та інші оздоровниці гостинно приймуть усіх, хто бажає зміцнити здоров'я, відпочити на благословенній закарпатській землі, започаткувати чи відродити власний бізнес, співпрацювати в економічній та культурній сферах.

Новини

16.03.2018 [09:21]

15 березня на місці меморіального комплексу «Красне Поле» поблизу Хуста відбувся багатолюдний мітинг-реквієм

 

14.03.2018 [16:46]

В приміщенні архівного відділу Хустської райдержадміністрації організовано виставку,присвячену 79 річниці Карпатської України

 

14.03.2018 [16:08]

Фестиваль-конкурс стрілецької пісні «Красне поле»

Доброю традицією для міста над Тисою напередодні відзначення річниці подій Карпатської України стало проведення у Хусті відкритого фестивалю-конкурсу стрілецької пісні «Красне поле». Цьогоріч співаків із 9 областей України – Донецької, Івано-Франківської, Київської, Львівської, Миколаївської, Рівненської, Чернівецької, Хмельницької та різних куточків Закарпаття Хустщина приймала в дев’яте.

читати повністю

 

14.03.2018 [16:00]

Робочий тиждень в Хустській РДА розпочався з щотижневої наради під керівництвом голови адміністрації Назарія Павлія

 

14.03.2018 [15:57]

З нагоди відзначення 204-річниці від дня народження Тараса Шевченка у Хусті відбулося покладання квітів до пам'ятника письменника

 

Псилання

Офiцiйне представництво Президента України Веб-портал органiв виконавчої влади України Верховна Рада України Закарпатська Обласна Рада Обласна гаряча лінія Teplo.gov.ua Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України Національна дитяча гаряча лінія Державний реєстр виборців Міністерство доходів і зборів України

Створено студією Вебрики


Хустська районна державна адміністрація.
2004-2011